Wedstrijdschema

Speeldagen komende weekenden

zat 29 jun - zon 11 aug - zon 25 aug - zat 31 aug - zon 8 sep -

laat schema zien voor

25 mei | G-Hockey
Team Wed.Nr. Tegen  Verz Tegen
G1 17451 Almeerse HC G 1 4   1
G2 17448 Arnhemse Mixed Hockey Club Upward G 1 1   7
  3AB
G3 11742 D.H.C. Hudito G4  
  3C
G4 11742 D.H.C. Hudito G 3  
  3C  * AFGELAST *


25 mei | Jongste Jeugd
Team Wed.Nr. Tegen  Verz Tegen
J8E1 56458 HV Victoria J8E1  
  3CD
J8E2 56418 HC Alphen J8E1  
Rijden: Stef Huizer, Bas Jungschlager, Dhruv Siddappa
JE3 57030 De Kieviten JE3  
  3A
JE4 57385 MHC Forescate JE7  
JF1 57530 Dordrechtse Mixed Hockey Club JF1  
  3D
JF2 57899 hdm JF5  
M8E1 58712 R.G.H.C. Tempo '34 M8E1  
  3AB
M8E2 58969 HC Ypenburg M8E4  
  2AB
Rijden: Charlie Heijink, Julie Hermans, Elena Spierings
M8E3 58885 MHV Evergreen M8E1  
Rijden: Tinka Forbes, Julia Löhe, Florentine Smit
ME4 60550 HC Schiedam ME10  
ME5 59444 Berkel Rodenrijs ME7  
ME6 60284 Catwijck ME8  
ME7 60189 Craeyenhout ME9  
  3B
MF1 60681 R.H.V. Leonidas MF2  
  3C
MF2 60955 HV Victoria MF5  
Rijden: Sterre van der Borght, Nienke Henken, Merel Manschot
MF3 60691 Wateringse veld MF1  
  3D


25 mei | Jeugd
Team Wed.Nr. Tegen  Verz Tegen
JA1 19327 Leidse Hockey Club Roomburg JA2 5   0
  Hudito in uit-tenue
JA2 19337 HC Waddinxveen JA1 3   5
   1 scheidsrechter hj1
JB1 20033 R.H.V. Leonidas JB2 7   2
Rijden: Tom van den Akker, Max Eradus, Tom Jacobs, Martijn van Vliet
JB2 20040 HGC JB4 3   2
JC2 52502 Goudse MHC JC1 1   4
JC3 52810 Hockey Club Rotterdam JC6 6   1
Rijden: Sten Diepenbroek, Jules Foster, Andres Giraldez Vazquez, Gerrit Schellinkhout
JC4 52565 LOHC JC5 1   0
Rijden: Jan Rotgans, Jannes de Wilde, Joran Wulff
JD1 53062 G.H.C. RAPID JD1 2   1
JD2 53067 R.H.V. Leonidas JD2 3   0
JD3 53072 V.M.H.C. CARTOUCHE JD5 1   0
MA1 21961 Hockey Club Rotterdam MA2 1   1
MA2 21984 Goudse MHC MA3 6   4
MA3 21920 Dordrechtse Mixed Hockey Club MA5 1   3
Rijden: Blanca Blaauw, Lucille Guda, Fleur Kaashoek, Eliza de Ridder
MB1 23756 Leidse Hockey Club Roomburg MB1 6   3
  Roomburg uittenue
MB2 23724 Klein Zwitserland MB7 1   2
  KZ uittenue  1 scheidsrechter van dj6
MB3 23744 LOHC MB7 1   1
Rijden: Loes Baart de la Faille, Thoma Bollen, Isa Guttenberg, Lotte Tamsma
MB4 23701 Berkel Rodenrijs Berkel-Rodenrijs MB7  
   * AFGELAST *
Rijden: Jente Huisman, Jitske van der Lelij, Sara Steenhard, Renske Zeppenfeldt
MB5 23698 De Kieviten MB4 1   0
   2 scheidsrechters van dj3
MC1 53682 Craeyenhout MC2 1   1
Rijden: Minke Hoekstra, Lora de Meester, Mila Rosch, Kiki de Ruiter
MC2 53846 Hockey Club Rotterdam MC5 1   3
MC3 54355 hdm MC6 0   0
Rijden: Inez Coleman, Fenne Huizer, Jasmijn Mulder, Baukje Reijsenbach
MC4 54687 HCRB MC3 3   1
  HCRB uittenue
MD1 55243 Klein Zwitserland MD2 4   5
Rijden: Dieke Muller, Amy Vermulst, Benthe Weitenberg, Fleur Wilpshaar
MD2 55213 Dordrechtse Mixed Hockey Club MD4 4   2
MD3 55418 Ring Pass Delft MD4 1   6
MD4 55433 Ring Pass Delft MD7 1   1