Wedstrijdschema

Speeldagen komende weekenden

zon 22 sep - zat 28 sep - zon 29 sep - zat 5 okt - zon 6 okt - zat 12 okt - zon 13 okt - zon 20 okt -

laat schema zien voor

22 september | Top Hockey
Team Wed.Nr. Tegen  Verz Reistijd Spel
H01 1931 VMHC Pollux H1   14:45 thuis Rabo veld
H02 2352 HDS H2 10:00   10:45 thuis Rabo veld
  Fluiten: Jochum Ackerstaff (HVB) en Hans Knibbe (H06)
D01 1971 HC Alphen D1 11:30   12:45 thuis Rabo veld
D02 11372 AH & BC D3 15:30   16:30 thuis Rabo veld
  Fluiten: Jeroen Schuuring (HVB) en Giel Bodewes (HVB)


22 september | Recreatie Hockey
Team Wed.Nr. Tegen  Verz Reistijd Spel
HVA 2206 hdm HC 09:45   10:45 thuis Maltha Sport veld
  Fluiten: Siebrand van der Hoeven (H06) en Martijn Boekhout (H06)
HVB 16711 Dordrechtse Mixed Hockey Club HA 13:30   14:15 thuis Maltha Sport veld
  Fluiten: Mart Reinders (H07) en Tom Tjeenk Willink (H07)
H03 11946 L.S.C. ALECTO H3 14:55 30 16:00 uit   route
H04 18513 HC Pijnacker H2 12:30 15 12:45 uit   route
Let op: Uittenue mee! 
H05 13015 Groen-Geel H5 10:35 25 11:00 uit   route
H06 13263 Mixed Hockeyclub Zoetermeer H4   09:00 thuis Rabo veld
  Fluiten: Arjen Schulpen (HVA) en Mark van Reijn (HVA)
H07 12538 HC De IJssel H3   16:00 thuis Code veld
  IJssel uittenue
  Fluiten: Juri van Riet (H08) en Martijn Holtkamp (H08)
H08 11868 L.S.C. ALECTO H8 11:30   12:30 thuis Maltha Sport veld
  Fluiten: Pepijn Klop (H02) en Gijs Lodder (H02)
H09 19192 R.H.V. Leonidas H26 08:10 25 09:20 uit   route
DVA 2126 Berkel Rodenrijs DA 13:45 15 14:45 uit   route
DVB 17964 HC Ypenburg DA 10:00   11:00 thuis Code veld
  Fluiten: Daphne Karreman (D06) en Simone van der Meer (D06)
D03 2226 Pinok√© D3 10:55 50 12:15 uit   route
D04 14097 L.S.C. ALECTO D4 12:10   12:40 thuis Code veld
  Fluiten: Julian Reniers (H02) en Yann Gorge (H02)
D05 14085 Ring Pass Delft D6 10:15 15 11:00 uit   route
D06 14109 R.H.V. Leonidas D16 08:30   09:00 thuis Maltha Sport veld
  Fluiten: Sigrid Kapsenberg (DVB)
D07 14090 R.H.V. Leonidas D27 16:40 25 17:35 uit   route
DJ1 15696 HC Ypenburg DJ1 15:45 15 16:30 uit   route
  Let op tijd weer terug
DJ2 15677 R.H.V. Leonidas DJ3 13:55 25 14:50 uit   route
DJ3 15674 MHC Voorhout DJ1 11:55 35 13:00 uit   route
DJ4 15720 DSHC DJ1 17:10 1 17:45 uit   route
DJ5 15682 Mixed Hockeyclub Zoetermeer DJ3 13:50   14:20 thuis Code veld
  Fluiten: Sara Lind van der Weck (DJ6) en Sophie Woldendorp (DJ6)
DJ6 15697 L.S.C. ALECTO DJ2 15:30   16:00 thuis Maltha Sport veld
  Fluiten: Nadia Van der Meer (DJ5) en Juliette Valk (DJ5)