Zaal Meisjes A1

Teamfoto

Teamondersteuning
Coach Simon Engbers
Coach Pepijn Versteeg
Manager (ouder-) Hermi Jansen
Trainer Simon Engbers
Trainer Pepijn Versteeg

Nog 10 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Spel  
4 jan 48902 Mixed Hockeyclub Zoetermeer MA2

 

15:30 thuis TUDelft - Sportcentrum
  Fluiten: Arjan Twisk 
  TUDelft - Sportcentrum
Mekelweg 8
2628CD DELFT
hal: Hal X1
 
4 jan 49053 LOHC MA2

 

16:50 thuis TUDelft - Sportcentrum
  Fluiten: Arjan Twisk 
  TUDelft - Sportcentrum
Mekelweg 8
2628CD DELFT
hal: Hal X1
 
18 jan 48351 De Kieviten MA1

 

15:30 thuis HGC/ Wim Schellekens Dome
  Fluiten: Arjan Twisk 
  HGC/ Wim Schellekens Dome
Buurtweg 120
2244AJ WASSENAAR
hal: Royal Campen-veld
 
18 jan 48569 Mixed Hockeyclub Zoetermeer MA2

0

16:10 uit HGC/ Wim Schellekens Dome
  Fluiten: Arjan Twisk 
  HGC/ Wim Schellekens Dome
Buurtweg 120
2244AJ WASSENAAR
hal: Royal Campen-veld
 
1 feb 49257 L.S.C. ALECTO MA1

 

15:30 thuis Ring Pass Hockey Dome
  Fluiten: Arjan Twisk 
  Ring Pass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 3
 
1 feb 48249 Catwijck MA1

 

16:50 thuis Ring Pass Hockey Dome
  Fluiten: Arjan Twisk 
  Ring Pass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 3
 
9 feb 48372 Craeyenhout MA1

 

14:10 thuis Leiden/ Longisland Yachts Dome
  Fluiten: Arjan Twisk 
  Leiden/ Longisland Yachts Dome
Hofbrouckerlaan 51A
2341LM OEGSTGEEST
hal: veld 1
 
9 feb 48274 LOHC MA2

0

14:50 uit Leiden/ Longisland Yachts Dome
Let op: Uittenue mee!   
  Fluiten: Arjan Twisk 
  Leiden/ Longisland Yachts Dome
Hofbrouckerlaan 51A
2341LM OEGSTGEEST
hal: veld 1
 
15 feb 48585 L.S.C. ALECTO MA1

0

17:30 uit Alecto Droomfabriek Hockey Dome
  Fluiten: Arjan Twisk 
  Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 2
 
15 feb 48314 Craeyenhout MA1

0

18:10 uit Alecto Droomfabriek Hockey Dome
  Fluiten: Arjan Twisk 
  Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 2
 
6 thuiswedstrijden en 4 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Alecto MA1 2 6 2 0 0 10 2 0
2 HUDITO MA1 2 6 2 0 0 8 4 0
3 Craeyenhout MA1 2 6 2 0 0 6 4 0
4 Kieviten MA1 4 4 1 1 2 9 14 0
5 Zoetermeer MA2 2 3 1 0 1 5 5 0
6 Leiden MA2 2 1 0 1 1 3 7 0
7 Catwijck MA1 4 0 0 0 4 7 12 0

Uitslagenmatrix
  HUDITO MA1Zoetermeer MA2Kieviten MA1Alecto MA1Catwijck MA1Craeyenhout MA1Leiden MA2
HUDITO MA1  
Zoetermeer MA2   3-2 2-3
Kieviten MA1 3-5   3-2
Alecto MA1 5-1   5-1
Catwijck MA1 1-3   2-3
Craeyenhout MA1  
Leiden MA2 2-2  

Uitslagen
ZATERDAG 7 DECEMBER 2019
.. Kieviten MA1 Catwijck MA1 3-2 Definitief
.. Catwijck MA1 HUDITO MA1 1-3 Definitief
.. Kieviten MA1 HUDITO MA1 3-5 Definitief
ZATERDAG 14 DECEMBER 2019
.. Alecto MA1 Kieviten MA1 5-1 Definitief
.. Zoetermeer MA2 Craeyenhout MA1 2-3 Definitief
.. Alecto MA1 Leiden MA2 5-1 Definitief
.. Catwijck MA1 Craeyenhout MA1 2-3 Definitief
.. Zoetermeer MA2 Catwijck MA1 3-2 Definitief
.. Leiden MA2 Kieviten MA1 2-2 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 4 JANUARI 2020
  HUDITO MA1 Leiden MA2 16:50 TUDelft - Sportcentrum
  HUDITO MA1 Zoetermeer MA2 15:30 TUDelft - Sportcentrum
  Leiden MA2 Zoetermeer MA2 16:10 TUDelft - Sportcentrum
ZONDAG 5 JANUARI 2020
  Craeyenhout MA1 Kieviten MA1 11:30 Sosef sporthal
  Craeyenhout MA1 Alecto MA1 12:50 Sosef sporthal
  Kieviten MA1 Alecto MA1 12:10 Sosef sporthal
ZATERDAG 18 JANUARI 2020
  HUDITO MA1 Kieviten MA1 15:30 HGC/ Wim Schellekens Dome
  Zoetermeer MA2 HUDITO MA1 16:10 HGC/ Wim Schellekens Dome
  Zoetermeer MA2 Kieviten MA1 16:50 HGC/ Wim Schellekens Dome
ZONDAG 19 JANUARI 2020
  Craeyenhout MA1 Catwijck MA1 14:10 Rijnsburgse Boys/ Middelmors
  Craeyenhout MA1 Leiden MA2 13:30 Rijnsburgse Boys/ Middelmors
  Leiden MA2 Catwijck MA1 14:50 Rijnsburgse Boys/ Middelmors
ZATERDAG 25 JANUARI 2020
  Alecto MA1 Zoetermeer MA2 16:50 Zoetermeer Hockey Dome
  Leiden MA2 Alecto MA1 16:10 Zoetermeer Hockey Dome
  Zoetermeer MA2 Leiden MA2 15:30 Zoetermeer Hockey Dome
ZATERDAG 1 FEBRUARI 2020
  Alecto MA1 Catwijck MA1 16:10 Ring Pass Hockey Dome
  HUDITO MA1 Alecto MA1 15:30 Ring Pass Hockey Dome
  HUDITO MA1 Catwijck MA1 16:50 Ring Pass Hockey Dome
ZONDAG 2 FEBRUARI 2020
  Craeyenhout MA1 Zoetermeer MA2 12:50 Sosef sporthal
  Kieviten MA1 Craeyenhout MA1 11:30 Sosef sporthal
  Kieviten MA1 Zoetermeer MA2 12:10 Sosef sporthal
ZONDAG 9 FEBRUARI 2020
  Catwijck MA1 Alecto MA1 16:50 Cleijn Duin, Sporthal
  Catwijck MA1 Zoetermeer MA2 15:30 Cleijn Duin, Sporthal
  HUDITO MA1 Craeyenhout MA1 14:10 Leiden/ Longisland Yachts Dome
  Leiden MA2 Craeyenhout MA1 13:30 Leiden/ Longisland Yachts Dome
  Leiden MA2 HUDITO MA1 14:50 Leiden/ Longisland Yachts Dome
  Zoetermeer MA2 Alecto MA1 16:10 Cleijn Duin, Sporthal
ZATERDAG 15 FEBRUARI 2020
  Alecto MA1 Craeyenhout MA1 18:50 Alecto Droomfabriek Hockey Dome
  Alecto MA1 HUDITO MA1 17:30 Alecto Droomfabriek Hockey Dome
  Craeyenhout MA1 HUDITO MA1 18:10 Alecto Droomfabriek Hockey Dome
ZONDAG 16 FEBRUARI 2020
  Catwijck MA1 Kieviten MA1 11:30 Cleijn Duin, Sporthal
  Catwijck MA1 Leiden MA2 12:50 Cleijn Duin, Sporthal
  Kieviten MA1 Leiden MA2 12:10 Cleijn Duin, Sporthal