Zaal Meisjes C2

Teamfoto

Teamondersteuning
Coach Puck Link
Manager (ouder-) Caroline Mooij

Nog 8 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Spel  
5 jan 44227 HC Ypenburg MC4

16

11:00 uit Leidschenveen, Sporthal
  Fluiten: Frits Meisenbacher 
  Leidschenveen, Sporthal
Vaz Diasdreef 20
2492JL 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
 
Rijden: Sara van Lede, Felieke Meisenbacher, Femke Schoones
5 jan 43075 LOHC MC5

 

11:40 thuis Leidschenveen, Sporthal
  Fluiten: Frits Meisenbacher 
  Leidschenveen, Sporthal
Vaz Diasdreef 20
2492JL 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
 
19 jan 43317 Rijswijksche Hockey Club MC4

15

13:30 uit Schilp, Sporthal de
  Fluiten: Willem Bollen 
  Schilp, Sporthal de
Schaapweg 4
2285SP RIJSWIJK ZH
hal: Veld 2
 
19 jan 43761 L.S.C. ALECTO MC3

 

14:10 thuis Schilp, Sporthal de
  Fluiten: Willem Bollen 
  Schilp, Sporthal de
Schaapweg 4
2285SP RIJSWIJK ZH
hal: Veld 2
 
25 jan 43892 Rijswijksche Hockey Club MC4

 

13:30 thuis TUDelft - Sportcentrum
  Fluiten: Willem Bollen 
  TUDelft - Sportcentrum
Mekelweg 8
2628CD DELFT
hal: Hal X1
 
25 jan 44639 Ring Pass Delft MC3

 

14:50 thuis TUDelft - Sportcentrum
  Fluiten: Willem Bollen 
  TUDelft - Sportcentrum
Mekelweg 8
2628CD DELFT
hal: Hal X1
 
16 feb 43291 Ring Pass Delft MC3

6

09:30 uit TUDelft - Sportcentrum
  Fluiten: Frits Meisenbacher 
  TUDelft - Sportcentrum
Mekelweg 8
2628CD DELFT
hal: Hal X3
 
16 feb 44053 HC Pijnacker MC3

6

10:50 uit TUDelft - Sportcentrum
Let op: Uittenue mee!   
  Fluiten: Frits Meisenbacher 
  TUDelft - Sportcentrum
Mekelweg 8
2628CD DELFT
hal: Hal X3
 
4 thuiswedstrijden en 4 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Leiden MC5 4 12 4 0 0 21 4 0
2 Pijnacker MC3 2 6 2 0 0 9 2 0
3 Ypenburg MC4 2 3 1 0 1 9 5 0
4 Ring Pass Delft MC3 2 3 1 0 1 7 6 0
5 HUDITO MC2 4 3 1 0 3 7 17 0
6 Alecto MC3 2 0 0 0 2 2 9 0
7 Rijswijk MC4 2 0 0 0 2 2 14 0

Uitslagenmatrix
  Rijswijk MC4Leiden MC5Alecto MC3HUDITO MC2Ring Pass Delft MC3Pijnacker MC3Ypenburg MC4
Rijswijk MC4  
Leiden MC5 9-1   5-0 2-1
Alecto MC3   2-4
HUDITO MC2   0-6 2-7
Ring Pass Delft MC3 5-1 2-5  
Pijnacker MC3  
Ypenburg MC4 2-3  

Uitslagen
ZATERDAG 7 DECEMBER 2019
.. Leiden MC5 Rijswijk MC4 9-1 Definitief
.. Ypenburg MC4 Pijnacker MC3 2-3 Definitief
.. HUDITO MC2 Ypenburg MC4 2-7 Definitief
.. Ring Pass Delft MC3 Rijswijk MC4 5-1 Definitief
.. Ring Pass Delft MC3 Leiden MC5 2-5 Definitief
.. HUDITO MC2 Pijnacker MC3 0-6 Definitief
ZATERDAG 14 DECEMBER 2019
.. Alecto MC3 HUDITO MC2 2-4 Definitief
.. Leiden MC5 Alecto MC3 5-0 Definitief
.. Leiden MC5 HUDITO MC2 2-1 Definitief
ZONDAG 15 DECEMBER 2019
.. Pijnacker MC3 Ypenburg MC4 3-6 Definitief
.. Pijnacker MC3 Rijswijk MC4 4-0 Definitief
.. Rijswijk MC4 Ypenburg MC4 1-6 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 5 JANUARI 2020
  Alecto MC3 Pijnacker MC3 13:40 Ring Pass Hockey Dome
  HUDITO MC2 Leiden MC5 11:40 Leidschenveen, Sporthal
  Ring Pass Delft MC3 Pijnacker MC3 13:00 Ring Pass Hockey Dome
  Ring Pass Delft MC3 Alecto MC3 14:20 Ring Pass Hockey Dome
  Ypenburg MC4 HUDITO MC2 11:00 Leidschenveen, Sporthal
  Ypenburg MC4 Leiden MC5 12:20 Leidschenveen, Sporthal
ZONDAG 19 JANUARI 2020
  HUDITO MC2 Alecto MC3 14:10 Schilp, Sporthal de
  Leiden MC5 Ring Pass Delft MC3 13:30 Leiden/ Longisland Yachts Dome
  Leiden MC5 Ypenburg MC4 14:50 Leiden/ Longisland Yachts Dome
  Rijswijk MC4 Alecto MC3 14:50 Schilp, Sporthal de
  Rijswijk MC4 HUDITO MC2 13:30 Schilp, Sporthal de
  Ypenburg MC4 Ring Pass Delft MC3 14:10 Leiden/ Longisland Yachts Dome
ZATERDAG 25 JANUARI 2020
  HUDITO MC2 Rijswijk MC4 13:30 TUDelft - Sportcentrum
  HUDITO MC2 Ring Pass Delft MC3 14:50 TUDelft - Sportcentrum
  Rijswijk MC4 Ring Pass Delft MC3 14:10 TUDelft - Sportcentrum
ZONDAG 2 FEBRUARI 2020
  Alecto MC3 Ring Pass Delft MC3 12:50 Alecto Droomfabriek Hockey Dome
  Alecto MC3 Ypenburg MC4 11:30 Alecto Droomfabriek Hockey Dome
  Pijnacker MC3 Leiden MC5 12:10 Schilp, Sporthal de
  Rijswijk MC4 Pijnacker MC3 11:30 Schilp, Sporthal de
  Rijswijk MC4 Leiden MC5 12:50 Schilp, Sporthal de
  Ring Pass Delft MC3 Ypenburg MC4 12:10 Alecto Droomfabriek Hockey Dome
ZONDAG 9 FEBRUARI 2020
  Alecto MC3 Leiden MC5 15:55 Viergang, Sportcentrum
  Leiden MC5 Pijnacker MC3 16:35 Viergang, Sportcentrum
  Pijnacker MC3 Alecto MC3 15:15 Viergang, Sportcentrum
ZONDAG 16 FEBRUARI 2020
  Alecto MC3 Rijswijk MC4 12:50 Alecto Droomfabriek Hockey Dome
  Pijnacker MC3 HUDITO MC2 10:50 TUDelft - Sportcentrum
  Pijnacker MC3 Ring Pass Delft MC3 10:10 TUDelft - Sportcentrum
  Ring Pass Delft MC3 HUDITO MC2 9:30 TUDelft - Sportcentrum
  Ypenburg MC4 Rijswijk MC4 12:10 Alecto Droomfabriek Hockey Dome
  Ypenburg MC4 Alecto MC3 11:30 Alecto Droomfabriek Hockey Dome