Dames Jong 1

Teamfoto

Teamondersteuning
Aanvoerder Kaylee van der Drift
Barbegeleider Frederieke Tutuarima
Keeper Daniƫlle Horsten
Trainer Roderick de Kat Angelino

Nog 5 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Spel  
25 apr D.H.C. Hudito Dames Jong 4

0

13:00 uit Villa Joep veld
2 mei D.H.C. Hudito Dames Jong 3

 

13:00 thuis Villa Joep veld
9 mei D.H.C. Hudito Dames Jong 5

0

11:30 uit Villa Joep veld
16 mei D.H.C. Hudito Dames Jong 2

0

11:30 uit Villa Joep veld
23 mei D.H.C. Hudito Dames Jong 4

 

11:30 thuis Villa Joep veld
2 thuiswedstrijden en 3 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Victoria DJ1 6 16 5 1 0 41 5 0
2 IJssel DJ1 6 13 4 1 1 22 7 0
3 Zoetermeer DJ1 6 13 4 1 1 21 10 0
4 Schiedam DJ2 6 13 4 1 1 21 13 0
5 Schiedam DJ1 6 12 3 3 0 18 8 0
6 Leonidas DJ1 6 10 3 1 2 16 12 0
7 Noordwijk DJ1 6 9 3 0 3 15 18 0
8 Leonidas DJ2 6 6 2 0 4 13 13 0
9 HDS DJ1 6 6 2 0 4 10 23 0
10 Berkel-Rodenrijs DJ1 6 5 1 2 3 18 21 0
11 Craeyenhout DJ1 6 0 0 0 6 8 39 0
12 HUDITO DJ1 6 0 0 0 6 5 39 0

Uitslagenmatrix
  Zoetermeer DJ1HUDITO DJ1Leonidas DJ1Leonidas DJ2Schiedam DJ1Schiedam DJ2Berkel-Rodenrijs DJ1Craeyenhout DJ1HDS DJ1Noordwijk DJ1IJssel DJ1Victoria DJ1
Zoetermeer DJ1   5-2 3-1 5-1
HUDITO DJ1   1-5 1-2 0-15
Leonidas DJ1   4-4 3-0 2-0
Leonidas DJ2   3-0 7-0 0-2
Schiedam DJ1 3-3 6-0   0-0
Schiedam DJ2 2-0   6-0 3-3
Berkel-Rodenrijs DJ1 7-0 3-3   2-3
Craeyenhout DJ1 1-4 3-4   1-10
HDS DJ1 4-3 1-4 5-0  
Noordwijk DJ1 2-5 7-3   1-5
IJssel DJ1 2-1 1-2 9-0  
Victoria DJ1 2-0 6-2 8-2  

Uitslagen
ZONDAG 6 SEPTEMBER 2020
.. Schiedam DJ1 HUDITO DJ1 6-0 Definitief
.. Leonidas DJ2 Berkel-Rodenrijs DJ1 3-0 Definitief
.. Leonidas DJ1 Noordwijk DJ1 2-0 Definitief
.. Craeyenhout DJ1 Victoria DJ1 1-10 Definitief
.. Schiedam DJ2 HDS DJ1 6-0 Definitief
.. IJssel DJ1 Zoetermeer DJ1 2-1 Definitief
ZONDAG 13 SEPTEMBER 2020
.. Noordwijk DJ1 IJssel DJ1 1-5 Definitief
.. HUDITO DJ1 Leonidas DJ1 1-5 Definitief
.. Victoria DJ1 Leonidas DJ2 6-2 Definitief
.. HDS DJ1 Craeyenhout DJ1 5-0 Definitief
.. Zoetermeer DJ1 Schiedam DJ2 5-1 Definitief
.. Berkel-Rodenrijs DJ1 Schiedam DJ1 3-3 Definitief
ZONDAG 20 SEPTEMBER 2020
.. HUDITO DJ1 Noordwijk DJ1 1-2 Definitief
.. Schiedam DJ2 IJssel DJ1 3-3 Definitief
.. Craeyenhout DJ1 Zoetermeer DJ1 1-4 Definitief
.. Leonidas DJ2 HDS DJ1 7-0 Definitief
.. Schiedam DJ1 Victoria DJ1 0-0 Definitief
.. Leonidas DJ1 Berkel-Rodenrijs DJ1 4-4 Definitief
ZONDAG 27 SEPTEMBER 2020
.. Zoetermeer DJ1 Leonidas DJ2 3-1 Definitief
.. HDS DJ1 Schiedam DJ1 1-4 Definitief
.. Victoria DJ1 Leonidas DJ1 2-0 Definitief
.. Berkel-Rodenrijs DJ1 HUDITO DJ1 7-0 Definitief
.. Noordwijk DJ1 Schiedam DJ2 2-5 Definitief
.. IJssel DJ1 Craeyenhout DJ1 9-0 Definitief
ZONDAG 4 OKTOBER 2020
.. HUDITO DJ1 Victoria DJ1 0-15 Definitief
.. Berkel-Rodenrijs DJ1 Noordwijk DJ1 2-3 Definitief
.. Craeyenhout DJ1 Schiedam DJ2 3-4 Definitief
.. Leonidas DJ2 IJssel DJ1 0-2 Definitief
.. Schiedam DJ1 Zoetermeer DJ1 3-3 Definitief
.. Leonidas DJ1 HDS DJ1 3-0 Definitief
ZONDAG 11 OKTOBER 2020
.. Noordwijk DJ1 Craeyenhout DJ1 7-3 Definitief
.. Victoria DJ1 Berkel-Rodenrijs DJ1 8-2 Definitief
.. HDS DJ1 HUDITO DJ1 4-3 Definitief
.. Zoetermeer DJ1 Leonidas DJ1 5-2 Definitief
.. IJssel DJ1 Schiedam DJ1 1-2 Definitief
.. Schiedam DJ2 Leonidas DJ2 2-0 Definitief