Dames 02

Teamfoto

Teamondersteuning
Coach Marc Knigge
Trainer Marc Knigge
Trainer Carlo Daniëls
Trainer Bram van Huizen

Nog 14 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Spel  
1 mrt !Oefenwedstrijd Ring Pass D2

 

21:00 thuis Rabo veld
3 mrt !Oefenwedstrijd Alecto D2

 

12:30 thuis Rabo veld
6 mrt !Oefenwedstrijd Hudito D3

 

19:30 thuis Rabo veld
10 mrt 9838 Almeerse HC D2

 

thuis
17 mrt 9920 AH & BC D3

45

uit route
24 mrt 10016 hdm D2

 

thuis
31 mrt 10056 R.H.V. Leonidas D4

25

uit route
7 apr 13485 Groen-Geel D2

 

thuis
14 apr 10276 Klein Zwitserland D2

25

uit route
Let op: Uittenue mee!   
5 mei 10372 LOHC D2

35

10:30 uit route
Let op: Uittenue mee!   
12 mei 10426 Ring Pass Delft D3

 

thuis
19 mei 10524 MHCHBS D2

60

16:30 uit route
26 mei 10577 V.M.H.C. CARTOUCHE D2

 

thuis
2 jun 10673 Pinoké D3

50

uit route
8 thuiswedstrijden en 6 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 hdm D2 11 26 8 2 1 29 12 0
2 HBS D2 11 22 6 4 1 33 21 0
3 Almere D2 11 21 6 3 2 25 14 0
4 Leonidas D4 11 18 5 3 3 25 20 0
5 Klein Zwitserland D2 11 18 5 3 3 20 19 0
6 Pinoké D3 11 17 5 2 4 33 22 0
7 Groen-Geel D2 11 16 4 4 3 11 16 0
8 Cartouche D2 11 12 3 3 5 19 20 0
9 HUDITO D2 11 12 3 3 5 19 25 0
10 Amsterdam D3 11 9 2 3 6 18 24 0
11 Leiden D2 11 7 2 1 8 16 29 0
12 Ring Pass Delft D3 11 3 0 3 8 13 39 0

Uitslagenmatrix
  HBS D2 (O)Klein Zwitserland D2 (O)Groen-Geel D2HUDITO D2 (O)Leiden D2 (O)Cartouche D2 (O)Leonidas D4Almere D2 (O)Amsterdam D3Pinoké D3Ring Pass Delft D3hdm D2 (O)
HBS D2 (O)   4-2 4-2 2-1 4-3 7-1
Klein Zwitserland D2 (O)   0-0 5-3 0-2 2-1 3-1 0-0
Groen-Geel D2 0-0   1-0 3-2 2-2 2-1 0-5
HUDITO D2 (O) 2-2 4-2   2-1 3-3 2-3 0-3
Leiden D2 (O) 2-3   1-4 1-3 2-0 2-2
Cartouche D2 (O) 3-3 0-1 1-3   2-2 1-3
Leonidas D4 1-2 2-0 2-1   2-3 4-2 3-0
Almere D2 (O) 2-2 1-0 5-0   4-1 1-1
Amsterdam D3 1-1 3-3 1-2 2-0   3-3
Pinoké D3 2-3 2-1 2-2 3-2   9-1
Ring Pass Delft D3 1-1 2-2 0-2 0-1 1-3   1-4
hdm D2 (O) 3-2 4-1 2-1 5-0 4-1 3-1  

Uitslagen
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
.. Pinoké D3 Ring Pass Delft D3 9-1 Definitief
.. Cartouche D2 (O) HBS D2 (O) 3-3 Definitief
.. Almere D2 (O) HUDITO D2 (O) 5-0 Definitief
.. Amsterdam D3 Klein Zwitserland D2 (O) 1-1 Definitief
.. Leonidas D4 Leiden D2 (O) 2-0 Definitief
.. hdm D2 (O) Groen-Geel D2 4-1 Definitief
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
.. Leiden D2 (O) Cartouche D2 (O) 1-4 Definitief
.. HUDITO D2 (O) Amsterdam D3 2-3 Definitief
.. Ring Pass Delft D3 Almere D2 (O) 1-3 Definitief
.. HBS D2 (O) Pinoké D3 4-3 Definitief
.. Klein Zwitserland D2 (O) hdm D2 (O) 0-0 Definitief
.. Groen-Geel D2 Leonidas D4 2-2 Definitief
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
.. hdm D2 (O) HUDITO D2 (O) 2-1 Definitief
.. Groen-Geel D2 Leiden D2 (O) 3-2 Definitief
.. Leonidas D4 Klein Zwitserland D2 (O) 1-2 Definitief
.. Amsterdam D3 Ring Pass Delft D3 3-3 Definitief
.. Almere D2 (O) HBS D2 (O) 2-2 Definitief
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
.. Cartouche D2 (O) Almere D2 (O) 2-2 Definitief
.. Ring Pass Delft D3 hdm D2 (O) 1-4 Definitief
.. Leiden D2 (O) Pinoké D3 2-2 Definitief
.. HUDITO D2 (O) Leonidas D4 3-3 Definitief
.. Klein Zwitserland D2 (O) Groen-Geel D2 0-0 Definitief
.. HBS D2 (O) Amsterdam D3 2-1 Definitief
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
.. Almere D2 (O) Pinoké D3 4-1 Definitief
.. Amsterdam D3 Cartouche D2 (O) 3-3 Definitief
.. hdm D2 (O) HBS D2 (O) 3-2 Definitief
.. Leonidas D4 Ring Pass Delft D3 4-2 Definitief
.. Klein Zwitserland D2 (O) Leiden D2 (O) 5-3 Definitief
.. Groen-Geel D2 HUDITO D2 (O) 1-0 Definitief
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
.. HUDITO D2 (O) Klein Zwitserland D2 (O) 4-2 Definitief
.. Leiden D2 (O) Almere D2 (O) 1-3 Definitief
.. Ring Pass Delft D3 Groen-Geel D2 1-1 Definitief
.. Pinoké D3 Amsterdam D3 3-2 Definitief
.. HBS D2 (O) Leonidas D4 4-2 Definitief
.. Cartouche D2 (O) hdm D2 (O) 1-3 Definitief
DINSDAG 16 OKTOBER 2018
.. Pinoké D3 Cartouche D2 (O) 2-1 Definitief
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
.. Klein Zwitserland D2 (O) Ring Pass Delft D3 3-1 Definitief
.. Leonidas D4 Cartouche D2 (O) 2-1 Definitief
.. HUDITO D2 (O) Leiden D2 (O) 2-1 Definitief
.. hdm D2 (O) Pinoké D3 3-1 Definitief
.. Amsterdam D3 Almere D2 (O) 2-0 Definitief
.. Groen-Geel D2 HBS D2 (O) 0-0 Definitief
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
.. Cartouche D2 (O) Groen-Geel D2 0-1 Definitief
.. Ring Pass Delft D3 HUDITO D2 (O) 2-2 Definitief
.. HBS D2 (O) Klein Zwitserland D2 (O) 4-2 Definitief
.. Pinoké D3 Leonidas D4 2-2 Definitief
.. Almere D2 (O) hdm D2 (O) 1-1 Definitief
.. Leiden D2 (O) Amsterdam D3 2-0 Definitief
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
.. hdm D2 (O) Amsterdam D3 4-1 Definitief
.. Ring Pass Delft D3 Leiden D2 (O) 0-2 Definitief
.. HUDITO D2 (O) HBS D2 (O) 2-2 Definitief
.. Klein Zwitserland D2 (O) Cartouche D2 (O) 0-2 Definitief
.. Leonidas D4 Almere D2 (O) 2-3 Definitief
.. Groen-Geel D2 Pinoké D3 0-5 Definitief
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
.. Amsterdam D3 Leonidas D4 1-2 Definitief
.. Cartouche D2 (O) HUDITO D2 (O) 1-3 Definitief
.. Pinoké D3 Klein Zwitserland D2 (O) 2-3 Definitief
.. Almere D2 (O) Groen-Geel D2 1-0 Definitief
.. HBS D2 (O) Ring Pass Delft D3 7-1 Definitief
.. hdm D2 (O) Leiden D2 (O) 5-0 Definitief
ZONDAG 25 NOVEMBER 2018
.. Groen-Geel D2 Amsterdam D3 2-1 Definitief
.. Leiden D2 (O) HBS D2 (O) 2-3 Definitief
.. Klein Zwitserland D2 (O) Almere D2 (O) 2-1 Definitief
.. Ring Pass Delft D3 Cartouche D2 (O) 0-1 Definitief
.. Leonidas D4 hdm D2 (O) 3-0 Definitief
.. HUDITO D2 (O) Pinoké D3 0-3 Definitief

Wedstrijdschema poule
DINSDAG 5 MAART 2019
  Ring Pass Delft D3 Pinoké D3 Sportpark 'Hof van Delft'
ZONDAG 10 MAART 2019
  Groen-Geel D2 hdm D2 (O) Roggewoning (Groen-Geel)
  HBS D2 (O) Cartouche D2 (O) 11:00 Sportpark 'Bleek en Berg'
  HUDITO D2 (O) Almere D2 (O) Sportpark 'Kruithuisweg'
  Klein Zwitserland D2 (O) Amsterdam D3 Sportpark 'HCKZ'
  Leiden D2 (O) Leonidas D4 12:30 Sportp. de Krogt
ZONDAG 17 MAART 2019
  Almere D2 (O) Ring Pass Delft D3 11:00 Sportp. 'Klein Brandt'
  Amsterdam D3 HUDITO D2 (O) Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  Cartouche D2 (O) Leiden D2 (O) 10:45 Sportpark DuiveSteyn
  Leonidas D4 Groen-Geel D2 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Pinoké D3 HBS D2 (O) Amsterdamse Bos (Pinoké)
  hdm D2 (O) Klein Zwitserland D2 (O) Sportcomplex Groenendaal
ZONDAG 24 MAART 2019
  Cartouche D2 (O) Pinoké D3 Sportpark DuiveSteyn
  HBS D2 (O) Almere D2 (O) 11:00 Sportpark 'Bleek en Berg'
  HUDITO D2 (O) hdm D2 (O) Sportpark 'Kruithuisweg'
  Klein Zwitserland D2 (O) Leonidas D4 Sportpark 'HCKZ'
  Leiden D2 (O) Groen-Geel D2 12:30 Sportp. de Krogt
  Ring Pass Delft D3 Amsterdam D3 14:30 Sportpark 'Hof van Delft'
ZONDAG 31 MAART 2019
  Almere D2 (O) Cartouche D2 (O) Sportp. 'Klein Brandt'
  Amsterdam D3 HBS D2 (O) Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  Groen-Geel D2 Klein Zwitserland D2 (O) Roggewoning (Groen-Geel)
  Leonidas D4 HUDITO D2 (O) Sportpark Toepad (Leonidas)
  Pinoké D3 Leiden D2 (O) Amsterdamse Bos (Pinoké)
  hdm D2 (O) Ring Pass Delft D3 Sportcomplex Groenendaal
ZONDAG 7 APRIL 2019
  Cartouche D2 (O) Amsterdam D3 Sportpark DuiveSteyn
  HBS D2 (O) hdm D2 (O) 11:00 Sportpark 'Bleek en Berg'
  HUDITO D2 (O) Groen-Geel D2 Sportpark 'Kruithuisweg'
  Leiden D2 (O) Klein Zwitserland D2 (O) 10:30 Sportp. de Krogt
  Pinoké D3 Almere D2 (O) Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Ring Pass Delft D3 Leonidas D4 10:00 Sportpark 'Hof van Delft'
ZONDAG 14 APRIL 2019
  Almere D2 (O) Leiden D2 (O) Sportp. 'Klein Brandt'
  Amsterdam D3 Pinoké D3 Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  Groen-Geel D2 Ring Pass Delft D3 Roggewoning (Groen-Geel)
  Klein Zwitserland D2 (O) HUDITO D2 (O) Sportpark 'HCKZ'
  Leonidas D4 HBS D2 (O) Sportpark Toepad (Leonidas)
  hdm D2 (O) Cartouche D2 (O) Sportcomplex Groenendaal
ZONDAG 5 MEI 2019
  Almere D2 (O) Amsterdam D3 Sportp. 'Klein Brandt'
  Cartouche D2 (O) Leonidas D4 Sportpark DuiveSteyn
  HBS D2 (O) Groen-Geel D2 9:15 Sportpark 'Bleek en Berg'
  Leiden D2 (O) HUDITO D2 (O) 10:30 Sportp. de Krogt
  Pinoké D3 hdm D2 (O) Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Ring Pass Delft D3 Klein Zwitserland D2 (O) Sportpark 'Hof van Delft'
ZONDAG 12 MEI 2019
  Amsterdam D3 Leiden D2 (O) Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  Groen-Geel D2 Cartouche D2 (O) Roggewoning (Groen-Geel)
  HUDITO D2 (O) Ring Pass Delft D3 Sportpark 'Kruithuisweg'
  Klein Zwitserland D2 (O) HBS D2 (O) Sportpark 'HCKZ'
  Leonidas D4 Pinoké D3 Sportpark Toepad (Leonidas)
  hdm D2 (O) Almere D2 (O) Sportcomplex Groenendaal
ZONDAG 19 MEI 2019
  Almere D2 (O) Leonidas D4 Sportp. 'Klein Brandt'
  Amsterdam D3 hdm D2 (O) Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  Cartouche D2 (O) Klein Zwitserland D2 (O) Sportpark DuiveSteyn
  HBS D2 (O) HUDITO D2 (O) 16:30 Sportpark 'Bleek en Berg'
  Leiden D2 (O) Ring Pass Delft D3 12:30 Sportp. de Krogt
  Pinoké D3 Groen-Geel D2 Amsterdamse Bos (Pinoké)
ZONDAG 26 MEI 2019
  Groen-Geel D2 Almere D2 (O) Roggewoning (Groen-Geel)
  HUDITO D2 (O) Cartouche D2 (O) Sportpark 'Kruithuisweg'
  Klein Zwitserland D2 (O) Pinoké D3 Sportpark 'HCKZ'
  Leiden D2 (O) hdm D2 (O) 10:30 Sportp. de Krogt
  Leonidas D4 Amsterdam D3 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Ring Pass Delft D3 HBS D2 (O) Sportpark 'Hof van Delft'
ZONDAG 2 JUNI 2019
  Almere D2 (O) Klein Zwitserland D2 (O) Sportp. 'Klein Brandt'
  Amsterdam D3 Groen-Geel D2 Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  Cartouche D2 (O) Ring Pass Delft D3 Sportpark DuiveSteyn
  HBS D2 (O) Leiden D2 (O) 11:00 Sportpark 'Bleek en Berg'
  Pinoké D3 HUDITO D2 (O) Amsterdamse Bos (Pinoké)
  hdm D2 (O) Leonidas D4 Sportcomplex Groenendaal