Zaal Jongens C2

Teamfoto

Teamondersteuning
Coach Jeroen Pellicaan
Manager (ouder-) Gregory Foster

Nog 10 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Spel  
15 dec 42142 HC Ypenburg JC12

 

15:30 thuis Fluit, Sportcentrum de
  Fluiten: Rudi Legemaate 
  Fluit, Sportcentrum de
Fluitpolderplein 1
2262ED LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1 (De Tas)
 
Rijden: Julius van den Broek, Kyllian Legemaate, Sjoerd van Toledo
15 dec 42770 HC Alphen JC1

 

16:50 thuis Fluit, Sportcentrum de
  Fluiten: Rudi Legemaate 
  Fluit, Sportcentrum de
Fluitpolderplein 1
2262ED LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1 (De Tas)
 
4 jan 42563 HC Alphen JC1

0

12:10 uit HGC/ Wim Schellekens Dome
  Fluiten: Mabel Foster 
  HGC/ Wim Schellekens Dome
Buurtweg 120
2244AJ WASSENAAR
hal: Royal Campen-veld
 
4 jan 42635 HGC JC2

0

12:50 uit HGC/ Wim Schellekens Dome
  Fluiten: Mabel Foster 
  HGC/ Wim Schellekens Dome
Buurtweg 120
2244AJ WASSENAAR
hal: Royal Campen-veld
 
11 jan 42899 HC Ypenburg JC12

16

14:00 uit Leidschenveen, Sporthal
  Fluiten: Mabel Foster 
  Leidschenveen, Sporthal
Vaz Diasdreef 20
2492JL 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
 
11 jan 42779 Klein Zwitserland JC2

 

14:40 thuis Leidschenveen, Sporthal
  Fluiten: Mabel Foster 
  Leidschenveen, Sporthal
Vaz Diasdreef 20
2492JL 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
 
1 feb 42535 LOHC JC3

 

11:30 thuis TUDelft - Sportcentrum
  Fluiten: Mabel Foster 
  TUDelft - Sportcentrum
Mekelweg 8
2628CD DELFT
hal: Hal X1
 
1 feb 42556 Klein Zwitserland JC2

6

12:50 uit TUDelft - Sportcentrum
Let op: Uittenue mee!   
  Fluiten: Mabel Foster 
  TUDelft - Sportcentrum
Mekelweg 8
2628CD DELFT
hal: Hal X1
 
16 feb 42672 HGC JC2

 

09:30 thuis TUDelft - Sportcentrum
  Fluiten: Arjen Meinema 
  TUDelft - Sportcentrum
Mekelweg 8
2628CD DELFT
hal: Hal X2
 
16 feb 42466 LOHC JC3

6

10:50 uit TUDelft - Sportcentrum
Let op: Uittenue mee!   
  TUDelft - Sportcentrum
Mekelweg 8
2628CD DELFT
hal: Hal X2
 
5 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Ypenburg JC12 2 6 2 0 0 7 1 0
2 Leiden JC3 2 1 0 1 1 2 5 0
3 HGC JC2 2 1 0 1 1 1 4 0
4 Alphen JC1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 HUDITO JC2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Klein Zwitserland JC2 0 0 0 0 0 0 0 0

Uitslagenmatrix
  Leiden JC3Klein Zwitserland JC2HUDITO JC2Alphen JC1HGC JC2Ypenburg JC12
Leiden JC3  
Klein Zwitserland JC2  
HUDITO JC2  
Alphen JC1  
HGC JC2 1-1  
Ypenburg JC12 4-1 3-0  

Uitslagen
ZONDAG 8 DECEMBER 2019
.. Ypenburg JC12 HGC JC2 3-0 Definitief
.. HGC JC2 Leiden JC3 1-1 Definitief
.. Ypenburg JC12 Leiden JC3 4-1 Definitief
ZONDAG 15 DECEMBER 2019
.. Klein Zwitserland JC2 Leiden JC3 3-0 Definitief
.. Leiden JC3 Alphen JC1 3-2 Definitief
.. HGC JC2 Ypenburg JC12 1-4 Definitief
.. HUDITO JC2 Ypenburg JC12 0-11 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 15 DECEMBER 2019
  HGC JC2 Ypenburg JC12 14:10 Fluit, Sportcentrum de
  HUDITO JC2 Ypenburg JC12 15:30 Fluit, Sportcentrum de
  HUDITO JC2 Alphen JC1 16:50 Fluit, Sportcentrum de
  Klein Zwitserland JC2 HGC JC2 13:30 Fluit, Sportcentrum de
  Klein Zwitserland JC2 Leiden JC3 14:50 Fluit, Sportcentrum de
  Leiden JC3 Alphen JC1 16:10 Fluit, Sportcentrum de
ZATERDAG 4 JANUARI 2020
  Alphen JC1 HUDITO JC2 12:10 HGC/ Wim Schellekens Dome
  HGC JC2 HUDITO JC2 12:50 HGC/ Wim Schellekens Dome
  HGC JC2 Alphen JC1 11:30 HGC/ Wim Schellekens Dome
ZATERDAG 11 JANUARI 2020
  HUDITO JC2 Klein Zwitserland JC2 14:40 Leidschenveen, Sporthal
  Klein Zwitserland JC2 Ypenburg JC12 15:20 Leidschenveen, Sporthal
  Ypenburg JC12 HUDITO JC2 14:00 Leidschenveen, Sporthal
ZATERDAG 25 JANUARI 2020
  Alphen JC1 Klein Zwitserland JC2 16:50 Rijnstreekhal
  Alphen JC1 HGC JC2 15:30 Rijnstreekhal
  HGC JC2 Klein Zwitserland JC2 16:10 Rijnstreekhal
ZATERDAG 1 FEBRUARI 2020
  HUDITO JC2 Leiden JC3 11:30 TUDelft - Sportcentrum
  Klein Zwitserland JC2 HUDITO JC2 12:50 TUDelft - Sportcentrum
  Leiden JC3 Klein Zwitserland JC2 12:10 TUDelft - Sportcentrum
ZONDAG 9 FEBRUARI 2020
  Alphen JC1 Leiden JC3 12:50 Leiden/ Longisland Yachts Dome
  Leiden JC3 Ypenburg JC12 11:30 Leiden/ Longisland Yachts Dome
  Ypenburg JC12 Alphen JC1 12:10 Leiden/ Longisland Yachts Dome
ZATERDAG 15 FEBRUARI 2020
  Alphen JC1 Ypenburg JC12 11:30 Oudendijk, Sporthal
  Klein Zwitserland JC2 Alphen JC1 12:50 Oudendijk, Sporthal
  Ypenburg JC12 Klein Zwitserland JC2 12:10 Oudendijk, Sporthal
ZONDAG 16 FEBRUARI 2020
  HUDITO JC2 HGC JC2 9:30 TUDelft - Sportcentrum
  Leiden JC3 HUDITO JC2 10:50 TUDelft - Sportcentrum
  Leiden JC3 HGC JC2 10:10 TUDelft - Sportcentrum