Heren 07

Teamfoto

Teamondersteuning
Aanvoerder Bjorn Tilburgs
Aanvoerder Boy Bos
Keeper Pam Veeger
Trainer Caroline van Stelten

Nog 4 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Spel  
5 mei 13602 LOHC H7

 

12:30 thuis Maltha Sport veld
   LOHC uittenue  
  Fluiten: Koen de Jongh (H05) en Gijs van Veen (H05)  
19 mei 13756 HC Pijnacker H3

 

thuis
26 mei 13863 Catwijck H2

40

uit route
2 jun 13910 HV Victoria H7

 

thuis
3 thuiswedstrijden en 1 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Spijkenisse H2 16 39 12 3 1 59 32 0
2 HUDITO H7 16 33 10 3 3 39 17 0
3 Victoria H7 15 31 9 4 2 53 28 0
4 Groen-Geel H7 16 29 9 2 5 35 27 0
5 Leonidas H18 15 22 7 1 7 44 33 0
6 Alecto H5 15 20 6 2 7 31 29 0
7 Leonidas H17 15 20 6 2 7 33 39 0
8 Leiden H7 16 17 5 2 9 22 39 0
9 Pijnacker H3 16 14 4 2 10 34 53 0
10 DSHC H6 15 10 3 1 11 27 52 0
11 Catwijck H2 15 9 3 0 12 27 55 0

Uitslagenmatrix
  Alecto/Augustinus H5Catwijck H2 (O)DSHC H6Groen-Geel H7HUDITO H7Pijnacker H3 (O)Spijkenisse H2 (O)Victoria H7Leiden H7Leonidas H17Leonidas H18
Alecto/Augustinus H5   3-1 4-0 1-3 0-1 2-0 3-3 3-2 0-1
Catwijck H2 (O) 1-4   4-3 0-3 4-0 2-4 0-2 2-3 5-2
DSHC H6   0-2 3-5 2-3 2-1 4-2 0-4
Groen-Geel H7 2-1 3-2   0-2 3-5 2-3 2-1 0-1 2-0
HUDITO H7 3-0 5-0 8-0 1-1   0-4 1-0 1-2
Pijnacker H3 (O) 5-4 4-1 2-2 1-3 1-2   4-5 2-4 1-4
Spijkenisse H2 (O) 6-3 1-1 3-2 5-0   3-3 2-1 6-4 6-1
Victoria H7 4-2 7-3 4-1 4-3 1-1 7-1   6-1 2-2 1-1
Leiden H7 1-1 1-5 2-2 2-1 2-4 1-4   2-3 3-2
Leonidas H17 2-1 4-3 1-3 0-2 2-2 2-4 1-0   4-2
Leonidas H18 2-3 9-0 3-0 3-4 3-6 4-2 4-0  

Uitslagen
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
.. Spijkenisse H2 (O) Leonidas H17 6-4 Definitief
.. Leonidas H18 DSHC H6 3-0 Definitief
.. Pijnacker H3 (O) Groen-Geel H7 1-3 Definitief
.. Leiden H7 Victoria H7 1-4 Definitief
.. HUDITO H7 Alecto/Augustinus H5 3-0 Definitief
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
.. Groen-Geel H7 Leonidas H18 2-0 Definitief
.. Catwijck H2 (O) Pijnacker H3 (O) 4-0 Definitief
.. Alecto/Augustinus H5 Leiden H7 0-1 Definitief
.. DSHC H6 Spijkenisse H2 (O) 2-3 Definitief
.. Leonidas H17 HUDITO H7 0-2 Definitief
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
.. Catwijck H2 (O) Groen-Geel H7 0-3 Definitief
.. HUDITO H7 DSHC H6 8-0 Definitief
.. Leiden H7 Leonidas H17 2-3 Definitief
.. Pijnacker H3 (O) Victoria H7 4-5 Definitief
.. Spijkenisse H2 (O) Leonidas H18 6-1 Definitief
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
.. Groen-Geel H7 Spijkenisse H2 (O) 2-3 Definitief
.. Victoria H7 Catwijck H2 (O) 7-3 Definitief
.. Alecto/Augustinus H5 Pijnacker H3 (O) 2-0 Definitief
.. DSHC H6 Leiden H7 2-1 Definitief
.. Leonidas H18 HUDITO H7 3-6 Definitief
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
.. Catwijck H2 (O) Alecto/Augustinus H5 1-4 Definitief
.. Victoria H7 Groen-Geel H7 4-3 Definitief
.. HUDITO H7 Spijkenisse H2 (O) 0-4 Definitief
.. Leiden H7 Leonidas H18 3-2 Definitief
.. Pijnacker H3 (O) Leonidas H17 2-4 Definitief
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
.. Alecto/Augustinus H5 Victoria H7 3-2 Definitief
.. Groen-Geel H7 HUDITO H7 0-2 Definitief
.. Leonidas H17 Catwijck H2 (O) 4-3 Definitief
.. Spijkenisse H2 (O) Leiden H7 2-1 Definitief
.. DSHC H6 Pijnacker H3 (O) 3-5 Definitief
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
.. Leiden H7 HUDITO H7 2-2 Definitief
.. Victoria H7 Leonidas H17 2-2 Definitief
.. Catwijck H2 (O) DSHC H6 4-3 Definitief
.. Pijnacker H3 (O) Leonidas H18 1-4 Definitief
.. Alecto/Augustinus H5 Groen-Geel H7 1-3 Definitief
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
.. Groen-Geel H7 Leiden H7 0-1 Definitief
.. Leonidas H17 Alecto/Augustinus H5 2-1 Definitief
.. Leonidas H18 Catwijck H2 (O) 9-0 Definitief
.. Victoria H7 DSHC H6 (4-1)INTERNET_RESULT Nog niet bevestigd.Wel opgenomen in stand.
.. Spijkenisse H2 (O) Pijnacker H3 (O) 5-0 Definitief
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
.. Victoria H7 Leonidas H18 1-1 Definitief
.. Alecto/Augustinus H5 DSHC H6 4-0 Definitief
.. Leonidas H17 Groen-Geel H7 1-3 Definitief
.. Pijnacker H3 (O) HUDITO H7 1-2 Definitief
.. Catwijck H2 (O) Spijkenisse H2 (O) 2-4 Definitief
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
.. Leiden H7 Pijnacker H3 (O) 2-1 Definitief
.. DSHC H6 Leonidas H17 4-2 Definitief
.. Leonidas H18 Alecto/Augustinus H5 2-3 Definitief
.. Spijkenisse H2 (O) Victoria H7 3-3 Definitief
.. HUDITO H7 Catwijck H2 (O) 5-0 Definitief
ZONDAG 25 NOVEMBER 2018
.. Catwijck H2 (O) Leiden H7 2-3 Definitief
.. Groen-Geel H7 DSHC H6 3-2 Definitief
.. Victoria H7 HUDITO H7 1-1 Definitief
.. Alecto/Augustinus H5 Spijkenisse H2 (O) 3-3 Definitief
.. Leonidas H17 Leonidas H18 4-2 Definitief
ZONDAG 10 MAART 2019
.. Alecto/Augustinus H5 HUDITO H7 0-1 Definitief
.. Victoria H7 Leiden H7 6-1 Definitief
.. DSHC H6 Leonidas H18 0-4 Definitief
.. Leonidas H17 Spijkenisse H2 (O) 2-4 Definitief
.. Groen-Geel H7 Pijnacker H3 (O) 3-5 Definitief
ZONDAG 17 MAART 2019
.. Spijkenisse H2 (O) DSHC H6 6-3 Definitief
.. Pijnacker H3 (O) Catwijck H2 (O) 4-1 Definitief
.. Leiden H7 Alecto/Augustinus H5 1-1 Definitief
.. HUDITO H7 Leonidas H17 1-0 Definitief
.. Leonidas H18 Groen-Geel H7 3-4 Definitief
ZONDAG 24 MAART 2019
.. Groen-Geel H7 Catwijck H2 (O) 2-1 Definitief
.. Victoria H7 Pijnacker H3 (O) 7-1 Definitief
.. Leonidas H18 Spijkenisse H2 (O) 4-2 Definitief
.. DSHC H6 HUDITO H7 0-2 Definitief
.. Leonidas H17 Leiden H7 1-0 Definitief
ZONDAG 31 MAART 2019
.. Spijkenisse H2 (O) Groen-Geel H7 1-1 Definitief
.. HUDITO H7 Leonidas H18 1-2 Definitief
.. Leiden H7 DSHC H6 1-5 Definitief
.. Pijnacker H3 (O) Alecto/Augustinus H5 5-4 Definitief
ZONDAG 7 APRIL 2019
.. Leonidas H18 Leiden H7 4-0 Definitief
.. Leonidas H17 Pijnacker H3 (O) 2-2 Definitief
.. Alecto/Augustinus H5 Catwijck H2 (O) 3-1 Definitief
.. Groen-Geel H7 Victoria H7 2-1 Definitief
.. Spijkenisse H2 (O) HUDITO H7 3-2 Definitief
VRIJDAG 12 APRIL 2019
.. Pijnacker H3 (O) DSHC H6 2-2 Definitief
ZONDAG 14 APRIL 2019
.. HUDITO H7 Groen-Geel H7 1-1 Definitief
.. Victoria H7 Alecto/Augustinus H5 4-2 Definitief
.. Catwijck H2 (O) Leonidas H17 5-2 Definitief
.. Leiden H7 Spijkenisse H2 (O) 2-4 Definitief
ZATERDAG 20 APRIL 2019
.. Catwijck H2 (O) Victoria H7 0-2 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 5 MEI 2019
  DSHC H6 Catwijck H2 (O) TU Delft - Sportcentrum DSHC
  Groen-Geel H7 Alecto/Augustinus H5 11:00 Roggewoning (Groen-Geel)
  HUDITO H7 Leiden H7 12:30 Sportpark 'Kruithuisweg'
  Leonidas H17 Victoria H7 9:30 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Leonidas H18 Pijnacker H3 (O) 12:30 Sportpark Toepad (Leonidas)
ZONDAG 12 MEI 2019
  Alecto/Augustinus H5 Leonidas H17 11:00 Sportpark 'De Bloemerd'
  Catwijck H2 (O) Leonidas H18 sportpark 'De Krom'
  DSHC H6 Victoria H7 TU Delft - Sportcentrum DSHC
  Leiden H7 Groen-Geel H7 12:30 Sportp. de Krogt
  Pijnacker H3 (O) Spijkenisse H2 (O) 12:45 Sportp. 'De Groene Wijdte'
ZONDAG 19 MEI 2019
  DSHC H6 Alecto/Augustinus H5 TU Delft - Sportcentrum DSHC
  Groen-Geel H7 Leonidas H17 Roggewoning (Groen-Geel)
  HUDITO H7 Pijnacker H3 (O) Sportpark 'Kruithuisweg'
  Leonidas H18 Victoria H7 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Spijkenisse H2 (O) Catwijck H2 (O) Sportp. Groenewoud
ZONDAG 26 MEI 2019
  Alecto/Augustinus H5 Leonidas H18 Sportpark 'De Bloemerd'
  Catwijck H2 (O) HUDITO H7 sportpark 'De Krom'
  Leonidas H17 DSHC H6 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Pijnacker H3 (O) Leiden H7 13:00 Sportp. 'De Groene Wijdte'
  Victoria H7 Spijkenisse H2 (O) Sportp. Kralingseweg (Victoria)
ZONDAG 2 JUNI 2019
  DSHC H6 Groen-Geel H7 TU Delft - Sportcentrum DSHC
  HUDITO H7 Victoria H7 Sportpark 'Kruithuisweg'
  Leiden H7 Catwijck H2 (O) 14:15 Sportp. de Krogt
  Leonidas H18 Leonidas H17 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Spijkenisse H2 (O) Alecto/Augustinus H5 Sportp. Groenewoud