Dames 04

Teamfoto

Teamondersteuning
Aanvoerder Maud van Delden
Aanvoerder Maaike Taal
Trainer Michiel de Waal
Trainer Paul Schalkwijk

Nog 5 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Spel  
5 mei 15472 Mixed Hockeyclub Zoetermeer D3

 

09:00 thuis Rabo veld
  Fluiten: Liset Molenaar (D06) en Nienke Selbeck (D06)  
12 mei 15553 Dordrechtse Mixed Hockey Club D2

40

uit route
19 mei 15624 Dopie D2

 

thuis
26 mei 15723 Groen-Geel D5

25

uit route
2 jun 15775 H.C. Derby D2

 

thuis
3 thuiswedstrijden en 2 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 IJssel D2 17 44 14 2 1 44 9 0
2 Ring Pass Delft D5 17 38 12 2 3 34 16 0
3 Leonidas D8 17 36 11 3 3 53 21 0
4 Groen-Geel D5 17 36 11 3 3 35 10 0
5 Dordrecht D2 17 31 9 4 4 42 31 0
6 Dopie D2 17 27 8 3 6 40 28 0
7 HUDITO D4 17 21 7 0 10 28 31 0
8 DSHC D3 17 15 5 0 12 27 54 0
9 Ommoord D2 17 15 4 3 10 19 29 0
10 Derby D2 17 13 4 1 12 29 45 0
11 Zoetermeer D3 17 13 4 1 12 25 61 0
12 Schiedam D5 17 5 1 2 14 20 61 0

Uitslagenmatrix
  Derby D2 (O)Dopie D2 (O)Dordrecht D2 (O)DSHC D3Groen-Geel D5HUDITO D4Leonidas D8Ommoord D2 (O)Ring Pass Delft D5IJssel D2 (O)Zoetermeer D3Schiedam D5
Derby D2 (O)   2-4 5-2 0-1 0-1 1-3 2-3 1-4 2-3 1-0
Dopie D2 (O) 2-2   0-4 1-2 0-0 0-3 2-5 3-1 0-1 5-0
Dordrecht D2 (O) 2-1   7-1 0-4 1-1 2-1 1-1 1-3 3-2 6-1
DSHC D3 3-0 1-6 3-4   2-1 2-6 1-5 0-3 3-2
Groen-Geel D5 5-0 0-1 2-2 2-0   0-0 2-0 0-3 6-0 6-0
HUDITO D4 1-2 2-1 0-1   1-4 3-0 1-3 0-4 4-1
Leonidas D8 2-4 5-0 0-2 3-2   3-0 0-1 6-2 7-1
Ommoord D2 (O) 1-2 0-2 2-0 0-2 2-1 2-2   1-1 5-1
Ring Pass Delft D5 4-2 2-1 2-1 4-0 0-1 2-0   2-1 1-0
IJssel D2 (O) 2-2 3-1 3-0 3-1 0-0 2-1 1-0   4-0 4-0
Zoetermeer D3 3-2 2-8 2-1 0-5 0-5 2-3 0-3   4-2
Schiedam D5 4-6 1-3 0-0 4-6 1-2 1-2 1-0 1-3 2-2  

Uitslagen
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
.. HUDITO D4 Schiedam D5 4-1 Definitief
.. Ring Pass Delft D5 IJssel D2 (O) 2-1 Definitief
.. Leonidas D8 DSHC D3 5-0 Definitief
.. Dopie D2 (O) Ommoord D2 (O) 3-1 Definitief
.. Dordrecht D2 (O) Groen-Geel D5 0-4 Definitief
.. Zoetermeer D3 Derby D2 (O) 3-2 Definitief
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
.. IJssel D2 (O) HUDITO D4 3-1 Definitief
.. Schiedam D5 Zoetermeer D3 2-2 Definitief
.. Derby D2 (O) Dordrecht D2 (O) 5-2 Definitief
.. Groen-Geel D5 Dopie D2 (O) 0-1 Definitief
.. Ommoord D2 (O) Leonidas D8 2-2 Definitief
.. DSHC D3 Ring Pass Delft D5 1-5 Definitief
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
.. HUDITO D4 DSHC D3 2-1 Definitief
.. Zoetermeer D3 IJssel D2 (O) 0-3 Definitief
.. Groen-Geel D5 Ommoord D2 (O) 0-0 Definitief
.. Ring Pass Delft D5 Leonidas D8 0-1 Definitief
.. Dopie D2 (O) Derby D2 (O) 2-2 Definitief
.. Dordrecht D2 (O) Schiedam D5 6-1 Definitief
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
.. Derby D2 (O) Groen-Geel D5 0-1 Definitief
.. Leonidas D8 HUDITO D4 3-2 Definitief
.. DSHC D3 Zoetermeer D3 3-2 Definitief
.. IJssel D2 (O) Dordrecht D2 (O) 3-1 Definitief
.. Schiedam D5 Dopie D2 (O) 1-3 Definitief
.. Ommoord D2 (O) Ring Pass Delft D5 1-1 Definitief
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
.. Dopie D2 (O) IJssel D2 (O) 0-1 Definitief
.. HUDITO D4 Ring Pass Delft D5 1-3 Definitief
.. Derby D2 (O) Ommoord D2 (O) 2-3 Definitief
.. Dordrecht D2 (O) DSHC D3 7-1 Definitief
.. Groen-Geel D5 Schiedam D5 6-0 Definitief
.. Zoetermeer D3 Leonidas D8 0-5 Definitief
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
.. Ommoord D2 (O) HUDITO D4 2-1 Definitief
.. Schiedam D5 Derby D2 (O) 4-6 Definitief
.. IJssel D2 (O) Groen-Geel D5 3-0 Definitief
.. DSHC D3 Dopie D2 (O) 1-6 Definitief
.. Leonidas D8 Dordrecht D2 (O) 2-4 Definitief
.. Ring Pass Delft D5 Zoetermeer D3 1-0 Definitief
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
.. Dordrecht D2 (O) Ring Pass Delft D5 1-1 Definitief
.. Zoetermeer D3 HUDITO D4 0-5 Definitief
.. Schiedam D5 Ommoord D2 (O) 1-0 Definitief
.. Derby D2 (O) IJssel D2 (O) 1-4 Definitief
.. Dopie D2 (O) Leonidas D8 2-5 Definitief
.. Groen-Geel D5 DSHC D3 2-0 Definitief
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
.. HUDITO D4 Dordrecht D2 (O) 1-2 Definitief
.. Leonidas D8 Groen-Geel D5 0-2 Definitief
.. Ring Pass Delft D5 Dopie D2 (O) 2-1 Definitief
.. DSHC D3 Derby D2 (O) 3-0 Definitief
.. IJssel D2 (O) Schiedam D5 4-0 Definitief
.. Ommoord D2 (O) Zoetermeer D3 5-1 Definitief
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
.. IJssel D2 (O) Ommoord D2 (O) 2-1 Definitief
.. Schiedam D5 DSHC D3 4-6 Definitief
.. Derby D2 (O) Leonidas D8 1-3 Definitief
.. Dordrecht D2 (O) Zoetermeer D3 3-2 Definitief
.. Dopie D2 (O) HUDITO D4 0-3 Definitief
.. Groen-Geel D5 Ring Pass Delft D5 2-0 Definitief
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
.. Dordrecht D2 (O) Ommoord D2 (O) 2-1 Definitief
.. Ring Pass Delft D5 Derby D2 (O) 4-2 Definitief
.. Leonidas D8 Schiedam D5 7-1 Definitief
.. DSHC D3 IJssel D2 (O) 0-3 Definitief
ZONDAG 25 NOVEMBER 2018
.. Dopie D2 (O) Dordrecht D2 (O) 0-4 Definitief
.. IJssel D2 (O) Leonidas D8 0-0 Definitief
.. Schiedam D5 Ring Pass Delft D5 1-3 Definitief
.. Ommoord D2 (O) DSHC D3 2-0 Definitief
.. Groen-Geel D5 Zoetermeer D3 6-0 Definitief
.. Derby D2 (O) HUDITO D4 0-1 Definitief
DINSDAG 27 NOVEMBER 2018
.. HUDITO D4 Groen-Geel D5 0-1 Definitief
ZONDAG 2 DECEMBER 2018
.. Zoetermeer D3 Dopie D2 (O) 2-8 Definitief
ZONDAG 10 MAART 2019
.. DSHC D3 Leonidas D8 2-6 Definitief
.. IJssel D2 (O) Ring Pass Delft D5 1-0 Definitief
.. Schiedam D5 HUDITO D4 1-2 Definitief
.. Derby D2 (O) Zoetermeer D3 2-3 Definitief
.. Groen-Geel D5 Dordrecht D2 (O) 2-2 Definitief
.. Ommoord D2 (O) Dopie D2 (O) 0-2 Definitief
ZONDAG 17 MAART 2019
.. Dopie D2 (O) Groen-Geel D5 0-0 Definitief
.. Dordrecht D2 (O) Derby D2 (O) 2-1 Definitief
.. Zoetermeer D3 Schiedam D5 4-2 Definitief
.. HUDITO D4 IJssel D2 (O) 0-4 Definitief
.. Ring Pass Delft D5 DSHC D3 2-1 Definitief
.. Leonidas D8 Ommoord D2 (O) 3-0 Definitief
ZONDAG 24 MAART 2019
.. Leonidas D8 Ring Pass Delft D5 0-1 Definitief
.. DSHC D3 HUDITO D4 2-1 Definitief
.. IJssel D2 (O) Zoetermeer D3 4-0 Definitief
.. Schiedam D5 Dordrecht D2 (O) 0-0 Definitief
.. Ommoord D2 (O) Groen-Geel D5 0-2 Definitief
.. Derby D2 (O) Dopie D2 (O) 2-4 Definitief
ZONDAG 31 MAART 2019
.. HUDITO D4 Leonidas D8 1-4 Definitief
.. Zoetermeer D3 DSHC D3 2-1 Definitief
.. Dordrecht D2 (O) IJssel D2 (O) 1-3 Definitief
.. Dopie D2 (O) Schiedam D5 5-0 Definitief
.. Ring Pass Delft D5 Ommoord D2 (O) 2-0 Definitief
.. Groen-Geel D5 Derby D2 (O) 5-0 Definitief
ZONDAG 7 APRIL 2019
.. Ring Pass Delft D5 HUDITO D4 4-0 Definitief
.. Leonidas D8 Zoetermeer D3 6-2 Definitief
.. DSHC D3 Dordrecht D2 (O) 3-4 Definitief
.. IJssel D2 (O) Dopie D2 (O) 2-2 Definitief
.. Ommoord D2 (O) Derby D2 (O) 1-2 Definitief
.. Schiedam D5 Groen-Geel D5 1-2 Definitief
ZONDAG 14 APRIL 2019
.. Derby D2 (O) Schiedam D5 1-0 Definitief
.. HUDITO D4 Ommoord D2 (O) 3-0 Definitief
.. Zoetermeer D3 Ring Pass Delft D5 2-3 Definitief
.. Dordrecht D2 (O) Leonidas D8 1-1 Definitief
.. Dopie D2 (O) DSHC D3 1-2 Definitief
.. Groen-Geel D5 IJssel D2 (O) 0-3 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 5 MEI 2019
  DSHC D3 Groen-Geel D5 TU Delft - Sportcentrum DSHC
  HUDITO D4 Zoetermeer D3 9:00 Sportpark 'Kruithuisweg'
  IJssel D2 (O) Derby D2 (O) 11:00 Sportp. Dorrestein
  Leonidas D8 Dopie D2 (O) 12:30 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Ommoord D2 (O) Schiedam D5 10:45 Sportpark Marcel Duchampplein
  Ring Pass Delft D5 Dordrecht D2 (O) 9:30 Sportpark 'Hof van Delft'
ZONDAG 12 MEI 2019
  Derby D2 (O) DSHC D3 11:00 Sportp. Bakestein
  Dopie D2 (O) Ring Pass Delft D5 TU Delft - Sportcentrum Dopie/Scoop
  Dordrecht D2 (O) HUDITO D4 Schenkeldijk
  Groen-Geel D5 Leonidas D8 Roggewoning (Groen-Geel)
  Schiedam D5 IJssel D2 (O) 16:15 Sportpark HC Schiedam
  Zoetermeer D3 Ommoord D2 (O) Sportp. 'Van Tuyll'
ZONDAG 19 MEI 2019
  DSHC D3 Schiedam D5 TU Delft - Sportcentrum DSHC
  HUDITO D4 Dopie D2 (O) Sportpark 'Kruithuisweg'
  Leonidas D8 Derby D2 (O) Sportpark Toepad (Leonidas)
  Ommoord D2 (O) IJssel D2 (O) 10:45 Sportpark Marcel Duchampplein
  Ring Pass Delft D5 Groen-Geel D5 13:00 Sportpark 'Hof van Delft'
  Zoetermeer D3 Dordrecht D2 (O) Sportp. 'Van Tuyll'
ZONDAG 26 MEI 2019
  Derby D2 (O) Ring Pass Delft D5 13:00 Sportp. Bakestein
  Dopie D2 (O) Zoetermeer D3 TU Delft - Sportcentrum Dopie/Scoop
  Groen-Geel D5 HUDITO D4 Roggewoning (Groen-Geel)
  IJssel D2 (O) DSHC D3 11:00 Sportp. Dorrestein
  Ommoord D2 (O) Dordrecht D2 (O) 10:45 Sportpark Marcel Duchampplein
  Schiedam D5 Leonidas D8 11:15 Sportpark HC Schiedam
ZONDAG 2 JUNI 2019
  DSHC D3 Ommoord D2 (O) TU Delft - Sportcentrum DSHC
  Dordrecht D2 (O) Dopie D2 (O) Schenkeldijk
  HUDITO D4 Derby D2 (O) Sportpark 'Kruithuisweg'
  Leonidas D8 IJssel D2 (O) Sportpark Toepad (Leonidas)
  Ring Pass Delft D5 Schiedam D5 11:30 Sportpark 'Hof van Delft'
  Zoetermeer D3 Groen-Geel D5 Sportp. 'Van Tuyll'