Zaal Meisjes D1

Teamfoto

Teamondersteuning
Assistent Maaike de Vree
Coach Emma van der Velden
Manager (ouder-) Mijke Teeken

Nog 10 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Spel  
15 dec 41826 R.H.V. Leonidas MD1

0

10:10 uit HGC/ Wim Schellekens Dome
  Fluiten: Joost van Cappellen 
  HGC/ Wim Schellekens Dome
Buurtweg 120
2244AJ WASSENAAR
hal: Royal Campen-veld
 
Rijden: Pleun van Cappellen, Ilsa de Meester, Fleur Wilpshaar
15 dec 40318 HGC MD1

0

10:50 uit HGC/ Wim Schellekens Dome
  Fluiten: Joost van Cappellen 
  HGC/ Wim Schellekens Dome
Buurtweg 120
2244AJ WASSENAAR
hal: Royal Campen-veld
 
Rijden: Pleun van Cappellen, Ilsa de Meester, Fleur Wilpshaar
12 jan 42076 hdm MD2

6

09:30 uit TUDelft - Sportcentrum
  Fluiten: Uneco de Meester 
  TUDelft - Sportcentrum
Mekelweg 8
2628CD DELFT
hal: Hal X1
 
12 jan 41739 HGC MD1

 

10:50 thuis TUDelft - Sportcentrum
  Fluiten: Uneco de Meester 
  TUDelft - Sportcentrum
Mekelweg 8
2628CD DELFT
hal: Hal X1
 
19 jan 40905 hdm MD2

 

09:30 thuis TUDelft - Sportcentrum
  Fluiten: Joost van Cappellen 
  TUDelft - Sportcentrum
Mekelweg 8
2628CD DELFT
hal: Hal X3
 
19 jan 41467 Dordrechtse Mixed Hockey Club MD1

 

10:50 thuis TUDelft - Sportcentrum
  Fluiten: Joost van Cappellen 
  TUDelft - Sportcentrum
Mekelweg 8
2628CD DELFT
hal: Hal X3
 
2 feb 40564 LOHC MD1

0

11:30 uit Leiden/ Longisland Yachts Dome
Let op: Uittenue mee!   
  Fluiten: Eline De Boer-Loomans 
  Leiden/ Longisland Yachts Dome
Hofbrouckerlaan 51A
2341LM OEGSTGEEST
hal: veld 2
 
2 feb 40493 R.H.V. Leonidas MD1

 

12:10 thuis Leiden/ Longisland Yachts Dome
  Fluiten: Eline De Boer-Loomans 
  Leiden/ Longisland Yachts Dome
Hofbrouckerlaan 51A
2341LM OEGSTGEEST
hal: veld 2
 
16 feb 41034 Klein Zwitserland MD2

18

11:30 uit Overbosch, Sporthal
Let op: Uittenue mee!   
  Fluiten: Gerben Pakkert 
  Overbosch, Sporthal
Vlaskamp 3
2592AA 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
 
16 feb 40940 LOHC MD1

 

12:10 thuis Overbosch, Sporthal
  Fluiten: Gerben Pakkert 
  Overbosch, Sporthal
Vlaskamp 3
2592AA 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
 
5 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Leonidas MD1 2 6 2 0 0 5 0 0
2 HUDITO MD1 2 4 1 1 0 7 5 0
3 Leiden MD1 2 3 1 0 1 4 2 0
4 Dordrecht MD1 2 3 1 0 1 5 5 0
5 Klein Zwitserland MD2 2 1 0 1 1 4 6 0
6 HGC MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 hdm MD2 2 0 0 0 2 0 7 0

Uitslagenmatrix
  Leonidas MD1Dordrecht MD1HGC MD1Klein Zwitserland MD2hdm MD2HUDITO MD1Leiden MD1
Leonidas MD1   2-0
Dordrecht MD1   3-1 2-4
HGC MD1  
Klein Zwitserland MD2  
hdm MD2 0-3   0-4
HUDITO MD1 3-3  
Leiden MD1  

Uitslagen
ZONDAG 8 DECEMBER 2019
.. Leonidas MD1 Leiden MD1 2-0 Definitief
.. Dordrecht MD1 HUDITO MD1 2-4 Definitief
.. hdm MD2 Leiden MD1 0-4 Definitief
.. Dordrecht MD1 Klein Zwitserland MD2 3-1 Definitief
.. HUDITO MD1 Klein Zwitserland MD2 3-3 Definitief
.. hdm MD2 Leonidas MD1 0-3 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 15 DECEMBER 2019
  HGC MD1 Leonidas MD1 9:30 HGC/ Wim Schellekens Dome
  HGC MD1 HUDITO MD1 10:50 HGC/ Wim Schellekens Dome
  Leiden MD1 Dordrecht MD1 9:30 Leiden/ Longisland Yachts Dome
  Leiden MD1 hdm MD2 10:50 Leiden/ Longisland Yachts Dome
  Leonidas MD1 HUDITO MD1 10:10 HGC/ Wim Schellekens Dome
  hdm MD2 Dordrecht MD1 10:10 Leiden/ Longisland Yachts Dome
ZONDAG 12 JANUARI 2020
  Dordrecht MD1 Leonidas MD1 9:30 Leonidas Hockey Dome
  HUDITO MD1 HGC MD1 10:50 TUDelft - Sportcentrum
  Klein Zwitserland MD2 Dordrecht MD1 10:10 Leonidas Hockey Dome
  Klein Zwitserland MD2 Leonidas MD1 10:50 Leonidas Hockey Dome
  hdm MD2 HGC MD1 10:10 TUDelft - Sportcentrum
  hdm MD2 HUDITO MD1 9:30 TUDelft - Sportcentrum
ZONDAG 19 JANUARI 2020
  Dordrecht MD1 hdm MD2 10:10 TUDelft - Sportcentrum
  HGC MD1 Leiden MD1 12:50 HGC/ Wim Schellekens Dome
  HGC MD1 Klein Zwitserland MD2 11:30 HGC/ Wim Schellekens Dome
  HUDITO MD1 hdm MD2 9:30 TUDelft - Sportcentrum
  HUDITO MD1 Dordrecht MD1 10:50 TUDelft - Sportcentrum
  Klein Zwitserland MD2 Leiden MD1 12:10 HGC/ Wim Schellekens Dome
ZONDAG 26 JANUARI 2020
  HGC MD1 Dordrecht MD1 10:10 Leonidas Hockey Dome
  Leonidas MD1 Dordrecht MD1 10:50 Leonidas Hockey Dome
  Leonidas MD1 HGC MD1 9:30 Leonidas Hockey Dome
ZONDAG 2 FEBRUARI 2020
  HGC MD1 hdm MD2 11:40 Blinkerd, Sporthal De
  HUDITO MD1 Leonidas MD1 12:10 Leiden/ Longisland Yachts Dome
  Klein Zwitserland MD2 hdm MD2 12:20 Blinkerd, Sporthal De
  Klein Zwitserland MD2 HGC MD1 11:00 Blinkerd, Sporthal De
  Leiden MD1 Leonidas MD1 12:50 Leiden/ Longisland Yachts Dome
  Leiden MD1 HUDITO MD1 11:30 Leiden/ Longisland Yachts Dome
ZONDAG 9 FEBRUARI 2020
  Dordrecht MD1 Leiden MD1 9:30 Deetos Snel Hal
  Dordrecht MD1 HGC MD1 10:50 Deetos Snel Hal
  Leiden MD1 HGC MD1 10:10 Deetos Snel Hal
  Leonidas MD1 Klein Zwitserland MD2 14:10 HDM Sportcentrum
  Leonidas MD1 hdm MD2 13:30 HDM Sportcentrum
  hdm MD2 Klein Zwitserland MD2 14:50 HDM Sportcentrum
ZONDAG 16 FEBRUARI 2020
  HUDITO MD1 Leiden MD1 12:10 Overbosch, Sporthal
  Klein Zwitserland MD2 HUDITO MD1 11:30 Overbosch, Sporthal
  Leiden MD1 Klein Zwitserland MD2 12:50 Overbosch, Sporthal