Zaal Meisjes C1

Teamfoto

Teamondersteuning
Coach Lisa Kater
Manager (ouder-) Susan Sants

Nog 10 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Spel  
15 dec 43135 H.C. HISALIS MC1

 

09:30 thuis TUDelft - Sportcentrum
  Fluiten: Tom Vermeer 
  TUDelft - Sportcentrum
Mekelweg 8
2628CD DELFT
hal: Hal X1
 
15 dec 43340 hdm MC2

 

10:50 thuis TUDelft - Sportcentrum
  Fluiten: Tom Vermeer 
  TUDelft - Sportcentrum
Mekelweg 8
2628CD DELFT
hal: Hal X1
 
12 jan 43691 Ring Pass Delft MC1

21

12:10 uit Klaverhal, Sportcentrum De
  Fluiten: Uneco de Meester 
  Klaverhal, Sportcentrum De
Hondsdrafweg 1
2381BZ ZOETERWOUDE
hal: veld1
 
12 jan 43093 MHC Forescate MC1

21

12:50 uit Klaverhal, Sportcentrum De
  Fluiten: Uneco de Meester 
  Klaverhal, Sportcentrum De
Hondsdrafweg 1
2381BZ ZOETERWOUDE
hal: veld1
 
19 jan 43398 H.C. HISALIS MC1

0

12:15 uit Lisse FC/Ter Specke hal
  Fluiten: Tom Vermeer 
  Lisse FC/Ter Specke hal
Spekkelaan 1
2161GH LISSE
hal: veld1
 
19 jan 43991 Ring Pass Delft MC1

 

12:55 thuis Lisse FC/Ter Specke hal
  Fluiten: Tom Vermeer 
  Lisse FC/Ter Specke hal
Spekkelaan 1
2161GH LISSE
hal: veld1
 
2 feb 44051 HC Ypenburg MC1

 

09:30 thuis TUDelft - Sportcentrum
  Fluiten: Uneco de Meester 
  TUDelft - Sportcentrum
Mekelweg 8
2628CD DELFT
hal: Hal X1
 
2 feb 44145 MHC Forescate MC1

 

10:50 thuis TUDelft - Sportcentrum
  Fluiten: Uneco de Meester 
  TUDelft - Sportcentrum
Mekelweg 8
2628CD DELFT
hal: Hal X1
 
8 feb 43303 HC Ypenburg MC1

17

09:30 uit Zandje, Sporthal 't
  Fluiten: Uneco de Meester 
  Zandje, Sporthal 't
Schimmelweg 202
2524XK 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
 
8 feb 44421 HC Schiedam MC1

 

10:10 thuis Zandje, Sporthal 't
  Fluiten: Uneco de Meester 
  Zandje, Sporthal 't
Schimmelweg 202
2524XK 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
 
6 thuiswedstrijden en 4 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Ypenburg MC1 2 6 2 0 0 11 1 0
2 Schiedam MC1 2 4 1 1 0 5 4 0
3 Ring Pass Delft MC1 2 3 1 0 1 6 4 0
4 HUDITO MC1 2 3 1 0 1 6 6 0
5 hdm MC2 2 1 0 1 1 3 4 0
6 Forescate MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Hisalis MC1 2 0 0 0 2 1 13 0

Uitslagenmatrix
  Forescate MC1hdm MC2HUDITO MC1Ring Pass Delft MC1Ypenburg MC1Hisalis MC1Schiedam MC1
Forescate MC1   0-5 0-3
hdm MC2   2-3
HUDITO MC1 1-3   0-1
Ring Pass Delft MC1   5-1
Ypenburg MC1 3-1   8-0
Hisalis MC1 1-2  
Schiedam MC1 1-1 4-3 0-3  

Uitslagen
ZONDAG 8 DECEMBER 2019
.. Schiedam MC1 HUDITO MC1 4-3 Definitief
.. Schiedam MC1 hdm MC2 1-1 Definitief
.. hdm MC2 HUDITO MC1 2-3 Definitief
.. Ring Pass Delft MC1 Hisalis MC1 5-1 Definitief
.. Ypenburg MC1 Ring Pass Delft MC1 3-1 Definitief
.. Ypenburg MC1 Hisalis MC1 8-0 Definitief
ZONDAG 15 DECEMBER 2019
.. Forescate MC1 Schiedam MC1 0-3 Definitief
.. Schiedam MC1 Ring Pass Delft MC1 0-3 Definitief
.. Hisalis MC1 hdm MC2 1-2 Definitief
.. HUDITO MC1 hdm MC2 1-3 Definitief
.. Forescate MC1 Ring Pass Delft MC1 0-5 Definitief
.. HUDITO MC1 Hisalis MC1 0-1 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 4 JANUARI 2020
  Forescate MC1 Hisalis MC1 14:40 Willem-Alexander hal
  Ring Pass Delft MC1 Ypenburg MC1 13:30 Ring Pass Hockey Dome
  Ring Pass Delft MC1 hdm MC2 14:50 Ring Pass Hockey Dome
  Schiedam MC1 Hisalis MC1 14:00 Willem-Alexander hal
  Schiedam MC1 Forescate MC1 15:20 Willem-Alexander hal
  Ypenburg MC1 hdm MC2 14:10 Ring Pass Hockey Dome
ZONDAG 12 JANUARI 2020
  Forescate MC1 HUDITO MC1 12:50 Klaverhal, Sportcentrum De
  Hisalis MC1 Schiedam MC1 14:10 Piet Vink Sporthal
  Hisalis MC1 Ypenburg MC1 14:50 Piet Vink Sporthal
  Ring Pass Delft MC1 Forescate MC1 11:30 Klaverhal, Sportcentrum De
  Ring Pass Delft MC1 HUDITO MC1 12:10 Klaverhal, Sportcentrum De
  Schiedam MC1 Ypenburg MC1 13:30 Piet Vink Sporthal
ZONDAG 19 JANUARI 2020
  Forescate MC1 Ypenburg MC1 16:10 HDM Sportcentrum
  HUDITO MC1 Ring Pass Delft MC1 12:55 Lisse FC/Ter Specke hal
  Hisalis MC1 HUDITO MC1 12:15 Lisse FC/Ter Specke hal
  Hisalis MC1 Ring Pass Delft MC1 13:35 Lisse FC/Ter Specke hal
  hdm MC2 Ypenburg MC1 16:50 HDM Sportcentrum
  hdm MC2 Forescate MC1 15:30 HDM Sportcentrum
ZONDAG 2 FEBRUARI 2020
  HUDITO MC1 Ypenburg MC1 9:30 TUDelft - Sportcentrum
  HUDITO MC1 Forescate MC1 10:50 TUDelft - Sportcentrum
  Ring Pass Delft MC1 Schiedam MC1 14:10 HDM Sportcentrum
  Ypenburg MC1 Forescate MC1 10:10 TUDelft - Sportcentrum
  hdm MC2 Schiedam MC1 13:30 HDM Sportcentrum
  hdm MC2 Ring Pass Delft MC1 14:50 HDM Sportcentrum
ZATERDAG 8 FEBRUARI 2020
  Forescate MC1 hdm MC2 17:10 Lisse FC/Ter Specke hal
  HUDITO MC1 Schiedam MC1 10:10 Zandje, Sporthal 't
  Hisalis MC1 Forescate MC1 16:30 Lisse FC/Ter Specke hal
  Ypenburg MC1 Schiedam MC1 10:50 Zandje, Sporthal 't
  Ypenburg MC1 HUDITO MC1 9:30 Zandje, Sporthal 't
  hdm MC2 Hisalis MC1 17:50 Lisse FC/Ter Specke hal