Zaal Meisjes A2

Teamfoto

Teamondersteuning
Coach Milada Speet
Manager (ouder-) Nel Pouw
Trainer Milada Speet

Nog 12 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Spel  
4 jan 48457 Wateringse veld MA1

 

15:30 thuis TUDelft - Sportcentrum
  Fluiten: Vincent Speet 
  TUDelft - Sportcentrum
Mekelweg 8
2628CD DELFT
hal: Hal X3
 
4 jan 48056 HC Pijnacker MA2

 

16:50 thuis TUDelft - Sportcentrum
  Fluiten: Vincent Speet 
  TUDelft - Sportcentrum
Mekelweg 8
2628CD DELFT
hal: Hal X3
 
18 jan 48369 Wateringse veld MA1

20

13:30 uit Velo sporthal
  Fluiten: Vincent Speet 
  Velo sporthal
Noordweg 26
2291EE WATERINGEN
hal: veld 2
 
18 jan 48296 HGC MA2

 

14:10 thuis Velo sporthal
  Fluiten: Vincent Speet 
  Velo sporthal
Noordweg 26
2291EE WATERINGEN
hal: veld 2
 
26 jan 48280 HV Westland MA2

 

11:30 thuis Sosef sporthal
  Fluiten: Vincent Speet 
  Sosef sporthal
Strijphorst 2
2675WN HONSELERSDIJK
hal: Veld 1
 
26 jan 48440 HDS MA2

 

12:10 thuis Sosef sporthal
  Fluiten: Vincent Speet 
  Sosef sporthal
Strijphorst 2
2675WN HONSELERSDIJK
hal: Veld 1
 
1 feb 48341 HGC MA2

0

18:10 uit Leiden/ Longisland Yachts Dome
  Fluiten: Vincent Speet 
  Leiden/ Longisland Yachts Dome
Hofbrouckerlaan 51A
2341LM OEGSTGEEST
hal: veld 2
 
1 feb 48995 LOHC MA4

0

18:50 uit Leiden/ Longisland Yachts Dome
Let op: Uittenue mee!   
  Fluiten: Vincent Speet 
  Leiden/ Longisland Yachts Dome
Hofbrouckerlaan 51A
2341LM OEGSTGEEST
hal: veld 2
 
9 feb 49126 HV Westland MA2

24

13:30 uit Westlandia/ Balleringhal
  Fluiten: Vincent Speet 
  Westlandia/ Balleringhal
De Hoge Bomen 4
2671NZ NAALDWIJK
hal: veld 1
 
9 feb 48395 LOHC MA4

 

14:10 thuis Westlandia/ Balleringhal
  Fluiten: Vincent Speet 
  Westlandia/ Balleringhal
De Hoge Bomen 4
2671NZ NAALDWIJK
hal: veld 1
 
15 feb 48103 HC Pijnacker MA2

6

13:30 uit TUDelft - Sportcentrum
Let op: Uittenue mee!   
  Fluiten: Vincent Speet 
  TUDelft - Sportcentrum
Mekelweg 8
2628CD DELFT
hal: Hal X3
 
15 feb 49061 HDS MA2

6

14:50 uit TUDelft - Sportcentrum
  Fluiten: Vincent Speet 
  TUDelft - Sportcentrum
Mekelweg 8
2628CD DELFT
hal: Hal X3
 
6 thuiswedstrijden en 6 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HGC MA2 2 6 2 0 0 8 0 0
2 Wateringse veld MA1 2 6 2 0 0 11 5 0
3 HDS MA2 2 3 1 0 1 6 3 0
4 Westland MA2 2 3 1 0 1 3 3 0
5 HUDITO MA2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Pijnacker MA2 2 0 0 0 2 2 10 0
7 Leiden MA4 2 0 0 0 2 3 12 0

Uitslagenmatrix
  HUDITO MA2HDS MA2Leiden MA4Pijnacker MA2Westland MA2HGC MA2Wateringse veld MA1
HUDITO MA2  
HDS MA2   4-0
Leiden MA4  
Pijnacker MA2   2-3
Westland MA2  
HGC MA2 7-0 1-0  
Wateringse veld MA1 3-2 8-3  

Uitslagen
ZONDAG 8 DECEMBER 2019
.. HDS MA2 Leiden MA4 4-0 Definitief
.. Wateringse veld MA1 Leiden MA4 8-3 Definitief
.. Wateringse veld MA1 HDS MA2 3-2 Definitief
ZATERDAG 14 DECEMBER 2019
.. Pijnacker MA2 Westland MA2 2-3 Definitief
.. HGC MA2 Westland MA2 1-0 Definitief
.. HGC MA2 Pijnacker MA2 7-0 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 4 JANUARI 2020
  HDS MA2 HGC MA2 16:30 Verburch/ Jan van der Valkhal
  HGC MA2 Leiden MA4 17:10 Verburch/ Jan van der Valkhal
  HUDITO MA2 Wateringse veld MA1 15:30 TUDelft - Sportcentrum
  HUDITO MA2 Pijnacker MA2 16:50 TUDelft - Sportcentrum
  Leiden MA4 HDS MA2 17:50 Verburch/ Jan van der Valkhal
  Wateringse veld MA1 Pijnacker MA2 16:10 TUDelft - Sportcentrum
ZATERDAG 11 JANUARI 2020
  HGC MA2 HDS MA2 16:10 Ring Pass Hockey Dome
  Pijnacker MA2 HGC MA2 16:50 Ring Pass Hockey Dome
  Pijnacker MA2 HDS MA2 15:30 Ring Pass Hockey Dome
ZATERDAG 18 JANUARI 2020
  HUDITO MA2 HGC MA2 14:10 Velo sporthal
  Leiden MA4 Westland MA2 18:50 Leiden/ Longisland Yachts Dome
  Leiden MA4 Pijnacker MA2 17:30 Leiden/ Longisland Yachts Dome
  Wateringse veld MA1 HUDITO MA2 13:30 Velo sporthal
  Wateringse veld MA1 HGC MA2 14:50 Velo sporthal
  Westland MA2 Pijnacker MA2 18:10 Leiden/ Longisland Yachts Dome
ZATERDAG 25 JANUARI 2020
  Leiden MA4 Wateringse veld MA1 16:10 Ring Pass Hockey Dome
  Pijnacker MA2 Wateringse veld MA1 16:50 Ring Pass Hockey Dome
  Pijnacker MA2 Leiden MA4 15:30 Ring Pass Hockey Dome
ZONDAG 26 JANUARI 2020
  HUDITO MA2 HDS MA2 12:10 Sosef sporthal
  HUDITO MA2 Westland MA2 11:30 Sosef sporthal
  Westland MA2 HDS MA2 12:50 Sosef sporthal
ZATERDAG 1 FEBRUARI 2020
  HDS MA2 Westland MA2 18:20 Wielepet, Sporthal De
  HDS MA2 Wateringse veld MA1 17:00 Wielepet, Sporthal De
  HGC MA2 HUDITO MA2 18:10 Leiden/ Longisland Yachts Dome
  Leiden MA4 HUDITO MA2 18:50 Leiden/ Longisland Yachts Dome
  Leiden MA4 HGC MA2 17:30 Leiden/ Longisland Yachts Dome
  Wateringse veld MA1 Westland MA2 17:40 Wielepet, Sporthal De
ZONDAG 9 FEBRUARI 2020
  HUDITO MA2 Leiden MA4 14:10 Westlandia/ Balleringhal
  Westland MA2 Leiden MA4 14:50 Westlandia/ Balleringhal
  Westland MA2 HUDITO MA2 13:30 Westlandia/ Balleringhal
ZATERDAG 15 FEBRUARI 2020
  HDS MA2 Pijnacker MA2 14:10 TUDelft - Sportcentrum
  HDS MA2 HUDITO MA2 14:50 TUDelft - Sportcentrum
  HGC MA2 Wateringse veld MA1 14:50 HGC/ Wim Schellekens Dome
  Pijnacker MA2 HUDITO MA2 13:30 TUDelft - Sportcentrum
  Westland MA2 Wateringse veld MA1 14:10 HGC/ Wim Schellekens Dome
  Westland MA2 HGC MA2 13:30 HGC/ Wim Schellekens Dome