Wedstrijdschema

Speeldagen komende weekenden

zat 25 mei - zon 26 mei - zat 1 jun - zon 2 jun - zat 15 jun - zon 23 jun -

laat schema zien voor

2 juni | Top Hockey
Team Wed.Nr. Tegen  Verz Reistijd Spel
H02 7776 Groen-Geel H3 (O) 15:05 25 16:15 uit   route
D01 7740 Rijswijksche Hockey Club D1 11:30   12:45 thuis Rabo veld
D02 10673 Pinok√© D3 08:55 50 10:45 uit   route


2 juni | Recreatie Hockey
Team Wed.Nr. Tegen  Verz Reistijd Spel
HVA 10652 HC Schiedam HB 11:25 20 12:45 uit   route
HVB 17209 HC De Hoeksche Waard HA 15:15   16:00 thuis Maltha Sport veld
H03 7655 Hockeyclub VVV H3 13:55   14:30 thuis Rabo veld
  Fluiten: Frank Kapsenberg en Arie Stelwagen
H04 13887 Klein Zwitserland H3   10:45 thuis Maltha Sport veld
  KZ uittenue
  Fluiten: Vincent Speet (Trim.Do.1) en Marco de Ridder (Trim.Do.1)
H05 13948 DSHC H2 (O) 16:10 1 16:15 uit   route
H06 13921 VMHC Pollux H3   14:00 thuis Code veld
H07 13910 HV Victoria H7   12:30 thuis Maltha Sport veld
H08 13913 LOHC H8 10:55 35 12:30 uit   route
Let op: Uittenue mee! 
H10 13908 VMHC Pollux H4 11:40 20 12:45 uit   route
HJ1 18369 Ring Pass Delft HJ2 (H8) 10:15   10:45 thuis Rabo veld
DVA 7780 Rijswijksche Hockey Club DA 15 uit   route
DVB 17459 HC Ypenburg DA 13:15   14:15 thuis Maltha Sport veld
  Fluiten: Willem-Aad Rademaker en Sigrid Kapsenberg (DVB)
D03 7765 SV Kampong Hockey D6 15:45   16:15 thuis Rabo veld
D04 15775 H.C. Derby D2 (O) 15:00   15:30 thuis Code veld
  Derby uittenue
D06 15783 Leidse Hockey Club Roomburg D5 10:30   11:00 thuis Code veld
  Roomburg uittenue
D07 15771 VMHC Pollux D3 11:55 20 12:45 uit   route
D10 15785 V.M.H.C. CARTOUCHE D4 11:40 20 12:30 uit   route
DJ1 16286 DSHC DJ1 (D4) 16:25 1 17:00 uit   route
DJ2 16282 HDS DJ1 (O) 13:45 30 14:45 uit   route
DJ3 16272 HDS DJ2 08:30   09:00 thuis Maltha Sport veld
DJ4 51727 HC De IJssel DJ2 (D5) 11:45 30 12:45 uit   route
Let op: Uittenue mee! 
DJ5 51744 Dopie DJ2 (D4) 12:00   12:30 thuis Code veld
DJ6 51742 De Kieviten DJ1 08:30   09:00 thuis Rabo veld