Dames O25-6

Teamfoto

Teamondersteuning
Aanvoerder Coco Hooft
Aanvoerder Sterre de Lange
Aanvoerder M├Ądchen Wolff
Trainer Ruben Keulemans
Trainer Bruno Rosch

Nog 8 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Spel  
2 apr Klein Zwitserland DO25-3

 

15:30 thuis Villa Joep veld
  Fluiten: Rosita Aris (DO25-4) 
16 apr HV Victoria DO25-9

20

09:00 uit route
23 apr LOHC DO25-10

 

thuis
14 mei Klein Zwitserland DO25-5

 

thuis
21 mei L.S.C. ALECTO DO25-3

30

14:30 uit route
4 jun HC Alphen DO25-2

 

thuis
11 jun Dopie DO25-2

1

uit route
18 jun VMHC Pollux DO25-2

 

thuis
5 thuiswedstrijden en 3 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Leonidas DO25-8 4 10 3 1 0 13 5 0
2 HUDITO DO25-6 3 6 2 0 1 8 6 0
3 Leiden DO25-10 3 5 1 2 0 5 4 0
4 Alphen DO25-2 2 4 1 1 0 10 2 0
5 Klein Zwitserland DO25-3 2 4 1 1 0 5 2 0
6 Victoria DO25-9 3 4 1 1 1 7 9 0
7 Pollux DO25-2 3 3 2 0 1 6 6 3
8 Leiden-Leidse Studs DO25-12 3 3 1 0 2 6 9 0
9 Klein Zwitserland DO25-5 2 2 0 2 0 5 5 0
10 Westland DO25-1 3 1 0 1 2 3 8 0
11 Dopie DO25-2 3 1 0 1 2 3 12 0
12 Alecto DO25-3 3 0 0 0 3 8 11 0


Uitslagen
ZONDAG 12 MAART 2023
.. Leonidas DO25-8 HUDITO DO25-6 (6-1)final Nog niet bevestigd.
.. Westland DO25-1 Victoria DO25-9 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Pollux DO25-2 Alecto DO25-3 (3-2)final Nog niet bevestigd.
.. Dopie DO25-2 Alphen DO25-2 (0-8)final Nog niet bevestigd.
.. Leiden-Leidse Studs DO25-12 Leiden DO25-10 (1-2)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 19 MAART 2023
.. Victoria DO25-9 Klein Zwitserland DO25-3 (1-4)final Nog niet bevestigd.
.. Klein Zwitserland DO25-5 Dopie DO25-2 (1-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Leiden DO25-10 Westland DO25-1 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. HUDITO DO25-6 Leiden-Leidse Studs DO25-12 (3-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Alecto DO25-3 Leonidas DO25-8 (2-3)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 26 MAART 2023
.. Westland DO25-1 HUDITO DO25-6 (0-4)final Nog niet bevestigd.
.. Pollux DO25-2 Dopie DO25-2 (3-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Victoria DO25-9 Klein Zwitserland DO25-5 (4-4)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Leiden-Leidse Studs DO25-12 Alecto DO25-3 (5-4)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Leonidas DO25-8 Alphen DO25-2 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Klein Zwitserland DO25-3 Leiden DO25-10 (1-1)final Nog niet bevestigd.
DONDERDAG 30 MAART 2023
.. Leonidas DO25-8 Pollux DO25-2 (2-0)final Nog niet bevestigd.

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 2 APRIL 2023
  Dopie DO25-2 Leonidas DO25-8 8:30 TU Delft - Sportcentrum Dopie/Scoop
  Alphen DO25-2 Leiden-Leidse Studs DO25-12 10:30 Sportpark Zegersloot
  Leiden DO25-10 Victoria DO25-9 14:00 Sportpark de Krogt
  Alecto DO25-3 Westland DO25-1 14:30 Sportpark 'De Bloemerd'
  Klein Zwitserland DO25-5 Pollux DO25-2 14:45 Sportpark 'HCKZ'
  HUDITO DO25-6 Klein Zwitserland DO25-3 15:30 Sportpark 'Kruithuisweg'
DINSDAG 4 APRIL 2023
  Alphen DO25-2 Pollux DO25-2 20:30 Sportpark Zegersloot
ZONDAG 16 APRIL 2023
  Westland DO25-1 Alphen DO25-2 0:00 Sportpark 'Hoge Bomen'
  Victoria DO25-9 HUDITO DO25-6 9:00 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
  Leiden DO25-10 Klein Zwitserland DO25-5 13:00 Sportpark de Krogt
  Klein Zwitserland DO25-3 Alecto DO25-3 14:00 Sportpark 'HCKZ'
  Leiden-Leidse Studs DO25-12 Dopie DO25-2 14:00 Sportpark de Krogt
ZONDAG 23 APRIL 2023
  Dopie DO25-2 Westland DO25-1 0:00 TU Delft - Sportcentrum Dopie/Scoop
  Klein Zwitserland DO25-5 Leonidas DO25-8 0:00 Sportpark 'HCKZ'
  HUDITO DO25-6 Leiden DO25-10 0:00 Sportpark 'Kruithuisweg'
  Pollux DO25-2 Leiden-Leidse Studs DO25-12 14:30 Sportpark Kooikersweg
  Alecto DO25-3 Victoria DO25-9 14:30 Sportpark 'De Bloemerd'
  Alphen DO25-2 Klein Zwitserland DO25-3 14:45 Sportpark Zegersloot
ZONDAG 14 MEI 2023
  Westland DO25-1 Pollux DO25-2 0:00 Sportpark 'Hoge Bomen'
  Klein Zwitserland DO25-3 Dopie DO25-2 0:00 Sportpark 'HCKZ'
  HUDITO DO25-6 Klein Zwitserland DO25-5 0:00 Sportpark 'Kruithuisweg'
  Victoria DO25-9 Alphen DO25-2 0:00 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
  Leiden-Leidse Studs DO25-12 Leonidas DO25-8 14:00 Sportpark de Krogt
  Leiden DO25-10 Alecto DO25-3 14:45 Sportpark de Krogt
ZONDAG 21 MEI 2023
  Leonidas DO25-8 Westland DO25-1 0:00 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Alphen DO25-2 Leiden DO25-10 0:00 Sportpark Zegersloot
  Dopie DO25-2 Victoria DO25-9 0:00 TU Delft - Sportcentrum Dopie/Scoop
  Klein Zwitserland DO25-5 Leiden-Leidse Studs DO25-12 0:00 Sportpark 'HCKZ'
  Pollux DO25-2 Klein Zwitserland DO25-3 12:45 Sportpark Kooikersweg
  Alecto DO25-3 HUDITO DO25-6 14:30 Sportpark 'De Bloemerd'
ZONDAG 4 JUNI 2023
  Westland DO25-1 Leiden-Leidse Studs DO25-12 0:00 Sportpark 'Hoge Bomen'
  Klein Zwitserland DO25-3 Leonidas DO25-8 0:00 Sportpark 'HCKZ'
  HUDITO DO25-6 Alphen DO25-2 0:00 Sportpark 'Kruithuisweg'
  Alecto DO25-3 Klein Zwitserland DO25-5 0:00 Sportpark 'De Bloemerd'
  Victoria DO25-9 Pollux DO25-2 0:00 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
  Leiden DO25-10 Dopie DO25-2 14:00 Sportpark de Krogt
ZONDAG 11 JUNI 2023
  Leonidas DO25-8 Victoria DO25-9 0:00 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Alphen DO25-2 Alecto DO25-3 0:00 Sportpark Zegersloot
  Dopie DO25-2 HUDITO DO25-6 0:00 TU Delft - Sportcentrum Dopie/Scoop
  Westland DO25-1 Klein Zwitserland DO25-5 0:00 Sportpark 'Hoge Bomen'
  Leiden-Leidse Studs DO25-12 Klein Zwitserland DO25-3 10:30 Sportpark de Krogt
  Pollux DO25-2 Leiden DO25-10 14:30 Sportpark Kooikersweg
ZONDAG 18 JUNI 2023
  Klein Zwitserland DO25-5 Alphen DO25-2 0:00 Sportpark 'HCKZ'
  Alecto DO25-3 Dopie DO25-2 0:00 Sportpark 'De Bloemerd'
  Klein Zwitserland DO25-3 Westland DO25-1 0:00 Sportpark 'HCKZ'
  HUDITO DO25-6 Pollux DO25-2 0:00 Sportpark 'Kruithuisweg'
  Victoria DO25-9 Leiden-Leidse Studs DO25-12 0:00 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
  Leiden DO25-10 Leonidas DO25-8 13:15 Sportpark de Krogt