Zaal Meisjes B4

Teamfoto

Teamondersteuning
Coach Dave Verwer
Coach Barbara Mutsaers
Manager (ouder-) Linda Rijnbeek
Trainer Lian van Rooij

Nog 10 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Spel  
18 jan 46845 HDS MB6

18

14:30 uit Verburch/ Jan van der Valkhal
  Fluiten: Leonard Baart De La Faille 
  Verburch/ Jan van der Valkhal
Arckelweg 20
2685SM POELDIJK
hal: veld 1 (grote zaal)
 
Rijden: Anne Buhling, Isabelle Franse, Luna Westenberg
18 jan 45764 Berkel Rodenrijs MB5

 

15:10 thuis Verburch/ Jan van der Valkhal
  Fluiten: Leonard Baart De La Faille 
  Verburch/ Jan van der Valkhal
Arckelweg 20
2685SM POELDIJK
hal: veld 1 (grote zaal)
 
25 jan 46250 Klein Zwitserland MB8

 

16:40 thuis Velo sporthal
  Fluiten: Paul Janssen 
  Velo sporthal
Noordweg 26
2291EE WATERINGEN
hal: veld 2
 
25 jan 45640 Wateringse veld MB4

 

17:20 thuis Velo sporthal
  Fluiten: Paul Janssen 
  Velo sporthal
Noordweg 26
2291EE WATERINGEN
hal: veld 2
 
1 feb 46540 Mixed Hockeyclub Zoetermeer MB8

 

15:30 thuis Ring Pass Hockey Dome
  Fluiten: Paul Janssen 
  Ring Pass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 1
 
1 feb 47131 Berkel Rodenrijs MB5

0

16:50 uit Ring Pass Hockey Dome
  Fluiten: Paul Janssen 
  Ring Pass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 1
 
8 feb 46186 Klein Zwitserland MB8

0

15:30 uit Transvaal Sporthal
Let op: Uittenue mee!   
  Fluiten: Leonard Baart De La Faille 
  Transvaal Sporthal
Colensostraat 2
2572NR 'S-GRAVENHAGE
hal: veld 1
 
8 feb 47243 Mixed Hockeyclub Zoetermeer MB8

0

16:10 uit Transvaal Sporthal
  Fluiten: Leonard Baart De La Faille 
  Transvaal Sporthal
Colensostraat 2
2572NR 'S-GRAVENHAGE
hal: veld 1
 
15 feb 46501 HDS MB6

 

11:30 thuis TUDelft - Sportcentrum
  Fluiten: Alexander Fase 
  TUDelft - Sportcentrum
Mekelweg 8
2628CD DELFT
hal: Hal X2
 
15 feb 46088 HC Ypenburg MB6

 

12:50 thuis TUDelft - Sportcentrum
  Fluiten: Alexander Fase 
  TUDelft - Sportcentrum
Mekelweg 8
2628CD DELFT
hal: Hal X2
 
6 thuiswedstrijden en 4 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HUDITO MB4 2 6 2 0 0 9 1 0
2 Berkel-Rodenrijs MB5 2 6 2 0 0 7 3 0
3 HDS MB6 2 3 1 0 1 5 5 0
4 Ypenburg MB6 2 3 1 0 1 4 6 0
5 Zoetermeer MB8 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Klein Zwitserland MB8 2 0 0 0 2 3 7 0
7 Wateringse veld MB4 2 0 0 0 2 4 10 0

Uitslagenmatrix
  Klein Zwitserland MB8Berkel-Rodenrijs MB5HUDITO MB4Ypenburg MB6HDS MB6Zoetermeer MB8Wateringse veld MB4
Klein Zwitserland MB8   1-4 2-3
Berkel-Rodenrijs MB5   3-2
HUDITO MB4  
Ypenburg MB6 0-3  
HDS MB6  
Zoetermeer MB8  
Wateringse veld MB4 1-6 3-4  

Uitslagen
ZONDAG 8 DECEMBER 2019
.. Berkel-Rodenrijs MB5 HDS MB6 3-2 Definitief
.. Wateringse veld MB4 Ypenburg MB6 3-4 Definitief
.. Ypenburg MB6 HUDITO MB4 0-3 Definitief
.. Klein Zwitserland MB8 Berkel-Rodenrijs MB5 1-4 Definitief
.. Klein Zwitserland MB8 HDS MB6 2-3 Definitief
.. Wateringse veld MB4 HUDITO MB4 1-6 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 5 JANUARI 2020
  Berkel-Rodenrijs MB5 Ypenburg MB6 14:50 Ackers, Sporthal De
  Berkel-Rodenrijs MB5 Klein Zwitserland MB8 13:30 Ackers, Sporthal De
  HDS MB6 Wateringse veld MB4 9:30 GDA sporthal
  HDS MB6 Zoetermeer MB8 10:50 GDA sporthal
  Wateringse veld MB4 Zoetermeer MB8 10:10 GDA sporthal
  Ypenburg MB6 Klein Zwitserland MB8 14:10 Ackers, Sporthal De
ZATERDAG 18 JANUARI 2020
  HDS MB6 Berkel-Rodenrijs MB5 15:50 Verburch/ Jan van der Valkhal
  HDS MB6 HUDITO MB4 14:30 Verburch/ Jan van der Valkhal
  HUDITO MB4 Berkel-Rodenrijs MB5 15:10 Verburch/ Jan van der Valkhal
  Klein Zwitserland MB8 Ypenburg MB6 14:10 Zoetermeer Hockey Dome
  Zoetermeer MB8 Klein Zwitserland MB8 14:50 Zoetermeer Hockey Dome
  Zoetermeer MB8 Ypenburg MB6 13:30 Zoetermeer Hockey Dome
ZATERDAG 25 JANUARI 2020
  HUDITO MB4 Klein Zwitserland MB8 16:40 Velo sporthal
  HUDITO MB4 Wateringse veld MB4 17:20 Velo sporthal
  Klein Zwitserland MB8 Wateringse veld MB4 16:00 Velo sporthal
  Ypenburg MB6 HDS MB6 14:10 Zoetermeer Hockey Dome
  Ypenburg MB6 Zoetermeer MB8 13:30 Zoetermeer Hockey Dome
  Zoetermeer MB8 HDS MB6 14:50 Zoetermeer Hockey Dome
ZATERDAG 1 FEBRUARI 2020
  Berkel-Rodenrijs MB5 HUDITO MB4 16:50 Ring Pass Hockey Dome
  HDS MB6 Klein Zwitserland MB8 12:10 Velo sporthal
  HUDITO MB4 Zoetermeer MB8 15:30 Ring Pass Hockey Dome
  Wateringse veld MB4 Klein Zwitserland MB8 12:50 Velo sporthal
  Wateringse veld MB4 HDS MB6 11:30 Velo sporthal
  Zoetermeer MB8 Berkel-Rodenrijs MB5 16:10 Ring Pass Hockey Dome
ZATERDAG 8 FEBRUARI 2020
  Klein Zwitserland MB8 Zoetermeer MB8 16:50 Transvaal Sporthal
  Klein Zwitserland MB8 HUDITO MB4 15:30 Transvaal Sporthal
  Wateringse veld MB4 Berkel-Rodenrijs MB5 16:40 Leidschenveen, Sporthal
  Ypenburg MB6 Wateringse veld MB4 16:00 Leidschenveen, Sporthal
  Ypenburg MB6 Berkel-Rodenrijs MB5 17:20 Leidschenveen, Sporthal
  Zoetermeer MB8 HUDITO MB4 16:10 Transvaal Sporthal
ZATERDAG 15 FEBRUARI 2020
  Berkel-Rodenrijs MB5 Zoetermeer MB8 16:00 TOGB/ Vermeulenhal
  Berkel-Rodenrijs MB5 Wateringse veld MB4 17:20 TOGB/ Vermeulenhal
  HDS MB6 Ypenburg MB6 12:10 TUDelft - Sportcentrum
  HUDITO MB4 HDS MB6 11:30 TUDelft - Sportcentrum
  HUDITO MB4 Ypenburg MB6 12:50 TUDelft - Sportcentrum
  Zoetermeer MB8 Wateringse veld MB4 16:40 TOGB/ Vermeulenhal