Zaal Jongens B2

Teamfoto

Teamondersteuning
Coach Bas Bruins
Coach Paul Weijtens
Manager (ouder-) Wilma Legemaate
Trainer Bas Bruins
Trainer Paul Weijtens

Nog 10 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Spel  
14 dec 45356 V.M.H.C. CARTOUCHE JB4

 

11:30 thuis Ring Pass Hockey Dome
  Fluiten: Martijn Ploegmakers 
  Ring Pass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 4
 
14 dec 44976 LOHC JB3

 

12:50 thuis Ring Pass Hockey Dome
  Fluiten: Martijn Ploegmakers 
  Ring Pass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 4
 
4 jan 45525 De Kieviten JB12

29

16:10 uit Oudendijk, Sporthal
  Fluiten: Johan van der Plaat 
  Oudendijk, Sporthal
Bateweg 78
2481AN WOUBRUGGE
hal: Veld 1
 
4 jan 45135 HC Alphen JB2

29

16:50 uit Oudendijk, Sporthal
  Fluiten: Johan van der Plaat 
  Oudendijk, Sporthal
Bateweg 78
2481AN WOUBRUGGE
hal: Veld 1
 
19 jan 45420 HC Alphen JB2

 

13:30 thuis Oudendijk, Sporthal
  Fluiten: Rudi Legemaate 
  Oudendijk, Sporthal
Bateweg 78
2481AN WOUBRUGGE
hal: Veld 1
 
19 jan 45623 V.M.H.C. CARTOUCHE JB4

29

14:10 uit Oudendijk, Sporthal
  Fluiten: Rudi Legemaate 
  Oudendijk, Sporthal
Bateweg 78
2481AN WOUBRUGGE
hal: Veld 1
 
25 jan 45349 HGC JB3

 

11:30 thuis Ring Pass Hockey Dome
  Fluiten: Martijn Ploegmakers 
  Ring Pass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 2
 
25 jan 45448 De Kieviten JB12

 

12:50 thuis Ring Pass Hockey Dome
  Fluiten: Martijn Ploegmakers 
  Ring Pass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 2
 
8 feb 44999 HGC JB3

0

15:30 uit HGC/ Wim Schellekens Dome
  Fluiten: Rudi Legemaate 
  HGC/ Wim Schellekens Dome
Buurtweg 120
2244AJ WASSENAAR
hal: Royal Campen-veld
 
8 feb 44925 Mixed Hockeyclub Zoetermeer JB2

0

16:10 uit HGC/ Wim Schellekens Dome
  Fluiten: Rudi Legemaate 
  HGC/ Wim Schellekens Dome
Buurtweg 120
2244AJ WASSENAAR
hal: Royal Campen-veld
 
5 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HUDITO JB2 2 6 2 0 0 6 4 0
2 Leiden JB3 2 3 1 0 1 5 3 0
3 Alphen JB2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Cartouche JB4 0 0 0 0 0 0 0 0
5 HGC JB3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Kieviten JB12 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Zoetermeer JB2 2 0 0 0 2 2 6 0

Uitslagenmatrix
  Leiden JB3Cartouche JB4Zoetermeer JB2HUDITO JB2HGC JB3Kieviten JB12Alphen JB2
Leiden JB3   3-0 2-3
Cartouche JB4  
Zoetermeer JB2  
HUDITO JB2 3-2  
HGC JB3  
Kieviten JB12  
Alphen JB2  

Uitslagen
ZONDAG 8 DECEMBER 2019
.. Leiden JB3 Zoetermeer JB2 3-0 Definitief
.. HUDITO JB2 Zoetermeer JB2 3-2 Definitief
.. Leiden JB3 HUDITO JB2 2-3 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 14 DECEMBER 2019
  Alphen JB2 HGC JB3 14:10 Zoetermeer Hockey Dome
  HUDITO JB2 Leiden JB3 12:50 Ring Pass Hockey Dome
  HUDITO JB2 Cartouche JB4 11:30 Ring Pass Hockey Dome
  Leiden JB3 Cartouche JB4 12:10 Ring Pass Hockey Dome
  Zoetermeer JB2 Alphen JB2 13:30 Zoetermeer Hockey Dome
  Zoetermeer JB2 HGC JB3 14:50 Zoetermeer Hockey Dome
ZATERDAG 4 JANUARI 2020
  Alphen JB2 HUDITO JB2 16:50 Oudendijk, Sporthal
  Alphen JB2 Kieviten JB12 15:30 Oudendijk, Sporthal
  Cartouche JB4 Leiden JB3 15:30 Cartouche Hockey Dome
  HGC JB3 Cartouche JB4 16:50 Cartouche Hockey Dome
  Kieviten JB12 HUDITO JB2 16:10 Oudendijk, Sporthal
  Leiden JB3 HGC JB3 16:10 Cartouche Hockey Dome
ZATERDAG 18 JANUARI 2020
  Leiden JB3 Kieviten JB12 16:50 Leiden/ Longisland Yachts Dome
  Zoetermeer JB2 Leiden JB3 15:30 Leiden/ Longisland Yachts Dome
  Zoetermeer JB2 Kieviten JB12 16:10 Leiden/ Longisland Yachts Dome
ZONDAG 19 JANUARI 2020
  Cartouche JB4 HUDITO JB2 14:10 Oudendijk, Sporthal
  Cartouche JB4 Alphen JB2 14:50 Oudendijk, Sporthal
  HUDITO JB2 Alphen JB2 13:30 Oudendijk, Sporthal
ZATERDAG 25 JANUARI 2020
  HGC JB3 Kieviten JB12 12:10 Ring Pass Hockey Dome
  HUDITO JB2 Kieviten JB12 12:50 Ring Pass Hockey Dome
  HUDITO JB2 HGC JB3 11:30 Ring Pass Hockey Dome
ZONDAG 26 JANUARI 2020
  Alphen JB2 Zoetermeer JB2 13:30 Oudendijk, Sporthal
  Alphen JB2 Cartouche JB4 14:10 Oudendijk, Sporthal
  Zoetermeer JB2 Cartouche JB4 14:50 Oudendijk, Sporthal
ZATERDAG 1 FEBRUARI 2020
  Cartouche JB4 Zoetermeer JB2 14:50 Cartouche Hockey Dome
  Cartouche JB4 Kieviten JB12 13:30 Cartouche Hockey Dome
  HGC JB3 Alphen JB2 18:50 HGC/ Wim Schellekens Dome
  HGC JB3 Leiden JB3 17:30 HGC/ Wim Schellekens Dome
  Kieviten JB12 Zoetermeer JB2 14:10 Cartouche Hockey Dome
  Leiden JB3 Alphen JB2 18:10 HGC/ Wim Schellekens Dome
ZATERDAG 8 FEBRUARI 2020
  Alphen JB2 Leiden JB3 14:10 Kieviten hal De
  HGC JB3 HUDITO JB2 15:30 HGC/ Wim Schellekens Dome
  HGC JB3 Zoetermeer JB2 16:50 HGC/ Wim Schellekens Dome
  Kieviten JB12 Leiden JB3 14:50 Kieviten hal De
  Kieviten JB12 Alphen JB2 13:30 Kieviten hal De
  Zoetermeer JB2 HUDITO JB2 16:10 HGC/ Wim Schellekens Dome
ZATERDAG 15 FEBRUARI 2020
  Cartouche JB4 HGC JB3 16:10 Kieviten hal De
  Kieviten JB12 Cartouche JB4 15:30 Kieviten hal De
  Kieviten JB12 HGC JB3 16:50 Kieviten hal De