Jongens D3

Teamfoto

Teamondersteuning
Coach Boukje van Reijn
Coach Nienke Meijs
Manager (ouder-) Henk Henken
Manager (ouder-) Pieter van der Linden
Manager (ouder-) Jeroen Ruigrok
Trainer Tom Brouwers
Trainer Matthijs Bakker

Nog 2 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Spel  
21 mei 53622 HV Victoria JD4

 

12:15 thuis Xpol veld
  Fluiten: Thibault Naaborg (JA2) en Roderick Linssen (JA2)  
28 mei 53686 HV Spijkenisse JD1

 

13:45 thuis Xpol veld
  Fluiten: Witte Steenhard (JA3) en Sam Posthumus (JA3)  
2 thuiswedstrijden en uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Victoria JD4 6 15 5 0 1 27 9 0
2 Spijkenisse JD1 5 12 4 0 1 35 6 0
3 HUDITO JD3 6 9 3 0 3 17 23 0
4 Gouda JD1 5 3 1 0 4 15 25 0
5 Derby JD2 6 3 1 0 5 8 39 0

Uitslagenmatrix
  Derby JD2Gouda JD1HUDITO JD3Spijkenisse JD1Victoria JD4
Derby JD2   2-1 2-10 0-14
Gouda JD1 8-0   4-5
HUDITO JD3 4-3 6-2  
Spijkenisse JD1 12-1 6-0   6-1
Victoria JD4 2-1 2-0 6-1 2-1  

Uitslagen
ZATERDAG 12 MAART 2022
.. Derby JD2 HUDITO JD3 2-1 Definitief
.. Spijkenisse JD1 Victoria JD4 6-1 Definitief
ZATERDAG 19 MAART 2022
.. HUDITO JD3 Gouda JD1 6-2 Definitief
.. Victoria JD4 Derby JD2 2-1 Definitief
ZATERDAG 26 MAART 2022
.. Victoria JD4 HUDITO JD3 6-1 Definitief
.. Spijkenisse JD1 Gouda JD1 12-1 Definitief
ZATERDAG 2 APRIL 2022
.. Spijkenisse JD1 HUDITO JD3 6-0 Definitief
.. Gouda JD1 Derby JD2 8-0 Definitief
ZATERDAG 9 APRIL 2022
.. Derby JD2 Spijkenisse JD1 2-10 Definitief
.. Victoria JD4 Gouda JD1 2-0 Definitief
ZATERDAG 23 APRIL 2022
.. Victoria JD4 Spijkenisse JD1 2-1 Definitief
.. HUDITO JD3 Derby JD2 4-3 Definitief
ZATERDAG 14 MEI 2022
.. Gouda JD1 HUDITO JD3 4-5 Definitief
.. Derby JD2 Victoria JD4 0-14 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 21 MEI 2022
  Gouda JD1 Spijkenisse JD1 9:30 Groenhovenpark 4 (P - Groenheuvel)
  HUDITO JD3 Victoria JD4 12:15 Sportpark 'Kruithuisweg'
ZATERDAG 28 MEI 2022
  Derby JD2 Gouda JD1 10:20 Sportp. Bakestein
  HUDITO JD3 Spijkenisse JD1 13:45 Sportpark 'Kruithuisweg'
ZATERDAG 11 JUNI 2022
  Gouda JD1 Victoria JD4 Groenhovenpark 4 (P - Groenheuvel)
  Spijkenisse JD1 Derby JD2 10:45 Sportpark Groenewoud