Zaal Meisjes C5

Teamfoto

Teamondersteuning
Coach Alwyn Voorman

Nog 10 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Spel  
5 jan 44470 G.H.C. RAPID MC3

21

15:40 uit Topsportcentrum Rotterdam
  Fluiten: Roy de Wit 
  Topsportcentrum Rotterdam
Van Zandvlietplein 20
3077AA ROTTERDAM
hal: BSH 2
 
5 jan 44402 HC Feijenoord MC3

21

16:20 uit Topsportcentrum Rotterdam
Let op: Uittenue mee!   
  Fluiten: Roy de Wit 
  Topsportcentrum Rotterdam
Van Zandvlietplein 20
3077AA ROTTERDAM
hal: BSH 2
 
12 jan 44338 Hockeyclub Barendrecht MC7

28

13:30 uit Driesprong, Sporthal De
  Driesprong, Sporthal De
Marijkesingel 22
2291BK BARENDRECHT
hal: Veld 1
 
12 jan 44122 HCRB MC3

 

14:10 thuis Driesprong, Sporthal De
  Driesprong, Sporthal De
Marijkesingel 22
2291BK BARENDRECHT
hal: Veld 1
 
2 feb 43024 Hockeyclub Barendrecht MC7

 

11:30 thuis TUDelft - Sportcentrum
  TUDelft - Sportcentrum
Mekelweg 8
2628CD DELFT
hal: Hal X3
 
2 feb 42939 G.H.C. RAPID MC3

 

12:50 thuis TUDelft - Sportcentrum
  TUDelft - Sportcentrum
Mekelweg 8
2628CD DELFT
hal: Hal X3
 
9 feb 43842 HCRB MC3

13

12:10 uit Oostervant, Sporthal
Let op: Uittenue mee!   
  Oostervant, Sporthal
Oostervantstraat 25
3021PT ROTTERDAM
hal: Veld 1
 
9 feb 43860 Hockey Club Rotterdam MC13

13

12:50 uit Oostervant, Sporthal
  Oostervant, Sporthal
Oostervantstraat 25
3021PT ROTTERDAM
hal: Veld 1
 
15 feb 44294 R.H.V. Leonidas MC6

 

09:30 thuis TUDelft - Sportcentrum
  TUDelft - Sportcentrum
Mekelweg 8
2628CD DELFT
hal: Hal X1
 
15 feb 44735 Hockey Club Rotterdam MC13

 

10:50 thuis TUDelft - Sportcentrum
  TUDelft - Sportcentrum
Mekelweg 8
2628CD DELFT
hal: Hal X1
 
5 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Barendrecht MC7 2 6 2 0 0 10 2 0
2 Leonidas MC6 2 6 2 0 0 8 0 0
3 Feijenoord MC3 2 3 1 0 1 3 5 0
4 HCRB MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Rotterdam MC13 1 0 0 0 1 2 3 0
6 HUDITO MC5 2 0 0 0 2 2 8 0
7 Rapid MC3 1 0 0 0 1 0 7 0

Uitslagenmatrix
  Leonidas MC6Rotterdam MC13Rapid MC3HUDITO MC5HCRB MC3Barendrecht MC7Feijenoord MC3
Leonidas MC6   5-0 3-0
Rotterdam MC13  
Rapid MC3   0-7
HUDITO MC5   2-3
HCRB MC3  
Barendrecht MC7 3-2  
Feijenoord MC3  

Uitslagen
ZATERDAG 7 DECEMBER 2019
.. HUDITO MC5 Feijenoord MC3 2-3 Definitief
.. Leonidas MC6 Feijenoord MC3 3-0 Definitief
.. Leonidas MC6 HUDITO MC5 5-0 Definitief
ZONDAG 8 DECEMBER 2019
.. Rapid MC3 Barendrecht MC7 0-7 Definitief
.. Barendrecht MC7 Rotterdam MC13 3-2 Definitief
ZONDAG 15 DECEMBER 2019
.. HCRB MC3 Leonidas MC6 2-2 Definitief
.. Feijenoord MC3 Rotterdam MC13 1-0 Definitief
.. Feijenoord MC3 Barendrecht MC7 1-3 Definitief
.. Leonidas MC6 Rapid MC3 5-1 Definitief
.. Rotterdam MC13 Barendrecht MC7 1-2 Definitief
.. HCRB MC3 Rapid MC3 7-0 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 15 DECEMBER 2019
  Feijenoord MC3 Rotterdam MC13 14:20 Topsportcentrum Rotterdam
  Feijenoord MC3 Barendrecht MC7 13:00 Topsportcentrum Rotterdam
  HCRB MC3 Leonidas MC6 9:30 Sporthoeve, Sporthal de
  HCRB MC3 Rapid MC3 10:50 Sporthoeve, Sporthal de
  Leonidas MC6 Rapid MC3 10:10 Sporthoeve, Sporthal de
  Rotterdam MC13 Barendrecht MC7 13:40 Topsportcentrum Rotterdam
ZONDAG 5 JANUARI 2020
  Feijenoord MC3 Rapid MC3 15:00 Topsportcentrum Rotterdam
  Feijenoord MC3 HUDITO MC5 16:20 Topsportcentrum Rotterdam
  HCRB MC3 Barendrecht MC7 10:50 Sporthoeve, Sporthal de
  Leonidas MC6 Barendrecht MC7 10:10 Sporthoeve, Sporthal de
  Leonidas MC6 HCRB MC3 9:30 Sporthoeve, Sporthal de
  Rapid MC3 HUDITO MC5 15:40 Topsportcentrum Rotterdam
ZONDAG 12 JANUARI 2020
  Barendrecht MC7 HCRB MC3 14:50 Driesprong, Sporthal De
  Barendrecht MC7 HUDITO MC5 13:30 Driesprong, Sporthal De
  HUDITO MC5 HCRB MC3 14:10 Driesprong, Sporthal De
  Rapid MC3 Rotterdam MC13 14:00 Hoefslag, Sporthal De
  Rapid MC3 Leonidas MC6 15:20 Hoefslag, Sporthal De
  Rotterdam MC13 Leonidas MC6 14:40 Hoefslag, Sporthal De
ZONDAG 2 FEBRUARI 2020
  Barendrecht MC7 Rapid MC3 12:10 TUDelft - Sportcentrum
  Feijenoord MC3 HCRB MC3 12:10 Oostervant, Sporthal
  HUDITO MC5 Barendrecht MC7 11:30 TUDelft - Sportcentrum
  HUDITO MC5 Rapid MC3 12:50 TUDelft - Sportcentrum
  Rotterdam MC13 Feijenoord MC3 12:50 Oostervant, Sporthal
  Rotterdam MC13 HCRB MC3 11:30 Oostervant, Sporthal
ZONDAG 9 FEBRUARI 2020
  Barendrecht MC7 Leonidas MC6 12:50 Leonidas Hockey Dome
  Barendrecht MC7 Feijenoord MC3 12:10 Leonidas Hockey Dome
  Feijenoord MC3 Leonidas MC6 11:30 Leonidas Hockey Dome
  HCRB MC3 HUDITO MC5 12:10 Oostervant, Sporthal
  HCRB MC3 Rotterdam MC13 11:30 Oostervant, Sporthal
  Rotterdam MC13 HUDITO MC5 12:50 Oostervant, Sporthal
ZATERDAG 15 FEBRUARI 2020
  HUDITO MC5 Leonidas MC6 9:30 TUDelft - Sportcentrum
  HUDITO MC5 Rotterdam MC13 10:50 TUDelft - Sportcentrum
  Leonidas MC6 Rotterdam MC13 10:10 TUDelft - Sportcentrum
ZONDAG 16 FEBRUARI 2020
  HCRB MC3 Feijenoord MC3 10:40 Hoefslag, Sporthal De
  Rapid MC3 Feijenoord MC3 10:00 Hoefslag, Sporthal De
  Rapid MC3 HCRB MC3 11:20 Hoefslag, Sporthal De