Zaal Meisjes D2

Teamfoto

Teamondersteuning
Coach Inge Ackerstaff
Coach Nynke Weitenberg
Manager (ouder-) Rachel Heap
Manager (ouder-) Mario Hummeling

Nog 10 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Spel  
15 dec 41867 Wateringse veld MD3

16

09:30 uit Hogeveld, Sporthal
  Fluiten: Paco Lopez Dekker 
  Hogeveld, Sporthal
Panamaplein 30
2548HJ 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
 
Rijden: Katja Brinkman, Nadene Lopez Rodriguez, Nora Suyker
15 dec 40661 HC Pijnacker MD3

 

10:10 thuis Hogeveld, Sporthal
  Fluiten: Paco Lopez Dekker 
  Hogeveld, Sporthal
Panamaplein 30
2548HJ 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
 
Rijden: Katja Brinkman, Nadene Lopez Rodriguez, Nora Suyker
19 jan 40302 V.M.H.C. CARTOUCHE MD3

0

09:40 uit Ring Pass Hockey Dome
  Fluiten: Willemijn Nagel 
  Ring Pass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 3
 
19 jan 41676 Ring Pass Delft MD4

0

10:20 uit Ring Pass Hockey Dome
  Fluiten: Willemijn Nagel 
  Ring Pass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 3
 
26 jan 41036 HGC MD5

0

11:30 uit HGC/ Wim Schellekens Dome
  Fluiten: Jane van Ree (ZDVB) 
  HGC/ Wim Schellekens Dome
Buurtweg 120
2244AJ WASSENAAR
hal: Royal Campen-veld
 
26 jan 41667 HC Schiedam MD4

0

12:10 uit HGC/ Wim Schellekens Dome
  Fluiten: Jane van Ree (ZDVB) 
  HGC/ Wim Schellekens Dome
Buurtweg 120
2244AJ WASSENAAR
hal: Royal Campen-veld
 
2 feb 40915 HC Schiedam MD4

 

09:30 thuis TUDelft - Sportcentrum
  Fluiten: David Forbes 
  TUDelft - Sportcentrum
Mekelweg 8
2628CD DELFT
hal: Hal X2
 
2 feb 40350 HC Pijnacker MD3

6

10:50 uit TUDelft - Sportcentrum
Let op: Uittenue mee!   
  Fluiten: David Forbes 
  TUDelft - Sportcentrum
Mekelweg 8
2628CD DELFT
hal: Hal X2
 
16 feb 40558 HGC MD5

 

12:10 thuis Cartouche Hockey Dome
  Fluiten: David Forbes 
  Cartouche Hockey Dome
Van Ruysdaellaan 3a
2264TK LEIDSCHENDAM
hal: Veld B
 
16 feb 41185 V.M.H.C. CARTOUCHE MD3

 

12:50 thuis Cartouche Hockey Dome
  Fluiten: David Forbes 
  Cartouche Hockey Dome
Van Ruysdaellaan 3a
2264TK LEIDSCHENDAM
hal: Veld B
 
4 thuiswedstrijden en 6 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Wateringse veld MD3 2 6 2 0 0 12 2 0
2 Cartouche MD3 2 3 1 0 1 9 5 0
3 Pijnacker MD3 2 3 1 0 1 6 6 0
4 Schiedam MD4 2 3 1 0 1 6 10 0
5 Ring Pass Delft MD4 2 1 0 1 1 4 8 0
6 HUDITO MD2 2 1 0 1 1 4 10 0
7 HGC MD5 0 0 0 0 0 0 0 0

Uitslagenmatrix
  Cartouche MD3HUDITO MD2Ring Pass Delft MD4HGC MD5Pijnacker MD3Wateringse veld MD3Schiedam MD4
Cartouche MD3  
HUDITO MD2   3-3 2-4 1-7
Ring Pass Delft MD4  
HGC MD5 2-4  
Pijnacker MD3 3-2   3-4
Wateringse veld MD3 9-1 5-1 2-1  
Schiedam MD4 2-7 1-7 0-5  

Uitslagen
ZONDAG 8 DECEMBER 2019
.. HUDITO MD2 Ring Pass Delft MD4 3-3 Definitief
.. Pijnacker MD3 Cartouche MD3 3-2 Definitief
.. Wateringse veld MD3 Ring Pass Delft MD4 5-1 Definitief
.. HUDITO MD2 Wateringse veld MD3 1-7 Definitief
.. Schiedam MD4 Cartouche MD3 2-7 Definitief
.. Pijnacker MD3 Schiedam MD4 3-4 Definitief
ZONDAG 15 DECEMBER 2019
.. Wateringse veld MD3 HUDITO MD2 9-1 Definitief
.. HGC MD5 Ring Pass Delft MD4 2-4 Definitief
.. HUDITO MD2 Pijnacker MD3 2-4 Definitief
.. Schiedam MD4 Ring Pass Delft MD4 1-7 Definitief
.. Schiedam MD4 HGC MD5 0-5 Definitief
.. Wateringse veld MD3 Pijnacker MD3 2-1 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 15 DECEMBER 2019
  HGC MD5 Ring Pass Delft MD4 9:55 Hofstede, Sporthal De
  HUDITO MD2 Pijnacker MD3 10:10 Hogeveld, Sporthal
  Schiedam MD4 Ring Pass Delft MD4 9:15 Hofstede, Sporthal De
  Schiedam MD4 HGC MD5 10:35 Hofstede, Sporthal De
  Wateringse veld MD3 HUDITO MD2 9:30 Hogeveld, Sporthal
  Wateringse veld MD3 Pijnacker MD3 10:50 Hogeveld, Sporthal
ZONDAG 19 JANUARI 2020
  Cartouche MD3 Ring Pass Delft MD4 9:00 Ring Pass Hockey Dome
  Cartouche MD3 HUDITO MD2 9:40 Ring Pass Hockey Dome
  HGC MD5 Pijnacker MD3 13:30 HGC/ Wim Schellekens Dome
  HGC MD5 Wateringse veld MD3 14:50 HGC/ Wim Schellekens Dome
  Pijnacker MD3 Wateringse veld MD3 14:10 HGC/ Wim Schellekens Dome
  Ring Pass Delft MD4 HUDITO MD2 10:20 Ring Pass Hockey Dome
ZONDAG 26 JANUARI 2020
  Cartouche MD3 Pijnacker MD3 11:40 Ring Pass Hockey Dome
  HGC MD5 HUDITO MD2 11:30 HGC/ Wim Schellekens Dome
  HGC MD5 Schiedam MD4 12:50 HGC/ Wim Schellekens Dome
  Ring Pass Delft MD4 Pijnacker MD3 12:20 Ring Pass Hockey Dome
  Ring Pass Delft MD4 Cartouche MD3 11:00 Ring Pass Hockey Dome
  Schiedam MD4 HUDITO MD2 12:10 HGC/ Wim Schellekens Dome
ZONDAG 2 FEBRUARI 2020
  Cartouche MD3 Wateringse veld MD3 11:30 Cartouche Hockey Dome
  Cartouche MD3 HGC MD5 12:50 Cartouche Hockey Dome
  HUDITO MD2 Schiedam MD4 9:30 TUDelft - Sportcentrum
  Pijnacker MD3 HUDITO MD2 10:50 TUDelft - Sportcentrum
  Schiedam MD4 Pijnacker MD3 10:10 TUDelft - Sportcentrum
  Wateringse veld MD3 HGC MD5 12:10 Cartouche Hockey Dome
ZONDAG 9 FEBRUARI 2020
  Cartouche MD3 Schiedam MD4 14:40 Wielepet, Sporthal De
  Pijnacker MD3 HGC MD5 11:15 Emerald, sporthal
  Pijnacker MD3 Ring Pass Delft MD4 12:35 Emerald, sporthal
  Ring Pass Delft MD4 HGC MD5 11:55 Emerald, sporthal
  Wateringse veld MD3 Schiedam MD4 15:20 Wielepet, Sporthal De
  Wateringse veld MD3 Cartouche MD3 14:00 Wielepet, Sporthal De
ZONDAG 16 FEBRUARI 2020
  HGC MD5 Cartouche MD3 11:30 Cartouche Hockey Dome
  HUDITO MD2 Cartouche MD3 12:50 Cartouche Hockey Dome
  HUDITO MD2 HGC MD5 12:10 Cartouche Hockey Dome
  Ring Pass Delft MD4 Wateringse veld MD3 9:55 Hofstede, Sporthal De
  Ring Pass Delft MD4 Schiedam MD4 9:15 Hofstede, Sporthal De
  Schiedam MD4 Wateringse veld MD3 10:35 Hofstede, Sporthal De