Baroverzicht
dinsdag 12 november 2019 
  21:00 - 22:30  Mies Veeger ( D1- Beker, Dames 01 ) Barhoofd 
  22:30 - 00:00  Giel Bodewes ( Heren Veteranen B ) Barhoofd 
woensdag 13 november 2019 
  21:00 - 22:30  Isabel Schouten ( Dames Jong 6 ) Barhoofd 
  22:30 - 00:00  Hans Knibbe ( Heren 06 ) Barhoofd 
donderdag 14 november 2019 
  21:00 - 22:30  Mathijs Stelwagen ( Heren 01, H1 - beker ) Barhoofd 
  22:30 - 00:00  Olaf van der Velden ( Trimhockey Donderdag 2 ) Barhoofd 
vrijdag 15 november 2019 
  21:00 - 23:00  Maaike Taal ( Dames 04 ) Barhoofd 
  23:00 - 00:00  Mies Veeger ( D1- Beker, Dames 01 ) Barhoofd 
zaterdag 16 november 2019 
  08:00 - 11:00  John Patrick Vermulst Barhoofd 
  08:30 - 11:00  Sarah Brown Bardienst 
  11:00 - 14:00  Rachel Heap Bardienst 
  11:00 - 14:00  Marlies Kalkhoven Barhoofd 
  14:00 - 17:00  Suhail Westmaas Bardienst 
  14:00 - 17:00  Mardi Brouwer Barhoofd 
  17:00 - 19:30  Fenna Bolhuis Bardienst 
  17:00 - 19:30  Fenna Bolhuis Barhoofd 
  19:30 - 20:00  Roderick de Kat Angelino ( Heren 09 ) Barhoofd 
maandag 18 november 2019 
  21:00 - 22:30  Barhoofd 
  22:30 - 00:00  Barhoofd 
dinsdag 19 november 2019 
  21:00 - 22:30  Kaylee van der Drift ( Dames Jong 1 ) Barhoofd 
  22:30 - 00:00  Sophie Boersma ( Dames Jong 5 ) Barhoofd 
woensdag 20 november 2019 
  21:00 - 22:30  Jacqueline van Arkel ( Dames 03 ) Barhoofd 
  22:30 - 00:00  Bas Kreupeling ( Heren 09 ) Barhoofd 
donderdag 21 november 2019 
  21:00 - 22:30  Marsha de Bell ( Dames 06 ) Barhoofd 
  22:30 - 00:00  Dirk-jan Mutters ( Heren 03 ) Barhoofd 
vrijdag 22 november 2019 
  21:00 - 23:00  Mathijs Stelwagen ( Heren 01, H1 - beker ) Barhoofd 
  23:00 - 00:00  Joppe Brouwer ( Heren 02 ) Barhoofd 
zaterdag 23 november 2019 
  08:00 - 11:00  Olaf van der Velden ( Trimhockey Donderdag 2 ) Barhoofd 
  08:30 - 11:00  Aafke Demmer Bardienst 
  11:00 - 14:00  Christiaan Plaat ( Heren Veteranen A ) Bardienst 
  11:00 - 14:00  Christiaan Plaat ( Heren Veteranen A ) Barhoofd 
  14:00 - 17:00  Hermi Jansen ( Trimhockey Maandag 4 ) Bardienst 
  14:00 - 17:00  Hermi Jansen ( Trimhockey Maandag 4 ) Barhoofd 
  17:00 - 19:30  Ellen Snethlage-Barnard Bardienst 
  17:00 - 19:30  Stefan Brugts Barhoofd 
  19:30 - 20:00  José Manuel Giráldez Sánchez Barhoofd 
maandag 25 november 2019 
  21:00 - 22:30  Barhoofd 
  22:30 - 00:00  Barhoofd 
dinsdag 26 november 2019 
  21:00 - 22:30  Barhoofd 
  22:30 - 00:00  Barhoofd 
woensdag 27 november 2019 
  21:00 - 22:30  Barhoofd 
  22:30 - 00:00  Barhoofd 
donderdag 28 november 2019 
  21:00 - 22:30  Barhoofd 
  22:30 - 00:00  Barhoofd 
vrijdag 29 november 2019 
  21:00 - 23:00  Barhoofd 
  23:00 - 00:00  Barhoofd 
zaterdag 30 november 2019 
  08:00 - 11:00  Hermi Jansen ( Trimhockey Maandag 4 ) Barhoofd 
  08:30 - 11:00  Sietske van Pesch ( Trimhockey Donderdag 2 ) Bardienst 
  11:00 - 14:00  Reinske Teuben Bardienst 
  11:00 - 14:00  Reinske Teuben Barhoofd 
  14:00 - 17:00  Wieneke Pil Bardienst 
  14:00 - 17:00  Wieneke Pil Barhoofd 
  17:00 - 19:30  Ewout Mantel Bardienst 
  17:00 - 19:30  Paul Boot ( Trimhockey Maandag 5 ) Barhoofd 
  19:30 - 20:00  Randolph Bakker Barhoofd