Zaal Meisjes D3

Teamfoto

Teamondersteuning
Coach Menno van der Horst
Coach Ruud Morien
Coach Rob van Melis
Manager (ouder-) Audrey Bink

Nog 10 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Spel  
15 dec 41546 G.H.C. RAPID MD2

42

10:00 uit Hoefslag, Sporthal De
  Fluiten: Rob van Melis 
  Hoefslag, Sporthal De
Hoefslag 9a
4205NK GORINCHEM
hal: Veld 1
 
Rijden: Saar Eendebak, Julie van Etten, Julia Oosthoek
15 dec 41971 Schoonhovense MHC MD1

 

10:40 thuis Hoefslag, Sporthal De
  Fluiten: Rob van Melis 
  Hoefslag, Sporthal De
Hoefslag 9a
4205NK GORINCHEM
hal: Veld 1
 
5 jan 40815 HC De IJssel MD4

6

09:30 uit TUDelft - Sportcentrum
Let op: Uittenue mee!   
  Fluiten: Jasper Anderluh 
  TUDelft - Sportcentrum
Mekelweg 8
2628CD DELFT
hal: Hal X2
 
5 jan 42030 Hockeyclub Barendrecht MD6

6

10:50 uit TUDelft - Sportcentrum
  Fluiten: Jasper Anderluh 
  TUDelft - Sportcentrum
Mekelweg 8
2628CD DELFT
hal: Hal X2
 
12 jan 41089 G.H.C. RAPID MD2

 

12:00 thuis Hoefslag, Sporthal De
  Fluiten: Rob van Melis 
  Hoefslag, Sporthal De
Hoefslag 9a
4205NK GORINCHEM
hal: Veld 1
 
12 jan 40545 Hockeyclub Barendrecht MD6

 

12:40 thuis Hoefslag, Sporthal De
  Fluiten: Rob van Melis 
  Hoefslag, Sporthal De
Hoefslag 9a
4205NK GORINCHEM
hal: Veld 1
 
2 feb 41965 H.C. Derby MD4

 

09:30 thuis TUDelft - Sportcentrum
  Fluiten: Jasper Anderluh 
  TUDelft - Sportcentrum
Mekelweg 8
2628CD DELFT
hal: Hal X3
 
2 feb 41238 HC De IJssel MD4

 

10:50 thuis TUDelft - Sportcentrum
  Fluiten: Jasper Anderluh 
  TUDelft - Sportcentrum
Mekelweg 8
2628CD DELFT
hal: Hal X3
 
16 feb 41234 H.C. Derby MD4

28

09:30 uit Ridderhal, Sporthallen De
Let op: Uittenue mee!   
  Fluiten: Rob van Melis 
  Ridderhal, Sporthallen De
Hoge Kade 60
3341BE HENDRIK-IDO-AMBACHT
hal: Veld 1
 
16 feb 41608 Dordrechtse Mixed Hockey Club MD2

 

10:10 thuis Ridderhal, Sporthallen De
  Fluiten: Rob van Melis 
  Ridderhal, Sporthallen De
Hoge Kade 60
3341BE HENDRIK-IDO-AMBACHT
hal: Veld 1
 
6 thuiswedstrijden en 4 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Rapid MD2 2 6 2 0 0 9 2 0
2 Schoonhoven MD1 2 6 2 0 0 8 5 0
3 Dordrecht MD2 2 3 1 0 1 8 4 0
4 Barendrecht MD6 2 1 0 1 1 4 7 0
5 Derby MD4 2 1 0 1 1 2 6 0
6 IJssel MD4 0 0 0 0 0 0 0 0
7 HUDITO MD3 2 0 0 0 2 4 11 0

Uitslagenmatrix
  Dordrecht MD2HUDITO MD3Derby MD4Barendrecht MD6Rapid MD2IJssel MD4Schoonhoven MD1
Dordrecht MD2   6-1
HUDITO MD3  
Derby MD4   0-4
Barendrecht MD6 2-2   2-5
Rapid MD2  
IJssel MD4  
Schoonhoven MD1 3-2 5-3  

Uitslagen
ZONDAG 8 DECEMBER 2019
.. Barendrecht MD6 Rapid MD2 2-5 Definitief
.. Schoonhoven MD1 Dordrecht MD2 3-2 Definitief
.. Schoonhoven MD1 HUDITO MD3 5-3 Definitief
.. Barendrecht MD6 Derby MD4 2-2 Definitief
.. Dordrecht MD2 HUDITO MD3 6-1 Definitief
.. Derby MD4 Rapid MD2 0-4 Definitief
ZONDAG 15 DECEMBER 2019
.. Dordrecht MD2 Barendrecht MD6 7-0 Definitief
.. HUDITO MD3 Schoonhoven MD1 1-5 Definitief
.. Rapid MD2 Schoonhoven MD1 1-5 Definitief
.. IJssel MD4 Barendrecht MD6 0-4 Definitief
.. Rapid MD2 HUDITO MD3 2-0 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 15 DECEMBER 2019
  IJssel MD4 Dordrecht MD2 12:50 Kleine Vink, Sporthal
ZONDAG 5 JANUARI 2020
  Barendrecht MD6 IJssel MD4 10:10 TUDelft - Sportcentrum
  Barendrecht MD6 HUDITO MD3 10:50 TUDelft - Sportcentrum
  Dordrecht MD2 Derby MD4 10:50 Deetos Snel Hal
  IJssel MD4 HUDITO MD3 9:30 TUDelft - Sportcentrum
  Rapid MD2 Derby MD4 10:10 Deetos Snel Hal
  Rapid MD2 Dordrecht MD2 9:30 Deetos Snel Hal
ZONDAG 12 JANUARI 2020
  HUDITO MD3 Rapid MD2 12:00 Hoefslag, Sporthal De
  HUDITO MD3 Barendrecht MD6 12:40 Hoefslag, Sporthal De
  IJssel MD4 Schoonhoven MD1 11:30 Kleine Vink, Sporthal
  IJssel MD4 Derby MD4 12:50 Kleine Vink, Sporthal
  Rapid MD2 Barendrecht MD6 13:20 Hoefslag, Sporthal De
  Schoonhoven MD1 Derby MD4 12:10 Kleine Vink, Sporthal
ZONDAG 19 JANUARI 2020
  Barendrecht MD6 Schoonhoven MD1 10:10 Ridderhal, Sporthallen De
  Derby MD4 Barendrecht MD6 9:30 Ridderhal, Sporthallen De
  Derby MD4 Schoonhoven MD1 10:50 Ridderhal, Sporthallen De
  Dordrecht MD2 Rapid MD2 9:30 Dijk, sportcentrum de
  Dordrecht MD2 IJssel MD4 10:50 Dijk, sportcentrum de
  IJssel MD4 Rapid MD2 10:10 Dijk, sportcentrum de
ZONDAG 2 FEBRUARI 2020
  Derby MD4 IJssel MD4 10:10 TUDelft - Sportcentrum
  HUDITO MD3 IJssel MD4 10:50 TUDelft - Sportcentrum
  HUDITO MD3 Derby MD4 9:30 TUDelft - Sportcentrum
ZONDAG 9 FEBRUARI 2020
  Barendrecht MD6 Dordrecht MD2 9:30 Driesprong, Sporthal De
  Dordrecht MD2 Schoonhoven MD1 10:10 Driesprong, Sporthal De
  Schoonhoven MD1 Barendrecht MD6 10:50 Driesprong, Sporthal De
ZONDAG 16 FEBRUARI 2020
  Derby MD4 HUDITO MD3 9:30 Ridderhal, Sporthallen De
  Derby MD4 Dordrecht MD2 10:50 Ridderhal, Sporthallen De
  HUDITO MD3 Dordrecht MD2 10:10 Ridderhal, Sporthallen De
  Rapid MD2 IJssel MD4 10:10 Meent, Sporthal De
  Schoonhoven MD1 IJssel MD4 9:30 Meent, Sporthal De
  Schoonhoven MD1 Rapid MD2 10:50 Meent, Sporthal De