Dames 05

Teamfoto

Teamondersteuning
Aanvoerder Nienke Mutters
Aanvoerder Geke de Kadt
Keeper Aukje Aarts

Nog 11 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Spel  
13 mrt 13623 Scoop Delft D2

 

thuis
20 mrt 13746 HV Victoria D10

20

uit route
27 mrt 13782 Goudse MHC D2

 

thuis
3 apr 13862 Schoonhovense MHC D1

50

uit route
10 apr 13940 R.H.V. Leonidas D11

 

thuis
24 apr 13984 R.H.V. Leonidas D17

25

uit route
8 mei 14099 DSHC D5

 

thuis
15 mei 14185 LOHC D8

35

uit route
Let op: Uittenue mee!   
22 mei 14257 LOHC D9

 

thuis
29 mei 14293 Groen-Geel D10

25

uit route
12 jun 14415 HC Schiedam D7

 

thuis
6 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Scoop Delft D2 11 29 9 2 0 42 11 0
2 Leiden D8 11 25 7 4 0 35 15 0
3 Leonidas D11 11 23 7 2 2 33 15 0
4 Gouda D2 11 21 7 0 4 38 14 0
5 Schiedam D7 11 19 6 1 4 31 23 0
6 DSHC D5 11 16 5 1 5 19 22 0
7 Victoria D10 11 16 5 1 5 14 26 0
8 Schoonhoven D1 11 15 4 3 4 19 20 0
9 HUDITO D5 11 10 3 1 7 16 18 0
10 Leonidas D17 11 7 2 1 8 15 33 0
11 Groen-Geel D10 11 6 1 3 7 6 28 0
12 Leiden D9 11 1 0 1 10 8 51 0

Uitslagenmatrix
  DSHC D5Gouda D2-OGroen-Geel D10HUDITO D5Leiden D9Leiden D8Leonidas D11Victoria D10Leonidas D17Scoop Delft D2-OSchoonhoven D1Schiedam D7
DSHC D5   0-1 1-0 1-2 3-2 2-1 5-3
Gouda D2-O 0-2   2-1 8-0 3-2 6-1
Groen-Geel D10 1-1 0-7   1-1 0-5 0-3 2-3
HUDITO D5 1-2   1-2 3-0 3-3 0-2
Leiden D9 0-4   1-12 0-1 1-4 0-2 3-6
Leiden D8 3-2 3-2 0-0   2-2 2-2 2-1
Leonidas D11 5-1 4-1 3-2   4-1 1-0 1-2
Victoria D10 1-0 1-3   2-0 0-5 2-2
Leonidas D17 1-4 2-0 1-4 0-3   1-4 0-5
Scoop Delft D2-O 4-1 2-1 1-0 9-0 3-3  
Schoonhoven D1 0-5 4-0 2-2 4-1 0-5  
Schiedam D7 2-0 2-1 2-3 3-4 2-2  

Uitslagen
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
.. Gouda D2-O Leiden D9 8-0 Definitief
.. Leonidas D17 Schiedam D7 0-5 Definitief
.. Leonidas D11 DSHC D5 5-1 Definitief
.. Schoonhoven D1 Leiden D8 2-2 Definitief
.. Victoria D10 Groen-Geel D10 1-0 Definitief
.. Scoop Delft D2-O HUDITO D5 1-0 Definitief
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
.. HUDITO D5 Victoria D10 3-0 Definitief
.. Groen-Geel D10 Gouda D2-O 0-7 Definitief
.. Leiden D9 Schoonhoven D1 0-2 Definitief
.. Leiden D8 Leonidas D11 2-2 Definitief
.. DSHC D5 Leonidas D17 3-2 Definitief
.. Schiedam D7 Scoop Delft D2-O 3-4 Definitief
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
.. Leonidas D17 Leiden D8 1-4 Definitief
.. Schoonhoven D1 Groen-Geel D10 4-0 Definitief
.. Leonidas D11 Leiden D9 3-2 Definitief
.. Gouda D2-O HUDITO D5 2-1 Definitief
.. Victoria D10 Scoop Delft D2-O 0-5 Definitief
.. DSHC D5 Schiedam D7 5-3 Definitief
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
.. Scoop Delft D2-O Gouda D2-O 2-1 Definitief
.. Leiden D9 Leonidas D17 1-4 Definitief
.. Leiden D8 DSHC D5 3-2 Definitief
.. Schiedam D7 Victoria D10 2-3 Definitief
.. Groen-Geel D10 Leonidas D11 0-5 Definitief
.. HUDITO D5 Schoonhoven D1 0-2 Definitief
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
.. Leonidas D17 Groen-Geel D10 2-0 Definitief
.. Schoonhoven D1 Scoop Delft D2-O 0-5 Definitief
.. Leonidas D11 HUDITO D5 4-1 Definitief
.. Gouda D2-O Victoria D10 6-1 Definitief
.. Leiden D8 Schiedam D7 2-1 Definitief
.. DSHC D5 Leiden D9 1-0 Definitief
ZONDAG 24 OKTOBER 2021
.. Victoria D10 Schoonhoven D1 2-2 Definitief
.. Scoop Delft D2-O Leonidas D11 3-3 Definitief
.. HUDITO D5 Leonidas D17 3-3 Definitief
.. Groen-Geel D10 DSHC D5 1-1 Definitief
.. Leiden D9 Leiden D8 1-12 Definitief
.. Schiedam D7 Gouda D2-O 2-0 Definitief
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
.. Leonidas D17 Scoop Delft D2-O 1-4 Definitief
.. Leonidas D11 Victoria D10 4-1 Definitief
.. Schoonhoven D1 Gouda D2-O 0-5 Definitief
.. Leiden D9 Schiedam D7 3-6 Definitief
.. Leiden D8 Groen-Geel D10 0-0 Definitief
.. DSHC D5 HUDITO D5 0-1 Definitief
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
.. Gouda D2-O Leonidas D11 3-2 Definitief
.. Victoria D10 Leonidas D17 2-0 Definitief
.. Scoop Delft D2-O DSHC D5 4-1 Definitief
.. HUDITO D5 Leiden D8 1-2 Definitief
.. Groen-Geel D10 Leiden D9 1-1 Definitief
.. Schiedam D7 Schoonhoven D1 2-2 Definitief
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
.. Leonidas D11 Schoonhoven D1 1-0 Definitief
.. Leonidas D17 Gouda D2-O 1-4 Definitief
.. DSHC D5 Victoria D10 1-2 Definitief
.. Leiden D8 Scoop Delft D2-O 2-2 Definitief
.. Leiden D9 HUDITO D5 0-4 Definitief
.. Groen-Geel D10 Schiedam D7 2-3 Definitief
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
.. Gouda D2-O DSHC D5 0-2 Definitief
.. Victoria D10 Leiden D8 1-3 Definitief
.. Scoop Delft D2-O Leiden D9 9-0 Definitief
.. HUDITO D5 Groen-Geel D10 1-2 Definitief
.. Schoonhoven D1 Leonidas D17 4-1 Definitief
.. Leonidas D11 Schiedam D7 1-2 Definitief
ZONDAG 28 NOVEMBER 2021
.. Groen-Geel D10 Scoop Delft D2-O 0-3 Definitief
.. Leiden D9 Victoria D10 0-1 Definitief
.. DSHC D5 Schoonhoven D1 2-1 Definitief
.. Schiedam D7 HUDITO D5 2-1 Definitief
.. Leonidas D17 Leonidas D11 0-3 Definitief
ZONDAG 5 DECEMBER 2021
.. Leiden D8 Gouda D2-O 3-2 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 13 MAART 2022
  DSHC D5 Leonidas D11 TU Delft - Sportcentrum DSHC
  Groen-Geel D10 Victoria D10 Roggewoning (Groen-Geel)
  HUDITO D5 Scoop Delft D2-O Sportpark 'Kruithuisweg'
  Leiden D8 Schoonhoven D1 Sportpark de Krogt
  Leiden D9 Gouda D2-O Sportpark de Krogt
  Schiedam D7 Leonidas D17 Sportpark HC Schiedam
ZONDAG 20 MAART 2022
  Gouda D2-O Groen-Geel D10 Groenhovenpark 4 (P - Groenheuvel)
  Leonidas D11 Leiden D8 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Leonidas D17 DSHC D5 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Schoonhoven D1 Leiden D9 Schoonhoven-Oost
  Scoop Delft D2-O Schiedam D7 TU Delft - Sportcentrum Dopie/Scoop
  Victoria D10 HUDITO D5 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
ZONDAG 27 MAART 2022
  Groen-Geel D10 Schoonhoven D1 Roggewoning (Groen-Geel)
  HUDITO D5 Gouda D2-O Sportpark 'Kruithuisweg'
  Leiden D8 Leonidas D17 Sportpark de Krogt
  Leiden D9 Leonidas D11 Sportpark de Krogt
  Schiedam D7 DSHC D5 Sportpark HC Schiedam
  Scoop Delft D2-O Victoria D10 TU Delft - Sportcentrum Dopie/Scoop
ZONDAG 3 APRIL 2022
  DSHC D5 Leiden D8 TU Delft - Sportcentrum DSHC
  Gouda D2-O Scoop Delft D2-O Groenhovenpark 4 (P - Groenheuvel)
  Leonidas D11 Groen-Geel D10 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Leonidas D17 Leiden D9 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Schoonhoven D1 HUDITO D5 Schoonhoven-Oost
  Victoria D10 Schiedam D7 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
ZONDAG 10 APRIL 2022
  Groen-Geel D10 Leonidas D17 Roggewoning (Groen-Geel)
  HUDITO D5 Leonidas D11 Sportpark 'Kruithuisweg'
  Leiden D9 DSHC D5 Sportpark de Krogt
  Schiedam D7 Leiden D8 Sportpark HC Schiedam
  Scoop Delft D2-O Schoonhoven D1 TU Delft - Sportcentrum Dopie/Scoop
  Victoria D10 Gouda D2-O Sportpark Kralingseweg (Victoria)
ZONDAG 24 APRIL 2022
  DSHC D5 Groen-Geel D10 TU Delft - Sportcentrum DSHC
  Gouda D2-O Schiedam D7 Groenhovenpark 4 (P - Groenheuvel)
  Leiden D8 Leiden D9 Sportpark de Krogt
  Leonidas D11 Scoop Delft D2-O Sportpark Toepad (Leonidas)
  Leonidas D17 HUDITO D5 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Schoonhoven D1 Victoria D10 Schoonhoven-Oost
ZONDAG 8 MEI 2022
  Gouda D2-O Schoonhoven D1 Groenhovenpark 4 (P - Groenheuvel)
  Groen-Geel D10 Leiden D8 Roggewoning (Groen-Geel)
  HUDITO D5 DSHC D5 Sportpark 'Kruithuisweg'
  Schiedam D7 Leiden D9 Sportpark HC Schiedam
  Scoop Delft D2-O Leonidas D17 TU Delft - Sportcentrum Dopie/Scoop
  Victoria D10 Leonidas D11 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
ZONDAG 15 MEI 2022
  DSHC D5 Scoop Delft D2-O TU Delft - Sportcentrum DSHC
  Leiden D8 HUDITO D5 Sportpark de Krogt
  Leiden D9 Groen-Geel D10 Sportpark de Krogt
  Leonidas D11 Gouda D2-O Sportpark Toepad (Leonidas)
  Leonidas D17 Victoria D10 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Schoonhoven D1 Schiedam D7 Schoonhoven-Oost
ZONDAG 22 MEI 2022
  Gouda D2-O Leonidas D17 Groenhovenpark 4 (P - Groenheuvel)
  HUDITO D5 Leiden D9 Sportpark 'Kruithuisweg'
  Schiedam D7 Groen-Geel D10 Sportpark HC Schiedam
  Schoonhoven D1 Leonidas D11 Schoonhoven-Oost
  Scoop Delft D2-O Leiden D8 TU Delft - Sportcentrum Dopie/Scoop
  Victoria D10 DSHC D5 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
ZONDAG 29 MEI 2022
  DSHC D5 Gouda D2-O TU Delft - Sportcentrum DSHC
  Groen-Geel D10 HUDITO D5 Roggewoning (Groen-Geel)
  Leiden D8 Victoria D10 Sportpark de Krogt
  Leiden D9 Scoop Delft D2-O Sportpark de Krogt
  Leonidas D17 Schoonhoven D1 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Schiedam D7 Leonidas D11 Sportpark HC Schiedam
ZONDAG 12 JUNI 2022
  Gouda D2-O Leiden D8 Groenhovenpark 4 (P - Groenheuvel)
  HUDITO D5 Schiedam D7 Sportpark 'Kruithuisweg'
  Leonidas D11 Leonidas D17 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Schoonhoven D1 DSHC D5 Schoonhoven-Oost
  Scoop Delft D2-O Groen-Geel D10 TU Delft - Sportcentrum Dopie/Scoop
  Victoria D10 Leiden D9 Sportpark Kralingseweg (Victoria)