Organisatie

Hier staan de verschillende commissies van Hudito, met de vrijwilligers die de verschillende functies vervullen. Voor vragen, wijzigingen en aanvullingen kun je mailen naar: [email protected].


Hockey Commissie Email sturen naar Hockey Commissie  
Christiaan de Wolf  Foto aanwezig Top   
Frits Schneider  Foto aanwezig Recreatie   
Pieter Hafkamp  Foto aanwezig Jeugd   
René Geelhuyzen  Foto aanwezig G Hockey/Keepers   
David Forbes  Wedstrijden   
Dion van Reenen  Jeugd   

Top Hockey Commissie (THC) Email sturen naar Top Hockey Commissie (THC)  
Christiaan de Wolf  Foto aanwezig Voorzitter   
Sytske Brussen  Lijn coördinator Dames   
Willem-Aad Rademaker  Zaalhockey + lijn coördinator Dames    
Roderick Stigter  Foto aanwezig Lijn coördinator Heren   
Fred Platzek  Lijn coördinator Heren + doorstroming jeugd   
Niels Lemmers  Tophockey beleid + doorstroming jeugd   

Elftal Commissie (EC) Email sturen naar Elftal Commissie (EC)  
Frits Schneider  Foto aanwezig Voorzitter   
Marsha de Bell  Lijn coördinator Dames (D3-D7)   
Jip Hinten  Lijn coördinator Dames (D8-D13)   
Nick Verberkmoes  Lijn coördinator Heren (H3-H7)   
Joost Zeegers  Foto aanwezig Lijn coördinator Heren (H8-H10)   
Sietske van Pesch  Foto aanwezig Coördinator Trimhockey   
Jeroen Schuuring  Coördinator Veteranen   

Jeugdhockey Commissie (JHC) Email sturen naar Jeugdhockey Commissie (JHC)  
Dion van Reenen  Voorzitter   
Fieke Taal  Foto aanwezig Technisch lid meisjes A&B   
Lisa Kuiken  Foto aanwezig Technisch lid meisjes A&B   
Linda Croes  Communicatielid meisjes A   
Daiva Ponsen  Technisch lid meisjes C&D   
Lisa Kater  Foto aanwezig Technisch lid meisjes C&D   
Ricardo Reijchard  Communicatielid meisjes C&D   
Hein van den Bemt  Communicatielid meisjes C&D   
Menno van der Horst  Technisch lid meisjes E&F   
Simon Engbers  Foto aanwezig Technisch lid jongens A&B   
Roeli Wolkenfelt  Communicatielid meisjes B   
Gerda Voorwinde  Communicatielid jongens A&B   
Marleen Boonstra  Technisch lid jongens C&D   
Sabra Compeer  Foto aanwezig Technisch lid jongens C&D   
Anne Nijweide-Veldman  Communicatielid jongens C&D   

Jongste Jeugd Commissie (JJC) Email sturen naar Jongste Jeugd Commissie (JJC)  
Daan Vermeer  Foto aanwezig Voorzitter   
Jack Ickenroth  Wedstrijdsecretaris   
Boukje van Reijn  Foto aanwezig Lijn coördinator Jongens E/F   
Daan Vermeer  Foto aanwezig Lijn coördinator Meisjes E/F   
Susan Sants  Coördinator Benjamins   
Brigitte Foster  Toernooicommissaris   
Jane van Ree  Evenementen   

G-Hockey Commissie Email sturen naar G-Hockey Commissie  
René Geelhuyzen  Foto aanwezig Voorzitter   
Jeanette Schneider  Oudermanager   
Marie-Louise Boissevain - Van Der Eik  Foto aanwezig Commissie lid hockey G1-G3   
Petra Toet  Commissie lid hockey G4-G5   

Barcommissie Email sturen naar Barcommissie  
Dirk-jan Mutters  Voorzitter   
Bart van Dongen  Penningmeester   
Nienke Mutters  Inkoop   
Arjen Verburg  Inkoop   
Stefan Brugts  Coördinator zaterdag   
Eva Mutsaards  Coördinator zondag t/m vrijdag   

Bierteam Email sturen naar Bierteam  
Maud van Delden  Voorzitter   

Scheidsrechterscommissie Email sturen naar Scheidsrechterscommissie  
Thomas Ooms  Voorzitter   
Ellen Snethlage-Barnard  Foto aanwezig Aanwijzing zaterdag   
Mieke de Vreede  Aanwijzing zaterdag   
Linda Vermeer  Aanwijzing zaterdag   
Joep van Heugten  Aanwijzing zondag   
Ernst van der Zijl  Jongste jeugd   
Suzanne van Kinderen  Opleidingen   
Pam Veeger  Regelen vervanging   
Roland Dijkman  Regelen vervanging   
Frans de Jong  Regelen vervanging   
Frits Schneider  Foto aanwezig Regelen vervanging   

Sponsorcommissie Email sturen naar Sponsorcommissie  
Herry Bruins  Voorzitter   
Maaike Taal  Secretaris   
Youp Oudshoorn  Penningmeester   
René Terpstra  Partners Hudito   
Lotte Flick  PR   
Olaf van der Velden  Foto aanwezig Sponsoring Tophockey   
Mathieu Giard  Activiteiten   
Edwin de Korte  Foto aanwezig G-Hockey   
Johan van der Plaat  Foto aanwezig Acquisitie   
Arthur Van Vliet  Acquisitie   

EHBO commissie Email sturen naar EHBO commissie  
Pia van Leeuwen  Foto aanwezig    
Remco Postel  Voorzitter   

Kascommissie  
Martijn Looijer     
Johan van der Plaat  Foto aanwezig    

Party & Zo Email sturen naar Party & Zo  
Simon Engbers  Foto aanwezig Voorzitter   
Judith Nijensteen     
Evelien Wijers  Foto aanwezig    
Coen van Leeuwe  Foto aanwezig    
Noa Balk     
Tobias Bonsen     

Jeugd Bestuur (feestcommissie) Email sturen naar Jeugd Bestuur (feestcommissie)  
Jasper Boeren  Voorzitter   
Bas Biesheuvel  Voorzitter   
Harm de Ruijter  Secretaris   
Margriet Klinckhamers  Penningmeester   
Luuk Peters     
Nina van Huizen     
Floor Verveer     
Babette Besselink     
Rosanne Looye  Foto aanwezig    

Commissie HHH-days Email sturen naar Commissie HHH-days  
Jeffrey van Beers  Voorzitter   
Maaike Taal  Penningmeester   
Max van der Kroon  Secretaris   
Robin Bastiaanse  Catering   
Nina van Huizen  Entertainment   
Koos van Dongen  Foto aanwezig Facilitaire zaken   
Liese Tan  Aankleding   
Quinten van Eys  PR & social media   
Maarten Husen  Foto aanwezig Facilitaire zaken   

Disco commissie Email sturen naar Disco commissie  
Alexander Janssen  Foto aanwezig Voorzitter   
Joeri van Schie     
Rolf Faase     
Marijn Petermeijer     

PR Commissie Email sturen naar PR Commissie  
Marthe Roeper-de hartog   Voorzitter   
Marleen Vroman     
Celine Bovy     
Carola de Vree     

Fotocommissie Email sturen naar Fotocommissie  
Noud Houwing     
Franke Wijtenburg  Foto aanwezig    
Tobias Jonker  Foto aanwezig    

Club van 100 Email sturen naar Club van 100  
Frank Kapsenberg  Foto aanwezig Voorzitter   
Willemijn Nagel  Foto aanwezig Penningmeester   
Joke Molenaar  Secretaris   
Wouter van den Hil  Foto aanwezig    

Clubhuiscommissie Email sturen naar Clubhuiscommissie  
Celine Kruisbrink     
Joost Zeegers  Foto aanwezig    
Thomas-Luuk Borest     
Rolf Faase     
Jorrit Rispens     
Nienke Props     

Commissie Grote Clubactie  
Wieneke Pil     
Judith van Peij  Foto aanwezig    

Facilitair Email sturen naar Facilitair  
Ab Fieret  Lange termijn / complex   

Galacommissie  
Pieter Tilman  Voorzitter   
Mies Veeger  Foto aanwezig    
Rosanne Looye  Foto aanwezig    
Ties Schotel     
Marit Kerdijk     
Yann Gorge     
Margriet Klinckhamers     
Tobias Jonker  Foto aanwezig    
Coen van Leeuwe  Foto aanwezig    
Doris van Opstal  Penningmeester   

Ledenadministratie Email sturen naar Ledenadministratie  
Wieneke Pil  ledenadministrateur   
Rochelle van der Vlugt  ledenadministrateur   
Nicole Westmaas  ledenadministrateur   

LISA Email sturen naar LISA  
Douwe ten Brink     
Vincent Poot     
Tim Faase     

Lustrumcommissie  
Fieke Taal  Foto aanwezig Voorzitter   
Anne Jet de Vriend  Secretaris   
Wouter Monkhorst  Foto aanwezig Penningmeester   
Maarten Toornstra  Facilitair & catering   
Heijke Oldenkamp  Marketing   
Anke Rademaker  Foto aanwezig Entertainment   
Geronimo Gerrissen  Entertainment   

Materiaalcommissie Email sturen naar Materiaalcommissie  
Anneloes Hom  Voorzitter   
Niels Kooistra     

SKSK  
Bart van der Pot  Voorzitter   
Peter van Geenen  Foto aanwezig Penningmeester   
Jan Mutters  Secretaris   
Henk te Selle     
Piet Reedijk     

Toernooicommissie jeugd Email sturen naar Toernooicommissie jeugd  
Brigitte Foster     
Jane van Ree     

Vrijwilligersbeleid Email sturen naar Vrijwilligersbeleid  
Hermi Jansen  Voorzitter   

Wedstrijdsecretariaat (veld) Email sturen naar Wedstrijdsecretariaat (veld)  
Connie de Lange  Wedstrijdsecretaris   

Zaaltrainingen commissie Email sturen naar Zaaltrainingen commissie  
Christian Van Leeuwenberg  Foto aanwezig Planning zaaltrainingen   

Zaalwedstrijdsecretariaat Email sturen naar Zaalwedstrijdsecretariaat  
Anne Jet de Vriend  Zaalwedstrijdsecretaris junioren   
Liesbeth Alleblas  Zaalwedstrijdsecretaris senioren