Wedstrijdschema

Speeldagen komende weekenden

zat 25 mei - zon 26 mei - zat 1 jun - zon 2 jun - zat 15 jun - zon 23 jun -

laat schema zien voor

26 mei | Overig
Team Wed.Nr. Tegen  Verz Reistijd Spel
Dopie D.H.C. Hudito HJ1   14:00 thuis Code veld
   DOPIE HJ4 - HUDITO HJ1


26 mei | Top Hockey
Team Wed.Nr. Tegen  Verz Reistijd Spel
H01 7577 Gooische Hockey Club H1 13:40 65 14:45 uit   route
H02 7355 Hockey Club Rotterdam H3 10:00   10:45 thuis Rabo veld
  Fluiten: Martijn Ploegmakers en Borna Ghadimkhani (JA2)
D01 7489 Craeyenhout D1 11:00 30 12:45 uit   route
D02 10577 V.M.H.C. CARTOUCHE D2 (O) 11:30   12:30 thuis Rabo veld
  Fluiten: Pieter Tilman (H02) en Joppe Brouwer (H02)


26 mei | Recreatie Hockey
Team Wed.Nr. Tegen  Verz Reistijd Spel
HVLA 51983 Klein Zwitserland HLC 10:15   10:45 thuis Maltha Sport veld
  Fluiten: Isabelle Schroeten (DJ2)
HVA 10586 Hockey Club Rotterdam HB 15:00   16:00 thuis Rabo veld
  Fluiten: Paul Schalkwijk (H05) en Teun Nipius (H05)
HVB 17191 L.S.C. ALECTO HA 09:15 30 10:30 uit   route
H03 7233 R.H.V. Leonidas H4 08:30 25 09:30 uit   route
H04 13876 Dordrechtse Mixed Hockey Club H2 (O) 10:20 40 11:00 uit   route
H05 18462 L.S.C. ALECTO H7   17:45 thuis Rabo veld
  Fluiten: Olaf van Egmond (H08) en Hans Knibbe (H08)
H06 13846 HV Westland H2 (O) 13:30 30 14:00 uit   route
H07 13863 Catwijck H2 (O) 10:20 40 11:00 uit   route
H08 13840 Goudse MHC H2 (O) 15:00   16:00 thuis Maltha Sport veld
  Fluiten: Niels Boot (H10) en Thomas de Ruiter (H10)
H10 13850 Groen-Geel H11 11:45   12:30 thuis Code veld
  Fluiten: Thomas-Luuk Borest (HVA) en Taco de Boer (HVA)
HJ1 14109 Dopie HJ1 (H4) 13:25 1 14:00 uit   route
   BIJ HUDITO VELD 3
DVA 7364 H.C. Derby DA 13:30   14:15 thuis Rabo veld
  Derby uittenue
  Fluiten: Thomas Bakker (H08) en Martijn Boekhout (H08)
DVB 17457 HV Bleiswijk DA 09:20 25 10:45 uit   route
D03 13504 Groen-Geel D3 (O) 11:50 25 12:45 uit   route
D04 15723 Groen-Geel D5 10:05 25 11:00 uit   route
D06 15711 R.H.V. Leonidas D13 08:35 25 09:30 uit   route
D07 15713 LOHC D9 08:30   09:00 thuis Maltha Sport veld
  LOHC uittenue
  Fluiten: Lian van Rooij (D02) en Albert-Jan Snethlage
D10 15696 HC Feijenoord D2 13:45   14:15 thuis Maltha Sport veld
  Fluiten: Isabelle Schroeten (DJ2)
DJ1 16267 HV Westland DJ1 10:30   11:00 thuis Code veld
  Fluiten: Tamar Maagdenberg (D07)
DJ2 16254 DSHC DJ2 (D6) 12:00   12:30 thuis Maltha Sport veld
  Fluiten: Marleen Boonstra (DVA)
DJ3 16251 Klein Zwitserland DJ1 (D4) 11:20 25 12:15 uit   route
  NB WIT shirt/kousen !
Let op: Uittenue mee! 
DJ4 51697 LOHC -Leidse Studs DJ5 (D15) 08:30   09:00 thuis Rabo veld
  Fluiten: Marijne Kreulen (DJ1) en Frederieke Tutuarima (DJ1)
DJ5 51714 LOHC -Leidse Studs DJ4 (D14) 09:40 35 10:45 uit   route
Let op: Uittenue mee! 
DJ6 51705 Thor DJ3 (D4) 11:40 35 12:45 uit   route