Zaal Meisjes B1

Teamfoto

Teamondersteuning
Assistent Daiva Ponsen
Coach Heleen Essink
Manager (ouder-) Annemarie Huijssoon
Trainer Heleen Essink
Trainer Daiva Ponsen

Nog 12 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Spel  
15 dec 46169 Klein Zwitserland MB3

16

15:40 uit Leidschenveen, Sporthal
Let op: Uittenue mee!   
  Leidschenveen, Sporthal
Vaz Diasdreef 20
2492JL 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
 
15 dec 46830 HC Ypenburg MB1

16

16:20 uit Leidschenveen, Sporthal
  Leidschenveen, Sporthal
Vaz Diasdreef 20
2492JL 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
 
19 jan 47239 LOHC MB2

37

13:00 uit Geest, Sporthal De
Let op: Uittenue mee!   
  Geest, Sporthal De
De Geestlaan 27
2361XW WARMOND
hal: Veld 1
 
19 jan 47192 Klein Zwitserland MB3

 

13:40 thuis Geest, Sporthal De
  Geest, Sporthal De
De Geestlaan 27
2361XW WARMOND
hal: Veld 1
 
25 jan 46842 Leidse Hockey Club Roomburg MB1

 

11:30 thuis Ring Pass Hockey Dome
  Ring Pass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 4
 
25 jan 46622 V.M.H.C. CARTOUCHE MB2

 

12:50 thuis Ring Pass Hockey Dome
  Ring Pass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 4
 
1 feb 46952 Wateringse veld MB1

 

16:10 thuis Cartouche Hockey Dome
  Cartouche Hockey Dome
Van Ruysdaellaan 3a
2264TK LEIDSCHENDAM
hal: Veld A
 
1 feb 46590 V.M.H.C. CARTOUCHE MB2

0

16:50 uit Cartouche Hockey Dome
  Cartouche Hockey Dome
Van Ruysdaellaan 3a
2264TK LEIDSCHENDAM
hal: Veld A
 
9 feb 46951 Leidse Hockey Club Roomburg MB1

22

09:30 uit Sosef sporthal
Let op: Uittenue mee!   
  Sosef sporthal
Strijphorst 2
2675WN HONSELERSDIJK
hal: Veld 1
 
9 feb 45876 HC Ypenburg MB1

 

10:50 thuis Sosef sporthal
  Sosef sporthal
Strijphorst 2
2675WN HONSELERSDIJK
hal: Veld 1
 
15 feb 46391 Wateringse veld MB1

0

13:30 uit Ring Pass Hockey Dome
  Ring Pass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 3
 
15 feb 46814 LOHC MB2

 

14:10 thuis Ring Pass Hockey Dome
  Ring Pass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 3
 
6 thuiswedstrijden en 6 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Ypenburg MB1 2 6 2 0 0 10 1 0
2 Roomburg MB1 1 3 1 0 0 5 2 0
3 Leiden MB2 2 3 1 0 1 5 4 0
4 Klein Zwitserland MB3 1 3 1 0 0 4 3 0
5 HUDITO MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Wateringse veld MB1 2 0 0 0 2 5 9 0
7 Cartouche MB2 2 0 0 0 2 0 10 0

Uitslagenmatrix
  Klein Zwitserland MB3Roomburg MB1Cartouche MB2HUDITO MB1Leiden MB2Ypenburg MB1Wateringse veld MB1
Klein Zwitserland MB3   4-3
Roomburg MB1   5-2
Cartouche MB2   0-4 0-6
HUDITO MB1  
Leiden MB2   1-4
Ypenburg MB1  
Wateringse veld MB1  

Uitslagen
ZONDAG 8 DECEMBER 2019
.. Cartouche MB2 Leiden MB2 0-4 Definitief
.. Leiden MB2 Ypenburg MB1 1-4 Definitief
.. Cartouche MB2 Ypenburg MB1 0-6 Definitief
.. Roomburg MB1 Wateringse veld MB1 5-2 Definitief
.. Klein Zwitserland MB3 Wateringse veld MB1 4-3 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 15 DECEMBER 2019
  Klein Zwitserland MB3 HUDITO MB1 15:40 Leidschenveen, Sporthal
  Leiden MB2 Cartouche MB2 13:30 Leiden/ Longisland Yachts Dome
  Leiden MB2 Roomburg MB1 14:50 Leiden/ Longisland Yachts Dome
  Roomburg MB1 Cartouche MB2 14:10 Leiden/ Longisland Yachts Dome
  Ypenburg MB1 Klein Zwitserland MB3 15:00 Leidschenveen, Sporthal
  Ypenburg MB1 HUDITO MB1 16:20 Leidschenveen, Sporthal
ZATERDAG 4 JANUARI 2020
  Wateringse veld MB1 Leiden MB2 14:10 Zandje, Sporthal 't
  Ypenburg MB1 Wateringse veld MB1 13:30 Zandje, Sporthal 't
  Ypenburg MB1 Leiden MB2 14:50 Zandje, Sporthal 't
ZONDAG 12 JANUARI 2020
  Cartouche MB2 Klein Zwitserland MB3 15:30 Oranjeplein, Sporthal
  Wateringse veld MB1 Klein Zwitserland MB3 16:50 Oranjeplein, Sporthal
  Wateringse veld MB1 Cartouche MB2 16:10 Oranjeplein, Sporthal
ZONDAG 19 JANUARI 2020
  HUDITO MB1 Klein Zwitserland MB3 13:40 Geest, Sporthal De
  Leiden MB2 HUDITO MB1 13:00 Geest, Sporthal De
  Leiden MB2 Klein Zwitserland MB3 14:20 Geest, Sporthal De
  Wateringse veld MB1 Roomburg MB1 17:20 Wielepet, Sporthal De
  Wateringse veld MB1 Ypenburg MB1 16:00 Wielepet, Sporthal De
  Ypenburg MB1 Roomburg MB1 16:40 Wielepet, Sporthal De
ZATERDAG 25 JANUARI 2020
  Cartouche MB2 Roomburg MB1 12:10 Ring Pass Hockey Dome
  HUDITO MB1 Roomburg MB1 11:30 Ring Pass Hockey Dome
  HUDITO MB1 Cartouche MB2 12:50 Ring Pass Hockey Dome
ZATERDAG 1 FEBRUARI 2020
  Cartouche MB2 Wateringse veld MB1 15:30 Cartouche Hockey Dome
  Cartouche MB2 HUDITO MB1 16:50 Cartouche Hockey Dome
  HUDITO MB1 Wateringse veld MB1 16:10 Cartouche Hockey Dome
ZONDAG 2 FEBRUARI 2020
  Klein Zwitserland MB3 Leiden MB2 12:40 Geest, Sporthal De
  Roomburg MB1 Leiden MB2 13:20 Geest, Sporthal De
  Roomburg MB1 Klein Zwitserland MB3 12:00 Geest, Sporthal De
ZONDAG 9 FEBRUARI 2020
  HUDITO MB1 Ypenburg MB1 10:50 Sosef sporthal
  Roomburg MB1 Ypenburg MB1 10:10 Sosef sporthal
  Roomburg MB1 HUDITO MB1 9:30 Sosef sporthal
ZATERDAG 15 FEBRUARI 2020
  HUDITO MB1 Leiden MB2 14:10 Ring Pass Hockey Dome
  Leiden MB2 Wateringse veld MB1 14:50 Ring Pass Hockey Dome
  Wateringse veld MB1 HUDITO MB1 13:30 Ring Pass Hockey Dome
ZONDAG 16 FEBRUARI 2020
  Klein Zwitserland MB3 Cartouche MB2 16:20 Blinkerd, Sporthal De
  Klein Zwitserland MB3 Ypenburg MB1 15:00 Blinkerd, Sporthal De
  Ypenburg MB1 Cartouche MB2 15:40 Blinkerd, Sporthal De