Zaal Jongens D2

Teamfoto

Teamondersteuning
Coach Djoeke Delnooz
Coach Wendelien Merens
Manager (ouder-) Wieneke Pil
Trainer Fons Besselink

Nog 10 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Spel  
15 dec 40152 Hockey Club Rotterdam JD3

 

09:30 thuis TUDelft - Sportcentrum
  Fluiten: Olaf Voorwinde 
  TUDelft - Sportcentrum
Mekelweg 8
2628CD DELFT
hal: Hal X2
 
15 dec 39461 HC De IJssel JD1

 

10:50 thuis TUDelft - Sportcentrum
  Fluiten: Olaf Voorwinde 
  TUDelft - Sportcentrum
Mekelweg 8
2628CD DELFT
hal: Hal X2
 
5 jan 40124 L.S.C. ALECTO JD2

 

09:30 thuis Alecto Droomfabriek Hockey Dome
  Fluiten: Olaf Voorwinde 
  Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 2
 
5 jan 39893 Hockey Club Rotterdam JD3

0

10:10 uit Alecto Droomfabriek Hockey Dome
  Fluiten: Olaf Voorwinde 
  Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 2
 
12 jan 40069 HC Feijenoord JD1

 

10:10 thuis Kleine Vink, Sporthal
  Fluiten: Thomas Ooms 
  Kleine Vink, Sporthal
Hoofdweg-Noord 9K
2913LB NIEUWERKERK AD IJSSEL
hal: Veld 1
 
12 jan 39662 HC De IJssel JD1

24

10:50 uit Kleine Vink, Sporthal
Let op: Uittenue mee!   
  Fluiten: Bram Spitzer 
  Kleine Vink, Sporthal
Hoofdweg-Noord 9K
2913LB NIEUWERKERK AD IJSSEL
hal: Veld 1
 
26 jan 39493 HDS JD1

 

09:30 thuis TUDelft - Sportcentrum
  Fluiten: Bram Spitzer 
  TUDelft - Sportcentrum
Mekelweg 8
2628CD DELFT
hal: Hal X2
 
26 jan 40165 Hockeyclub Barendrecht JD2

 

10:50 thuis TUDelft - Sportcentrum
  Fluiten: Thomas Ooms 
  TUDelft - Sportcentrum
Mekelweg 8
2628CD DELFT
hal: Hal X2
 
2 feb 39646 HDS JD1

18

13:30 uit Verburch/ Jan van der Valkhal
  Fluiten: Dion van Reenen 
  Verburch/ Jan van der Valkhal
Arckelweg 20
2685SM POELDIJK
hal: veld 2 (kleine zaal)
 
2 feb 39967 HC Feijenoord JD1

18

14:10 uit Verburch/ Jan van der Valkhal
Let op: Uittenue mee!   
  Fluiten: Dion van Reenen 
  Verburch/ Jan van der Valkhal
Arckelweg 20
2685SM POELDIJK
hal: veld 2 (kleine zaal)
 
6 thuiswedstrijden en 4 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HDS JD1 2 6 2 0 0 8 2 0
2 Alecto JD2 2 4 1 1 0 4 2 0
3 HUDITO JD2 2 4 1 1 0 1 0 0
4 Rotterdam JD3 2 3 1 0 1 2 3 0
5 Feijenoord JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Barendrecht JD2 2 0 0 0 2 2 5 0
7 IJssel JD1 2 0 0 0 2 3 8 0

Uitslagenmatrix
  Rotterdam JD3HUDITO JD2Alecto JD2HDS JD1IJssel JD1Barendrecht JD2Feijenoord JD1
Rotterdam JD3  
HUDITO JD2  
Alecto JD2 0-0   4-2
HDS JD1 2-0  
IJssel JD1 2-6  
Barendrecht JD2 0-1  
Feijenoord JD1  

Uitslagen
ZONDAG 8 DECEMBER 2019
.. HDS JD1 Rotterdam JD3 2-0 Definitief
.. Alecto JD2 HUDITO JD2 0-0 Definitief
.. IJssel JD1 HDS JD1 2-6 Definitief
.. Rotterdam JD3 IJssel JD1 2-1 Definitief
.. Alecto JD2 Barendrecht JD2 4-2 Definitief
.. Barendrecht JD2 HUDITO JD2 0-1 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 15 DECEMBER 2019
  Alecto JD2 HDS JD1 9:40 Topsportcentrum Rotterdam
  Feijenoord JD1 HDS JD1 10:20 Topsportcentrum Rotterdam
  Feijenoord JD1 Alecto JD2 9:00 Topsportcentrum Rotterdam
  HUDITO JD2 IJssel JD1 10:50 TUDelft - Sportcentrum
  HUDITO JD2 Rotterdam JD3 9:30 TUDelft - Sportcentrum
  IJssel JD1 Rotterdam JD3 10:10 TUDelft - Sportcentrum
ZONDAG 5 JANUARI 2020
  Feijenoord JD1 Barendrecht JD2 10:10 Kleine Vink, Sporthal
  Feijenoord JD1 IJssel JD1 9:30 Kleine Vink, Sporthal
  HUDITO JD2 Alecto JD2 9:30 Alecto Droomfabriek Hockey Dome
  IJssel JD1 Barendrecht JD2 10:50 Kleine Vink, Sporthal
  Rotterdam JD3 Alecto JD2 10:50 Alecto Droomfabriek Hockey Dome
  Rotterdam JD3 HUDITO JD2 10:10 Alecto Droomfabriek Hockey Dome
ZONDAG 12 JANUARI 2020
  Barendrecht JD2 HDS JD1 10:50 Driesprong, Sporthal De
  Barendrecht JD2 Rotterdam JD3 9:30 Driesprong, Sporthal De
  HUDITO JD2 Feijenoord JD1 10:10 Kleine Vink, Sporthal
  IJssel JD1 HUDITO JD2 10:50 Kleine Vink, Sporthal
  IJssel JD1 Feijenoord JD1 9:30 Kleine Vink, Sporthal
  Rotterdam JD3 HDS JD1 10:10 Driesprong, Sporthal De
ZONDAG 26 JANUARI 2020
  Alecto JD2 Rotterdam JD3 9:40 Topsportcentrum Rotterdam
  Alecto JD2 Feijenoord JD1 9:00 Topsportcentrum Rotterdam
  Feijenoord JD1 Rotterdam JD3 10:20 Topsportcentrum Rotterdam
  HDS JD1 Barendrecht JD2 10:10 TUDelft - Sportcentrum
  HUDITO JD2 HDS JD1 9:30 TUDelft - Sportcentrum
  HUDITO JD2 Barendrecht JD2 10:50 TUDelft - Sportcentrum
ZONDAG 2 FEBRUARI 2020
  Alecto JD2 IJssel JD1 10:10 Driesprong, Sporthal De
  Barendrecht JD2 IJssel JD1 10:50 Driesprong, Sporthal De
  Barendrecht JD2 Alecto JD2 9:30 Driesprong, Sporthal De
  Feijenoord JD1 HUDITO JD2 14:10 Verburch/ Jan van der Valkhal
  HDS JD1 HUDITO JD2 13:30 Verburch/ Jan van der Valkhal
  HDS JD1 Feijenoord JD1 14:50 Verburch/ Jan van der Valkhal
ZONDAG 16 FEBRUARI 2020
  Barendrecht JD2 Feijenoord JD1 12:10 Erasmus Sport Centrum
  HDS JD1 IJssel JD1 13:30 Verburch/ Jan van der Valkhal
  HDS JD1 Alecto JD2 14:50 Verburch/ Jan van der Valkhal
  IJssel JD1 Alecto JD2 14:10 Verburch/ Jan van der Valkhal
  Rotterdam JD3 Feijenoord JD1 12:50 Erasmus Sport Centrum
  Rotterdam JD3 Barendrecht JD2 11:30 Erasmus Sport Centrum