Wedstrijdschema

Speeldagen komende weekenden

zat 30 mrt - zon 31 mrt - zat 6 apr - zon 7 apr - zat 13 apr - zon 14 apr - zat 20 apr - zon 28 apr -

laat schema zien voor

30 maart | G-Hockey
Team Wed.Nr. Tegen  Verz Reistijd Spel
G2 17446 Almeerse HC G 1   thuis
G5 15336 Alblasserwaardse Hockeyclub Souburgh G1 08:55 35 10:00 uit   route


30 maart | Jongste Jeugd
Team Wed.Nr. Tegen  Verz Reistijd Spel
J8E1 56581 HV Victoria J8E1 09:25 20 10:15 uit   route
Rijden: Pepijn Brouwers, Sven Ligtenberg, Gijs Plaat
J8E2 56460 HC Alphen J8E1 09:45   10:15 thuis Maltha Sport veld
  2ab
JE3 57038 De Kieviten JE3 09:00 30 10:00 uit   route
Rijden: Theodore Veltin, Bonne van Waarden, Oscar Zwinkels
JE4 57032 MHC Forescate JE7 09:45   10:15 thuis Code veld
  3b
JF1 57520 HC De Hoeksche Waard JF1 09:25 35 10:30 uit   route
Let op: Uittenue mee! 
JF2 57535 hdm JF5 08:30   09:00 thuis Code veld
  3c
CK-JF1 58116 HC Schiedam CK-JF1 08:30   09:00 thuis Sportpark 'Kruithuisweg'
  3b
M8E1 58744 R.G.H.C. Tempo '34 M8E1 08:15 30 09:15 uit   route
  veld 3 AB
Let op: Uittenue mee! 
M8E2 58714 HC Ypenburg M8E4 08:30   09:00 thuis Maltha Sport veld
  2cd
M8E3 58924 MHV Evergreen M8E1 08:30   09:00 thuis Maltha Sport veld
  2ab
ME4 59588 HC Schiedam ME10 09:45   10:15 thuis Code veld
  3a
ME5 59932 Berkel Rodenrijs Berkel-Rodenrijs ME7 09:45   10:15 thuis Maltha Sport veld
  2c
ME6 59451 Berkel Rodenrijs Berkel-Rodenrijs ME9 10:15 15 11:00 uit   route
ME7 59508 Craeyenhout ME9 09:15 30 10:15 uit   route
MF1 60724 R.H.V. Leonidas MF2 08:35 25 09:30 uit   route
  5a
Rijden: Nathalie Anneveldt-Verbeek, Doris Brehm, Wiesje Reinders
MF2 60684 HV Victoria MF5 08:30   09:00 thuis Code veld
  3d
MF3 60965 Wateringse veld MF1 09:40 20 10:30 uit   route
CK-MF1 61941 HC Pijnacker CK-MF1 08:30   09:00 thuis Sportpark 'Kruithuisweg'
  3a


30 maart | Jeugd
Team Wed.Nr. Tegen  Verz Reistijd Spel
JA1 19110 Mixed Hockeyclub Zoetermeer JA1 13:25 20 14:15 uit   route
JA2 19140 Berkel Rodenrijs Berkel-Rodenrijs JA3 12:30   13:00 thuis Code veld
  Fluiten: Frank van Ierland en Henry Plaat (Trim.Zo.)
JA3 19107 V.M.H.C. CARTOUCHE JA3 15:30   16:00 thuis Rabo veld
   twee scheidsrechters van H8
  Fluiten: Maarten Abe Nijenhuis (H08) en Olaf van Egmond (H08)
JB1 19765 HC Pijnacker JB1 09:00 15 10:00 uit   route
Let op: Uittenue mee! 
JB2 19798 Rijswijksche Hockey Club JB3 14:15   15:00 thuis Maltha Sport veld
  Fluiten: Marleen Boonstra (DVA) en Martijn Ploegmakers
JC1 52471 HGC JC2 14:45 30 16:00 uit   route
Rijden: Siep van Etten, Emiel van der Ree, Vasco Vlaar, Mans de Vriend
JC2 52461 Goudse MHC JC1 11:30 30 12:30 uit   route
Rijden: Roderick Linssen, Thibault Naaborg, Just Overbeek, Olaf Rijnten
JC3 52504 Hockey Club Rotterdam JC6 16:15   16:45 thuis Maltha Sport veld
  Fluiten: Bruno Rosch (JA2) en Lodewijk Meisenbacher (JA2)
JC4 52831 LOHC JC5 11:00   11:30 thuis Maltha Sport veld
  LOHC uittenue
  Fluiten: Saul van Gimst (JA3) en Hidde Groenendijk (JA3)
JD1 53193 G.H.C. RAPID JD1 09:20 40 10:45 uit   route
Rijden: Avi Splinter, Sjoerd van Toledo, Ruben Wishaupt, Patrick Zelisse
JD2 53148 R.H.V. Leonidas JD2 13:50 25 14:45 uit   route
Rijden: Mick Hoksbergen, Mike Ligtenberg, Maurits Linssen, Bas Snethlage
JD3 52975 V.M.H.C. CARTOUCHE JD5 12:10 20 13:00 uit   route
Rijden: Hugo Hage, Ide Jutte, Olivier Kleijn, Yari de Koning
MA1 21529 De Kieviten MA1 16:45   17:45 thuis Rabo veld
  Fluiten: Marco de Ridder (Trim.Do.1) en Borna Ghadimkhani (JA2)
MA2 21497 Hockeyclub Barendrecht MA3 14:30 30 15:30 uit   route
Rijden: Jill Brussaard, Vera de Jong, Belle Jongen, Lieke van Wijngaarden
MA3 21455 Hockey Club Rotterdam MA7 10:45 15 11:30 uit   route
Rijden: Blanca Blaauw, Mirjam Fase, Zenna van Heuckelum, Raquel Simon
MB1 23144 Klein Zwitserland MB2 13:15   14:15 thuis Rabo veld
  KZ uittenue
  Fluiten: Frank Kapsenberg en Kees Jan van den Bos (HVLA)
MB2 23111 V.M.H.C. CARTOUCHE MB4 12:30   13:15 thuis Maltha Sport veld
  Fluiten: Arjan Twisk en Tom Vermeer (Trim.Ma.3)
MB3 23060 Wateringse veld MB4 13:25 20 14:15 uit   route
Rijden: Isa Guttenberg, Misha Heijink, Solange de Jonge, Isabella Koumans
MB4 23029 Mixed Hockeyclub Zoetermeer MB7 15:15 20 16:15 uit   route
Rijden: Isa Lindeijer, Esmee Rijnbeek, Nouska van Strien
MB5 23086 Wateringse veld MB5 15:30   16:00 thuis Code veld
   twee scheidsrechters uit D2
  Fluiten: Margriet Klinckhamers (D02) en Nynke de Waard (D02)
MC1 53839 Craeyenhout MC2 10:00   10:45 thuis Rabo veld
  Fluiten: Mieke de Vreede (Trim.Ma.3) en Auke Kampen
MC2 54098 Hockey Club Rotterdam MC5 10:15 15 11:00 uit   route
Rijden: Kiki Claassen, Junah van Dijk, Amber Eijckelhoff, Sara van Lede
MC3 54467 hdm MC6 11:00   11:30 thuis Code veld
   begeleiding scheidsrechters door Vincent Speet
  Fluiten: Inge Ackerstaff (MB1) en Puk van den Bemt (MB1)
MC4 54636 HCRB MC3 11:55 35 13:00 uit   route
Let op: Uittenue mee! 
MD1 55205 Klein Zwitserland MD2 08:30   09:00 thuis Rabo veld
  KZ uittenue
  Fluiten: Eline De Boer-Loomans en Pieter Hafkamp (HVB)
MD2 55955 Dordrechtse Mixed Hockey Club MD4 09:40 40 11:05 uit   route
Rijden: Eline Boot, Pleun van Cappellen, Aurelie Spierings, Bente Terpstra, Elin van Waarden
MD3 55736 Ring Pass Delft MD4 12:00   12:30 thuis Rabo veld
   Begeleiding scheidsrechters door Mieke de Vreede
  Fluiten: Rick Delmeer en Tess Schoemaker (MB5)
MD4 55975 Ring Pass Delft MD7 14:00   14:30 thuis Code veld
  Fluiten: Lotte de Graaff (MA1) en Luna Zoutenbier (MA1)