Zaal Meisjes B2

Teamfoto

Teamondersteuning
Coach Mies Veeger
Manager (ouder-) Mijke Teeken
Trainer Mies Veeger
Trainer Arjen Verburg

Nog 10 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Spel  
4 jan 47259 Klein Zwitserland MB6

0

15:30 uit Ring Pass Hockey Dome
Let op: Uittenue mee!   
  Fluiten: Olaf Voorwinde 
  Ring Pass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 3
 
4 jan 46065 Craeyenhout MB4

 

16:50 thuis Ring Pass Hockey Dome
  Fluiten: Olaf Voorwinde 
  Ring Pass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 3
 
11 jan 46558 V.M.H.C. CARTOUCHE MB5

 

15:30 thuis Cartouche Hockey Dome
  Fluiten: Elsbeth Knaap 
  Cartouche Hockey Dome
Van Ruysdaellaan 3a
2264TK LEIDSCHENDAM
hal: Veld B
 
11 jan 45880 HC Pijnacker MB3

 

16:10 thuis Cartouche Hockey Dome
  Fluiten: Elsbeth Knaap 
  Cartouche Hockey Dome
Van Ruysdaellaan 3a
2264TK LEIDSCHENDAM
hal: Veld B
 
18 jan 47302 HV Westland MB3

 

14:10 thuis HGC/ Wim Schellekens Dome
  Fluiten: Auke Kampen 
  HGC/ Wim Schellekens Dome
Buurtweg 120
2244AJ WASSENAAR
hal: Royal Campen-veld
 
18 jan 46217 HGC MB4

0

14:50 uit HGC/ Wim Schellekens Dome
  Fluiten: Auke Kampen 
  HGC/ Wim Schellekens Dome
Buurtweg 120
2244AJ WASSENAAR
hal: Royal Campen-veld
 
8 feb 46295 V.M.H.C. CARTOUCHE MB5

0

15:30 uit Cartouche Hockey Dome
  Fluiten: Auke Kampen 
  Cartouche Hockey Dome
Van Ruysdaellaan 3a
2264TK LEIDSCHENDAM
hal: Veld A
 
8 feb 46235 HV Westland MB3

0

16:10 uit Cartouche Hockey Dome
  Fluiten: Auke Kampen 
  Cartouche Hockey Dome
Van Ruysdaellaan 3a
2264TK LEIDSCHENDAM
hal: Veld A
 
15 feb 46219 Klein Zwitserland MB6

 

11:30 thuis TUDelft - Sportcentrum
  Fluiten: Gerben Pakkert 
  TUDelft - Sportcentrum
Mekelweg 8
2628CD DELFT
hal: Hal X1
 
15 feb 47147 HGC MB4

 

12:50 thuis TUDelft - Sportcentrum
  Fluiten: Gerben Pakkert 
  TUDelft - Sportcentrum
Mekelweg 8
2628CD DELFT
hal: Hal X1
 
6 thuiswedstrijden en 4 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Pijnacker MB3 4 9 3 0 1 9 3 0
2 HUDITO MB2 2 6 2 0 0 8 5 0
3 Cartouche MB5 4 4 1 1 2 14 12 0
4 HGC MB4 3 4 1 1 1 7 12 0
5 Westland MB3 2 3 1 0 1 4 2 0
6 Craeyenhout MB4 4 3 1 0 3 12 15 0
7 Klein Zwitserland MB6 3 3 1 0 2 6 11 0

Uitslagenmatrix
  HUDITO MB2Cartouche MB5Klein Zwitserland MB6HGC MB4Pijnacker MB3Westland MB3Craeyenhout MB4
HUDITO MB2  
Cartouche MB5   4-5 2-3
Klein Zwitserland MB6   1-3 0-4
HGC MB4 3-3   1-7
Pijnacker MB3 1-2   2-0
Westland MB3  
Craeyenhout MB4 4-6 1-5 0-3  

Uitslagen
ZONDAG 8 DECEMBER 2019
.. Klein Zwitserland MB6 Westland MB3 0-4 Definitief
.. Craeyenhout MB4 Cartouche MB5 1-5 Definitief
.. Cartouche MB5 HGC MB4 2-3 Definitief
.. HGC MB4 Craeyenhout MB4 1-7 Definitief
.. Pijnacker MB3 Westland MB3 2-0 Definitief
.. Klein Zwitserland MB6 Pijnacker MB3 1-3 Definitief
ZATERDAG 14 DECEMBER 2019
.. Cartouche MB5 Klein Zwitserland MB6 4-5 Definitief
.. HGC MB4 Cartouche MB5 3-3 Definitief
.. Craeyenhout MB4 HUDITO MB2 4-6 Definitief
.. Craeyenhout MB4 Pijnacker MB3 0-3 Definitief
.. Pijnacker MB3 HUDITO MB2 1-2 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 4 JANUARI 2020
  HUDITO MB2 Craeyenhout MB4 16:50 Ring Pass Hockey Dome
  Klein Zwitserland MB6 HUDITO MB2 15:30 Ring Pass Hockey Dome
  Klein Zwitserland MB6 Craeyenhout MB4 16:10 Ring Pass Hockey Dome
ZATERDAG 11 JANUARI 2020
  Cartouche MB5 Pijnacker MB3 16:50 Cartouche Hockey Dome
  Craeyenhout MB4 Westland MB3 14:10 Fluit, Sportcentrum de
  Craeyenhout MB4 Klein Zwitserland MB6 14:50 Fluit, Sportcentrum de
  HUDITO MB2 Cartouche MB5 15:30 Cartouche Hockey Dome
  HUDITO MB2 Pijnacker MB3 16:10 Cartouche Hockey Dome
  Westland MB3 Klein Zwitserland MB6 13:30 Fluit, Sportcentrum de
ZATERDAG 18 JANUARI 2020
  HGC MB4 Westland MB3 13:30 HGC/ Wim Schellekens Dome
  HGC MB4 HUDITO MB2 14:50 HGC/ Wim Schellekens Dome
  HUDITO MB2 Westland MB3 14:10 HGC/ Wim Schellekens Dome
ZONDAG 19 JANUARI 2020
  Klein Zwitserland MB6 Cartouche MB5 11:55 Emerald, sporthal
  Pijnacker MB3 Cartouche MB5 12:35 Emerald, sporthal
  Pijnacker MB3 Klein Zwitserland MB6 11:15 Emerald, sporthal
ZONDAG 26 JANUARI 2020
  Craeyenhout MB4 HGC MB4 13:55 Emerald, sporthal
  Pijnacker MB3 Craeyenhout MB4 13:15 Emerald, sporthal
  Pijnacker MB3 HGC MB4 14:35 Emerald, sporthal
ZATERDAG 1 FEBRUARI 2020
  HGC MB4 Pijnacker MB3 14:10 Sosef sporthal
  Westland MB3 HGC MB4 13:30 Sosef sporthal
  Westland MB3 Pijnacker MB3 14:50 Sosef sporthal
ZATERDAG 8 FEBRUARI 2020
  Cartouche MB5 HUDITO MB2 15:30 Cartouche Hockey Dome
  Cartouche MB5 Westland MB3 16:50 Cartouche Hockey Dome
  Westland MB3 HUDITO MB2 16:10 Cartouche Hockey Dome
ZATERDAG 15 FEBRUARI 2020
  Cartouche MB5 Craeyenhout MB4 16:10 Sosef sporthal
  HUDITO MB2 Klein Zwitserland MB6 11:30 TUDelft - Sportcentrum
  HUDITO MB2 HGC MB4 12:50 TUDelft - Sportcentrum
  Klein Zwitserland MB6 HGC MB4 12:10 TUDelft - Sportcentrum
  Westland MB3 Cartouche MB5 16:50 Sosef sporthal
  Westland MB3 Craeyenhout MB4 15:30 Sosef sporthal