Dames 07

Teamfoto

Teamondersteuning
Aanvoerder Marieke van Dam
Aanvoerder Ilona Holsnijders
Trainer Bjorn Tilburgs

Nog 10 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Spel  
13 mrt 12823 HDS D4

 

thuis
20 mrt 13699 L.S.C. ALECTO D8

 

thuis
27 mrt 13814 R.H.V. Leonidas D26

25

uit route
3 apr 13845 Hockey Club Wateringse Veld D3

 

thuis
10 apr 13947 Craeyenhout D6

30

uit route
8 mei 14090 LOHC D10

35

uit route
Let op: Uittenue mee!   
15 mei 14137 HC Schiedam D11

 

thuis
22 mei 14215 HC Pijnacker D5

15

uit route
Let op: Uittenue mee!   
29 mei 14283 Groen-Geel D15

 

thuis
12 jun 14359 Berkel Rodenrijs D3

15

uit route
5 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Pijnacker D5 10 28 9 1 0 46 10 0
2 Alecto D8 10 27 9 0 1 59 7 0
3 Leonidas D26 10 25 8 1 1 41 13 0
4 HUDITO D7 10 21 7 0 3 43 10 0
5 Leiden D10 10 15 5 0 5 30 28 0
6 Berkel-Rodenrijs D3 10 13 4 1 5 17 24 0
7 Groen-Geel D15 10 11 3 2 5 11 30 0
8 HDS D4 10 10 3 1 6 26 45 0
9 Craeyenhout D6 10 8 2 2 6 24 28 0
10 Wateringse veld D3 10 0 1 0 9 8 62 3
11 Schiedam D11 10 0 0 0 10 5 53 0

Uitslagenmatrix
  Berkel-Rodenrijs D3Groen-Geel D15HUDITO D7Leiden-Quintus D10Craeyenhout D6HDS D4Alecto-Augustinus D8Leonidas D26Schiedam D11Pijnacker D5Wateringse veld D3
Berkel-Rodenrijs D3   1-1 2-1 0-3 4-1 2-0
Groen-Geel D15   0-4 4-3 1-1 0-2 0-9
HUDITO D7 4-1   6-0 1-0 1-3 0-3
Leiden-Quintus D10 5-2   1-2 1-5 4-1
Craeyenhout D6 1-4 3-5   3-3 1-3 2-4 6-0
HDS D4 3-1 1-12 1-2   5-0 2-4
Alecto-Augustinus D8 7-0 2-0 9-0   12-0 16-0
Leonidas D26 4-1 4-2 6-2 8-2 2-3   2-2
Schiedam D11 0-3 0-7 0-7 1-5 0-3  
Pijnacker D5 4-0 3-2 4-1   8-0
Wateringse veld D3 0-1 0-8 4-8 0-7 3-2  

Uitslagen
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
.. Groen-Geel D15 Leonidas D26 0-2 Definitief
.. Pijnacker D5 Wateringse veld D3 8-0 Definitief
.. Schiedam D11 Craeyenhout D6 1-5 Definitief
.. HDS D4 HUDITO D7 1-12 Definitief
.. Berkel-Rodenrijs D3 Alecto-Augustinus D8 0-3 Definitief
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
.. Wateringse veld D3 Groen-Geel D15 0-1 Definitief
.. Leonidas D26 Berkel-Rodenrijs D3 4-1 Definitief
.. Alecto-Augustinus D8 HUDITO D7 2-0 Definitief
.. HDS D4 Leiden-Quintus D10 1-2 Definitief
.. Craeyenhout D6 Pijnacker D5 2-4 Definitief
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
.. HUDITO D7 Leonidas D26 1-3 Definitief
.. Berkel-Rodenrijs D3 Wateringse veld D3 2-0 Definitief
.. Groen-Geel D15 Craeyenhout D6 1-1 Definitief
.. Schiedam D11 Leiden-Quintus D10 0-7 Definitief
.. Alecto-Augustinus D8 HDS D4 9-0 Definitief
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
.. Leiden-Quintus D10 Pijnacker D5 1-5 Definitief
.. Craeyenhout D6 Berkel-Rodenrijs D3 1-4 Definitief
.. Wateringse veld D3 HUDITO D7 0-8 Definitief
.. Leonidas D26 Alecto-Augustinus D8 2-3 Definitief
.. HDS D4 Schiedam D11 5-0 Definitief
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
.. Leonidas D26 HDS D4 8-2 Definitief
.. HUDITO D7 Craeyenhout D6 1-0 Definitief
.. Groen-Geel D15 Leiden-Quintus D10 4-3 Definitief
.. Pijnacker D5 Schiedam D11 4-1 Definitief
.. Alecto-Augustinus D8 Wateringse veld D3 16-0 Definitief
ZONDAG 24 OKTOBER 2021
.. Craeyenhout D6 Alecto-Augustinus D8 1-3 Definitief
.. Wateringse veld D3 Leonidas D26 0-7 Definitief
.. HDS D4 Pijnacker D5 2-4 Definitief
.. Schiedam D11 Groen-Geel D15 0-3 Definitief
.. Leiden-Quintus D10 Berkel-Rodenrijs D3 5-2 Definitief
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
.. HUDITO D7 Leiden-Quintus D10 6-0 Definitief
.. Berkel-Rodenrijs D3 Schiedam D11 4-1 Definitief
.. Groen-Geel D15 Pijnacker D5 0-9 Definitief
.. Wateringse veld D3 HDS D4 4-8 Definitief
.. Leonidas D26 Craeyenhout D6 6-2 Definitief
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
.. Craeyenhout D6 Wateringse veld D3 6-0 Definitief
.. Leiden-Quintus D10 Alecto-Augustinus D8 1-2 Definitief
.. Schiedam D11 HUDITO D7 0-7 Definitief
.. Pijnacker D5 Berkel-Rodenrijs D3 4-0 Definitief
.. HDS D4 Groen-Geel D15 3-1 Definitief
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
.. HUDITO D7 Pijnacker D5 0-3 Definitief
.. Berkel-Rodenrijs D3 Groen-Geel D15 1-1 Definitief
.. Alecto-Augustinus D8 Schiedam D11 12-0 Definitief
.. Leonidas D26 Leiden-Quintus D10 4-2 Definitief
.. Craeyenhout D6 HDS D4 3-3 Definitief
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
.. Schiedam D11 Leonidas D26 0-3 Definitief
.. Berkel-Rodenrijs D3 HDS D4 2-1 Definitief
.. Groen-Geel D15 HUDITO D7 0-4 Definitief
.. Pijnacker D5 Alecto-Augustinus D8 3-2 Definitief
.. Leiden-Quintus D10 Wateringse veld D3 4-1 Definitief
ZONDAG 28 NOVEMBER 2021
.. Alecto-Augustinus D8 Groen-Geel D15 7-0 Definitief
.. Craeyenhout D6 Leiden-Quintus D10 3-5 Definitief
.. Leonidas D26 Pijnacker D5 2-2 Definitief
.. HUDITO D7 Berkel-Rodenrijs D3 4-1 Definitief
ZONDAG 5 DECEMBER 2021
.. Wateringse veld D3 Schiedam D11 3-2 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 13 MAART 2022
  Alecto-Augustinus D8 Berkel-Rodenrijs D3 Sportpark 'De Bloemerd'
  Craeyenhout D6 Schiedam D11 H.B.S. - Craeyenhout
  HUDITO D7 HDS D4 Sportpark 'Kruithuisweg'
  Leonidas D26 Groen-Geel D15 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Wateringse veld D3 Pijnacker D5 Wateringse Veld
ZONDAG 20 MAART 2022
  Berkel-Rodenrijs D3 Leonidas D26 Sportp. 'Het Hoge Land'
  Groen-Geel D15 Wateringse veld D3 Roggewoning (Groen-Geel)
  HUDITO D7 Alecto-Augustinus D8 Sportpark 'Kruithuisweg'
  Leiden-Quintus D10 HDS D4 Sportpark de Krogt
  Pijnacker D5 Craeyenhout D6 Sportpark 'De Groene Wijdte'
ZONDAG 27 MAART 2022
  Craeyenhout D6 Groen-Geel D15 H.B.S. - Craeyenhout
  HDS D4 Alecto-Augustinus D8 Madestein (Loosduinen)
  Leiden-Quintus D10 Schiedam D11 Sportpark de Krogt
  Leonidas D26 HUDITO D7 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Wateringse veld D3 Berkel-Rodenrijs D3 Wateringse Veld
ZONDAG 3 APRIL 2022
  Alecto-Augustinus D8 Leonidas D26 Sportpark 'De Bloemerd'
  Berkel-Rodenrijs D3 Craeyenhout D6 Sportp. 'Het Hoge Land'
  HUDITO D7 Wateringse veld D3 Sportpark 'Kruithuisweg'
  Pijnacker D5 Leiden-Quintus D10 Sportpark 'De Groene Wijdte'
  Schiedam D11 HDS D4 Sportpark HC Schiedam
ZONDAG 10 APRIL 2022
  Craeyenhout D6 HUDITO D7 H.B.S. - Craeyenhout
  HDS D4 Leonidas D26 Madestein (Loosduinen)
  Leiden-Quintus D10 Groen-Geel D15 Sportpark de Krogt
  Schiedam D11 Pijnacker D5 Sportpark HC Schiedam
  Wateringse veld D3 Alecto-Augustinus D8 Wateringse Veld
ZONDAG 24 APRIL 2022
  Alecto-Augustinus D8 Craeyenhout D6 Sportpark 'De Bloemerd'
  Berkel-Rodenrijs D3 Leiden-Quintus D10 Sportp. 'Het Hoge Land'
  Groen-Geel D15 Schiedam D11 Roggewoning (Groen-Geel)
  Leonidas D26 Wateringse veld D3 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Pijnacker D5 HDS D4 Sportpark 'De Groene Wijdte'
ZONDAG 8 MEI 2022
  Craeyenhout D6 Leonidas D26 H.B.S. - Craeyenhout
  HDS D4 Wateringse veld D3 Madestein (Loosduinen)
  Leiden-Quintus D10 HUDITO D7 Sportpark de Krogt
  Pijnacker D5 Groen-Geel D15 Sportpark 'De Groene Wijdte'
  Schiedam D11 Berkel-Rodenrijs D3 Sportpark HC Schiedam
ZONDAG 15 MEI 2022
  Alecto-Augustinus D8 Leiden-Quintus D10 Sportpark 'De Bloemerd'
  Berkel-Rodenrijs D3 Pijnacker D5 Sportp. 'Het Hoge Land'
  Groen-Geel D15 HDS D4 Roggewoning (Groen-Geel)
  HUDITO D7 Schiedam D11 Sportpark 'Kruithuisweg'
  Wateringse veld D3 Craeyenhout D6 Wateringse Veld
ZONDAG 22 MEI 2022
  Groen-Geel D15 Berkel-Rodenrijs D3 Roggewoning (Groen-Geel)
  HDS D4 Craeyenhout D6 Madestein (Loosduinen)
  Leiden-Quintus D10 Leonidas D26 Sportpark de Krogt
  Pijnacker D5 HUDITO D7 Sportpark 'De Groene Wijdte'
  Schiedam D11 Alecto-Augustinus D8 Sportpark HC Schiedam
ZONDAG 29 MEI 2022
  Alecto-Augustinus D8 Pijnacker D5 Sportpark 'De Bloemerd'
  HDS D4 Berkel-Rodenrijs D3 Madestein (Loosduinen)
  HUDITO D7 Groen-Geel D15 Sportpark 'Kruithuisweg'
  Leonidas D26 Schiedam D11 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Wateringse veld D3 Leiden-Quintus D10 Wateringse Veld
ZONDAG 12 JUNI 2022
  Berkel-Rodenrijs D3 HUDITO D7 Sportp. 'Het Hoge Land'
  Groen-Geel D15 Alecto-Augustinus D8 Roggewoning (Groen-Geel)
  Leiden-Quintus D10 Craeyenhout D6 Sportpark de Krogt
  Pijnacker D5 Leonidas D26 Sportpark 'De Groene Wijdte'
  Schiedam D11 Wateringse veld D3 Sportpark HC Schiedam