Zaal Meisjes B3

Teamfoto

Teamondersteuning
Coach Emma Beelen
Manager (ouder-) Viola Smaal
Trainer Emma Beelen

Nog 8 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Spel  
4 jan 47082 OMHC MB3

19

13:30 uit Leonidas Hockey Dome
Let op: Uittenue mee!   
  Fluiten: Willem-Aad Rademaker 
  Leonidas Hockey Dome
Toepad 95
3062NJ ROTTERDAM
hal: Veld 3
 
4 jan 45817 Rijswijksche Hockey Club MB4

 

14:10 thuis Leonidas Hockey Dome
  Fluiten: Willem-Aad Rademaker 
  Leonidas Hockey Dome
Toepad 95
3062NJ ROTTERDAM
hal: Veld 3
 
18 jan 45881 OMHC MB3

 

13:30 thuis Ring Pass Hockey Dome
  Fluiten: Willem Bollen 
  Ring Pass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 4
 
18 jan 46936 HC Schiedam MB5

 

14:50 thuis Ring Pass Hockey Dome
  Fluiten: Willem Bollen 
  Ring Pass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 4
 
9 feb 46005 V.M.H.C. CARTOUCHE MB4

13

16:10 uit West, Sportcentrum
  Fluiten: Willem Bollen 
  West, Sportcentrum
Spaanseweg 2-4
3028HW ROTTERDAM
hal: Veld 1
 
9 feb 46213 HC Schiedam MB5

13

16:50 uit West, Sportcentrum
  Fluiten: Willem Bollen 
  West, Sportcentrum
Spaanseweg 2-4
3028HW ROTTERDAM
hal: Veld 1
 
15 feb 47080 HGC MB3

 

13:30 thuis TUDelft - Sportcentrum
  Fluiten: Willem-Aad Rademaker 
  TUDelft - Sportcentrum
Mekelweg 8
2628CD DELFT
hal: Hal X1
 
15 feb 47275 Ring Pass Delft MB3

 

14:50 thuis TUDelft - Sportcentrum
  Fluiten: Willem-Aad Rademaker 
  TUDelft - Sportcentrum
Mekelweg 8
2628CD DELFT
hal: Hal X1
 
5 thuiswedstrijden en 3 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HGC MB3 4 12 4 0 0 22 4 0
2 Ommoord MB3 4 7 2 1 1 12 7 0
3 Ring Pass Delft MB3 4 6 1 3 0 12 7 0
4 HUDITO MB3 4 4 1 1 2 9 16 0
5 Cartouche MB4 4 3 1 0 3 4 12 0
6 Rijswijk MB4 2 1 0 1 1 1 5 0
7 Schiedam MB5 2 0 0 0 2 1 10 0

Uitslagenmatrix
  Cartouche MB4HGC MB3Ring Pass Delft MB3HUDITO MB3Ommoord MB3Rijswijk MB4Schiedam MB5
Cartouche MB4   0-3
HGC MB3 5-0   11-2
Ring Pass Delft MB3   2-2 3-3 6-1
HUDITO MB3 1-3  
Ommoord MB3 3-1 2-3  
Rijswijk MB4 1-1 0-4  
Schiedam MB5 0-4  

Uitslagen
ZATERDAG 7 DECEMBER 2019
.. Rijswijk MB4 Ring Pass Delft MB3 1-1 Definitief
.. Ommoord MB3 HGC MB3 2-3 Definitief
.. Cartouche MB4 HGC MB3 0-3 Definitief
.. Ring Pass Delft MB3 HUDITO MB3 2-2 Definitief
.. Rijswijk MB4 HUDITO MB3 0-4 Definitief
.. Ommoord MB3 Cartouche MB4 3-1 Definitief
ZATERDAG 14 DECEMBER 2019
.. HGC MB3 Cartouche MB4 5-0 Definitief
.. HGC MB3 HUDITO MB3 11-2 Definitief
.. HUDITO MB3 Cartouche MB4 1-3 Definitief
.. Ring Pass Delft MB3 Schiedam MB5 6-1 Definitief
.. Ring Pass Delft MB3 Ommoord MB3 3-3 Definitief
.. Schiedam MB5 Ommoord MB3 0-4 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 4 JANUARI 2020
  HGC MB3 Schiedam MB5 15:30 HGC/ Wim Schellekens Dome
  HUDITO MB3 Rijswijk MB4 14:10 Leonidas Hockey Dome
  Ommoord MB3 Rijswijk MB4 14:50 Leonidas Hockey Dome
  Ommoord MB3 HUDITO MB3 13:30 Leonidas Hockey Dome
  Ring Pass Delft MB3 HGC MB3 16:50 HGC/ Wim Schellekens Dome
  Schiedam MB5 Ring Pass Delft MB3 16:10 HGC/ Wim Schellekens Dome
ZONDAG 12 JANUARI 2020
  Rijswijk MB4 HGC MB3 13:30 Schilp, Sporthal de
  Rijswijk MB4 Schiedam MB5 14:50 Schilp, Sporthal de
  Schiedam MB5 HGC MB3 14:10 Schilp, Sporthal de
ZATERDAG 18 JANUARI 2020
  Cartouche MB4 Rijswijk MB4 16:10 Ring Pass Hockey Dome
  HUDITO MB3 Schiedam MB5 14:50 Ring Pass Hockey Dome
  HUDITO MB3 Ommoord MB3 13:30 Ring Pass Hockey Dome
  Ommoord MB3 Schiedam MB5 14:10 Ring Pass Hockey Dome
  Ring Pass Delft MB3 Rijswijk MB4 15:30 Ring Pass Hockey Dome
  Ring Pass Delft MB3 Cartouche MB4 16:50 Ring Pass Hockey Dome
ZATERDAG 1 FEBRUARI 2020
  Cartouche MB4 Ring Pass Delft MB3 18:50 Cartouche Hockey Dome
  Cartouche MB4 Ommoord MB3 17:30 Cartouche Hockey Dome
  Ommoord MB3 Ring Pass Delft MB3 18:10 Cartouche Hockey Dome
ZONDAG 9 FEBRUARI 2020
  Cartouche MB4 HUDITO MB3 16:10 West, Sportcentrum
  Cartouche MB4 Schiedam MB5 15:30 West, Sportcentrum
  HGC MB3 Rijswijk MB4 16:25 Swanla, Sportcentrum
  HGC MB3 Ommoord MB3 17:05 Swanla, Sportcentrum
  Rijswijk MB4 Ommoord MB3 15:45 Swanla, Sportcentrum
  Schiedam MB5 HUDITO MB3 16:50 West, Sportcentrum
ZATERDAG 15 FEBRUARI 2020
  HGC MB3 Ring Pass Delft MB3 14:10 TUDelft - Sportcentrum
  HUDITO MB3 HGC MB3 13:30 TUDelft - Sportcentrum
  HUDITO MB3 Ring Pass Delft MB3 14:50 TUDelft - Sportcentrum
  Rijswijk MB4 Cartouche MB4 16:40 Willem-Alexander hal
  Schiedam MB5 Cartouche MB4 16:00 Willem-Alexander hal
  Schiedam MB5 Rijswijk MB4 17:20 Willem-Alexander hal