Dames 03

Teamfoto

Teamondersteuning
Aanvoerder Lisa Kerkhof
Trainer Steven Braber

Nog 12 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Spel  
9 mrt D.H.C. Hudito Dames 02

0

19:30 uit Huusman veld
13 mrt 8210 V.M.H.C. CARTOUCHE D2

 

thuis
20 mrt 13544 LOHC D4

35

uit route
Let op: Uittenue mee!   
27 mrt 8315 VMHC Pollux D2

20

uit route
3 apr 8211 HV Victoria D4

 

thuis
10 apr 8275 R.H.V. Leonidas D5

25

uit route
24 apr 8212 Klein Zwitserland D3

 

thuis
8 mei 8399 HV Westland D2

30

uit route
15 mei 8213 hdm D3

 

thuis
22 mei 8036 HGC D2

30

uit route
29 mei 8214 Leidse Hockey Club Roomburg D2

 

thuis
12 jun 8330 Ring Pass Delft D3

15

uit route
5 thuiswedstrijden en 7 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Roomburg D2 11 28 9 1 1 41 11 0
2 Leonidas D5 11 22 7 1 3 28 15 0
3 HUDITO D3 11 20 6 2 3 26 14 0
4 HGC D2 11 19 6 1 4 40 35 0
5 Cartouche D2 11 18 5 3 3 21 18 0
6 Westland D2 11 17 5 2 4 23 29 0
7 Victoria D4 11 16 5 1 5 36 20 0
8 Pollux D2 11 16 5 1 5 22 23 0
9 Ring Pass Delft D3 11 15 5 0 6 25 29 0
10 HDM D3 11 12 4 0 7 25 29 0
11 Leiden D4 11 4 1 1 9 14 40 0
12 Klein Zwitserland D3 11 4 1 1 9 11 49 0

Uitslagenmatrix
  HGC D2-ORoomburg D2Cartouche D2-OVictoria D4HUDITO D3Klein Zwitserland D3Leiden-Leidse Studs D4Leonidas D5Pollux D2-ORing Pass Delft D3-OWestland D2-OHDM D3
HGC D2-O   1-9 8-1 2-2 6-4 4-6
Roomburg D2 2-0   2-2 2-1 0-3 6-2
Cartouche D2-O 1-3   2-2 2-1 0-2 1-2 1-0
Victoria D4 0-1 3-3   1-2 9-0 2-3 5-2
HUDITO D3 3-0   6-1 3-0 1-3 2-4 2-0
Klein Zwitserland D3 0-7 0-3 0-0   1-4 1-4 1-3
Leiden-Leidse Studs D4 1-7 3-4 1-2 1-2   0-4 1-6
Leonidas D5 2-3 5-1 3-1   4-1 3-1 1-1
Pollux D2-O 2-3 1-5   1-3 1-1 0-3
Ring Pass Delft D3-O 1-6 0-3 4-1 2-3   3-1
Westland D2-O 3-10 2-1 6-4 2-0 2-1  
HDM D3 0-3 0-2 1-4 1-2 2-4  

Uitslagen
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
.. Leiden-Leidse Studs D4 Pollux D2-O 0-4 Definitief
.. HDM D3 Westland D2-O 2-4 Definitief
.. HGC D2-O Klein Zwitserland D3 8-1 Definitief
.. Cartouche D2-O HUDITO D3 2-2 Definitief
.. Roomburg D2 Leonidas D5 0-3 Definitief
.. Ring Pass Delft D3-O Victoria D4 0-3 Definitief
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
.. HUDITO D3 Leiden-Leidse Studs D4 6-1 Definitief
.. Westland D2-O HGC D2-O 3-10 Definitief
.. Pollux D2-O HDM D3 0-3 Definitief
.. Leonidas D5 Ring Pass Delft D3-O 3-1 Definitief
.. Klein Zwitserland D3 Roomburg D2 0-7 Definitief
.. Victoria D4 Cartouche D2-O 3-3 Definitief
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
.. Ring Pass Delft D3-O Klein Zwitserland D3 4-1 Definitief
.. HGC D2-O HDM D3 4-6 Definitief
.. Roomburg D2 Westland D2-O 6-2 Definitief
.. HUDITO D3 Pollux D2-O 1-3 Definitief
.. Leiden-Leidse Studs D4 Victoria D4 1-2 Definitief
.. Cartouche D2-O Leonidas D5 2-1 Definitief
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
.. Victoria D4 HUDITO D3 1-2 Definitief
.. Westland D2-O Ring Pass Delft D3-O 2-1 Definitief
.. HDM D3 Roomburg D2 0-3 Definitief
.. Pollux D2-O HGC D2-O 2-3 Definitief
.. Klein Zwitserland D3 Cartouche D2-O 0-3 Definitief
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
.. Cartouche D2-O Westland D2-O 1-0 Definitief
.. Ring Pass Delft D3-O HDM D3 3-1 Definitief
.. Roomburg D2 HGC D2-O 2-0 Definitief
.. Victoria D4 Pollux D2-O 2-3 Definitief
.. HUDITO D3 Leonidas D5 3-0 Definitief
.. Leiden-Leidse Studs D4 Klein Zwitserland D3 1-2 Definitief
DONDERDAG 14 OKTOBER 2021
.. Leonidas D5 Leiden-Leidse Studs D4 3-1 Definitief
ZONDAG 17 OKTOBER 2021
.. HDM D3 Cartouche D2-O 0-2 Definitief
.. Westland D2-O Leiden-Leidse Studs D4 2-0 Definitief
.. Leonidas D5 Victoria D4 5-1 Definitief
.. HGC D2-O Ring Pass Delft D3-O 6-4 Definitief
.. Klein Zwitserland D3 HUDITO D3 0-0 Definitief
.. Pollux D2-O Roomburg D2 1-5 Definitief
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
.. HUDITO D3 Westland D2-O 2-0 Definitief
.. Ring Pass Delft D3-O Roomburg D2 1-6 Definitief
.. Cartouche D2-O HGC D2-O 1-3 Definitief
.. Leonidas D5 Pollux D2-O 4-1 Definitief
.. Victoria D4 Klein Zwitserland D3 9-0 Definitief
.. Leiden-Leidse Studs D4 HDM D3 1-6 Definitief
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
.. Westland D2-O Victoria D4 2-1 Definitief
.. Roomburg D2 Cartouche D2-O 2-2 Definitief
.. HGC D2-O Leiden-Leidse Studs D4 2-2 Definitief
.. HDM D3 HUDITO D3 1-4 Definitief
.. Pollux D2-O Ring Pass Delft D3-O 1-3 Definitief
.. Klein Zwitserland D3 Leonidas D5 1-4 Definitief
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
.. HUDITO D3 HGC D2-O 3-0 Definitief
.. Klein Zwitserland D3 Pollux D2-O 1-4 Definitief
.. Leonidas D5 Westland D2-O 1-1 Definitief
.. Victoria D4 HDM D3 5-2 Definitief
.. Leiden-Leidse Studs D4 Roomburg D2 1-7 Definitief
.. Cartouche D2-O Ring Pass Delft D3-O 1-2 Definitief
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
.. Cartouche D2-O Pollux D2-O 0-2 Definitief
.. Roomburg D2 HUDITO D3 2-1 Definitief
.. HDM D3 Leonidas D5 1-2 Definitief
.. Westland D2-O Klein Zwitserland D3 6-4 Definitief
.. HGC D2-O Victoria D4 1-9 Definitief
.. Ring Pass Delft D3-O Leiden-Leidse Studs D4 2-3 Definitief
ZONDAG 28 NOVEMBER 2021
.. Leonidas D5 HGC D2-O 2-3 Definitief
.. Victoria D4 Roomburg D2 0-1 Definitief
.. Leiden-Leidse Studs D4 Cartouche D2-O 3-4 Definitief
.. Klein Zwitserland D3 HDM D3 1-3 Definitief
.. HUDITO D3 Ring Pass Delft D3-O 2-4 Definitief
.. Pollux D2-O Westland D2-O 1-1 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 13 MAART 2022
  HUDITO D3 Cartouche D2-O Sportpark 'Kruithuisweg'
  Klein Zwitserland D3 HGC D2-O Sportpark 'HCKZ'
  Leonidas D5 Roomburg D2 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Pollux D2-O Leiden-Leidse Studs D4 Sportpark Kooikersweg
  Victoria D4 Ring Pass Delft D3-O Sportpark Kralingseweg (Victoria)
  Westland D2-O HDM D3 Sportp. 'Hoge Bomen'
ZONDAG 20 MAART 2022
  Cartouche D2-O Victoria D4 Sportpark DuiveSteyn
  HDM D3 Pollux D2-O Sportcomplex Groenendaal
  HGC D2-O Westland D2-O Roggewoning (HGC)
  Leiden-Leidse Studs D4 HUDITO D3 Sportpark de Krogt
  Ring Pass Delft D3-O Leonidas D5 Sportpark 'Hof van Delft'
  Roomburg D2 Klein Zwitserland D3 Sportpark Roomburg
ZONDAG 27 MAART 2022
  HDM D3 HGC D2-O Sportcomplex Groenendaal
  Klein Zwitserland D3 Ring Pass Delft D3-O Sportpark 'HCKZ'
  Leonidas D5 Cartouche D2-O Sportpark Toepad (Leonidas)
  Pollux D2-O HUDITO D3 Sportpark Kooikersweg
  Victoria D4 Leiden-Leidse Studs D4 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
  Westland D2-O Roomburg D2 Sportp. 'Hoge Bomen'
ZONDAG 3 APRIL 2022
  Cartouche D2-O Klein Zwitserland D3 Sportpark DuiveSteyn
  HGC D2-O Pollux D2-O Roggewoning (HGC)
  HUDITO D3 Victoria D4 Sportpark 'Kruithuisweg'
  Leiden-Leidse Studs D4 Leonidas D5 Sportpark de Krogt
  Ring Pass Delft D3-O Westland D2-O Sportpark 'Hof van Delft'
  Roomburg D2 HDM D3 Sportpark Roomburg
ZONDAG 10 APRIL 2022
  HDM D3 Ring Pass Delft D3-O Sportcomplex Groenendaal
  HGC D2-O Roomburg D2 Roggewoning (HGC)
  Klein Zwitserland D3 Leiden-Leidse Studs D4 Sportpark 'HCKZ'
  Leonidas D5 HUDITO D3 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Pollux D2-O Victoria D4 Sportpark Kooikersweg
  Westland D2-O Cartouche D2-O Sportp. 'Hoge Bomen'
ZONDAG 24 APRIL 2022
  Cartouche D2-O HDM D3 Sportpark DuiveSteyn
  HUDITO D3 Klein Zwitserland D3 Sportpark 'Kruithuisweg'
  Leiden-Leidse Studs D4 Westland D2-O Sportpark de Krogt
  Ring Pass Delft D3-O HGC D2-O Sportpark 'Hof van Delft'
  Roomburg D2 Pollux D2-O Sportpark Roomburg
  Victoria D4 Leonidas D5 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
ZONDAG 8 MEI 2022
  HDM D3 Leiden-Leidse Studs D4 Sportcomplex Groenendaal
  HGC D2-O Cartouche D2-O Roggewoning (HGC)
  Klein Zwitserland D3 Victoria D4 Sportpark 'HCKZ'
  Pollux D2-O Leonidas D5 Sportpark Kooikersweg
  Roomburg D2 Ring Pass Delft D3-O Sportpark Roomburg
  Westland D2-O HUDITO D3 Sportp. 'Hoge Bomen'
ZONDAG 15 MEI 2022
  Cartouche D2-O Roomburg D2 Sportpark DuiveSteyn
  HUDITO D3 HDM D3 Sportpark 'Kruithuisweg'
  Leiden-Leidse Studs D4 HGC D2-O Sportpark de Krogt
  Leonidas D5 Klein Zwitserland D3 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Ring Pass Delft D3-O Pollux D2-O Sportpark 'Hof van Delft'
  Victoria D4 Westland D2-O Sportpark Kralingseweg (Victoria)
ZONDAG 22 MEI 2022
  HDM D3 Victoria D4 Sportcomplex Groenendaal
  HGC D2-O HUDITO D3 Roggewoning (HGC)
  Pollux D2-O Klein Zwitserland D3 Sportpark Kooikersweg
  Ring Pass Delft D3-O Cartouche D2-O Sportpark 'Hof van Delft'
  Roomburg D2 Leiden-Leidse Studs D4 Sportpark Roomburg
  Westland D2-O Leonidas D5 Sportp. 'Hoge Bomen'
ZONDAG 29 MEI 2022
  HUDITO D3 Roomburg D2 Sportpark 'Kruithuisweg'
  Klein Zwitserland D3 Westland D2-O Sportpark 'HCKZ'
  Leiden-Leidse Studs D4 Ring Pass Delft D3-O Sportpark de Krogt
  Leonidas D5 HDM D3 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Pollux D2-O Cartouche D2-O Sportpark Kooikersweg
  Victoria D4 HGC D2-O Sportpark Kralingseweg (Victoria)
ZONDAG 12 JUNI 2022
  Cartouche D2-O Leiden-Leidse Studs D4 Sportpark DuiveSteyn
  HDM D3 Klein Zwitserland D3 Sportcomplex Groenendaal
  HGC D2-O Leonidas D5 Roggewoning (HGC)
  Ring Pass Delft D3-O HUDITO D3 Sportpark 'Hof van Delft'
  Roomburg D2 Victoria D4 Sportpark Roomburg
  Westland D2-O Pollux D2-O Sportp. 'Hoge Bomen'