Heren 03

Teamfoto

Teamondersteuning
Aanvoerder Luuk Peters
Coach Tim Faase
Coach Joppe Brouwer
Trainer Tim Faase

Nog 11 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Spel  
13 mrt 11745 MHC Forescate H2

 

thuis
20 mrt 11815 Groen-Geel H4

25

uit route
27 mrt 11883 HC Alphen H3

 

thuis
3 apr 11936 Leidse Hockey Club Roomburg H3

30

uit route
Let op: Uittenue mee!   
10 apr 12021 HGC H2

 

thuis
24 apr 12067 R.H.V. Leonidas H8

25

uit route
8 mei 12159 LOHC H5

 

thuis
15 mei 12189 Mixed Hockeyclub Zoetermeer H3

20

uit route
22 mei 12297 Rijswijksche Hockey Club H2

 

thuis
29 mei 12366 L.S.C. ALECTO H4

 

thuis
12 jun 12438 V.M.H.C. CARTOUCHE H5

20

uit route
6 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Cartouche H5 11 33 11 0 0 46 15 0
2 Leonidas H8 11 27 9 0 2 26 11 0
3 Forescate H2 11 22 7 1 3 43 32 0
4 Alphen H3 11 21 7 0 4 49 31 0
5 Zoetermeer H3 11 19 6 1 4 58 27 0
6 Roomburg H3 11 16 4 4 3 29 24 0
7 Alecto H4 11 13 4 1 6 25 37 0
8 Leiden H5 11 11 3 2 6 31 29 0
9 Rijswijk H2 11 9 2 3 6 34 41 0
10 HUDITO H3 11 8 2 2 7 23 30 0
11 HGC H2 11 7 2 1 8 20 76 0
12 Groen-Geel H4 11 4 1 1 9 20 51 0

Uitslagenmatrix
  Alecto-Augustinus H4Alphen H3Cartouche H5Forescate H2-OGroen-Geel H4HGC H2-OHUDITO H3Leiden H5Leonidas H8Roomburg H3Rijswijk H2Zoetermeer H3
Alecto-Augustinus H4   1-7 1-7 0-3 2-4 2-2 4-0
Alphen H3   3-5 2-4 6-1 3-2 4-3 5-4
Cartouche H5   3-2 4-0 3-0 3-1 6-2
Forescate H2-O 5-4   4-2 10-2 4-3 2-1 4-4
Groen-Geel H4 1-2 3-4 2-5   3-2 0-4
HGC H2-O 2-4 2-12 6-1   2-2 1-2 5-4
HUDITO H3 1-2 7-2   1-2 2-3 1-5
Leiden H5 3-5 3-5 8-0 2-0   2-2 1-2
Leonidas H8 3-0 2-0 0-3 3-0   3-1
Roomburg H3 3-2 3-3 5-0   4-0 3-3
Rijswijk H2 3-5 4-3 9-1 2-2 4-4 2-3  
Zoetermeer H3 5-1 5-2 24-0 1-3 7-1  

Uitslagen
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
.. Zoetermeer H3 HGC H2-O 24-0 Definitief
.. Leonidas H8 Leiden H5 3-0 Definitief
.. Forescate H2-O HUDITO H3 4-3 Definitief
.. Roomburg H3 Rijswijk H2 4-0 Definitief
.. Groen-Geel H4 Cartouche H5 2-5 Definitief
.. Alecto-Augustinus H4 Alphen H3 1-7 Definitief
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
.. HUDITO H3 Groen-Geel H4 7-2 Definitief
.. Alphen H3 Forescate H2-O 2-4 Definitief
.. HGC H2-O Alecto-Augustinus H4 2-4 Definitief
.. Leiden H5 Zoetermeer H3 1-2 Definitief
.. Rijswijk H2 Leonidas H8 2-3 Definitief
.. Cartouche H5 Roomburg H3 3-0 Definitief
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
.. Forescate H2-O HGC H2-O 10-2 Definitief
.. Alecto-Augustinus H4 Leiden H5 2-4 Definitief
.. Leonidas H8 Cartouche H5 0-3 Definitief
.. Roomburg H3 Groen-Geel H4 3-3 Definitief
.. Alphen H3 HUDITO H3 6-1 Definitief
.. Zoetermeer H3 Rijswijk H2 7-1 Definitief
DONDERDAG 30 SEPTEMBER 2021
.. Leiden H5 Forescate H2-O 3-5 Definitief
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
.. Cartouche H5 Zoetermeer H3 6-2 Definitief
.. HUDITO H3 Roomburg H3 2-3 Definitief
.. HGC H2-O Alphen H3 2-12 Definitief
.. Groen-Geel H4 Leonidas H8 0-4 Definitief
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
.. Alphen H3 Leiden H5 3-2 Definitief
.. HGC H2-O HUDITO H3 2-2 Definitief
.. Leonidas H8 Roomburg H3 3-1 Definitief
.. Zoetermeer H3 Groen-Geel H4 5-2 Definitief
.. Forescate H2-O Rijswijk H2 4-4 Definitief
.. Alecto-Augustinus H4 Cartouche H5 1-7 Definitief
ZONDAG 17 OKTOBER 2021
.. Rijswijk H2 Alecto-Augustinus H4 3-5 Definitief
ZONDAG 24 OKTOBER 2021
.. Cartouche H5 Forescate H2-O 3-2 Definitief
.. Leiden H5 HGC H2-O 8-0 Definitief
.. Roomburg H3 Zoetermeer H3 3-3 Definitief
.. Groen-Geel H4 Alecto-Augustinus H4 1-2 Definitief
.. Rijswijk H2 Alphen H3 4-3 Definitief
.. HUDITO H3 Leonidas H8 1-2 Definitief
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
.. Alphen H3 Cartouche H5 3-5 Definitief
.. Forescate H2-O Groen-Geel H4 4-2 Definitief
.. Zoetermeer H3 Leonidas H8 1-3 Definitief
.. HGC H2-O Rijswijk H2 5-4 Definitief
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
.. HUDITO H3 Zoetermeer H3 1-5 Definitief
.. Rijswijk H2 Leiden H5 4-4 Definitief
.. Leonidas H8 Alecto-Augustinus H4 3-0 Definitief
.. Roomburg H3 Forescate H2-O 3-2 Definitief
.. Groen-Geel H4 Alphen H3 3-4 Definitief
.. Cartouche H5 HGC H2-O 4-0 Definitief
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
.. Forescate H2-O Leonidas H8 2-1 Definitief
.. Alecto-Augustinus H4 Zoetermeer H3 4-0 Definitief
.. Leiden H5 Cartouche H5 3-5 Definitief
.. Rijswijk H2 HUDITO H3 2-2 Definitief
.. HGC H2-O Groen-Geel H4 6-1 Definitief
.. Alphen H3 Roomburg H3 4-3 Definitief
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
.. Roomburg H3 HGC H2-O 5-0 Definitief
.. Alecto-Augustinus H4 HUDITO H3 0-3 Definitief
.. Zoetermeer H3 Forescate H2-O 5-1 Definitief
.. Leonidas H8 Alphen H3 2-0 Definitief
.. Groen-Geel H4 Leiden H5 3-2 Definitief
.. Cartouche H5 Rijswijk H2 3-1 Definitief
DINSDAG 23 NOVEMBER 2021
.. Leiden H5 HUDITO H3 2-0 Definitief
DONDERDAG 25 NOVEMBER 2021
.. Alecto-Augustinus H4 Roomburg H3 2-2 Definitief
ZONDAG 28 NOVEMBER 2021
.. Alphen H3 Zoetermeer H3 5-4 Definitief
.. HUDITO H3 Cartouche H5 1-2 Definitief
.. Forescate H2-O Alecto-Augustinus H4 5-4 Definitief
.. Rijswijk H2 Groen-Geel H4 9-1 Definitief
.. Leiden H5 Roomburg H3 2-2 Definitief
.. HGC H2-O Leonidas H8 1-2 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 13 MAART 2022
  Alphen H3 Alecto-Augustinus H4 Sportpark Zegersloot
  Cartouche H5 Groen-Geel H4 Sportpark DuiveSteyn
  HGC H2-O Zoetermeer H3 Roggewoning (HGC)
  HUDITO H3 Forescate H2-O Sportpark 'Kruithuisweg'
  Leiden H5 Leonidas H8 Sportpark de Krogt
  Rijswijk H2 Roomburg H3 Sportpark Lange Kleiweg
ZONDAG 20 MAART 2022
  Alecto-Augustinus H4 HGC H2-O Sportpark 'De Bloemerd'
  Forescate H2-O Alphen H3 Sportpark 'Adegeest'
  Groen-Geel H4 HUDITO H3 Roggewoning (Groen-Geel)
  Leonidas H8 Rijswijk H2 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Roomburg H3 Cartouche H5 Sportpark Roomburg
  Zoetermeer H3 Leiden H5 Sportp. 'Van Tuyll'
ZONDAG 27 MAART 2022
  Cartouche H5 Leonidas H8 Sportpark DuiveSteyn
  Groen-Geel H4 Roomburg H3 Roggewoning (Groen-Geel)
  HGC H2-O Forescate H2-O Roggewoning (HGC)
  HUDITO H3 Alphen H3 Sportpark 'Kruithuisweg'
  Leiden H5 Alecto-Augustinus H4 Sportpark de Krogt
  Rijswijk H2 Zoetermeer H3 Sportpark Lange Kleiweg
ZONDAG 3 APRIL 2022
  Alecto-Augustinus H4 Rijswijk H2 Sportpark 'De Bloemerd'
  Alphen H3 HGC H2-O Sportpark Zegersloot
  Forescate H2-O Leiden H5 Sportpark 'Adegeest'
  Leonidas H8 Groen-Geel H4 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Roomburg H3 HUDITO H3 Sportpark Roomburg
  Zoetermeer H3 Cartouche H5 Sportp. 'Van Tuyll'
ZONDAG 10 APRIL 2022
  Cartouche H5 Alecto-Augustinus H4 Sportpark DuiveSteyn
  Groen-Geel H4 Zoetermeer H3 Roggewoning (Groen-Geel)
  HUDITO H3 HGC H2-O Sportpark 'Kruithuisweg'
  Leiden H5 Alphen H3 Sportpark de Krogt
  Rijswijk H2 Forescate H2-O Sportpark Lange Kleiweg
  Roomburg H3 Leonidas H8 Sportpark Roomburg
ZONDAG 24 APRIL 2022
  Alecto-Augustinus H4 Groen-Geel H4 Sportpark 'De Bloemerd'
  Alphen H3 Rijswijk H2 Sportpark Zegersloot
  Forescate H2-O Cartouche H5 Sportpark 'Adegeest'
  HGC H2-O Leiden H5 Roggewoning (HGC)
  Leonidas H8 HUDITO H3 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Zoetermeer H3 Roomburg H3 Sportp. 'Van Tuyll'
ZONDAG 8 MEI 2022
  Cartouche H5 Alphen H3 Sportpark DuiveSteyn
  Groen-Geel H4 Forescate H2-O Roggewoning (Groen-Geel)
  HUDITO H3 Leiden H5 Sportpark 'Kruithuisweg'
  Leonidas H8 Zoetermeer H3 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Rijswijk H2 HGC H2-O Sportpark Lange Kleiweg
  Roomburg H3 Alecto-Augustinus H4 Sportpark Roomburg
ZONDAG 15 MEI 2022
  Alecto-Augustinus H4 Leonidas H8 Sportpark 'De Bloemerd'
  Alphen H3 Groen-Geel H4 Sportpark Zegersloot
  Forescate H2-O Roomburg H3 Sportpark 'Adegeest'
  HGC H2-O Cartouche H5 Roggewoning (HGC)
  Leiden H5 Rijswijk H2 Sportpark de Krogt
  Zoetermeer H3 HUDITO H3 Sportp. 'Van Tuyll'
ZONDAG 22 MEI 2022
  Cartouche H5 Leiden H5 Sportpark DuiveSteyn
  Groen-Geel H4 HGC H2-O Roggewoning (Groen-Geel)
  HUDITO H3 Rijswijk H2 Sportpark 'Kruithuisweg'
  Leonidas H8 Forescate H2-O Sportpark Toepad (Leonidas)
  Roomburg H3 Alphen H3 Sportpark Roomburg
  Zoetermeer H3 Alecto-Augustinus H4 Sportp. 'Van Tuyll'
ZONDAG 29 MEI 2022
  Alphen H3 Leonidas H8 Sportpark Zegersloot
  Forescate H2-O Zoetermeer H3 Sportpark 'Adegeest'
  HGC H2-O Roomburg H3 Roggewoning (HGC)
  HUDITO H3 Alecto-Augustinus H4 Sportpark 'Kruithuisweg'
  Leiden H5 Groen-Geel H4 Sportpark de Krogt
  Rijswijk H2 Cartouche H5 Sportpark Lange Kleiweg
ZONDAG 12 JUNI 2022
  Alecto-Augustinus H4 Forescate H2-O Sportpark 'De Bloemerd'
  Cartouche H5 HUDITO H3 Sportpark DuiveSteyn
  Groen-Geel H4 Rijswijk H2 Roggewoning (Groen-Geel)
  Leonidas H8 HGC H2-O Sportpark Toepad (Leonidas)
  Roomburg H3 Leiden H5 Sportpark Roomburg
  Zoetermeer H3 Alphen H3 Sportp. 'Van Tuyll'