Zaal Meisjes B5

Teamfoto

Teamondersteuning
Coach Randolph Bakker
Coach Mariska Meijer
Manager (ouder-) Ewout Mantel
Trainer Hajé de Vriend

Nog 8 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Spel  
5 jan 46269 HV Westland MB6

24

13:30 uit Westlandia/ Balleringhal
  Westlandia/ Balleringhal
De Hoge Bomen 4
2671NZ NAALDWIJK
hal: veld 1
 
5 jan 46900 Klein Zwitserland MB10

 

14:10 thuis Westlandia/ Balleringhal
  Westlandia/ Balleringhal
De Hoge Bomen 4
2671NZ NAALDWIJK
hal: veld 1
 
11 jan 47009 V.M.H.C. CARTOUCHE MB7

 

15:30 thuis Ring Pass Hockey Dome
  Ring Pass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 3
 
11 jan 47170 MHV Evergreen MB2

 

16:50 thuis Ring Pass Hockey Dome
  Ring Pass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 3
 
18 jan 45943 HV Westland MB6

 

15:30 thuis Ring Pass Hockey Dome
  Ring Pass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 3
 
18 jan 47068 LOHC MB7

 

16:50 thuis Ring Pass Hockey Dome
  Ring Pass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 3
 
1 feb 46376 Mixed Hockeyclub Zoetermeer MB7

0

18:10 uit Leiden/ Longisland Yachts Dome
  Leiden/ Longisland Yachts Dome
Hofbrouckerlaan 51A
2341LM OEGSTGEEST
hal: veld 1
 
1 feb 46036 LOHC MB7

0

18:50 uit Leiden/ Longisland Yachts Dome
Let op: Uittenue mee!   
  Leiden/ Longisland Yachts Dome
Hofbrouckerlaan 51A
2341LM OEGSTGEEST
hal: veld 1
 
5 thuiswedstrijden en 3 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Zoetermeer MB7 4 12 4 0 0 16 5 0
2 Evergreen MB2 4 12 4 0 0 16 9 0
3 Klein Zwitserland MB10 2 3 1 0 1 7 6 0
4 Leiden MB7 2 3 1 0 1 5 6 0
5 Cartouche MB7 4 3 1 0 3 11 13 0
6 HUDITO MB5 4 3 1 0 3 11 19 0
7 Westland MB6 4 0 0 0 4 6 14 0

Uitslagenmatrix
  Evergreen MB2Leiden MB7Klein Zwitserland MB10Cartouche MB7Zoetermeer MB7HUDITO MB5Westland MB6
Evergreen MB2   4-2 5-3 4-2
Leiden MB7   3-2
Klein Zwitserland MB10 2-3   5-3
Cartouche MB7   3-4 3-4
Zoetermeer MB7 3-1  
HUDITO MB5 1-6  
Westland MB6 2-4 0-3  

Uitslagen
ZATERDAG 7 DECEMBER 2019
.. Evergreen MB2 Westland MB6 4-2 Definitief
.. Cartouche MB7 HUDITO MB5 3-4 Definitief
.. HUDITO MB5 Zoetermeer MB7 1-6 Definitief
.. Cartouche MB7 Zoetermeer MB7 3-4 Definitief
.. Leiden MB7 Westland MB6 3-2 Definitief
.. Evergreen MB2 Leiden MB7 4-2 Definitief
ZATERDAG 14 DECEMBER 2019
.. Zoetermeer MB7 Cartouche MB7 3-1 Definitief
.. Westland MB6 Cartouche MB7 2-4 Definitief
.. Klein Zwitserland MB10 HUDITO MB5 5-3 Definitief
.. Westland MB6 Zoetermeer MB7 0-3 Definitief
.. Klein Zwitserland MB10 Evergreen MB2 2-3 Definitief
.. Evergreen MB2 HUDITO MB5 5-3 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 5 JANUARI 2020
  Cartouche MB7 Leiden MB7 13:30 Cartouche Hockey Dome
  Evergreen MB2 Cartouche MB7 14:50 Cartouche Hockey Dome
  HUDITO MB5 Klein Zwitserland MB10 14:10 Westlandia/ Balleringhal
  Leiden MB7 Evergreen MB2 14:10 Cartouche Hockey Dome
  Westland MB6 HUDITO MB5 13:30 Westlandia/ Balleringhal
  Westland MB6 Klein Zwitserland MB10 14:50 Westlandia/ Balleringhal
ZATERDAG 11 JANUARI 2020
  Cartouche MB7 Evergreen MB2 16:10 Ring Pass Hockey Dome
  HUDITO MB5 Cartouche MB7 15:30 Ring Pass Hockey Dome
  HUDITO MB5 Evergreen MB2 16:50 Ring Pass Hockey Dome
  Klein Zwitserland MB10 Zoetermeer MB7 16:10 Geest, Sporthal De
  Leiden MB7 Zoetermeer MB7 15:30 Geest, Sporthal De
  Leiden MB7 Klein Zwitserland MB10 16:50 Geest, Sporthal De
ZATERDAG 18 JANUARI 2020
  Evergreen MB2 Zoetermeer MB7 12:50 Wethouder Smit hal
  Evergreen MB2 Klein Zwitserland MB10 11:30 Wethouder Smit hal
  HUDITO MB5 Leiden MB7 16:50 Ring Pass Hockey Dome
  HUDITO MB5 Westland MB6 15:30 Ring Pass Hockey Dome
  Westland MB6 Leiden MB7 16:10 Ring Pass Hockey Dome
  Zoetermeer MB7 Klein Zwitserland MB10 12:10 Wethouder Smit hal
ZATERDAG 1 FEBRUARI 2020
  Leiden MB7 HUDITO MB5 18:50 Leiden/ Longisland Yachts Dome
  Zoetermeer MB7 HUDITO MB5 18:10 Leiden/ Longisland Yachts Dome
  Zoetermeer MB7 Leiden MB7 17:30 Leiden/ Longisland Yachts Dome
ZONDAG 2 FEBRUARI 2020
  Cartouche MB7 Westland MB6 12:50 Westlandia/ Balleringhal
  Cartouche MB7 Klein Zwitserland MB10 12:10 Westlandia/ Balleringhal
  Klein Zwitserland MB10 Westland MB6 11:30 Westlandia/ Balleringhal
ZONDAG 16 FEBRUARI 2020
  Klein Zwitserland MB10 Leiden MB7 14:50 Fluit, Sportcentrum de
  Klein Zwitserland MB10 Cartouche MB7 13:30 Fluit, Sportcentrum de
  Leiden MB7 Cartouche MB7 14:10 Fluit, Sportcentrum de
  Westland MB6 Evergreen MB2 12:10 Zoetermeer Hockey Dome
  Zoetermeer MB7 Evergreen MB2 12:50 Zoetermeer Hockey Dome
  Zoetermeer MB7 Westland MB6 11:30 Zoetermeer Hockey Dome