Baroverzicht
dinsdag 25 september 2018 
  21:00 - 22:30  Fleur Brabander ( D1- Beker, Dames 01 ) Barhoofd 
  22:30 - 00:00  Sophie Boersma ( Dames Jong 5 ) Barhoofd 
woensdag 26 september 2018 
  21:00 - 22:30  Evelien Wijers ( Dames 02 ) Barhoofd 
  22:30 - 00:00  Bart van Dongen ( Heren 07 ) Barhoofd 
donderdag 27 september 2018 
  21:00 - 22:30  Marleen Boonstra ( Dames Veteranen A ) Barhoofd 
  22:30 - 00:00  Uneco de Meester ( Trimhockey Donderdag 1 ) Barhoofd 
vrijdag 28 september 2018 
  21:00 - 23:00  Tamar Maagdenberg ( Dames 07 ) Barhoofd 
  23:00 - 01:00  Michiel de Waal ( Heren 05 ) Barhoofd 
zaterdag 29 september 2018 
  08:00 - 11:00  Olaf van der Velden ( Trimhockey Donderdag 2 ) Barhoofd 
  08:30 - 11:00  Marieke Nijmeijer-manschot Bardienst 
  11:00 - 14:00  Wilma Legemaate Bardienst 
  11:00 - 14:00  Brigitte Foster Barhoofd 
  14:00 - 17:00  Svetlana Lamens-lebedeva Bardienst 
  14:00 - 17:00  Svetlana Lamens-lebedeva Barhoofd 
  17:00 - 19:30  Nel Pouw Bardienst 
  17:00 - 19:30  Stefan Brugts Barhoofd 
zondag 30 september 2018 
  08:15 - 11:30  Karen Valkenburg-broen ( Dames 10 ) Barhoofd 
  11:30 - 13:30  Pien Korte ( Dames Jong 4 ) Barhoofd 
  13:30 - 15:30  Tamar Maagdenberg ( Dames 07 ) Barhoofd 
  15:30 - 18:30  Anne Jet de Vriend ( Dames Jong 6 ) Barhoofd 
  18:30 - 00:00  Michiel de Waal ( Heren 05 ) Barhoofd 
dinsdag 2 oktober 2018 
  21:00 - 22:30  Kaylee van der Drift ( Dames Jong 1 ) Barhoofd 
  22:30 - 00:00  Lukas Bertels ( Heren Jong 1 ) Barhoofd 
woensdag 3 oktober 2018 
  21:00 - 22:30  Jacqueline van Arkel ( Dames 03 ) Barhoofd 
  22:30 - 00:00  Hans Knibbe ( Heren 08 ) Barhoofd 
donderdag 4 oktober 2018 
  21:00 - 22:30  Max van der Kroon ( H1 - beker, Heren 01 ) Barhoofd 
  22:30 - 00:00  Fleur Brabander ( D1- Beker, Dames 01 ) Barhoofd 
vrijdag 5 oktober 2018 
  21:00 - 23:00  Maaike Taal ( Dames 04 ) Barhoofd 
  23:00 - 01:00  Evelien Wijers ( Dames 02 ) Barhoofd 
zaterdag 6 oktober 2018 
  08:00 - 11:00  Hermi Jansen ( Trimhockey Maandag 4 ) Barhoofd 
  08:15 - 11:00  Wouter van den Hil ( Heren Veteranen A ) Bardienst 
  11:00 - 14:00  Sibrenne Wagenaar Bardienst 
  11:00 - 14:00  Sibrenne Wagenaar Barhoofd 
  14:00 - 17:00  Wendela Kuper Bardienst 
  14:00 - 17:00  Wieneke Pil Barhoofd 
  17:00 - 19:30  Tjeerd Anne van der Laag Bardienst 
  17:00 - 19:30  Tjeerd Anne van der Laag Barhoofd 
  19:30 - 20:00  Tjeerd Anne van der Laag Barhoofd 
dinsdag 9 oktober 2018 
  21:00 - 22:30  Noa Walstra ( Dames Jong 2 ) Barhoofd 
  22:30 - 00:00  Max van der Kroon ( H1 - beker, Heren 01 ) Barhoofd 
woensdag 10 oktober 2018 
  21:00 - 22:30  Anne Jet de Vriend ( Dames Jong 6 ) Barhoofd 
  22:30 - 00:00  Joppe Brouwer ( Heren 02 ) Barhoofd 
donderdag 11 oktober 2018 
  21:00 - 22:30  Marsha de Bell ( Dames 06 ) Barhoofd 
  22:30 - 00:00  Christof Lubbers ( Trimhockey Donderdag 2 ) Barhoofd 
vrijdag 12 oktober 2018 
  21:00 - 23:00  Pieter Oorsprong ( Heren 04 ) Barhoofd 
  23:00 - 01:00  Evelien Wijers ( Dames 02 ) Barhoofd 
dinsdag 16 oktober 2018 
  21:00 - 22:30  Pien Korte ( Dames Jong 4 ) Barhoofd 
  22:30 - 00:00  Sophie Boersma ( Dames Jong 5 ) Barhoofd 
woensdag 17 oktober 2018 
  21:00 - 22:30  Nareen Fenton ( Dames Veteranen B ) Barhoofd 
  22:30 - 00:00  Pim van der Honing ( Heren 10 ) Barhoofd 
donderdag 18 oktober 2018 
  21:00 - 22:30  Marleen Boonstra ( Dames Veteranen A ) Barhoofd 
  22:30 - 00:00  Dirk-jan Mutters ( Heren 03 ) Barhoofd 
vrijdag 19 oktober 2018 
  21:00 - 23:00  Frits Schneider ( Heren 06 ) Barhoofd 
  23:00 - 01:00  Roos van Tol ( Dames Jong 3 ) Barhoofd 
dinsdag 23 oktober 2018 
  21:00 - 22:30  Karen Valkenburg-broen ( Dames 10 ) Barhoofd 
  22:30 - 00:00  Giel Bodewes ( Heren Veteranen B ) Barhoofd 
woensdag 24 oktober 2018 
  21:00 - 22:30  Evelien Wijers ( Dames 02 ) Barhoofd 
  22:30 - 00:00  Bart van Dongen ( Heren 07 ) Barhoofd 
donderdag 25 oktober 2018 
  21:00 - 22:30  Max van der Kroon ( H1 - beker, Heren 01 ) Barhoofd 
  22:30 - 00:00  Wouter van den Hil ( Heren Veteranen A ) Barhoofd 
vrijdag 26 oktober 2018 
  21:00 - 23:00  Tamar Maagdenberg ( Dames 07 ) Barhoofd 
  23:00 - 01:00  Joppe Brouwer ( Heren 02 ) Barhoofd 
dinsdag 30 oktober 2018 
  21:00 - 22:30  Fleur Brabander ( D1- Beker, Dames 01 ) Barhoofd 
  22:30 - 00:00  Max van der Kroon ( H1 - beker, Heren 01 ) Barhoofd 
woensdag 31 oktober 2018 
  21:00 - 22:30  Jacqueline van Arkel ( Dames 03 ) Barhoofd 
  22:30 - 00:00  Hans Knibbe ( Heren 08 ) Barhoofd 
donderdag 1 november 2018 
  21:00 - 22:30  Marsha de Bell ( Dames 06 ) Barhoofd 
  22:30 - 00:00  Christof Lubbers ( Trimhockey Donderdag 2 ) Barhoofd 
vrijdag 2 november 2018 
  21:00 - 23:00  Fleur Brabander ( D1- Beker, Dames 01 ) Barhoofd 
  23:00 - 01:00  Max van der Kroon ( H1 - beker, Heren 01 ) Barhoofd 
dinsdag 6 november 2018 
  21:00 - 22:30  Kaylee van der Drift ( Dames Jong 1 ) Barhoofd 
  22:30 - 00:00  Lukas Bertels ( Heren Jong 1 ) Barhoofd 
woensdag 7 november 2018 
  21:00 - 22:30  Anne Jet de Vriend ( Dames Jong 6 ) Barhoofd 
  22:30 - 00:00  Pim van der Honing ( Heren 10 ) Barhoofd 
donderdag 8 november 2018 
  21:00 - 22:30  Marleen Boonstra ( Dames Veteranen A ) Barhoofd 
  22:30 - 00:00  Uneco de Meester ( Trimhockey Donderdag 1 ) Barhoofd 
vrijdag 9 november 2018 
  21:00 - 23:00  Maaike Taal ( Dames 04 ) Barhoofd 
  23:00 - 01:00  Joppe Brouwer ( Heren 02 ) Barhoofd 
dinsdag 13 november 2018 
  21:00 - 22:30  Noa Walstra ( Dames Jong 2 ) Barhoofd 
  22:30 - 00:00  Max van der Kroon ( H1 - beker, Heren 01 ) Barhoofd 
woensdag 14 november 2018 
  21:00 - 22:30  Nareen Fenton ( Dames Veteranen B ) Barhoofd 
  22:30 - 00:00  Joppe Brouwer ( Heren 02 ) Barhoofd 
donderdag 15 november 2018 
  21:00 - 22:30  Max van der Kroon ( H1 - beker, Heren 01 ) Barhoofd 
  22:30 - 00:00  Fleur Brabander ( D1- Beker, Dames 01 ) Barhoofd 
vrijdag 16 november 2018 
  21:00 - 23:00  Pieter Oorsprong ( Heren 04 ) Barhoofd 
  23:00 - 01:00  Evelien Wijers ( Dames 02 ) Barhoofd 
dinsdag 20 november 2018 
  21:00 - 22:30  Pien Korte ( Dames Jong 4 ) Barhoofd 
  22:30 - 00:00  Giel Bodewes ( Heren Veteranen B ) Barhoofd 
woensdag 21 november 2018 
  21:00 - 22:30  Evelien Wijers ( Dames 02 ) Barhoofd 
  22:30 - 00:00  Bart van Dongen ( Heren 07 ) Barhoofd 
donderdag 22 november 2018 
  21:00 - 22:30  Marsha de Bell ( Dames 06 ) Barhoofd 
  22:30 - 00:00  Dirk-jan Mutters ( Heren 03 ) Barhoofd 
vrijdag 23 november 2018 
  21:00 - 23:00  Frits Schneider ( Heren 06 ) Barhoofd 
  23:00 - 01:00  Roos van Tol ( Dames Jong 3 ) Barhoofd