Zaal Meisjes C4

Teamfoto

Teamondersteuning
Coach Garmt Reijsenbach
Manager (ouder-) Reinske Teuben
Manager (ouder-) Mathieu van der Jagt

Nog 10 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Spel  
14 dec 43176 OMHC MC7

 

09:30 thuis TUDelft - Sportcentrum
  Fluiten: Marion Ooms-Geers (ZDVB) 
  TUDelft - Sportcentrum
Mekelweg 8
2628CD DELFT
hal: Hal X1
 
14 dec 44831 Berkel Rodenrijs MC7

 

10:50 thuis TUDelft - Sportcentrum
  Fluiten: Marion Ooms-Geers (ZDVB) 
  TUDelft - Sportcentrum
Mekelweg 8
2628CD DELFT
hal: Hal X1
 
19 jan 44562 Dordrechtse Mixed Hockey Club MC5

 

11:30 thuis Dijk, sportcentrum de
  Fluiten: Daan Vermeer 
  Dijk, sportcentrum de
Schenkeldijk 1a
3328LA DORDRECHT
hal: veld 1
 
19 jan 43961 OMHC MC7

40

12:10 uit Dijk, sportcentrum de
Let op: Uittenue mee!   
  Fluiten: Daan Vermeer 
  Dijk, sportcentrum de
Schenkeldijk 1a
3328LA DORDRECHT
hal: veld 1
 
26 jan 44264 HC Pijnacker MC4

7

09:15 uit Emerald, sporthal
Let op: Uittenue mee!   
  Fluiten: Thomas Ooms 
  Emerald, sporthal
Florijnstraat 1
2645HH DELFGAUW
hal: Veld 1
 
26 jan 44031 V.M.H.C. CARTOUCHE MC7

7

09:55 uit Emerald, sporthal
  Fluiten: Thomas Ooms 
  Emerald, sporthal
Florijnstraat 1
2645HH DELFGAUW
hal: Veld 1
 
1 feb 44171 HC Pijnacker MC4

 

13:30 thuis TUDelft - Sportcentrum
  Fluiten: Reinout Kleinhans 
  TUDelft - Sportcentrum
Mekelweg 8
2628CD DELFT
hal: Hal X3
 
1 feb 44416 Wateringse veld MC2

 

14:50 thuis TUDelft - Sportcentrum
  Fluiten: Reinout Kleinhans 
  TUDelft - Sportcentrum
Mekelweg 8
2628CD DELFT
hal: Hal X3
 
16 feb 43554 V.M.H.C. CARTOUCHE MC7

 

12:10 thuis Ackers, Sporthal De
  Fluiten: Daan Vermeer 
  Ackers, Sporthal De
Groeneweg 27
2661AL BERGSCHENHOEK
hal: Veld 1
 
16 feb 43245 Berkel Rodenrijs MC7

16

12:50 uit Ackers, Sporthal De
  Fluiten: Daan Vermeer 
  Ackers, Sporthal De
Groeneweg 27
2661AL BERGSCHENHOEK
hal: Veld 1
 
6 thuiswedstrijden en 4 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Pijnacker MC4 2 6 2 0 0 9 2 0
2 Wateringse veld MC2 2 4 1 1 0 7 3 0
3 Dordrecht MC5 2 3 1 0 1 6 7 0
4 Berkel-Rodenrijs MC7 2 3 1 0 1 5 6 0
5 HUDITO MC4 2 1 0 1 1 4 7 0
6 Cartouche MC7 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Ommoord MC7 2 0 0 0 2 2 8 0

Uitslagenmatrix
  Dordrecht MC5Cartouche MC7Berkel-Rodenrijs MC7Pijnacker MC4HUDITO MC4Wateringse veld MC2Ommoord MC7
Dordrecht MC5   5-2 1-5
Cartouche MC7  
Berkel-Rodenrijs MC7   2-4
Pijnacker MC4   5-0
HUDITO MC4  
Wateringse veld MC2 2-2  
Ommoord MC7 2-3  

Uitslagen
ZONDAG 8 DECEMBER 2019
.. Wateringse veld MC2 HUDITO MC4 2-2 Definitief
.. Dordrecht MC5 HUDITO MC4 5-2 Definitief
.. Berkel-Rodenrijs MC7 Pijnacker MC4 2-4 Definitief
.. Pijnacker MC4 Ommoord MC7 5-0 Definitief
.. Ommoord MC7 Berkel-Rodenrijs MC7 2-3 Definitief
.. Dordrecht MC5 Wateringse veld MC2 1-5 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 14 DECEMBER 2019
  Berkel-Rodenrijs MC7 Ommoord MC7 10:10 TUDelft - Sportcentrum
  HUDITO MC4 Berkel-Rodenrijs MC7 10:50 TUDelft - Sportcentrum
  HUDITO MC4 Ommoord MC7 9:30 TUDelft - Sportcentrum
ZATERDAG 4 JANUARI 2020
  Cartouche MC7 Dordrecht MC5 13:30 Cartouche Hockey Dome
  Cartouche MC7 Pijnacker MC4 14:50 Cartouche Hockey Dome
  Dordrecht MC5 Pijnacker MC4 14:10 Cartouche Hockey Dome
ZONDAG 12 JANUARI 2020
  Berkel-Rodenrijs MC7 Dordrecht MC5 11:55 Emerald, sporthal
  Ommoord MC7 Wateringse veld MC2 13:45 Swanla, Sportcentrum
  Ommoord MC7 Cartouche MC7 15:05 Swanla, Sportcentrum
  Pijnacker MC4 Dordrecht MC5 12:35 Emerald, sporthal
  Pijnacker MC4 Berkel-Rodenrijs MC7 11:15 Emerald, sporthal
  Wateringse veld MC2 Cartouche MC7 14:25 Swanla, Sportcentrum
ZONDAG 19 JANUARI 2020
  Berkel-Rodenrijs MC7 Wateringse veld MC2 12:50 Ackers, Sporthal De
  Cartouche MC7 Wateringse veld MC2 12:10 Ackers, Sporthal De
  Cartouche MC7 Berkel-Rodenrijs MC7 11:30 Ackers, Sporthal De
  HUDITO MC4 Dordrecht MC5 11:30 Dijk, sportcentrum de
  Ommoord MC7 HUDITO MC4 12:10 Dijk, sportcentrum de
  Ommoord MC7 Dordrecht MC5 12:50 Dijk, sportcentrum de
ZONDAG 26 JANUARI 2020
  Cartouche MC7 HUDITO MC4 9:55 Emerald, sporthal
  Dordrecht MC5 Berkel-Rodenrijs MC7 12:10 Hogeveld, Sporthal
  Pijnacker MC4 Cartouche MC7 10:35 Emerald, sporthal
  Pijnacker MC4 HUDITO MC4 9:15 Emerald, sporthal
  Wateringse veld MC2 Dordrecht MC5 11:30 Hogeveld, Sporthal
  Wateringse veld MC2 Berkel-Rodenrijs MC7 12:50 Hogeveld, Sporthal
ZATERDAG 1 FEBRUARI 2020
  Cartouche MC7 Ommoord MC7 12:50 Cartouche Hockey Dome
  Dordrecht MC5 Cartouche MC7 11:30 Cartouche Hockey Dome
  Dordrecht MC5 Ommoord MC7 12:10 Cartouche Hockey Dome
  HUDITO MC4 Wateringse veld MC2 14:50 TUDelft - Sportcentrum
  HUDITO MC4 Pijnacker MC4 13:30 TUDelft - Sportcentrum
  Pijnacker MC4 Wateringse veld MC2 14:10 TUDelft - Sportcentrum
ZONDAG 16 FEBRUARI 2020
  Berkel-Rodenrijs MC7 HUDITO MC4 12:50 Ackers, Sporthal De
  Berkel-Rodenrijs MC7 Cartouche MC7 11:30 Ackers, Sporthal De
  HUDITO MC4 Cartouche MC7 12:10 Ackers, Sporthal De
  Ommoord MC7 Pijnacker MC4 15:40 Velo sporthal
  Wateringse veld MC2 Pijnacker MC4 16:20 Velo sporthal
  Wateringse veld MC2 Ommoord MC7 15:00 Velo sporthal