Organisatie

Hier staan de verschillende commissies van Hudito, met de vrijwilligers die de verschillende functies vervullen. Voor vragen, wijzigingen en aanvullingen kun je mailen naar: [email protected].


Hockey Commissie Email sturen naar Hockey Commissie  
Christiaan de Wolf  Foto aanwezig Top   
Frits Schneider  Foto aanwezig Recreatie   
Pieter Hafkamp  Foto aanwezig Jeugd   
René Geelhuyzen  Foto aanwezig G Hockey/Keepers   
David Forbes  Wedstrijden   

Top Hockey Commissie (THC) Email sturen naar Top Hockey Commissie (THC)  
Christiaan de Wolf  Foto aanwezig Voorzitter   
Sytske Brussen  Lijn coördinator Dames   
Willem Aad Rademaker  Zaalhockey + lijn coördinator Dames    
Florian Mulder  Foto aanwezig Lijn coördinator Heren   
Fred Platzek  Lijn coördinator Heren + doorstroming jeugd   
Niels Lemmers  Tophockey beleid + doorstroming jeugd   

Elftal Commissie (EC) Email sturen naar Elftal Commissie (EC)  
Frits Schneider  Foto aanwezig Voorzitter   
Marsha de Bell  Lijn coördinator Dames (D3-D6)   
Daphne Bantjes  Lijn coördinator Dames (D7-D10)   
Jip Hinten  Lijn Coördinator Dames (D10-D11)   
Heleen Leepel  Coördinator Veteranen   
Frits Schneider  Foto aanwezig Lijn coördinator Heren (H4-H7)   
Willem Paalberends  Lijn coördinator Heren (H8-H10)   
Sietske van Pesch  Foto aanwezig Coördinator Trimhockey   

Jeugdhockey Commissie (JHC) Email sturen naar Jeugdhockey Commissie (JHC)  
Frans de Jong  Voorzitter   
Bram van Huizen  Foto aanwezig Technisch lid meisjes A&B   
Lisa Kuiken  Foto aanwezig Technisch lid meisjes A&B   
Linda Croes  Communicatielid meisjes A&B   
Arjen Verburg  Technisch lid meisjes C&D   
Ricardo Reijchard  Communicatielid meisjes C&D   
Hein van den Bemt  Communicatielid meisjes C&D   
Sigrid Kapsenberg  Technisch lid meisjes E&F   
Simon Engbers  Foto aanwezig Technisch lid jongens A&B   
Myrthe Feijen  Technisch lid jongens A&B   
Marleen Boonstra  Technisch lid jongens C&D   
Sabra Compeer  Foto aanwezig Technisch lid jongens C&D   
Anne Nijweide-Veldman  Communicatielid jongens C&D   
Christiaan Plaat  Foto aanwezig Technisch lid jongens E&F   
Marleen Boonstra  Technisch lid jongens E&F   
Frans de Jong  Keeperscoördinator   

Jongste Jeugd Commissie (JJC) Email sturen naar Jongste Jeugd Commissie (JJC)  
Daan Vermeer  Foto aanwezig Voorzitter   
Jack Ickenroth  Wedstrijdsecretaris   
Boukje van Reijn  Foto aanwezig Lijn coördinator Jongens E/F   
Daan Vermeer  Foto aanwezig Lijn coördinator Meisjes E/F   
Susan Sants  Coördinator Benjamins   
Brigitte Foster  Toernooicommissaris   
Jane van Ree  Evenementen   
Anke Rademaker  Foto aanwezig    

G-Hockey Commissie Email sturen naar G-Hockey Commissie  
René Geelhuyzen  Foto aanwezig Voorzitter   
Jeanette Schneider  Oudermanager   
Marie-Louise Boissevain - Van Der Eik  Foto aanwezig Commissie lid hockey G1-G3   
Petra Toet  Commissie lid hockey G4-G5   

Technische Commissie G-hockey (TCG) Email sturen naar Technische Commissie G-hockey (TCG)  

Keepersclub Email sturen naar Keepersclub  
Elsbeth Wijburg     
Wout Paulusma     

Barcommissie Email sturen naar Barcommissie  
Jan Gerbrands  Voorzitter   
Bart van Dongen  Penningmeester   
Eva Mutsaards  Inkoop   
Arjen Verburg  Inkoop   
Olaf van der Velden  Foto aanwezig Coördinator zaterdag   
Dirk-jan Mutters  Coördinator zondag t/m vrijdag   
Nienke Mutters  Coördinator zondag t/m vrijdag   

Bierteam Email sturen naar Bierteam  
Maud van Delden  Voorzitter   

Scheidsrechterscommissie Email sturen naar Scheidsrechterscommissie  
Biem Wibbens  Voorzitter   
Ellen Snethlage-Barnard  Aanwijzing zaterdag   
Mieke de Vreede  Aanwijzing zaterdag   
Joep van Heugten  Aanwijzing zondag   
Thomas Ooms  Jongste jeugd   
Aline Engel  Opleidingen   
Suzanne van Kinderen  Opleidingen   
Pam Veeger  Regelen vervanging   
Roland Dijkman  Regelen vervanging   
Frans de Jong  Regelen vervanging   
Frits Schneider  Foto aanwezig Regelen vervanging   

Sponsorcommissie Email sturen naar Sponsorcommissie  
Herry Bruins  Voorzitter   
Maaike Taal  Secretaris   
Laura Tromp  Penningmeester   
Lotte Flick  PR   
Mathieu Giard  Activiteiten   
Edwin de Korte  Foto aanwezig G-Hockey   
Johan van der Plaat  Foto aanwezig Acquisitie   

EHBO commissie Email sturen naar EHBO commissie  
Margit Ressenaar     
Remco Postel  Voorzitter   

Kascommissie  
Martijn Looijer     
Johan van der Plaat  Foto aanwezig    

Party & Zo Email sturen naar Party & Zo  
Roos Kerkhof  Voorzitter   
Tom Claessens     
Emma Meijer     
Lieke van den Eijnden     
Caroline van Stelten     
Boaz Amit     
Geke de Kadt     
Martijn Boekhout     
Koos van Dongen  Foto aanwezig    

Jeugd Bestuur (feestcommissie) Email sturen naar Jeugd Bestuur (feestcommissie)  
Jasper Boeren  Voorzitter   
Bas Biesheuvel  Voorzitter   
Harm de Ruijter  Secretaris   
Margriet Klinckhamers  Penningmeester   
Luuk Peters     
Nina van Huizen     
Floor Verveer     
Babette Besselink     
Rosanne Looye  Foto aanwezig    

Commissie HHH-days Email sturen naar Commissie HHH-days  
Eva Mutsaards  Voorzitter   
Maaike Taal  Penningmeester   
Fieke Taal  Foto aanwezig Secretaris   
Max van der Kroon  Planning   
Maud van Delden  Catering   
Koos van Dongen  Foto aanwezig Merchandising en entertainment   
Jet Waardenburg  Merchandising en entertainment   
Nadia Snijders  Merchandising en entertainment   
Maarten Husen  Foto aanwezig Bijzondere projecten   
Quinten van Eys     

Disco commissie Email sturen naar Disco commissie  
Alexander Janssen  Foto aanwezig Voorzitter   
Joeri van Schie     
Rolf Faase     
Marijn Petermeijer     

PR Commissie Email sturen naar PR Commissie  
Marthe Roeper-de hartog   Voorzitter   
Marleen Vroman     
Celine Bovy     
Carola de Vree     

Fotocommissie Email sturen naar Fotocommissie  
Noud Houwing     
Franke Wijtenburg  Foto aanwezig    
Tobias Jonker  Foto aanwezig    

Club van 100 Email sturen naar Club van 100  
Frank Kapsenberg  Foto aanwezig Voorzitter   
Willemijn Nagel  Penningmeester   
José Eken - van Lunzen  Secretaris   
Marco de Ridder  Foto aanwezig    

Clubhuiscommissie Email sturen naar Clubhuiscommissie  
Thomas-Luuk Borest     
Suzana Lopes da Silva     
Nienke Props     

Facilitair Email sturen naar Facilitair  
Ab Fieret  Lange termijn / complex   

Galacommissie  
Ties Schotel  Voorzitter   
Mies Veeger     
Hugo Kreupeling     
Pieter Tilman     
Marit Kerdijk     
Doris van Opstal     
Fréderique Roemer     
Margriet Klinckhamers     
Tobias Jonker  Foto aanwezig    

Ledenadministratie Email sturen naar Ledenadministratie  
Wieneke Pil  ledenadministrateur   
Rochelle van der Vlugt  ledenadministrateur   
Nicole Westmaas  ledenadministrateur   

LISA Email sturen naar LISA  
Tim Faase     
Marco de Ridder  Foto aanwezig    
Pam Veeger     

Materiaalcommissie Email sturen naar Materiaalcommissie  
Elsbeth Wijburg  Voorzitter   
Anouschka van Oosten  Foto aanwezig    

SKSK  
Bart van der Pot  Voorzitter   
Peter van Geenen  Foto aanwezig Penningmeester   
Jan Mutters  Secretaris   
Henk te Selle     
Piet Reedijk     

Toernooicommissie jeugd Email sturen naar Toernooicommissie jeugd  
Brigitte Foster     
Gregory Foster  Foto aanwezig    
Marja Otten     
Jane van Ree     

Vrijwilligersbeleid Email sturen naar Vrijwilligersbeleid  
Hermi Jansen  Voorzitter   

Wedstrijdsecretariaat (veld) Email sturen naar Wedstrijdsecretariaat (veld)  
Connie de Lange  Wedstrijdsecretaris   

Zaalwedstrijdsecretariaat Email sturen naar Zaalwedstrijdsecretariaat  
Marlies Guldenmundt  zaalwedstrijdsecretaris junioren   
Nadine Naaborg-Lievens  zaalwedstrijdsecretaris junioren   
Cor Lamain  zaalwedstrijdsecretaris senioren   
Giza de Jong  zaalwedstrijdsecretaris senioren