Zaal Meisjes D4

Teamfoto

Teamondersteuning
Coach Madou Keita
Coach Mathie Löhe
Manager (ouder-) Suhail Westmaas

Nog 10 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Spel  
15 dec 41681 Ring Pass Delft MD7

 

09:30 thuis TUDelft - Sportcentrum
  Fluiten: Reinout Kleinhans 
  TUDelft - Sportcentrum
Mekelweg 8
2628CD DELFT
hal: Hal X3
 
15 dec 41339 Rijswijksche Hockey Club MD5

 

10:50 thuis TUDelft - Sportcentrum
  Fluiten: Reinout Kleinhans 
  TUDelft - Sportcentrum
Mekelweg 8
2628CD DELFT
hal: Hal X3
 
5 jan 41150 Ring Pass Delft MD7

0

11:00 uit Ring Pass Hockey Dome
  Fluiten: Reinout Kleinhans 
  Ring Pass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 1
 
5 jan 41806 Klein Zwitserland MD9

 

11:40 thuis Ring Pass Hockey Dome
  Fluiten: Reinout Kleinhans 
  Ring Pass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 1
 
12 jan 40724 Rijswijksche Hockey Club MD5

25

10:10 uit Zijde, Sporthal De
  Fluiten: Reinout Kleinhans 
  Zijde, Sporthal De
De Zijde 1
2662EB BERGSCHENHOEK
hal: Veld 1
 
12 jan 41390 Hockey Club Rotterdam MD13

25

10:50 uit Zijde, Sporthal De
  Fluiten: Reinout Kleinhans 
  Zijde, Sporthal De
De Zijde 1
2662EB BERGSCHENHOEK
hal: Veld 1
 
19 jan 41613 HC Schiedam MD6

 

09:30 thuis TUDelft - Sportcentrum
  Fluiten: Reinout Kleinhans 
  TUDelft - Sportcentrum
Mekelweg 8
2628CD DELFT
hal: Hal X1
 
19 jan 41417 Wateringse veld MD7

 

10:50 thuis TUDelft - Sportcentrum
  Fluiten: Reinout Kleinhans 
  TUDelft - Sportcentrum
Mekelweg 8
2628CD DELFT
hal: Hal X1
 
2 feb 41338 Klein Zwitserland MD9

20

11:40 uit Velo sporthal
Let op: Uittenue mee!   
  Fluiten: Reinout Kleinhans 
  Velo sporthal
Noordweg 26
2291EE WATERINGEN
hal: veld 2
 
2 feb 40229 Wateringse veld MD7

20

12:20 uit Velo sporthal
  Fluiten: Reinout Kleinhans 
  Velo sporthal
Noordweg 26
2291EE WATERINGEN
hal: veld 2
 
5 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Ring Pass Delft MD7 2 6 2 0 0 7 4 0
2 Rotterdam MD13 2 4 1 1 0 6 3 0
3 Wateringse veld MD7 2 3 1 0 1 3 4 0
4 HUDITO MD4 2 2 0 2 0 4 4 0
5 Schiedam MD6 2 1 0 1 1 3 6 0
6 Klein Zwitserland MD9 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Rijswijk MD5 2 0 0 0 2 4 6 0

Uitslagenmatrix
  Klein Zwitserland MD9Ring Pass Delft MD7HUDITO MD4Rotterdam MD13Rijswijk MD5Schiedam MD6Wateringse veld MD7
Klein Zwitserland MD9  
Ring Pass Delft MD7   3-1
HUDITO MD4   2-2
Rotterdam MD13  
Rijswijk MD5 3-4  
Schiedam MD6 2-2 1-4  
Wateringse veld MD7 2-1  

Uitslagen
ZONDAG 8 DECEMBER 2019
.. HUDITO MD4 Rotterdam MD13 2-2 Definitief
.. Wateringse veld MD7 Rijswijk MD5 2-1 Definitief
.. Schiedam MD6 Rotterdam MD13 1-4 Definitief
.. Schiedam MD6 HUDITO MD4 2-2 Definitief
.. Ring Pass Delft MD7 Wateringse veld MD7 3-1 Definitief
.. Rijswijk MD5 Ring Pass Delft MD7 3-4 Definitief
ZONDAG 15 DECEMBER 2019
.. Wateringse veld MD7 Rotterdam MD13 1-2 Definitief
.. Wateringse veld MD7 Klein Zwitserland MD9 0-3 Definitief
.. HUDITO MD4 Rijswijk MD5 4-1 Definitief
.. Rotterdam MD13 Klein Zwitserland MD9 1-2 Definitief
.. HUDITO MD4 Ring Pass Delft MD7 2-1 Definitief
.. Ring Pass Delft MD7 Rijswijk MD5 1-1 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 15 DECEMBER 2019
  HUDITO MD4 Rijswijk MD5 10:50 TUDelft - Sportcentrum
  HUDITO MD4 Ring Pass Delft MD7 9:30 TUDelft - Sportcentrum
  Ring Pass Delft MD7 Rijswijk MD5 10:10 TUDelft - Sportcentrum
  Rotterdam MD13 Klein Zwitserland MD9 12:40 Wielepet, Sporthal De
  Wateringse veld MD7 Rotterdam MD13 13:20 Wielepet, Sporthal De
  Wateringse veld MD7 Klein Zwitserland MD9 12:00 Wielepet, Sporthal De
ZONDAG 5 JANUARI 2020
  HUDITO MD4 Klein Zwitserland MD9 11:40 Ring Pass Hockey Dome
  Rijswijk MD5 Wateringse veld MD7 11:30 Schilp, Sporthal de
  Rijswijk MD5 Schiedam MD6 12:50 Schilp, Sporthal de
  Ring Pass Delft MD7 HUDITO MD4 11:00 Ring Pass Hockey Dome
  Ring Pass Delft MD7 Klein Zwitserland MD9 12:20 Ring Pass Hockey Dome
  Wateringse veld MD7 Schiedam MD6 12:10 Schilp, Sporthal de
ZONDAG 12 JANUARI 2020
  Klein Zwitserland MD9 Ring Pass Delft MD7 12:50 Fluit, Sportcentrum de
  Rijswijk MD5 HUDITO MD4 10:10 Zijde, Sporthal De
  Rotterdam MD13 Rijswijk MD5 9:30 Zijde, Sporthal De
  Rotterdam MD13 HUDITO MD4 10:50 Zijde, Sporthal De
  Schiedam MD6 Ring Pass Delft MD7 12:10 Fluit, Sportcentrum de
  Schiedam MD6 Klein Zwitserland MD9 11:30 Fluit, Sportcentrum de
ZONDAG 19 JANUARI 2020
  HUDITO MD4 Schiedam MD6 9:30 TUDelft - Sportcentrum
  HUDITO MD4 Wateringse veld MD7 10:50 TUDelft - Sportcentrum
  Klein Zwitserland MD9 Rotterdam MD13 12:10 Schilp, Sporthal de
  Rijswijk MD5 Rotterdam MD13 11:30 Schilp, Sporthal de
  Rijswijk MD5 Klein Zwitserland MD9 12:50 Schilp, Sporthal de
  Schiedam MD6 Wateringse veld MD7 10:10 TUDelft - Sportcentrum
ZONDAG 2 FEBRUARI 2020
  Klein Zwitserland MD9 HUDITO MD4 11:40 Velo sporthal
  Klein Zwitserland MD9 Wateringse veld MD7 11:00 Velo sporthal
  Ring Pass Delft MD7 Rotterdam MD13 12:10 Margriet, Sporthal de
  Ring Pass Delft MD7 Schiedam MD6 12:50 Margriet, Sporthal de
  Rotterdam MD13 Schiedam MD6 11:30 Margriet, Sporthal de
  Wateringse veld MD7 HUDITO MD4 12:20 Velo sporthal
ZONDAG 16 FEBRUARI 2020
  Klein Zwitserland MD9 Rijswijk MD5 10:50 Oranjeplein, Sporthal
  Klein Zwitserland MD9 Schiedam MD6 9:30 Oranjeplein, Sporthal
  Rotterdam MD13 Ring Pass Delft MD7 9:30 Schuttersveld, Sporthal
  Rotterdam MD13 Wateringse veld MD7 10:50 Schuttersveld, Sporthal
  Schiedam MD6 Rijswijk MD5 10:10 Oranjeplein, Sporthal
  Wateringse veld MD7 Ring Pass Delft MD7 10:10 Schuttersveld, Sporthal