Dames 02

Teamfoto

Teamondersteuning
Coach Wouter Besuijen
Manager (ouder-) Jeannet Koomans
Trainer Simon Engbers
Trainer Coen van Leeuwe

Nog 16 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Spel  
31 okt 7682 THC Hurley D4

45

14:15 uit route
7 nov 7770 L.S.C. ALECTO D2-O

 

12:30 thuis Huusman veld
14 nov 7903 HC Athena D2

50

uit route
21 nov 7771 Klein Zwitserland D2

 

thuis
28 nov 7749 MMHC Voordaan D2

55

uit route
13 mrt 7772 R.H.V. Leonidas D4

 

thuis
20 mrt 13406 U.S.H.C. D2

50

uit route
27 mrt 7773 Pinoké D4

 

thuis
3 apr 7850 AH & BC D3

45

uit route
10 apr 7774 Schaerweijde D2

 

thuis
24 apr 7786 LOHC D2

35

uit route
Let op: Uittenue mee!   
8 mei 7775 THC Hurley D4

 

thuis
15 mei 7809 L.S.C. ALECTO D2

30

uit route
22 mei 7776 HC Athena D2

 

thuis
29 mei 7722 Klein Zwitserland D2

25

uit route
Let op: Uittenue mee!   
12 jun 7777 MMHC Voordaan D2

 

thuis
8 thuiswedstrijden en 8 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Voordaan D2 6 18 6 0 0 16 5 0
2 Klein Zwitserland D2 6 15 5 0 1 20 7 0
3 Leiden D2 6 15 5 0 1 18 6 0
4 Schaerweijde D2 6 12 4 0 2 13 7 0
5 Leonidas D4 6 10 3 1 2 12 7 0
6 AthenA D2 6 9 3 0 3 10 14 0
7 Amsterdam D3 6 7 2 1 3 6 7 0
8 HUDITO D2 6 7 2 1 3 5 9 0
9 Hurley D4 6 6 2 0 4 7 12 0
10 USHC D2 6 3 1 0 5 5 13 0
11 Pinoké D4 6 3 1 0 5 5 19 0
12 Alecto D2 6 1 0 1 5 7 18 0

Uitslagenmatrix
  Hurley D4Pinoké D4Klein Zwitserland D2-OSchaerweijde D2-OVoordaan D2-OHUDITO D2-OLeiden-Leidse Studs D2-OLeonidas D4Alecto D2-OUSHC D2-OAmsterdam D3AthenA D2-O
Hurley D4   0-1 1-4 1-0
Pinoké D4   1-2 2-1 0-2
Klein Zwitserland D2-O 4-2 8-1   4-1
Schaerweijde D2-O 2-0   2-0 3-0
Voordaan D2-O 3-1   3-2 3-0
HUDITO D2-O   0-2 3-2 0-2
Leiden-Leidse Studs D2-O 2-1 0-3   4-0
Leonidas D4 3-0 2-1  
Alecto D2-O 1-3 1-4 2-3  
USHC D2-O 0-1 1-4   1-0
Amsterdam D3 1-2 2-1 0-0  
AthenA D2-O 1-6 4-3 3-1  

Uitslagen
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
.. USHC D2-O Klein Zwitserland D2-O 0-1 Definitief
.. Pinoké D4 AthenA D2-O 0-2 Definitief
.. Schaerweijde D2-O Hurley D4 2-0 Definitief
.. Leiden-Leidse Studs D2-O Voordaan D2-O 0-3 Definitief
.. Leonidas D4 HUDITO D2-O (0-0)TEMP_RESULT Nog niet bevestigd.
.. Amsterdam D3 Alecto D2-O 0-0 Definitief
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
.. Hurley D4 Leiden-Leidse Studs D2-O 1-4 Definitief
.. HUDITO D2-O USHC D2-O 3-2 Definitief
.. Klein Zwitserland D2-O Pinoké D4 8-1 Definitief
.. Voordaan D2-O Leonidas D4 3-2 Definitief
.. Alecto D2-O Schaerweijde D2-O 1-4 Definitief
.. AthenA D2-O Amsterdam D3 3-1 Definitief
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
.. Schaerweijde D2-O AthenA D2-O 3-0 Definitief
.. Pinoké D4 HUDITO D2-O 1-2 Definitief
.. Hurley D4 Voordaan D2-O 0-1 Definitief
.. Leiden-Leidse Studs D2-O Alecto D2-O 4-0 Definitief
.. USHC D2-O Leonidas D4 1-4 Definitief
.. Amsterdam D3 Klein Zwitserland D2-O 1-2 Definitief
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
.. AthenA D2-O Leiden-Leidse Studs D2-O 1-6 Definitief
.. HUDITO D2-O Amsterdam D3 0-2 Definitief
.. Klein Zwitserland D2-O Schaerweijde D2-O 4-1 Definitief
.. Voordaan D2-O USHC D2-O 3-0 Definitief
.. Alecto D2-O Hurley D4 1-3 Definitief
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
.. Schaerweijde D2-O HUDITO D2-O 2-0 Definitief
.. Hurley D4 AthenA D2-O 1-0 Definitief
.. Pinoké D4 USHC D2-O 2-1 Definitief
.. Leiden-Leidse Studs D2-O Klein Zwitserland D2-O 2-1 Definitief
.. Alecto D2-O Voordaan D2-O 2-3 Definitief
.. Amsterdam D3 Leonidas D4 2-1 Definitief
ZONDAG 17 OKTOBER 2021
.. HUDITO D2-O Leiden-Leidse Studs D2-O 0-2 Definitief
.. USHC D2-O Amsterdam D3 1-0 Definitief
.. Leonidas D4 Schaerweijde D2-O 2-1 Definitief
.. AthenA D2-O Alecto D2-O 4-3 Definitief
.. Klein Zwitserland D2-O Hurley D4 4-2 Definitief
.. Voordaan D2-O Pinoké D4 3-1 Definitief
DONDERDAG 21 OKTOBER 2021
.. Leonidas D4 Pinoké D4 3-0 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
  Alecto D2-O Klein Zwitserland D2-O 10:45 Sportpark 'De Bloemerd'
  Amsterdam D3 Pinoké D4 9:00 Wagener Stadion
  AthenA D2-O Voordaan D2-O 12:55 Oost Watergraafsmeer
  Hurley D4 HUDITO D2-O 14:15 Amsterdamse Bos (Hurley)
  Leiden-Leidse Studs D2-O Leonidas D4 12:30 Sportpark de Krogt
  Schaerweijde D2-O USHC D2-O 10:30 Krakelingweg (Schaerweijde)
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
  HUDITO D2-O Alecto D2-O 12:30 Sportpark 'Kruithuisweg'
  Klein Zwitserland D2-O AthenA D2-O 14:25 Sportpark 'HCKZ'
  Leonidas D4 Hurley D4 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Pinoké D4 Schaerweijde D2-O 16:30 Amsterdamse Bos (Pinoké)
  USHC D2-O Leiden-Leidse Studs D2-O 11:00 Sportpark 'Olympos'
  Voordaan D2-O Amsterdam D3 10:45 Sportpark Bos
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
  Alecto D2-O Leonidas D4 10:45 Sportpark 'De Bloemerd'
  AthenA D2-O HUDITO D2-O Oost Watergraafsmeer
  Hurley D4 USHC D2-O Amsterdamse Bos (Hurley)
  Klein Zwitserland D2-O Voordaan D2-O 14:30 Sportpark 'HCKZ'
  Leiden-Leidse Studs D2-O Pinoké D4 Sportpark de Krogt
  Schaerweijde D2-O Amsterdam D3 10:30 Krakelingweg (Schaerweijde)
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
  Amsterdam D3 Leiden-Leidse Studs D2-O Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  HUDITO D2-O Klein Zwitserland D2-O Sportpark 'Kruithuisweg'
  Leonidas D4 AthenA D2-O Sportpark Toepad (Leonidas)
  Pinoké D4 Hurley D4 Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Schaerweijde D2-O Voordaan D2-O Krakelingweg (Schaerweijde)
  USHC D2-O Alecto D2-O 11:00 Sportpark 'Olympos'
ZONDAG 28 NOVEMBER 2021
  Alecto D2-O Pinoké D4 Sportpark 'De Bloemerd'
  AthenA D2-O USHC D2-O Oost Watergraafsmeer
  Hurley D4 Amsterdam D3 Amsterdamse Bos (Hurley)
  Klein Zwitserland D2-O Leonidas D4 Sportpark 'HCKZ'
  Leiden-Leidse Studs D2-O Schaerweijde D2-O Sportpark de Krogt
  Voordaan D2-O HUDITO D2-O Sportpark Bos
ZONDAG 13 MAART 2022
  Alecto D2-O Amsterdam D3 Sportpark 'De Bloemerd'
  AthenA D2-O Pinoké D4 Oost Watergraafsmeer
  HUDITO D2-O Leonidas D4 Sportpark 'Kruithuisweg'
  Hurley D4 Schaerweijde D2-O Amsterdamse Bos (Hurley)
  Klein Zwitserland D2-O USHC D2-O Sportpark 'HCKZ'
  Voordaan D2-O Leiden-Leidse Studs D2-O Sportpark Bos
ZONDAG 20 MAART 2022
  Amsterdam D3 AthenA D2-O Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  Leiden-Leidse Studs D2-O Hurley D4 Sportpark de Krogt
  Leonidas D4 Voordaan D2-O Sportpark Toepad (Leonidas)
  Pinoké D4 Klein Zwitserland D2-O Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Schaerweijde D2-O Alecto D2-O Krakelingweg (Schaerweijde)
  USHC D2-O HUDITO D2-O Sportpark 'Olympos'
ZONDAG 27 MAART 2022
  Alecto D2-O Leiden-Leidse Studs D2-O Sportpark 'De Bloemerd'
  AthenA D2-O Schaerweijde D2-O Oost Watergraafsmeer
  HUDITO D2-O Pinoké D4 Sportpark 'Kruithuisweg'
  Klein Zwitserland D2-O Amsterdam D3 Sportpark 'HCKZ'
  Leonidas D4 USHC D2-O Sportpark Toepad (Leonidas)
  Voordaan D2-O Hurley D4 Sportpark Bos
ZONDAG 3 APRIL 2022
  Amsterdam D3 HUDITO D2-O Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  Hurley D4 Alecto D2-O Amsterdamse Bos (Hurley)
  Leiden-Leidse Studs D2-O AthenA D2-O Sportpark de Krogt
  Pinoké D4 Leonidas D4 Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Schaerweijde D2-O Klein Zwitserland D2-O Krakelingweg (Schaerweijde)
  USHC D2-O Voordaan D2-O Sportpark 'Olympos'
ZONDAG 10 APRIL 2022
  AthenA D2-O Hurley D4 Oost Watergraafsmeer
  HUDITO D2-O Schaerweijde D2-O Sportpark 'Kruithuisweg'
  Klein Zwitserland D2-O Leiden-Leidse Studs D2-O Sportpark 'HCKZ'
  Leonidas D4 Amsterdam D3 Sportpark Toepad (Leonidas)
  USHC D2-O Pinoké D4 Sportpark 'Olympos'
  Voordaan D2-O Alecto D2-O Sportpark Bos
ZONDAG 24 APRIL 2022
  Alecto D2-O AthenA D2-O Sportpark 'De Bloemerd'
  Amsterdam D3 USHC D2-O Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  Hurley D4 Klein Zwitserland D2-O Amsterdamse Bos (Hurley)
  Leiden-Leidse Studs D2-O HUDITO D2-O Sportpark de Krogt
  Pinoké D4 Voordaan D2-O Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Schaerweijde D2-O Leonidas D4 Krakelingweg (Schaerweijde)
ZONDAG 8 MEI 2022
  HUDITO D2-O Hurley D4 Sportpark 'Kruithuisweg'
  Klein Zwitserland D2-O Alecto D2-O Sportpark 'HCKZ'
  Leonidas D4 Leiden-Leidse Studs D2-O Sportpark Toepad (Leonidas)
  Pinoké D4 Amsterdam D3 Amsterdamse Bos (Pinoké)
  USHC D2-O Schaerweijde D2-O Sportpark 'Olympos'
  Voordaan D2-O AthenA D2-O Sportpark Bos
ZONDAG 15 MEI 2022
  Alecto D2-O HUDITO D2-O Sportpark 'De Bloemerd'
  Amsterdam D3 Voordaan D2-O Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  AthenA D2-O Klein Zwitserland D2-O Oost Watergraafsmeer
  Hurley D4 Leonidas D4 Amsterdamse Bos (Hurley)
  Leiden-Leidse Studs D2-O USHC D2-O Sportpark de Krogt
  Schaerweijde D2-O Pinoké D4 Krakelingweg (Schaerweijde)
ZONDAG 22 MEI 2022
  Amsterdam D3 Schaerweijde D2-O Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  HUDITO D2-O AthenA D2-O Sportpark 'Kruithuisweg'
  Leonidas D4 Alecto D2-O Sportpark Toepad (Leonidas)
  Pinoké D4 Leiden-Leidse Studs D2-O Amsterdamse Bos (Pinoké)
  USHC D2-O Hurley D4 Sportpark 'Olympos'
  Voordaan D2-O Klein Zwitserland D2-O Sportpark Bos
ZONDAG 29 MEI 2022
  Alecto D2-O USHC D2-O Sportpark 'De Bloemerd'
  AthenA D2-O Leonidas D4 Oost Watergraafsmeer
  Hurley D4 Pinoké D4 Amsterdamse Bos (Hurley)
  Klein Zwitserland D2-O HUDITO D2-O Sportpark 'HCKZ'
  Leiden-Leidse Studs D2-O Amsterdam D3 Sportpark de Krogt
  Voordaan D2-O Schaerweijde D2-O Sportpark Bos
ZONDAG 12 JUNI 2022
  Amsterdam D3 Hurley D4 Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  HUDITO D2-O Voordaan D2-O Sportpark 'Kruithuisweg'
  Leonidas D4 Klein Zwitserland D2-O Sportpark Toepad (Leonidas)
  Pinoké D4 Alecto D2-O Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Schaerweijde D2-O Leiden-Leidse Studs D2-O Krakelingweg (Schaerweijde)
  USHC D2-O AthenA D2-O Sportpark 'Olympos'