Dames Jong 3

Teamfoto

Teamondersteuning
Aanvoerder Nine van Stekelenburg
Aanvoerder Julia van Campen
Trainer Radboud Doekes

Nog 2 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Spel  
2 mei D.H.C. Hudito Dames Jong 1

0

13:00 uit Villa Joep veld
16 mei D.H.C. Hudito Dames Jong 5

 

13:00 thuis Villa Joep veld
1 thuiswedstrijden en 1 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Evergreen DJ2 6 18 6 0 0 28 4 0
2 Berkel-Rodenrijs DJ3 6 16 5 1 0 27 8 0
3 Rotterdam DJ1 6 15 5 0 1 20 8 0
4 Leonidas DJ4 6 10 3 1 2 19 11 0
5 Leiden DJ10 4 9 3 0 1 9 8 0
6 Delfshaven DJ2 5 7 2 1 2 12 14 0
7 Klein Zwitserland DJ3 5 6 2 0 3 5 11 0
8 Leiden DJ9 5 6 2 0 3 8 20 0
9 Ring Pass Delft DJ4 6 4 1 1 4 10 16 0
10 HUDITO DJ3 5 1 0 1 4 1 10 0
11 Victoria DJ7 6 1 0 1 5 8 20 0
12 Victoria DJ8 4 0 0 0 4 6 23 0

Uitslagenmatrix
  Leiden-Leidse Studs DJ10Victoria DJ8Victoria DJ7HUDITO DJ3Leonidas DJ4Klein Zwitserland DJ3Berkel-Rodenrijs DJ3Rotterdam DJ1Leiden DJ9Delfshaven DJ2Evergreen DJ2Ring Pass Delft DJ4
Leiden-Leidse Studs DJ10   0-3 3-2
Victoria DJ8   3-5
Victoria DJ7   2-2 1-2 1-8
HUDITO DJ3   0-5 0-1
Leonidas DJ4 1-2 2-0   10-1
Klein Zwitserland DJ3 3-2 1-0   0-3
Berkel-Rodenrijs DJ3 5-0 4-0   7-3
Rotterdam DJ1 6-2 2-4   2-1
Leiden DJ9 3-1 2-1 1-5  
Delfshaven DJ2 2-4 2-1 1-1  
Evergreen DJ2 7-1 4-0   5-2
Ring Pass Delft DJ4 1-1 3-1 1-4  

Uitslagen
ZONDAG 6 SEPTEMBER 2020
.. Ring Pass Delft DJ4 Leiden DJ9 3-1 Definitief
.. Klein Zwitserland DJ3 Rotterdam DJ1 0-3 Definitief
.. Berkel-Rodenrijs DJ3 Delfshaven DJ2 7-3 Definitief
.. Victoria DJ7 Evergreen DJ2 1-8 Definitief
.. Victoria DJ8 Leonidas DJ4 3-5 Definitief
ZONDAG 13 SEPTEMBER 2020
.. Leiden-Leidse Studs DJ10 Ring Pass Delft DJ4 3-2 Definitief
.. Leonidas DJ4 HUDITO DJ3 2-0 Definitief
.. Evergreen DJ2 Victoria DJ8 7-1 Definitief
.. Delfshaven DJ2 Victoria DJ7 2-1 Definitief
.. Rotterdam DJ1 Berkel-Rodenrijs DJ3 2-4 Definitief
.. Leiden DJ9 Klein Zwitserland DJ3 2-1 Definitief
ZONDAG 20 SEPTEMBER 2020
.. Berkel-Rodenrijs DJ3 Klein Zwitserland DJ3 4-0 Definitief
.. Ring Pass Delft DJ4 Leonidas DJ4 1-1 Definitief
.. HUDITO DJ3 Evergreen DJ2 0-1 Definitief
.. Victoria DJ7 Rotterdam DJ1 1-2 Definitief
ZONDAG 27 SEPTEMBER 2020
.. Klein Zwitserland DJ3 Victoria DJ7 3-2 Definitief
.. Leiden DJ9 Berkel-Rodenrijs DJ3 1-5 Definitief
.. Leonidas DJ4 Leiden-Leidse Studs DJ10 1-2 Definitief
.. Evergreen DJ2 Ring Pass Delft DJ4 5-2 Definitief
.. Delfshaven DJ2 HUDITO DJ3 1-1 Definitief
ZONDAG 4 OKTOBER 2020
.. Ring Pass Delft DJ4 Delfshaven DJ2 1-4 Definitief
.. Leonidas DJ4 Leiden DJ9 10-1 Definitief
.. Leiden-Leidse Studs DJ10 Evergreen DJ2 0-3 Definitief
.. Victoria DJ7 Berkel-Rodenrijs DJ3 2-2 Definitief
.. HUDITO DJ3 Rotterdam DJ1 0-5 Definitief
ZONDAG 11 OKTOBER 2020
.. Rotterdam DJ1 Ring Pass Delft DJ4 2-1 Definitief
.. Delfshaven DJ2 Leiden-Leidse Studs DJ10 2-4 Definitief
.. Evergreen DJ2 Leonidas DJ4 4-0 Definitief
.. Berkel-Rodenrijs DJ3 Victoria DJ8 5-0 Definitief
.. Klein Zwitserland DJ3 HUDITO DJ3 1-0 Definitief
.. Leiden DJ9 Victoria DJ7 3-1 Definitief
DINSDAG 13 OKTOBER 2020
.. Rotterdam DJ1 Victoria DJ8 6-2 Definitief