Zaal Jongens A2

Teamfoto

Teamondersteuning
Coach Roderick de Kat Angelino
Manager (ouder-) Fenna Bolhuis
Trainer Roderick de Kat Angelino

Nog 10 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Spel  
5 jan 47513 Ring Pass Delft JA3

0

16:20 uit Ring Pass Hockey Dome
  Ring Pass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 1
 
5 jan 47752 MHV Evergreen JA1

 

17:40 thuis Ring Pass Hockey Dome
  Ring Pass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 1
 
11 jan 47572 Ring Pass Delft JA3

 

15:30 thuis Ring Pass Hockey Dome
  Ring Pass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 1
 
11 jan 47801 OMHC JA1

0

16:10 uit Ring Pass Hockey Dome
Let op: Uittenue mee!   
  Ring Pass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 1
 
18 jan 47838 HV Victoria JA4

27

14:25 uit Akkers, Sporthal De
  Fluiten: Rob van Melis 
  Akkers, Sporthal De
Lenteakker 5
3206TB SPIJKENISSE
hal: Veld 1
 
18 jan 47931 HV Spijkenisse JA1

27

15:05 uit Akkers, Sporthal De
  Fluiten: Rob van Melis 
  Akkers, Sporthal De
Lenteakker 5
3206TB SPIJKENISSE
hal: Veld 1
 
25 jan 47948 HV Spijkenisse JA1

 

13:30 thuis Ring Pass Hockey Dome
  Ring Pass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 1
 
25 jan 47493 MHV Evergreen JA1

0

14:50 uit Ring Pass Hockey Dome
  Ring Pass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 1
 
9 feb 47981 HV Victoria JA4

 

12:10 thuis Schenkel, Sporthal
  Fluiten: Olaf Voorwinde 
  Schenkel, Sporthal
Capelseweg 39
2907XA CAPELLE AAN DEN IJSSEL
hal: Veld 1
 
9 feb 47685 OMHC JA1

 

12:50 thuis Schenkel, Sporthal
  Fluiten: Olaf Voorwinde 
  Schenkel, Sporthal
Capelseweg 39
2907XA CAPELLE AAN DEN IJSSEL
hal: Veld 1
 
5 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Spijkenisse JA1 2 6 2 0 0 17 3 0
2 Ommoord JA1 2 3 1 0 1 5 8 0
3 Evergreen JA1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 HUDITO JA2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Victoria JA4 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Ring Pass Delft JA3 2 0 0 0 2 5 16 0

Uitslagenmatrix
  Ring Pass Delft JA3Spijkenisse JA1Ommoord JA1Victoria JA4HUDITO JA2Evergreen JA1
Ring Pass Delft JA3   2-12
Spijkenisse JA1   5-1
Ommoord JA1 4-3  
Victoria JA4  
HUDITO JA2  
Evergreen JA1  

Uitslagen
ZONDAG 8 DECEMBER 2019
.. Ring Pass Delft JA3 Spijkenisse JA1 2-12 Definitief
.. Ommoord JA1 Ring Pass Delft JA3 4-3 Definitief
.. Spijkenisse JA1 Ommoord JA1 5-1 Definitief
ZONDAG 15 DECEMBER 2019
.. Victoria JA4 Evergreen JA1 4-5 Definitief
.. Evergreen JA1 Ommoord JA1 3-2 Definitief
.. Victoria JA4 Ommoord JA1 6-6 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 15 DECEMBER 2019
  Evergreen JA1 Ommoord JA1 14:40 Victoria Sporthal
  Victoria JA4 Evergreen JA1 14:00 Victoria Sporthal
  Victoria JA4 Ommoord JA1 15:20 Victoria Sporthal
ZONDAG 5 JANUARI 2020
  HUDITO JA2 Evergreen JA1 17:40 Ring Pass Hockey Dome
  Ommoord JA1 Spijkenisse JA1 17:00 Ring Pass Hockey Dome
  Ommoord JA1 Evergreen JA1 18:20 Ring Pass Hockey Dome
  Ring Pass Delft JA3 Victoria JA4 15:00 Ring Pass Hockey Dome
  Ring Pass Delft JA3 HUDITO JA2 16:20 Ring Pass Hockey Dome
  Victoria JA4 Spijkenisse JA1 15:40 Ring Pass Hockey Dome
ZATERDAG 11 JANUARI 2020
  HUDITO JA2 Ring Pass Delft JA3 15:30 Ring Pass Hockey Dome
  Ommoord JA1 HUDITO JA2 16:10 Ring Pass Hockey Dome
  Ring Pass Delft JA3 Ommoord JA1 16:50 Ring Pass Hockey Dome
ZATERDAG 18 JANUARI 2020
  Spijkenisse JA1 Victoria JA4 13:45 Akkers, Sporthal De
  Spijkenisse JA1 HUDITO JA2 15:05 Akkers, Sporthal De
  Victoria JA4 HUDITO JA2 14:25 Akkers, Sporthal De
ZATERDAG 25 JANUARI 2020
  Evergreen JA1 HUDITO JA2 14:50 Ring Pass Hockey Dome
  HUDITO JA2 Spijkenisse JA1 13:30 Ring Pass Hockey Dome
  Spijkenisse JA1 Evergreen JA1 14:10 Ring Pass Hockey Dome
ZONDAG 9 FEBRUARI 2020
  Evergreen JA1 Spijkenisse JA1 13:30 Wethouder Smit hal
  HUDITO JA2 Ommoord JA1 12:50 Schenkel, Sporthal
  HUDITO JA2 Victoria JA4 12:10 Schenkel, Sporthal
  Ommoord JA1 Victoria JA4 11:30 Schenkel, Sporthal
  Ring Pass Delft JA3 Evergreen JA1 14:50 Wethouder Smit hal
  Spijkenisse JA1 Ring Pass Delft JA3 14:10 Wethouder Smit hal
ZONDAG 16 FEBRUARI 2020
  Evergreen JA1 Ring Pass Delft JA3 14:50 Wethouder Smit hal
  Evergreen JA1 Victoria JA4 13:30 Wethouder Smit hal
  Victoria JA4 Ring Pass Delft JA3 14:10 Wethouder Smit hal