Heren 06

Teamfoto

Teamondersteuning
Aanvoerder Just van Stam
Aanvoerder Bruno Rosch
Keeper Wouter B├╝thker
Keeper Ruben Koningsveld
Trainer Anne van Dijk
Trainer Evelien Wijers

Nog 8 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Spel  
2 apr MHV Evergreen H1

 

15:00 thuis Huusman veld
  Fluiten: Akko Breebaart (H45-1) 
16 apr HDS H3

30

uit route
23 apr R.H.V. Leonidas H20

 

thuis
14 mei HC Pijnacker H4

 

thuis
21 mei R.H.V. Leonidas H19

25

uit route
4 jun Scoop Delft H2-O

 

thuis
11 jun Dopie H3

1

uit route
18 jun Groen-Geel H9

 

thuis
5 thuiswedstrijden en 3 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Scoop Delft H2-O 14 33 11 0 3 51 17 0
2 HUDITO H6 14 32 10 2 2 53 22 0
3 Ypenburg H2-O 14 31 10 1 3 55 26 0
4 Leonidas H20 13 27 9 0 4 33 24 0
5 Evergreen H1 14 24 7 3 4 35 23 0
6 Dopie H3 14 22 7 1 6 35 26 0
7 Pollux H4 14 17 5 2 7 39 51 0
8 Groen-Geel H9 14 17 5 2 7 30 44 0
9 Leonidas H19 14 15 5 0 9 31 51 0
10 Pijnacker H4 14 13 4 1 9 25 50 0
11 HDS H3 14 9 3 0 11 25 34 0
12 Leiden-Quintus H8 13 3 1 0 12 12 56 0


Uitslagen
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
.. Evergreen H1 Leiden-Quintus H8 (8-1)final Nog niet bevestigd.
.. Leonidas H19 Dopie H3 (0-7)final Nog niet bevestigd.
.. Pijnacker H4 Groen-Geel H9 (5-4)final Nog niet bevestigd.
.. HDS H3 Pollux H4 (1-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Scoop Delft H2-O Leonidas H20 (2-4)final Nog niet bevestigd.
.. HUDITO H6 Ypenburg H2-O (3-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
.. Dopie H3 Scoop Delft H2-O (1-4)final Nog niet bevestigd.
.. Groen-Geel H9 Leonidas H19 (2-3)final Nog niet bevestigd.
.. Ypenburg H2-O Pijnacker H4 (5-0)final Nog niet bevestigd.
.. Leonidas H20 Evergreen H1 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Leiden-Quintus H8 HDS H3 (1-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Pollux H4 HUDITO H6 (1-3)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
.. Dopie H3 Leonidas H20 (0-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. HDS H3 Evergreen H1 (0-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. HUDITO H6 Leiden-Quintus H8 (4-0)final Nog niet bevestigd.
.. Pijnacker H4 Pollux H4 (5-3)final Nog niet bevestigd.
.. Scoop Delft H2-O Groen-Geel H9 (7-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Leonidas H19 Ypenburg H2-O (5-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
.. Groen-Geel H9 Dopie H3 (3-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Ypenburg H2-O Scoop Delft H2-O (4-2)final Nog niet bevestigd.
.. Pollux H4 Leonidas H19 (9-1)final Nog niet bevestigd.
.. Evergreen H1 HUDITO H6 (0-0)final Nog niet bevestigd.
.. Leiden-Quintus H8 Pijnacker H4 (1-3)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Leonidas H20 HDS H3 (2-0)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
.. Pijnacker H4 Evergreen H1 (0-5)final Nog niet bevestigd.
.. Leonidas H19 Leiden-Quintus H8 (6-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Dopie H3 Ypenburg H2-O (1-3)final Nog niet bevestigd.
.. HUDITO H6 HDS H3 (5-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Scoop Delft H2-O Pollux H4 (4-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Groen-Geel H9 Leonidas H20 (1-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
.. Leonidas H20 HUDITO H6 (3-4)final Nog niet bevestigd.
.. Ypenburg H2-O Groen-Geel H9 (6-0)final Nog niet bevestigd.
.. Pollux H4 Dopie H3 (3-6)final Nog niet bevestigd.
.. HDS H3 Pijnacker H4 (3-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Evergreen H1 Leonidas H19 (6-1)final Nog niet bevestigd.
DINSDAG 18 OKTOBER 2022
.. Leiden-Quintus H8 Scoop Delft H2-O (1-6)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
.. Scoop Delft H2-O Evergreen H1 (6-1)final Nog niet bevestigd.
.. Ypenburg H2-O Leonidas H20 (5-1)final Nog niet bevestigd.
.. Pijnacker H4 HUDITO H6 (3-2)final Nog niet bevestigd.
.. Leonidas H19 HDS H3 (6-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Dopie H3 Leiden-Quintus H8 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Groen-Geel H9 Pollux H4 (3-3)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
.. Pollux H4 Ypenburg H2-O (4-3)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Leonidas H20 Pijnacker H4 (5-3)scheduled Nog niet bevestigd.
.. HDS H3 Scoop Delft H2-O (0-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. HUDITO H6 Leonidas H19 (5-1)final Nog niet bevestigd.
.. Leiden-Quintus H8 Groen-Geel H9 (2-3)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Evergreen H1 Dopie H3 (1-1)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
.. Leonidas H19 Pijnacker H4 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Scoop Delft H2-O HUDITO H6 (4-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Pollux H4 Leonidas H20 (0-3)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Ypenburg H2-O Leiden-Quintus H8 (5-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Groen-Geel H9 Evergreen H1 (3-3)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Dopie H3 HDS H3 (3-2)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
.. HUDITO H6 Dopie H3 (2-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Pijnacker H4 Scoop Delft H2-O (0-4)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Leiden-Quintus H8 Pollux H4 (2-5)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Evergreen H1 Ypenburg H2-O (3-4)final Nog niet bevestigd.
.. HDS H3 Groen-Geel H9 (2-3)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
.. Scoop Delft H2-O Leonidas H19 (5-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Dopie H3 Pijnacker H4 (3-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Groen-Geel H9 HUDITO H6 (2-3)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Ypenburg H2-O HDS H3 (3-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Pollux H4 Evergreen H1 (3-0)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 4 DECEMBER 2022
.. Leonidas H19 Leonidas H20 (2-4)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 5 MAART 2023
.. Leonidas H20 Scoop Delft H2-O (3-0)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 12 MAART 2023
.. Groen-Geel H9 Pijnacker H4 (3-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Ypenburg H2-O HUDITO H6 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Pollux H4 HDS H3 (5-7)final Nog niet bevestigd.
.. Leiden-Quintus H8 Evergreen H1 (0-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Dopie H3 Leonidas H19 (3-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 19 MAART 2023
.. Leonidas H19 Groen-Geel H9 (2-3)final Nog niet bevestigd.
.. HDS H3 Leiden-Quintus H8 (6-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Pijnacker H4 Ypenburg H2-O (2-9)final Nog niet bevestigd.
.. HUDITO H6 Pollux H4 (12-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Evergreen H1 Leonidas H20 (3-2)final Nog niet bevestigd.
.. Scoop Delft H2-O Dopie H3 (3-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 26 MAART 2023
.. Groen-Geel H9 Scoop Delft H2-O (0-3)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Ypenburg H2-O Leonidas H19 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Pollux H4 Pijnacker H4 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Evergreen H1 HDS H3 (2-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Leiden-Quintus H8 HUDITO H6 (1-7)final Nog niet bevestigd.
.. Leonidas H20 Dopie H3 (0-3)final Nog niet bevestigd.

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 2 APRIL 2023
  Scoop Delft H2-O Ypenburg H2-O 10:45 TU Delft - Sportcentrum DSHC
  Dopie H3 Groen-Geel H9 10:45 TU Delft - Sportcentrum DSHC
  Leonidas H19 Pollux H4 11:00 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Pijnacker H4 Leiden-Quintus H8 13:00 Sportpark 'De Groene Wijdte'
  HDS H3 Leonidas H20 15:00 Madestein (Loosduinen)
  HUDITO H6 Evergreen H1 15:00 Sportpark 'Kruithuisweg'
ZATERDAG 8 APRIL 2023
  Leonidas H20 Leiden-Quintus H8 0:00 Sportpark Toepad (Leonidas)
ZONDAG 16 APRIL 2023
  Leonidas H20 Groen-Geel H9 0:00 Sportpark Toepad (Leonidas)
  HDS H3 HUDITO H6 0:00 Madestein (Loosduinen)
  Pollux H4 Scoop Delft H2-O 11:00 Sportpark Kooikersweg
  Ypenburg H2-O Dopie H3 11:15 Sportcomplex "De Bras"
  Evergreen H1 Pijnacker H4 13:00 Sportpark Schweitzerdreef
  Leiden-Quintus H8 Leonidas H19 14:45 Sportpark de Krogt
ZONDAG 23 APRIL 2023
  Leonidas H19 Evergreen H1 0:00 Sportpark Toepad (Leonidas)
  HUDITO H6 Leonidas H20 0:00 Sportpark 'Kruithuisweg'
  Dopie H3 Pollux H4 0:00 TU Delft - Sportcentrum Dopie/Scoop
  Groen-Geel H9 Ypenburg H2-O 10:45 Roggewoning (Groen-Geel)
  Pijnacker H4 HDS H3 13:00 Sportpark 'De Groene Wijdte'
  Scoop Delft H2-O Leiden-Quintus H8 16:15 TU Delft - Sportcentrum DSHC
ZONDAG 14 MEI 2023
  HDS H3 Leonidas H19 0:00 Madestein (Loosduinen)
  HUDITO H6 Pijnacker H4 0:00 Sportpark 'Kruithuisweg'
  Leonidas H20 Ypenburg H2-O 0:00 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Pollux H4 Groen-Geel H9 11:00 Sportpark Kooikersweg
  Leiden-Quintus H8 Dopie H3 14:45 Sportpark de Krogt
  Evergreen H1 Scoop Delft H2-O 14:45 Sportpark Schweitzerdreef
ZONDAG 21 MEI 2023
  Leonidas H19 HUDITO H6 0:00 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Scoop Delft H2-O HDS H3 0:00 TU Delft - Sportcentrum DSHC
  Dopie H3 Evergreen H1 0:00 TU Delft - Sportcentrum Dopie/Scoop
  Groen-Geel H9 Leiden-Quintus H8 12:35 Roggewoning (Groen-Geel)
  Ypenburg H2-O Pollux H4 12:45 Sportcomplex "De Bras"
  Pijnacker H4 Leonidas H20 13:00 Sportpark 'De Groene Wijdte'
ZONDAG 4 JUNI 2023
  HUDITO H6 Scoop Delft H2-O 0:00 Sportpark 'Kruithuisweg'
  HDS H3 Dopie H3 0:00 Madestein (Loosduinen)
  Leonidas H20 Pollux H4 0:00 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Leiden-Quintus H8 Ypenburg H2-O 12:30 Sportpark de Krogt
  Pijnacker H4 Leonidas H19 12:50 Sportpark 'De Groene Wijdte'
  Evergreen H1 Groen-Geel H9 14:45 Sportpark Schweitzerdreef
ZONDAG 11 JUNI 2023
  Leonidas H20 Leonidas H19 0:00 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Dopie H3 HUDITO H6 0:00 TU Delft - Sportcentrum Dopie/Scoop
  Scoop Delft H2-O Pijnacker H4 0:00 TU Delft - Sportcentrum DSHC
  Pollux H4 Leiden-Quintus H8 11:00 Sportpark Kooikersweg
  Ypenburg H2-O Evergreen H1 12:30 Sportcomplex "De Bras"
  Groen-Geel H9 HDS H3 13:30 Roggewoning (Groen-Geel)
ZONDAG 18 JUNI 2023
  HUDITO H6 Groen-Geel H9 0:00 Sportpark 'Kruithuisweg'
  Leonidas H19 Scoop Delft H2-O 0:00 Sportpark Toepad (Leonidas)
  HDS H3 Ypenburg H2-O 0:00 Madestein (Loosduinen)
  Leiden-Quintus H8 Leonidas H20 11:00 Sportpark de Krogt
  Pijnacker H4 Dopie H3 12:45 Sportpark 'De Groene Wijdte'
  Evergreen H1 Pollux H4 14:45 Sportpark Schweitzerdreef