Wedstrijdschema

Speeldagen komende weekenden

zat 25 jan - zon 26 jan - zat 1 feb - zon 2 feb - zat 8 feb - zon 9 feb - zat 15 feb - zon 16 feb -

laat schema zien voor

25 januari | G-Hockey
Team Wed.Nr. Tegen  Verz Reistijd Spel
ZAALBLOK 34955 ZAAL HCRB M6E2 - Pijnacker M6E2 10:00   10:10 thuis TUDelft - Sportcentrum
   TUDelft - Sportcentrum
Mekelweg 8
2628CD DELFT
hal: Hal X2
   Zaalleiding : Hudito
ZAALBLOK 36808 ZAAL Ring Pass Delft JF1 - Berkel-Rodenrijs JF6 10:00   10:10 thuis TUDelft - Sportcentrum
   TUDelft - Sportcentrum
Mekelweg 8
2628CD DELFT
hal: Hal X1
   Zaalleiding : Hudito
ZAALBLOK 35047 ZAAL Forescate MF3 - HDS MF2 10:00   10:10 thuis TUDelft - Sportcentrum
   TUDelft - Sportcentrum
Mekelweg 8
2628CD DELFT
hal: Hal X3
   Zaalleiding : Hudito
ZAALBLOK 36382 ZAAL hdm M8E3 - Rotterdam M8E4 12:00   12:10 thuis TUDelft - Sportcentrum
   TUDelft - Sportcentrum
Mekelweg 8
2628CD DELFT
hal: Hal X1
   Zaalleiding : Hudito
ZAALBLOK 39297 ZAAL Forescate JF2 - Wateringse veld JF1 12:00   12:10 thuis TUDelft - Sportcentrum
   TUDelft - Sportcentrum
Mekelweg 8
2628CD DELFT
hal: Hal X2
   Zaalleiding : Hudito
ZAALBLOK 44902 ZAAL Pollux M8E1 - Berkel-Rodenrijs M8E4 12:00   12:10 thuis TUDelft - Sportcentrum
   TUDelft - Sportcentrum
Mekelweg 8
2628CD DELFT
hal: Hal X3
   Zaalleiding : Hudito
ZAALBLOK 45144 ZAAL HGC JB3 - Kieviten JB12   12:10 thuis Ring Pass Hockey Dome
   Ring Pass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 2
   Zaalleiding : Hudito
ZAALBLOK 45951 ZAAL Cartouche MB2 - Roomburg MB1   12:10 thuis Ring Pass Hockey Dome
   Ring Pass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 4
   Zaalleiding : Hudito
ZAALBLOK 44728 ZAAL Rijswijk MC4 - Ring Pass Delft MC3 14:00   14:10 thuis TUDelft - Sportcentrum
   TUDelft - Sportcentrum
Mekelweg 8
2628CD DELFT
hal: Hal X1
   Zaalleiding : Hudito
ZAALBLOK 42551 ZAAL Leonidas JC1 - Westland JC1 14:00   14:10 thuis TUDelft - Sportcentrum
   TUDelft - Sportcentrum
Mekelweg 8
2628CD DELFT
hal: Hal X2
   Zaalleiding : Hudito
ZAALBLOK 47806 ZAAL Spijkenisse JA1 - Evergreen JA1   14:10 thuis Ring Pass Hockey Dome
   Ring Pass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 1
   Zaalleiding : Hudito
ZAALBLOK 42402 ZAAL HCRB JC2 - Waddinxveen JC1 14:00   14:10 thuis TUDelft - Sportcentrum
   TUDelft - Sportcentrum
Mekelweg 8
2628CD DELFT
hal: Hal X3
   Zaalleiding : Hudito
ZAALBLOK 48559 ZAAL HDS MA4 - Hisalis MA3   16:10 thuis Ring Pass Hockey Dome
   Ring Pass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 4
   Zaalleiding : Hudito
ZAALBLOK 32028 ZAAL Alecto H1 - Rijswijk H1   17:30 thuis Zoetermeer Hockey Dome
   Zoetermeer Hockey Dome
van der Hagenstraat 19
2722NT ZOETERMEER
hal: Veld 1
   Zaalleiding : Hudito
ZAALBLOK 32040 ZAAL Rijswijk H1 - Leonidas H1   19:10 thuis Zoetermeer Hockey Dome
   Zoetermeer Hockey Dome
van der Hagenstraat 19
2722NT ZOETERMEER
hal: Veld 1
   Zaalleiding : Hudito
ZAALBLOK 32059 ZAAL Zoetermeer H1 - Ring Pass Delft H1   20:00 thuis Zoetermeer Hockey Dome
   Zoetermeer Hockey Dome
van der Hagenstraat 19
2722NT ZOETERMEER
hal: Veld 1
   Zaalleiding : Hudito
ZAALBLOK 32029 ZAAL Alecto H1 - Leonidas H1   20:50 thuis Zoetermeer Hockey Dome
   Zoetermeer Hockey Dome
van der Hagenstraat 19
2722NT ZOETERMEER
hal: Veld 1
   Zaalleiding : Hudito


25 januari | Jongste Jeugd
Team Wed.Nr. Tegen  Verz Reistijd Spel
ZJ6E1 35130 Rijswijksche Hockey Club J6E1 11:25 12:10 uit Margriet, Sporthal de
   Margriet, Sporthal de
Nieuwe Damlaan 5
3119KA SCHIEDAM
hal: Veld 2
ZJ6E1 35329 HC Schiedam J6E1 12:05 12:50 uit Margriet, Sporthal de
   Margriet, Sporthal de
Nieuwe Damlaan 5
3119KA SCHIEDAM
hal: Veld 2
ZJ6E2 39232 Ring Pass Delft J6E1 09:00 09:30 uit Ring Pass Hockey Dome
   Ring Pass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 4
ZJ6E2 39226 Hockeyclub Barendrecht J6E1 09:40 10:10 uit Ring Pass Hockey Dome
   Ring Pass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 4
ZJF1 39301 MHC Forescate JF2 10:50   11:30 thuis TUDelft - Sportcentrum
   TUDelft - Sportcentrum
Mekelweg 8
2628CD DELFT
hal: Hal X2
   Zaalleiding : Hudito
ZJF1 39302 Wateringse veld JF1 12:10   12:50 thuis TUDelft - Sportcentrum
   TUDelft - Sportcentrum
Mekelweg 8
2628CD DELFT
hal: Hal X2
   Zaalleiding : Hudito
ZJF2 36705 Berkel Rodenrijs JF6 08:50 09:30 uit TUDelft - Sportcentrum
   TUDelft - Sportcentrum
Mekelweg 8
2628CD DELFT
hal: Hal X1
   Zaalleiding : Hudito
ZJF2 36914 Ring Pass Delft JF1 10:10 10:50 uit TUDelft - Sportcentrum
   TUDelft - Sportcentrum
Mekelweg 8
2628CD DELFT
hal: Hal X1
   Zaalleiding : Hudito
ZM8E1 36591 Hockey Club Rotterdam M8E4 10:50   11:30 thuis TUDelft - Sportcentrum
   TUDelft - Sportcentrum
Mekelweg 8
2628CD DELFT
hal: Hal X1
   Zaalleiding : Hudito
ZM8E1 36485 hdm M8E3 12:10   12:50 thuis TUDelft - Sportcentrum
   TUDelft - Sportcentrum
Mekelweg 8
2628CD DELFT
hal: Hal X1
   Zaalleiding : Hudito
ZM8E2 37009 Hockey Club Rotterdam M8E7 13:50 14:40 uit HDM Sportcentrum
   HDM Sportcentrum
Theo Mann-Bouwmeesterln 205
2597GV 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
ZM8E2 37228 hdm M8E4 14:30 15:20 uit HDM Sportcentrum
   HDM Sportcentrum
Theo Mann-Bouwmeesterln 205
2597GV 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
ZM8E3 44874 VMHC Pollux M8E1 10:50   11:30 thuis TUDelft - Sportcentrum
   TUDelft - Sportcentrum
Mekelweg 8
2628CD DELFT
hal: Hal X3
   Zaalleiding : Hudito
ZM8E3 44873 Berkel Rodenrijs M8E4 12:10   12:50 thuis TUDelft - Sportcentrum
   TUDelft - Sportcentrum
Mekelweg 8
2628CD DELFT
hal: Hal X3
   Zaalleiding : Hudito
ZM6E2 34752 HC Pijnacker M6E2 08:50   09:30 thuis TUDelft - Sportcentrum
   TUDelft - Sportcentrum
Mekelweg 8
2628CD DELFT
hal: Hal X2
   Zaalleiding : Hudito
ZM6E2 34858 HCRB M6E2 10:10   10:50 thuis TUDelft - Sportcentrum
   TUDelft - Sportcentrum
Mekelweg 8
2628CD DELFT
hal: Hal X2
   Zaalleiding : Hudito
ZMF1 35682 Berkel Rodenrijs MF5 10:40 11:40 uit Ridderhof/ Poelgeesthal, De
   Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Rijden: Sophie Eigeman, Elin Hermans, Eline de Pooter
ZMF1 35782 MHC Forescate MF5 11:20 12:20 uit Ridderhof/ Poelgeesthal, De
   Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Rijden: Sophie Eigeman, Elin Hermans, Eline de Pooter
ZMF2 35151 MHC Forescate MF3 08:50   09:30 thuis TUDelft - Sportcentrum
   TUDelft - Sportcentrum
Mekelweg 8
2628CD DELFT
hal: Hal X3
   Zaalleiding : Hudito
ZMF2 35257 HDS MF2 10:10   10:50 thuis TUDelft - Sportcentrum
   TUDelft - Sportcentrum
Mekelweg 8
2628CD DELFT
hal: Hal X3
   Zaalleiding : Hudito


25 januari | Jeugd
Team Wed.Nr. Tegen  Verz Reistijd Spel
ZJA2 47948 HV Spijkenisse JA1 13:00   13:30 thuis Ring Pass Hockey Dome
   Ring Pass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 1
   Zaalleiding : Hudito
  Fluiten: Henry Plaat
ZJA2 47493 MHV Evergreen JA1 14:20 14:50 uit Ring Pass Hockey Dome
   Ring Pass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 1
   Zaalleiding : Hudito
  Fluiten: Henry Plaat
ZJB2 45349 HGC JB3 11:00   11:30 thuis Ring Pass Hockey Dome
   Ring Pass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 2
   Zaalleiding : Hudito
  Fluiten: Martijn Ploegmakers
ZJB2 45448 De Kieviten JB12 12:20   12:50 thuis Ring Pass Hockey Dome
   Ring Pass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 2
   Zaalleiding : Hudito
  Fluiten: Martijn Ploegmakers
ZJC1 42454 R.H.V. Leonidas JC1 12:50   13:30 thuis TUDelft - Sportcentrum
   TUDelft - Sportcentrum
Mekelweg 8
2628CD DELFT
hal: Hal X2
   Zaalleiding : Hudito
  Fluiten: Willem-Aad Rademaker
ZJC1 42198 HV Westland JC1 14:10 14:50 uit TUDelft - Sportcentrum
   TUDelft - Sportcentrum
Mekelweg 8
2628CD DELFT
hal: Hal X2
   Zaalleiding : Hudito
  Fluiten: Willem-Aad Rademaker
ZJC3 42180 HCRB JC2 12:50   13:30 thuis TUDelft - Sportcentrum
   TUDelft - Sportcentrum
Mekelweg 8
2628CD DELFT
hal: Hal X3
   Zaalleiding : Hudito
  Fluiten: Tijn Manuel (ZJA1)
ZJC3 42302 HC Waddinxveen JC1 14:10   14:50 thuis TUDelft - Sportcentrum
   TUDelft - Sportcentrum
Mekelweg 8
2628CD DELFT
hal: Hal X3
   Zaalleiding : Hudito
  Fluiten: Tijn Manuel (ZJA1)
ZMA12 48347 HC De IJssel MA11 17:40 18:10 uit Alecto Droomfabriek Hockey Dome
   Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 1
Let op: Uittenue mee! 
  Fluiten: Marco de Ridder
Rijden: Lotte Wams, Nynke Weitenberg, Floor Wind
ZMA12 48619 L.S.C. ALECTO MA12 18:20 18:50 uit Alecto Droomfabriek Hockey Dome
   Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 1
  Fluiten: Marco de Ridder
ZMA3 48954 HDS MA4 15:00   15:30 thuis Ring Pass Hockey Dome
   Ring Pass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 4
   Zaalleiding : Hudito
ZMA3 48618 H.C. HISALIS MA3 16:20   16:50 thuis Ring Pass Hockey Dome
   Ring Pass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 4
   Zaalleiding : Hudito
ZMB1 46842 Leidse Hockey Club Roomburg MB1 11:00   11:30 thuis Ring Pass Hockey Dome
   Ring Pass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 4
   Zaalleiding : Hudito
  Fluiten: Borna Ghadimkhani
ZMB1 46622 V.M.H.C. CARTOUCHE MB2 12:20   12:50 thuis Ring Pass Hockey Dome
   Ring Pass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 4
   Zaalleiding : Hudito
  Fluiten: Borna Ghadimkhani
ZMB4 46250 Klein Zwitserland MB8 11:20   12:10 thuis Velo sporthal
   Velo sporthal
Noordweg 26
2291EE WATERINGEN
hal: veld 2
  Fluiten: Paul Janssen
Rijden: Inez Coleman, Cato Janssen, Esmee Rijnbeek
ZMB4 45640 Wateringse veld MB4 12:00   12:50 thuis Velo sporthal
   Velo sporthal
Noordweg 26
2291EE WATERINGEN
hal: veld 2
  Fluiten: Paul Janssen
ZMC2 43892 Rijswijksche Hockey Club MC4 12:50   13:30 thuis TUDelft - Sportcentrum
   TUDelft - Sportcentrum
Mekelweg 8
2628CD DELFT
hal: Hal X1
   Zaalleiding : Hudito
  Fluiten: Willem Bollen
ZMC2 44639 Ring Pass Delft MC3 14:10   14:50 thuis TUDelft - Sportcentrum
   TUDelft - Sportcentrum
Mekelweg 8
2628CD DELFT
hal: Hal X1
   Zaalleiding : Hudito
  Fluiten: Willem Bollen


25 januari | Top Hockey
Team Wed.Nr. Tegen  Verz Reistijd Spel
ZH01 32022 Ring Pass Delft H1 17:50   18:20 thuis Zoetermeer Hockey Dome
   Zoetermeer Hockey Dome
van der Hagenstraat 19
2722NT ZOETERMEER
hal: Veld 1
   Zaalleiding : Hudito
ZH01 32023 Mixed Hockeyclub Zoetermeer H1 21:10   21:40 thuis Zoetermeer Hockey Dome
   Zoetermeer Hockey Dome
van der Hagenstraat 19
2722NT ZOETERMEER
hal: Veld 1
   Zaalleiding : Hudito