Dames 03

Teamfoto

Teamondersteuning
Aanvoerder Lisa Kuiken
Aanvoerder Fieke Taal
Trainer Steven Braber

Nog 6 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Spel  
28 apr !Oefenwedstrijd Groen-Geel D2

 

11:00 thuis Rabo veld
5 mei 6205 HV Victoria D3

 

14:15 thuis Maltha Sport veld
  Fluiten: Gérôme Naaborg (H07) en Lian Wang (H07)  
12 mei 6505 R.H.V. Leonidas D5

25

uit route
19 mei 6985 Craeyenhout D2

 

thuis
26 mei 13504 Groen-Geel D3

25

uit route
2 jun 7765 SV Kampong Hockey D6

 

thuis
4 thuiswedstrijden en 2 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HUDITO D3 17 42 13 3 1 59 20 0
2 Schiedam D2 17 40 12 4 1 31 14 0
3 Kampong D6 17 30 9 3 5 42 22 0
4 HGC D2 17 28 9 1 7 38 35 0
5 DSHC D2 17 27 8 3 6 34 21 0
6 Zoetermeer D2 17 26 8 2 7 37 30 0
7 Craeyenhout D2 17 21 6 3 8 34 37 0
8 Rotterdam D2 17 19 5 4 8 22 33 0
9 Westland D2 17 16 4 4 9 26 38 0
10 Leonidas D5 17 15 5 0 12 22 42 0
11 Groen-Geel D3 17 14 4 2 11 13 48 0
12 Victoria D3 17 12 3 3 11 30 48 0

Uitslagenmatrix
  HGC D2 (O)Rotterdam D2 (O)DSHC D2 (O)Kampong D6Craeyenhout D2 (O)Groen-Geel D3 (O)HUDITO D3Leonidas D5Victoria D3Westland D2 (O)Zoetermeer D2 (O)Schiedam D2 (O)
HGC D2 (O)   1-0 2-0 6-0 1-2 1-3 4-3 4-2
Rotterdam D2 (O)   3-2 0-2 0-1 0-4 3-1 1-1 1-0 1-1
DSHC D2 (O) 2-1   1-0 0-2 4-0 7-0 2-2 3-1 0-1
Kampong D6 1-2 2-2 1-0   3-0 8-0 1-3 1-3 3-2 3-1
Craeyenhout D2 (O) 4-2 2-1 1-1 4-3   4-0 3-4 1-2 1-1 1-0
Groen-Geel D3 (O) 1-3 0-0 1-5 1-3   0-2 2-1 1-1 3-1 1-2
HUDITO D3 4-1 7-1 1-1 7-0   3-1 6-0 3-0 2-3
Leonidas D5 0-4 2-3 1-3 4-2 0-2   1-4 1-2 0-2 0-5
Victoria D3 1-1 1-4 0-2 0-4 5-2 4-0 4-6   1-2 0-0
Westland D2 (O) 2-1 1-4 0-0 3-2 1-2 6-2   0-2 0-1
Zoetermeer D2 (O) 7-0 2-3 3-2 1-1 4-2 1-1 5-3 4-2  
Schiedam D2 (O) 3-2 4-1 2-1 0-0 2-2 2-1 2-1 2-1 1-0  

Uitslagen
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
.. Zoetermeer D2 (O) DSHC D2 (O) 3-2 Definitief
.. Leonidas D5 HGC D2 (O) 0-4 Definitief
.. HUDITO D3 Schiedam D2 (O) 2-3 Definitief
.. Rotterdam D2 (O) Groen-Geel D3 (O) 0-1 Definitief
.. Westland D2 (O) Kampong D6 0-0 Definitief
.. Victoria D3 Craeyenhout D2 (O) 5-2 Definitief
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
.. Craeyenhout D2 (O) Leonidas D5 1-2 Definitief
.. Kampong D6 Rotterdam D2 (O) 2-2 Definitief
.. Schiedam D2 (O) Westland D2 (O) 2-1 Definitief
.. Groen-Geel D3 (O) Victoria D3 2-1 Definitief
.. DSHC D2 (O) HUDITO D3 0-2 Definitief
.. HGC D2 (O) Zoetermeer D2 (O) 4-2 Definitief
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
.. Victoria D3 Kampong D6 0-4 Definitief
.. Leonidas D5 Groen-Geel D3 (O) 0-2 Definitief
.. Westland D2 (O) DSHC D2 (O) 1-4 Definitief
.. HUDITO D3 Zoetermeer D2 (O) 3-0 Definitief
.. Craeyenhout D2 (O) HGC D2 (O) 4-2 Definitief
.. Rotterdam D2 (O) Schiedam D2 (O) 1-1 Definitief
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
.. Kampong D6 Leonidas D5 1-3 Definitief
.. Schiedam D2 (O) Victoria D3 2-1 Definitief
.. DSHC D2 (O) Rotterdam D2 (O) 2-1 Definitief
.. Zoetermeer D2 (O) Westland D2 (O) 4-2 Definitief
.. Groen-Geel D3 (O) Craeyenhout D2 (O) 1-3 Definitief
.. HGC D2 (O) HUDITO D3 1-2 Definitief
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
.. Rotterdam D2 (O) Zoetermeer D2 (O) 1-0 Definitief
.. Victoria D3 DSHC D2 (O) 0-2 Definitief
.. Westland D2 (O) HUDITO D3 1-2 Definitief
.. Leonidas D5 Schiedam D2 (O) 0-5 Definitief
.. Craeyenhout D2 (O) Kampong D6 4-3 Definitief
.. Groen-Geel D3 (O) HGC D2 (O) 1-3 Definitief
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
.. Zoetermeer D2 (O) Victoria D3 5-3 Definitief
.. Kampong D6 Groen-Geel D3 (O) 8-0 Definitief
.. HUDITO D3 Rotterdam D2 (O) 7-1 Definitief
.. HGC D2 (O) Westland D2 (O) 4-3 Definitief
.. DSHC D2 (O) Leonidas D5 4-0 Definitief
.. Schiedam D2 (O) Craeyenhout D2 (O) 0-0 Definitief
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
.. Rotterdam D2 (O) Westland D2 (O) 1-1 Definitief
.. Groen-Geel D3 (O) Schiedam D2 (O) 1-2 Definitief
.. Leonidas D5 Zoetermeer D2 (O) 0-2 Definitief
.. Craeyenhout D2 (O) DSHC D2 (O) 1-1 Definitief
.. Kampong D6 HGC D2 (O) 1-2 Definitief
.. Victoria D3 HUDITO D3 4-6 Definitief
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
.. Westland D2 (O) Victoria D3 6-2 Definitief
.. DSHC D2 (O) Groen-Geel D3 (O) 1-0 Definitief
.. HGC D2 (O) Rotterdam D2 (O) 1-0 Definitief
.. Schiedam D2 (O) Kampong D6 2-1 Definitief
.. Zoetermeer D2 (O) Craeyenhout D2 (O) 4-2 Definitief
.. HUDITO D3 Leonidas D5 3-1 Definitief
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
.. Kampong D6 DSHC D2 (O) 1-0 Definitief
.. Craeyenhout D2 (O) HUDITO D3 3-4 Definitief
.. Leonidas D5 Westland D2 (O) 1-2 Definitief
.. Victoria D3 Rotterdam D2 (O) 1-4 Definitief
.. Schiedam D2 (O) HGC D2 (O) 3-2 Definitief
.. Groen-Geel D3 (O) Zoetermeer D2 (O) 3-1 Definitief
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
.. Westland D2 (O) Craeyenhout D2 (O) 3-2 Definitief
.. Rotterdam D2 (O) Leonidas D5 3-1 Definitief
.. DSHC D2 (O) Schiedam D2 (O) 0-1 Definitief
ZONDAG 25 NOVEMBER 2018
.. Craeyenhout D2 (O) Rotterdam D2 (O) 2-1 Definitief
.. Leonidas D5 Victoria D3 1-4 Definitief
.. HGC D2 (O) DSHC D2 (O) 2-0 Definitief
.. Kampong D6 HUDITO D3 1-3 Definitief
.. Schiedam D2 (O) Zoetermeer D2 (O) 1-0 Definitief
.. Groen-Geel D3 (O) Westland D2 (O) 1-1 Definitief
DINSDAG 27 NOVEMBER 2018
.. Victoria D3 HGC D2 (O) 1-1 Definitief
ZONDAG 2 DECEMBER 2018
.. HUDITO D3 Groen-Geel D3 (O) 7-0 Definitief
.. Zoetermeer D2 (O) Kampong D6 1-1 Definitief
ZONDAG 10 MAART 2019
.. Craeyenhout D2 (O) Victoria D3 1-1 Definitief
.. Kampong D6 Westland D2 (O) 3-1 Definitief
.. HGC D2 (O) Leonidas D5 1-3 Definitief
.. Groen-Geel D3 (O) Rotterdam D2 (O) 0-0 Definitief
.. Schiedam D2 (O) HUDITO D3 2-2 Definitief
ZONDAG 17 MAART 2019
.. Rotterdam D2 (O) Kampong D6 0-2 Definitief
.. Victoria D3 Groen-Geel D3 (O) 4-0 Definitief
.. Zoetermeer D2 (O) HGC D2 (O) 7-0 Definitief
.. HUDITO D3 DSHC D2 (O) 1-1 Definitief
.. Westland D2 (O) Schiedam D2 (O) 0-1 Definitief
.. Leonidas D5 Craeyenhout D2 (O) 4-2 Definitief
ZONDAG 24 MAART 2019
.. Zoetermeer D2 (O) HUDITO D3 1-1 Definitief
.. DSHC D2 (O) Westland D2 (O) 2-2 Definitief
.. Kampong D6 Victoria D3 3-2 Definitief
.. HGC D2 (O) Craeyenhout D2 (O) (3-2)TEMP_RESULT Nog niet bevestigd.
.. Schiedam D2 (O) Rotterdam D2 (O) 4-1 Definitief
.. Groen-Geel D3 (O) Leonidas D5 0-2 Definitief
ZONDAG 31 MAART 2019
.. Craeyenhout D2 (O) Groen-Geel D3 (O) 4-0 Definitief
.. HUDITO D3 HGC D2 (O) 4-1 Definitief
.. Westland D2 (O) Zoetermeer D2 (O) 0-2 Definitief
.. Rotterdam D2 (O) DSHC D2 (O) 3-2 Definitief
.. Victoria D3 Schiedam D2 (O) 0-0 Definitief
.. Leonidas D5 Kampong D6 1-3 Definitief
ZONDAG 7 APRIL 2019
.. Kampong D6 Craeyenhout D2 (O) 3-0 Definitief
.. HUDITO D3 Westland D2 (O) 6-0 Definitief
.. Schiedam D2 (O) Leonidas D5 2-1 Definitief
.. DSHC D2 (O) Victoria D3 7-0 Definitief
.. HGC D2 (O) Groen-Geel D3 (O) 6-0 Definitief
.. Zoetermeer D2 (O) Rotterdam D2 (O) 2-3 Definitief
ZONDAG 14 APRIL 2019
.. Leonidas D5 DSHC D2 (O) 2-3 Definitief
.. Victoria D3 Zoetermeer D2 (O) 1-2 Definitief
.. Westland D2 (O) HGC D2 (O) 2-1 Definitief
.. Groen-Geel D3 (O) Kampong D6 1-5 Definitief
.. Rotterdam D2 (O) HUDITO D3 0-4 Definitief
.. Craeyenhout D2 (O) Schiedam D2 (O) 1-0 Definitief
DONDERDAG 18 APRIL 2019
.. DSHC D2 (O) Zoetermeer D2 (O) 3-1 Definitief

Wedstrijdschema poule
DONDERDAG 25 APRIL 2019
  DSHC D2 (O) Craeyenhout D2 (O) TU Delft - Sportcentrum DSHC
DONDERDAG 2 MEI 2019
  Westland D2 (O) Rotterdam D2 (O) 20:30 Sportp. 'Hoge Bomen'
ZONDAG 5 MEI 2019
  HGC D2 (O) Kampong D6 12:45 Roggewoning (HGC)
  HUDITO D3 Victoria D3 14:15 Sportpark 'Kruithuisweg'
  Schiedam D2 (O) Groen-Geel D3 (O) 10:45 Sportpark HC Schiedam
  Zoetermeer D2 (O) Leonidas D5 10:45 Sportp. 'Van Tuyll'
ZONDAG 12 MEI 2019
  Craeyenhout D2 (O) Zoetermeer D2 (O) 10:30 H.B.S. - Craeyenhout
  Groen-Geel D3 (O) DSHC D2 (O) Roggewoning (Groen-Geel)
  Kampong D6 Schiedam D2 (O) 10:45 Laan van Maarschalkerweerd
  Leonidas D5 HUDITO D3 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Rotterdam D2 (O) HGC D2 (O) 11:00 Sportp. Hazelaarweg
  Victoria D3 Westland D2 (O) Sportp. Kralingseweg (Victoria)
ZONDAG 19 MEI 2019
  DSHC D2 (O) Kampong D6 TU Delft - Sportcentrum DSHC
  HGC D2 (O) Schiedam D2 (O) Roggewoning (HGC)
  HUDITO D3 Craeyenhout D2 (O) Sportpark 'Kruithuisweg'
  Rotterdam D2 (O) Victoria D3 9:30 Sportp. Hazelaarweg
  Westland D2 (O) Leonidas D5 Sportp. 'Hoge Bomen'
  Zoetermeer D2 (O) Groen-Geel D3 (O) Sportp. 'Van Tuyll'
ZONDAG 26 MEI 2019
  Craeyenhout D2 (O) Westland D2 (O) H.B.S. - Craeyenhout
  Groen-Geel D3 (O) HUDITO D3 Roggewoning (Groen-Geel)
  HGC D2 (O) Victoria D3 Roggewoning (HGC)
  Kampong D6 Zoetermeer D2 (O) 12:30 Laan van Maarschalkerweerd
  Leonidas D5 Rotterdam D2 (O) Sportpark Toepad (Leonidas)
  Schiedam D2 (O) DSHC D2 (O) 10:45 Sportpark HC Schiedam
ZONDAG 2 JUNI 2019
  DSHC D2 (O) HGC D2 (O) TU Delft - Sportcentrum DSHC
  HUDITO D3 Kampong D6 Sportpark 'Kruithuisweg'
  Rotterdam D2 (O) Craeyenhout D2 (O) 12:30 Sportp. Hazelaarweg
  Victoria D3 Leonidas D5 Sportp. Kralingseweg (Victoria)
  Westland D2 (O) Groen-Geel D3 (O) Sportp. 'Hoge Bomen'
  Zoetermeer D2 (O) Schiedam D2 (O) Sportp. 'Van Tuyll'