Baroverzicht
zaterdag 19 september 2020 
  08:00 - 11:00  Jolanda Snaauw ( Trimhockey Maandag 5 ) Bardienst 
  08:00 - 11:00  Jolanda Snaauw ( Trimhockey Maandag 5 ) Barhoofd 
  08:00 - 11:00  Olaf van der Velden ( Trimhockey Donderdag 2 ) Barhoofd 
  11:00 - 14:00  Nadia Bartels - Wijstma ( Trimhockey Maandag 3 ) Bardienst 
  11:00 - 14:00  Haj√© de Vriend Barhoofd 
  14:00 - 17:00  Bas van Toledo ( Trimhockey Maandag 5 ) Bardienst 
  14:00 - 17:00  Bas van Toledo ( Trimhockey Maandag 5 ) Barhoofd 
  17:00 - 19:30  Linda van der Elst Bardienst 
  17:00 - 19:30  Stefan Brugts Barhoofd 
  19:30 - 20:00  Linda van der Elst Barhoofd 
zondag 20 september 2020 
  08:00 - 10:00  Yann Gorge ( Heren 02 ) Barhoofd 
  10:00 - 11:30  Anne Tromp ( Dames Jong 3 ) Barhoofd 
  11:30 - 14:30  Liset Molenaar ( Dames 06 ) Barhoofd 
  14:30 - 16:30  Dirk-jan Mutters ( Heren 03 ) Barhoofd 
  16:30 - 18:00  Evelien Wijers ( Dames 02 ) Barhoofd 
  18:00 - 00:00  Pieter Oorsprong ( Heren 04 ) Barhoofd 
maandag 21 september 2020 
  22:30 - 00:00  Rijk Schildmeijer ( Trimhockey Maandag 5 ) Barhoofd 
dinsdag 22 september 2020 
  21:00 - 22:30  Marit Kerdijk ( Dames 08 ) Barhoofd 
  22:30 - 00:00  Barhoofd 
woensdag 23 september 2020 
  21:00 - 22:30  Evelien Wijers ( Dames 02 ) Barhoofd 
  22:30 - 00:00  Bart van Dongen ( Heren 07 ) Barhoofd 
donderdag 24 september 2020 
  21:00 - 22:30  Owen Mclaughlin ( Heren 01 ) Barhoofd 
  22:30 - 00:00  Olaf van der Velden ( Trimhockey Donderdag 2 ) Barhoofd 
vrijdag 25 september 2020 
  21:00 - 23:00  Yann Gorge ( Heren 02 ) Barhoofd 
  23:00 - 00:00  Owen Mclaughlin ( Heren 01 ) Barhoofd 
zaterdag 26 september 2020 
  08:00 - 11:00  Bardienst 
  08:00 - 11:00  Barhoofd 
  08:00 - 11:00  Barhoofd 
  11:00 - 14:00  Bardienst 
  11:00 - 14:00  Barhoofd 
  14:00 - 17:00  Bardienst 
  14:00 - 17:00  Thero Boonacker Barhoofd 
  17:00 - 19:30  Bardienst 
  17:00 - 19:30  Barhoofd 
  19:30 - 20:00  Barhoofd 
maandag 28 september 2020 
  22:30 - 00:00  Jens van der Veer ( Trimhockey Maandag 3 ) Barhoofd 
dinsdag 29 september 2020 
  21:00 - 22:30  Kaylee van der Drift ( Dames Jong 1 ) Barhoofd 
  22:30 - 00:00  Owen Mclaughlin ( Heren 01 ) Barhoofd 
woensdag 30 september 2020 
  21:00 - 22:30  Isabel Schouten ( Dames Jong 4 ) Barhoofd 
  22:30 - 00:00  Hans Knibbe ( Heren 06 ) Barhoofd 
donderdag 1 oktober 2020 
  21:00 - 22:30  Barhoofd 
  22:30 - 00:00  Barhoofd 
vrijdag 2 oktober 2020 
  21:00 - 23:00  Barhoofd 
  23:00 - 00:00  Barhoofd 
maandag 5 oktober 2020 
  22:30 - 00:00  Barhoofd 
dinsdag 6 oktober 2020 
  21:00 - 22:30  Barhoofd 
  22:30 - 00:00  Barhoofd 
woensdag 7 oktober 2020 
  21:00 - 22:30  Barhoofd 
  22:30 - 00:00  Barhoofd 
donderdag 8 oktober 2020 
  21:00 - 22:30  Barhoofd 
  22:30 - 00:00  Barhoofd 
vrijdag 9 oktober 2020 
  21:00 - 23:00  Barhoofd 
  23:00 - 00:00  Barhoofd 
maandag 12 oktober 2020 
  22:30 - 00:00  Barhoofd 
dinsdag 13 oktober 2020 
  21:00 - 22:30  Barhoofd 
  22:30 - 00:00  Barhoofd 
woensdag 14 oktober 2020 
  21:00 - 22:30  Barhoofd 
  22:30 - 00:00  Barhoofd 
donderdag 15 oktober 2020 
  21:00 - 22:30  Barhoofd 
  22:30 - 00:00  Barhoofd 
vrijdag 16 oktober 2020 
  21:00 - 23:00  Barhoofd 
  23:00 - 00:00  Barhoofd 
maandag 19 oktober 2020 
  22:30 - 00:00  Barhoofd 
dinsdag 20 oktober 2020 
  21:00 - 22:30  Barhoofd 
  22:30 - 00:00  Barhoofd 
woensdag 21 oktober 2020 
  21:00 - 22:30  Barhoofd 
  22:30 - 00:00  Barhoofd 
donderdag 22 oktober 2020 
  21:00 - 22:30  Barhoofd 
  22:30 - 00:00  Barhoofd 
vrijdag 23 oktober 2020 
  21:00 - 23:00  Barhoofd 
  23:00 - 00:00  Barhoofd 
maandag 26 oktober 2020 
  22:30 - 00:00  Barhoofd 
dinsdag 27 oktober 2020 
  21:00 - 22:30  Barhoofd 
  22:30 - 00:00  Barhoofd 
woensdag 28 oktober 2020 
  21:00 - 22:30  Barhoofd 
  22:30 - 00:00  Barhoofd 
donderdag 29 oktober 2020 
  21:00 - 22:30  Barhoofd 
  22:30 - 00:00  Barhoofd 
vrijdag 30 oktober 2020 
  21:00 - 23:00  Barhoofd 
  23:00 - 00:00  Barhoofd 
maandag 2 november 2020 
  22:30 - 00:00  Barhoofd 
dinsdag 3 november 2020 
  21:00 - 22:30  Barhoofd 
  22:30 - 00:00  Barhoofd 
woensdag 4 november 2020 
  21:00 - 22:30  Barhoofd 
  22:30 - 00:00  Barhoofd 
donderdag 5 november 2020 
  21:00 - 22:30  Barhoofd 
  22:30 - 00:00  Barhoofd 
vrijdag 6 november 2020 
  21:00 - 23:00  Barhoofd 
  23:00 - 00:00  Barhoofd 
maandag 9 november 2020 
  22:30 - 00:00  Barhoofd 
dinsdag 10 november 2020 
  21:00 - 22:30  Barhoofd 
  22:30 - 00:00  Barhoofd 
woensdag 11 november 2020 
  21:00 - 22:30  Barhoofd 
  22:30 - 00:00  Barhoofd 
donderdag 12 november 2020 
  21:00 - 22:30  Barhoofd 
  22:30 - 00:00  Barhoofd 
vrijdag 13 november 2020 
  21:00 - 23:00  Barhoofd 
  23:00 - 00:00  Barhoofd 
dinsdag 17 november 2020 
  21:00 - 22:30  Barhoofd 
  22:30 - 00:00  Barhoofd 
woensdag 18 november 2020 
  21:00 - 22:30  Barhoofd 
  22:30 - 00:00  Barhoofd