Zaal Jongens A1

Teamfoto

Teamondersteuning
Coach Frans de Jong
Manager (ouder-) Annet van der Elst
Trainer Pieter van der Linden
Trainer Frans de Jong

Nog 10 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Spel  
15 dec 47461 hdm JA2

28

14:10 uit Ridderhal, Sporthallen De
  Fluiten: Frank van Ierland 
  Ridderhal, Sporthallen De
Hoge Kade 60
3341BE HENDRIK-IDO-AMBACHT
hal: Veld 2
 
Rijden: Fons Besselink, Frank van Ierland, Henrik Jutte
15 dec 47666 H.C. Derby JA1

28

14:50 uit Ridderhal, Sporthallen De
Let op: Uittenue mee!   
  Fluiten: Frank van Ierland 
  Ridderhal, Sporthallen De
Hoge Kade 60
3341BE HENDRIK-IDO-AMBACHT
hal: Veld 2
 
5 jan 47735 Mixed Hockeyclub Zoetermeer JA1

0

14:10 uit TOGB/ Vermeulenhal
  TOGB/ Vermeulenhal
Het Hoge Land 23
2652EA BERKEL EN RODENRIJS
hal: veld 1
 
5 jan 47458 HC Ypenburg JA1

0

14:50 uit TOGB/ Vermeulenhal
  TOGB/ Vermeulenhal
Het Hoge Land 23
2652EA BERKEL EN RODENRIJS
hal: veld 1
 
11 jan 47968 Leidse Hockey Club Roomburg JA1

 

15:25 thuis TUDelft - Sportcentrum
  TUDelft - Sportcentrum
Mekelweg 8
2628CD DELFT
hal: Hal X3
 
11 jan 47457 Mixed Hockeyclub Zoetermeer JA1

 

16:45 thuis TUDelft - Sportcentrum
  TUDelft - Sportcentrum
Mekelweg 8
2628CD DELFT
hal: Hal X3
 
18 jan 47875 Rijswijksche Hockey Club JA1

 

15:30 thuis TUDelft - Sportcentrum
  TUDelft - Sportcentrum
Mekelweg 8
2628CD DELFT
hal: Hal X3
 
18 jan 47534 H.C. Derby JA1

 

16:50 thuis TUDelft - Sportcentrum
  TUDelft - Sportcentrum
Mekelweg 8
2628CD DELFT
hal: Hal X3
 
16 feb 47526 Leidse Hockey Club Roomburg JA1

23

11:30 uit Does, Sporthal De
Let op: Uittenue mee!   
  Does, Sporthal De
Amaliaplein 40A
2351PV LEIDERDORP
hal: Veld 1
 
16 feb 47405 hdm JA2

 

12:10 thuis Does, Sporthal De
  Does, Sporthal De
Amaliaplein 40A
2351PV LEIDERDORP
hal: Veld 1
 
5 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Rijswijk JA1 2 6 2 0 0 11 4 0
2 Zoetermeer JA1 2 6 2 0 0 7 3 0
3 Derby JA1 2 1 0 1 1 3 4 0
4 HUDITO JA1 2 1 0 1 1 5 8 0
5 Roomburg JA1 2 1 0 1 1 4 7 0
6 Ypenburg JA1 2 1 0 1 1 3 7 0
7 hdm JA2 0 0 0 0 0 0 0 0

Uitslagenmatrix
  HUDITO JA1Rijswijk JA1Zoetermeer JA1hdm JA2Roomburg JA1Derby JA1Ypenburg JA1
HUDITO JA1   2-2
Rijswijk JA1 6-3   5-1
Zoetermeer JA1   5-2
hdm JA2  
Roomburg JA1   2-2
Derby JA1 1-2  
Ypenburg JA1  

Uitslagen
ZONDAG 8 DECEMBER 2019
.. Roomburg JA1 Derby JA1 2-2 Definitief
.. HUDITO JA1 Ypenburg JA1 2-2 Definitief
.. Zoetermeer JA1 Roomburg JA1 5-2 Definitief
.. Derby JA1 Zoetermeer JA1 1-2 Definitief
.. Rijswijk JA1 Ypenburg JA1 5-1 Definitief
.. Rijswijk JA1 HUDITO JA1 6-3 Definitief
ZONDAG 15 DECEMBER 2019
.. hdm JA2 Derby JA1 1-1 Definitief
.. hdm JA2 HUDITO JA1 4-3 Definitief
.. Derby JA1 HUDITO JA1 3-2 Definitief
.. Roomburg JA1 Ypenburg JA1 1-2 Definitief
.. Ypenburg JA1 Rijswijk JA1 0-4 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 15 DECEMBER 2019
  Roomburg JA1 Rijswijk JA1 16:50 Schilp, Sporthal de
ZONDAG 5 JANUARI 2020
  Rijswijk JA1 hdm JA2 15:30 HDM Sportcentrum
  Rijswijk JA1 Roomburg JA1 16:10 HDM Sportcentrum
  Ypenburg JA1 Zoetermeer JA1 13:30 TOGB/ Vermeulenhal
  Ypenburg JA1 HUDITO JA1 14:50 TOGB/ Vermeulenhal
  Zoetermeer JA1 HUDITO JA1 14:10 TOGB/ Vermeulenhal
  hdm JA2 Roomburg JA1 16:50 HDM Sportcentrum
ZATERDAG 11 JANUARI 2020
  HUDITO JA1 Roomburg JA1 15:25 TUDelft - Sportcentrum
  HUDITO JA1 Zoetermeer JA1 16:45 TUDelft - Sportcentrum
  Roomburg JA1 Zoetermeer JA1 16:05 TUDelft - Sportcentrum
ZONDAG 12 JANUARI 2020
  Derby JA1 Ypenburg JA1 14:20 Oranje Wit Hal
  Derby JA1 hdm JA2 13:00 Oranje Wit Hal
  Ypenburg JA1 hdm JA2 13:40 Oranje Wit Hal
ZATERDAG 18 JANUARI 2020
  HUDITO JA1 Rijswijk JA1 15:30 TUDelft - Sportcentrum
  HUDITO JA1 Derby JA1 16:50 TUDelft - Sportcentrum
  Rijswijk JA1 Derby JA1 16:10 TUDelft - Sportcentrum
ZATERDAG 1 FEBRUARI 2020
  Derby JA1 Roomburg JA1 16:40 Leidschenveen, Sporthal
  Ypenburg JA1 Derby JA1 17:20 Leidschenveen, Sporthal
  Ypenburg JA1 Roomburg JA1 16:00 Leidschenveen, Sporthal
ZONDAG 2 FEBRUARI 2020
  Rijswijk JA1 Zoetermeer JA1 16:10 Oranjeplein, Sporthal
  hdm JA2 Rijswijk JA1 15:30 Oranjeplein, Sporthal
  hdm JA2 Zoetermeer JA1 16:50 Oranjeplein, Sporthal
ZONDAG 9 FEBRUARI 2020
  Zoetermeer JA1 Ypenburg JA1 13:30 Zoetermeer Hockey Dome
  Zoetermeer JA1 hdm JA2 14:50 Zoetermeer Hockey Dome
  hdm JA2 Ypenburg JA1 14:10 Zoetermeer Hockey Dome
ZONDAG 16 FEBRUARI 2020
  Derby JA1 Rijswijk JA1 14:10 Zoetermeer Hockey Dome
  HUDITO JA1 hdm JA2 12:10 Does, Sporthal De
  Roomburg JA1 hdm JA2 12:50 Does, Sporthal De
  Roomburg JA1 HUDITO JA1 11:30 Does, Sporthal De
  Zoetermeer JA1 Derby JA1 13:30 Zoetermeer Hockey Dome
  Zoetermeer JA1 Rijswijk JA1 14:50 Zoetermeer Hockey Dome