Dames 30+ A

Teamfoto

Teamondersteuning
Aanvoerder Sytske Brussen
Aanvoerder Edith de Jong
Aanvoerder Jane van Ree
Manager (ouder-) Sabra Compeer

Nog 10 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Spel  
13 mrt 9938 hdm D30C

25

uit route
20 mrt 9774 H.C. Derby D30A

 

thuis
3 apr 9775 HV Victoria D30B

 

thuis
10 apr 9991 Hockey Club Rotterdam D30B

15

uit route
24 apr 10094 HCRB D30A

35

uit route
Let op: Uittenue mee!   
8 mei 9981 R.H.V. Leonidas D30A

25

uit route
15 mei 9777 HC De Hoeksche Waard D30A

 

thuis
22 mei 9778 Berkel Rodenrijs D30A

 

thuis
29 mei 9835 Mixed Hockeyclub Zoetermeer D30A

20

uit route
12 jun 9779 HC Schiedam D30A

 

thuis
5 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Berkel-Rodenrijs D30A 10 22 7 1 2 26 8 0
2 Hoeksche Waard D30A 10 22 7 1 2 29 12 0
3 Rotterdam D30B 10 16 5 1 4 22 14 0
4 Derby D30A 10 16 5 1 4 24 19 0
5 HCRB D30A 10 16 5 1 4 27 24 0
6 Leonidas D30A 10 15 4 3 3 25 21 0
7 Schiedam D30A 10 13 4 1 5 26 25 0
8 Zoetermeer D30A 10 13 4 1 5 19 26 0
9 HDM D30C 10 12 3 3 4 23 28 0
10 HUDITO D30A 10 10 3 1 6 13 19 0
11 Victoria D30B 10 3 1 0 9 11 49 0

Uitslagenmatrix
  HUDITO D30AZoetermeer D30AHoeksche Waard D30AHDM D30CDerby D30ALeonidas D30ARotterdam D30BBerkel-Rodenrijs D30AHCRB D30AVictoria D30BSchiedam D30A
HUDITO D30A   2-1 0-0 3-1 4-1 0-3
Zoetermeer D30A   0-7 2-1 2-2 0-3 3-2
Hoeksche Waard D30A 2-1   3-3 3-2 2-0 4-0
HDM D30C 3-1   2-2 0-5 1-4 1-4
Derby D30A 1-0 3-1 0-4 2-3   1-2 8-1
Leonidas D30A 1-2   2-1 6-1 4-3
Rotterdam D30B 1-3 1-0   1-1 3-0 1-2
Berkel-Rodenrijs D30A 3-0 3-0 3-1   2-0 3-0 4-0
HCRB D30A 4-3 5-5 3-4 1-4  
Victoria D30B 4-1 1-5 3-7 0-5  
Schiedam D30A 3-2 1-2 0-3 3-3 3-4 7-1  

Uitslagen
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
.. HUDITO D30A HDM D30C 0-0 Definitief
.. Leonidas D30A Derby D30A 1-2 Definitief
.. Zoetermeer D30A Hoeksche Waard D30A 0-7 Definitief
.. Berkel-Rodenrijs D30A Schiedam D30A 4-0 Definitief
.. Rotterdam D30B Victoria D30B 3-0 Definitief
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
.. HDM D30C Berkel-Rodenrijs D30A 1-4 Definitief
.. Derby D30A HUDITO D30A 1-0 Definitief
.. Hoeksche Waard D30A Rotterdam D30B 3-2 Definitief
.. Victoria D30B HCRB D30A 0-5 Definitief
.. Schiedam D30A Zoetermeer D30A 1-2 Definitief
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
.. Schiedam D30A Hoeksche Waard D30A 0-3 Definitief
.. Zoetermeer D30A HDM D30C 2-1 Definitief
.. Berkel-Rodenrijs D30A Derby D30A 3-1 Definitief
.. Leonidas D30A Victoria D30B 6-1 Definitief
.. HCRB D30A Rotterdam D30B 1-4 Definitief
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
.. Hoeksche Waard D30A HCRB D30A 2-0 Definitief
.. Victoria D30B HUDITO D30A 4-1 Definitief
.. HDM D30C Schiedam D30A 1-4 Definitief
.. Derby D30A Zoetermeer D30A 3-1 Definitief
.. Rotterdam D30B Leonidas D30A 1-0 Definitief
WOENSDAG 6 OKTOBER 2021
.. Hoeksche Waard D30A Leonidas D30A 3-3 Definitief
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
.. HUDITO D30A Rotterdam D30B 4-1 Definitief
.. Schiedam D30A Derby D30A 3-3 Definitief
.. Berkel-Rodenrijs D30A Victoria D30B 3-0 Definitief
.. HDM D30C Hoeksche Waard D30A 3-1 Definitief
.. HCRB D30A Leonidas D30A 3-4 Definitief
DONDERDAG 14 OKTOBER 2021
.. HUDITO D30A HCRB D30A 0-3 Definitief
ZONDAG 17 OKTOBER 2021
.. Victoria D30B Zoetermeer D30A 1-5 Definitief
.. Rotterdam D30B Berkel-Rodenrijs D30A 1-1 Definitief
WOENSDAG 27 OKTOBER 2021
.. Derby D30A HDM D30C 2-3 Definitief
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
.. Schiedam D30A Victoria D30B 7-1 Definitief
.. HUDITO D30A Leonidas D30A 3-1 Definitief
.. Berkel-Rodenrijs D30A HCRB D30A 2-0 Definitief
.. Derby D30A Hoeksche Waard D30A 0-4 Definitief
.. Zoetermeer D30A Rotterdam D30B 0-3 Definitief
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
.. Hoeksche Waard D30A HUDITO D30A 2-1 Definitief
.. Victoria D30B HDM D30C 3-7 Definitief
.. Leonidas D30A Berkel-Rodenrijs D30A 2-1 Definitief
.. HCRB D30A Zoetermeer D30A 4-3 Definitief
.. Rotterdam D30B Schiedam D30A 1-2 Definitief
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
.. HDM D30C Rotterdam D30B 0-5 Definitief
.. Zoetermeer D30A Leonidas D30A 2-2 Definitief
.. Schiedam D30A HCRB D30A 3-4 Definitief
.. Berkel-Rodenrijs D30A HUDITO D30A 3-0 Definitief
.. Derby D30A Victoria D30B 8-1 Definitief
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
.. HCRB D30A HDM D30C 5-5 Definitief
.. Berkel-Rodenrijs D30A Hoeksche Waard D30A 3-0 Definitief
.. Rotterdam D30B Derby D30A 1-3 Definitief
.. Leonidas D30A Schiedam D30A 4-3 Definitief
.. HUDITO D30A Zoetermeer D30A 2-1 Definitief
ZONDAG 28 NOVEMBER 2021
.. Zoetermeer D30A Berkel-Rodenrijs D30A 3-2 Definitief
.. HDM D30C Leonidas D30A 2-2 Definitief
.. Derby D30A HCRB D30A 1-2 Definitief
.. Hoeksche Waard D30A Victoria D30B 4-0 Definitief
.. Schiedam D30A HUDITO D30A 3-2 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 13 MAART 2022
  Derby D30A Leonidas D30A Sportp. Bakestein
  HDM D30C HUDITO D30A Sportcomplex Groenendaal
  Hoeksche Waard D30A Zoetermeer D30A recreatieoord Binnenmaas
  Schiedam D30A Berkel-Rodenrijs D30A Sportpark HC Schiedam
  Victoria D30B Rotterdam D30B Sportpark Kralingseweg (Victoria)
ZONDAG 20 MAART 2022
  Berkel-Rodenrijs D30A HDM D30C Sportp. 'Het Hoge Land'
  HCRB D30A Victoria D30B Sportpark 'Reeuwijkse Houtwal'
  HUDITO D30A Derby D30A Sportpark 'Kruithuisweg'
  Rotterdam D30B Hoeksche Waard D30A Sportpark Hazelaarweg
  Zoetermeer D30A Schiedam D30A Sportp. 'Van Tuyll'
ZONDAG 27 MAART 2022
  Derby D30A Berkel-Rodenrijs D30A Sportp. Bakestein
  HDM D30C Zoetermeer D30A Sportcomplex Groenendaal
  Hoeksche Waard D30A Schiedam D30A recreatieoord Binnenmaas
  Rotterdam D30B HCRB D30A Sportpark Hazelaarweg
  Victoria D30B Leonidas D30A Sportpark Kralingseweg (Victoria)
ZONDAG 3 APRIL 2022
  HCRB D30A Hoeksche Waard D30A Sportpark 'Reeuwijkse Houtwal'
  HUDITO D30A Victoria D30B Sportpark 'Kruithuisweg'
  Leonidas D30A Rotterdam D30B Sportpark Toepad (Leonidas)
  Schiedam D30A HDM D30C Sportpark HC Schiedam
  Zoetermeer D30A Derby D30A Sportp. 'Van Tuyll'
ZONDAG 10 APRIL 2022
  Derby D30A Schiedam D30A Sportp. Bakestein
  Hoeksche Waard D30A HDM D30C recreatieoord Binnenmaas
  Leonidas D30A HCRB D30A Sportpark Toepad (Leonidas)
  Rotterdam D30B HUDITO D30A Sportpark Hazelaarweg
  Victoria D30B Berkel-Rodenrijs D30A Sportpark Kralingseweg (Victoria)
ZONDAG 24 APRIL 2022
  Berkel-Rodenrijs D30A Rotterdam D30B Sportp. 'Het Hoge Land'
  HCRB D30A HUDITO D30A Sportpark 'Reeuwijkse Houtwal'
  HDM D30C Derby D30A Sportcomplex Groenendaal
  Leonidas D30A Hoeksche Waard D30A Sportpark Toepad (Leonidas)
  Zoetermeer D30A Victoria D30B Sportp. 'Van Tuyll'
ZONDAG 8 MEI 2022
  HCRB D30A Berkel-Rodenrijs D30A Sportpark 'Reeuwijkse Houtwal'
  Hoeksche Waard D30A Derby D30A recreatieoord Binnenmaas
  Leonidas D30A HUDITO D30A Sportpark Toepad (Leonidas)
  Rotterdam D30B Zoetermeer D30A Sportpark Hazelaarweg
  Victoria D30B Schiedam D30A Sportpark Kralingseweg (Victoria)
ZONDAG 15 MEI 2022
  Berkel-Rodenrijs D30A Leonidas D30A Sportp. 'Het Hoge Land'
  HDM D30C Victoria D30B Sportcomplex Groenendaal
  HUDITO D30A Hoeksche Waard D30A Sportpark 'Kruithuisweg'
  Schiedam D30A Rotterdam D30B Sportpark HC Schiedam
  Zoetermeer D30A HCRB D30A Sportp. 'Van Tuyll'
ZONDAG 22 MEI 2022
  HCRB D30A Schiedam D30A Sportpark 'Reeuwijkse Houtwal'
  HUDITO D30A Berkel-Rodenrijs D30A Sportpark 'Kruithuisweg'
  Leonidas D30A Zoetermeer D30A Sportpark Toepad (Leonidas)
  Rotterdam D30B HDM D30C Sportpark Hazelaarweg
  Victoria D30B Derby D30A Sportpark Kralingseweg (Victoria)
ZONDAG 29 MEI 2022
  Derby D30A Rotterdam D30B Sportp. Bakestein
  HDM D30C HCRB D30A Sportcomplex Groenendaal
  Hoeksche Waard D30A Berkel-Rodenrijs D30A recreatieoord Binnenmaas
  Schiedam D30A Leonidas D30A Sportpark HC Schiedam
  Zoetermeer D30A HUDITO D30A Sportp. 'Van Tuyll'
ZONDAG 12 JUNI 2022
  Berkel-Rodenrijs D30A Zoetermeer D30A Sportp. 'Het Hoge Land'
  HCRB D30A Derby D30A Sportpark 'Reeuwijkse Houtwal'
  HUDITO D30A Schiedam D30A Sportpark 'Kruithuisweg'
  Leonidas D30A HDM D30C Sportpark Toepad (Leonidas)
  Victoria D30B Hoeksche Waard D30A Sportpark Kralingseweg (Victoria)