Heren 09

Teamfoto

Teamondersteuning
Aanvoerder Pim van der Honing
Aanvoerder Roderick de Kat Angelino
Barbegeleider Bas Kreupeling
Keeper Ruben Koningsveld
Trainer Lisa Kerkhof

Nog 11 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Spel  
13 mrt 11734 DSHC H6

1

uit route
20 mrt 11768 Hockey Club Rotterdam H6

 

thuis
27 mrt 11855 R.H.V. Leonidas H21

25

uit route
3 apr 11905 HC Schiedam H6

 

thuis
10 apr 11987 Dopie H4

1

uit route
24 apr 12044 Hockeyclub Barendrecht H3

 

thuis
8 mei 12107 R.H.V. Leonidas H20

25

uit route
15 mei 12182 Groen-Geel H5

 

thuis
22 mei 12239 Schoonhovense MHC H1

50

uit route
29 mei 12364 VMHC Pollux H3

20

uit route
12 jun 12377 R.H.V. Leonidas H19

 

thuis
5 thuiswedstrijden en 6 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Rotterdam H6 11 33 11 0 0 49 4 0
2 Leonidas H21 11 27 9 0 2 36 25 0
3 Barendrecht H3 11 20 6 2 3 27 20 0
4 Schoonhoven H1 11 19 6 1 4 40 25 0
5 Groen-Geel H5 11 19 5 4 2 26 20 0
6 Leonidas H20 11 16 5 1 5 42 28 0
7 DSHC H6 11 16 4 4 3 27 20 0
8 Pollux H3 11 10 3 1 7 23 36 0
9 Leonidas H19 11 9 3 0 8 16 44 0
10 Dopie H4 11 9 2 3 6 18 21 0
11 HUDITO H9 11 9 2 3 6 22 40 0
12 Schiedam H6 11 1 0 1 10 5 48 0

Uitslagenmatrix
  Barendrecht H3-ODopie H4DSHC H6Groen-Geel H5HUDITO H9Pollux H3Rotterdam H6Schoonhoven H1Leonidas H19Leonidas H20Leonidas H21Schiedam H6
Barendrecht H3-O   2-0 3-1 0-0 4-1 2-3
Dopie H4   1-3 0-4 5-1 2-3 1-1
DSHC H6 1-0   2-0 2-2 5-2 2-2 2-3
Groen-Geel H5 1-1 4-4   2-2 3-2 4-2
HUDITO H9 2-2 2-2   4-3 2-5 2-7 1-5
Pollux H3 3-3 0-5 3-0   3-4 3-10
Rotterdam H6 4-0 2-1 2-0 5-0 4-1   6-0
Schoonhoven H1 5-2 3-4 0-4   6-0 7-0
Leonidas H19 2-4 0-5 4-2 1-3 0-7   2-1
Leonidas H20 1-2 0-6 3-1 2-3   9-0
Leonidas H21 3-1 3-1 1-6 5-3 4-1 4-3  
Schiedam H6 0-5 0-5 1-3 1-4 0-3 1-3  

Uitslagen
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
.. Schoonhoven H1 Rotterdam H6 0-4 Definitief
.. Groen-Geel H5 Leonidas H21 4-2 Definitief
.. Leonidas H19 Pollux H3 1-3 Definitief
.. Leonidas H20 Schiedam H6 9-0 Definitief
.. Barendrecht H3-O Dopie H4 2-0 Definitief
.. HUDITO H9 DSHC H6 2-2 Definitief
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
.. Pollux H3 Barendrecht H3-O 3-3 Definitief
.. DSHC H6 Leonidas H19 5-2 Definitief
.. Rotterdam H6 HUDITO H9 5-0 Definitief
.. Leonidas H21 Schoonhoven H1 5-3 Definitief
.. Schiedam H6 Groen-Geel H5 1-3 Definitief
.. Dopie H4 Leonidas H20 2-3 Definitief
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
.. Leonidas H19 Rotterdam H6 0-7 Definitief
.. HUDITO H9 Leonidas H21 1-5 Definitief
.. Groen-Geel H5 Dopie H4 1-1 Definitief
.. Leonidas H20 Barendrecht H3-O 1-2 Definitief
.. DSHC H6 Pollux H3 2-0 Definitief
.. Schoonhoven H1 Schiedam H6 7-0 Definitief
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
.. Dopie H4 Schoonhoven H1 0-4 Definitief
.. Pollux H3 Leonidas H20 3-10 Definitief
.. Rotterdam H6 DSHC H6 2-1 Definitief
.. Schiedam H6 HUDITO H9 1-4 Definitief
.. Barendrecht H3-O Groen-Geel H5 0-0 Definitief
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
.. DSHC H6 Leonidas H21 2-3 Definitief
.. Rotterdam H6 Pollux H3 4-1 Definitief
.. Groen-Geel H5 Leonidas H20 3-2 Definitief
.. Schoonhoven H1 Barendrecht H3-O 5-2 Definitief
.. Leonidas H19 Schiedam H6 2-1 Definitief
.. HUDITO H9 Dopie H4 2-2 Definitief
ZONDAG 17 OKTOBER 2021
.. Leonidas H21 Leonidas H19 4-1 Definitief
ZONDAG 24 OKTOBER 2021
.. Barendrecht H3-O HUDITO H9 4-1 Definitief
.. Leonidas H21 Rotterdam H6 1-6 Definitief
.. Schiedam H6 DSHC H6 0-5 Definitief
.. Leonidas H20 Schoonhoven H1 3-1 Definitief
.. Dopie H4 Leonidas H19 5-1 Definitief
.. Pollux H3 Groen-Geel H5 3-0 Definitief
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
.. Rotterdam H6 Schiedam H6 6-0 Definitief
.. Leonidas H19 Barendrecht H3-O 2-4 Definitief
.. HUDITO H9 Leonidas H20 2-7 Definitief
.. Schoonhoven H1 Groen-Geel H5 3-4 Definitief
.. Leonidas H21 Pollux H3 3-1 Definitief
.. DSHC H6 Dopie H4 1-0 Definitief
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
.. Pollux H3 Schoonhoven H1 3-4 Definitief
.. Schiedam H6 Leonidas H21 1-3 Definitief
.. Groen-Geel H5 HUDITO H9 2-2 Definitief
.. Leonidas H20 Leonidas H19 2-3 Definitief
.. Barendrecht H3-O DSHC H6 3-1 Definitief
.. Dopie H4 Rotterdam H6 1-3 Definitief
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
.. Leonidas H19 Groen-Geel H5 0-5 Definitief
.. HUDITO H9 Schoonhoven H1 2-5 Definitief
.. Leonidas H21 Dopie H4 3-1 Definitief
.. Schiedam H6 Pollux H3 0-3 Definitief
.. Rotterdam H6 Barendrecht H3-O 4-0 Definitief
.. DSHC H6 Leonidas H20 2-2 Definitief
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
.. Leonidas H20 Rotterdam H6 0-6 Definitief
.. HUDITO H9 Pollux H3 4-3 Definitief
.. Schoonhoven H1 Leonidas H19 6-0 Definitief
.. Groen-Geel H5 DSHC H6 4-4 Definitief
.. Barendrecht H3-O Leonidas H21 2-3 Definitief
.. Dopie H4 Schiedam H6 1-1 Definitief
ZONDAG 28 NOVEMBER 2021
.. DSHC H6 Schoonhoven H1 2-2 Definitief
.. Pollux H3 Dopie H4 0-5 Definitief
.. Leonidas H19 HUDITO H9 4-2 Definitief
.. Schiedam H6 Barendrecht H3-O 0-5 Definitief
.. Rotterdam H6 Groen-Geel H5 2-0 Definitief
ZONDAG 5 DECEMBER 2021
.. Leonidas H21 Leonidas H20 4-3 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 13 MAART 2022
  DSHC H6 HUDITO H9 TU Delft - Sportcentrum DSHC
  Dopie H4 Barendrecht H3-O TU Delft - Sportcentrum Dopie/Scoop
  Leonidas H21 Groen-Geel H5 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Pollux H3 Leonidas H19 Sportpark Kooikersweg
  Rotterdam H6 Schoonhoven H1 Sportpark Hazelaarweg
  Schiedam H6 Leonidas H20 Sportpark HC Schiedam
ZONDAG 20 MAART 2022
  Barendrecht H3-O Pollux H3 Sportpark 'De Doorbraak'
  Groen-Geel H5 Schiedam H6 Roggewoning (Groen-Geel)
  HUDITO H9 Rotterdam H6 Sportpark 'Kruithuisweg'
  Leonidas H19 DSHC H6 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Leonidas H20 Dopie H4 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Schoonhoven H1 Leonidas H21 Schoonhoven-Oost
ZONDAG 27 MAART 2022
  Barendrecht H3-O Leonidas H20 Sportpark 'De Doorbraak'
  Dopie H4 Groen-Geel H5 TU Delft - Sportcentrum Dopie/Scoop
  Leonidas H21 HUDITO H9 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Pollux H3 DSHC H6 Sportpark Kooikersweg
  Rotterdam H6 Leonidas H19 Sportpark Hazelaarweg
  Schiedam H6 Schoonhoven H1 Sportpark HC Schiedam
ZONDAG 3 APRIL 2022
  DSHC H6 Rotterdam H6 TU Delft - Sportcentrum DSHC
  Groen-Geel H5 Barendrecht H3-O Roggewoning (Groen-Geel)
  HUDITO H9 Schiedam H6 Sportpark 'Kruithuisweg'
  Leonidas H19 Leonidas H21 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Leonidas H20 Pollux H3 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Schoonhoven H1 Dopie H4 Schoonhoven-Oost
ZONDAG 10 APRIL 2022
  Barendrecht H3-O Schoonhoven H1 Sportpark 'De Doorbraak'
  Dopie H4 HUDITO H9 TU Delft - Sportcentrum Dopie/Scoop
  Leonidas H20 Groen-Geel H5 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Leonidas H21 DSHC H6 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Pollux H3 Rotterdam H6 Sportpark Kooikersweg
  Schiedam H6 Leonidas H19 Sportpark HC Schiedam
ZONDAG 24 APRIL 2022
  DSHC H6 Schiedam H6 TU Delft - Sportcentrum DSHC
  Groen-Geel H5 Pollux H3 Roggewoning (Groen-Geel)
  HUDITO H9 Barendrecht H3-O Sportpark 'Kruithuisweg'
  Leonidas H19 Dopie H4 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Rotterdam H6 Leonidas H21 Sportpark Hazelaarweg
  Schoonhoven H1 Leonidas H20 Schoonhoven-Oost
ZONDAG 8 MEI 2022
  Barendrecht H3-O Leonidas H19 Sportpark 'De Doorbraak'
  Dopie H4 DSHC H6 TU Delft - Sportcentrum Dopie/Scoop
  Groen-Geel H5 Schoonhoven H1 Roggewoning (Groen-Geel)
  Leonidas H20 HUDITO H9 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Pollux H3 Leonidas H21 Sportpark Kooikersweg
  Schiedam H6 Rotterdam H6 Sportpark HC Schiedam
ZONDAG 15 MEI 2022
  DSHC H6 Barendrecht H3-O TU Delft - Sportcentrum DSHC
  HUDITO H9 Groen-Geel H5 Sportpark 'Kruithuisweg'
  Leonidas H19 Leonidas H20 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Leonidas H21 Schiedam H6 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Rotterdam H6 Dopie H4 Sportpark Hazelaarweg
  Schoonhoven H1 Pollux H3 Schoonhoven-Oost
ZONDAG 22 MEI 2022
  Barendrecht H3-O Rotterdam H6 Sportpark 'De Doorbraak'
  Dopie H4 Leonidas H21 TU Delft - Sportcentrum Dopie/Scoop
  Groen-Geel H5 Leonidas H19 Roggewoning (Groen-Geel)
  Leonidas H20 DSHC H6 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Pollux H3 Schiedam H6 Sportpark Kooikersweg
  Schoonhoven H1 HUDITO H9 Schoonhoven-Oost
ZONDAG 29 MEI 2022
  DSHC H6 Groen-Geel H5 TU Delft - Sportcentrum DSHC
  Leonidas H19 Schoonhoven H1 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Leonidas H21 Barendrecht H3-O Sportpark Toepad (Leonidas)
  Pollux H3 HUDITO H9 Sportpark Kooikersweg
  Rotterdam H6 Leonidas H20 Sportpark Hazelaarweg
  Schiedam H6 Dopie H4 Sportpark HC Schiedam
ZONDAG 12 JUNI 2022
  Barendrecht H3-O Schiedam H6 Sportpark 'De Doorbraak'
  Dopie H4 Pollux H3 TU Delft - Sportcentrum Dopie/Scoop
  Groen-Geel H5 Rotterdam H6 Roggewoning (Groen-Geel)
  HUDITO H9 Leonidas H19 Sportpark 'Kruithuisweg'
  Leonidas H20 Leonidas H21 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Schoonhoven H1 DSHC H6 Schoonhoven-Oost