Trainingsschema
Dit schema loopt van 23-1-2021 t/m 30-1-2021
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 18:00 Jongens D1 Fons Besselink
Julian Reniers
Vld. 1 - AB
16:30 - 18:00 Meisjes D1 Emma van der Velden Vld. 1 - CD
18:00 - 19:30 Jongens C2 Ruben Keulemans Vld. 1 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes C1 Heleen Essink
Kiki Bink
Vld. 1 - CD
18:00 - 19:30 Trimmers Keeperstraining KV
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 18:00 Meisjes D3 Jil Eradus Vld. 1
16:30 - 18:00 Meisjes D4 Lynn Reijchard Vld. 1
16:30 - 18:00 Meisjes D5 Minke Hoekstra Vld. 1
18:00 - 19:30 Jongens B3 Pieter van der Linden Vld. 2 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes B1 Daiva Ponsen
Tobias Jonker
Vld. 1 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes B3 Arjen Verburg Vld. 1 - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:30 - 16:30 Jongens 6E1 Florian de Wolf Vld. 2 - AB
15:30 - 16:30 Jongens 6E2 Tom Huizer Vld. 2 - AB
15:30 - 16:30 Jongens F1 Patrick Zelisse Vld. 1 - AB
15:30 - 16:30 Jongens F2T Avi Splinter Vld. 1 - AB
15:30 - 16:30 Meisjes 6E1 Jane van Ree Vld. 2 - CD
15:30 - 16:30 Meisjes 6E2 Douglas Breeuwer Vld. 2 - CD
15:30 - 16:30 Meisjes F1 Isa de Haan Vld. 1 - CD
15:30 - 16:30 Meisjes F2 Fere Dijkman Vld. 1 - CD
15:30 - 16:30 Meisjes F3 Janne van der Horst Vld. 1 - CD
16:30 - 18:00 Jongens C3 Vld. 1 - AB
16:30 - 18:00 Meisjes C3 Vld. 2 - AB
16:30 - 18:00 Meisjes C4 Vld. 1 - CD
17:30 - 18:30 Jongens B1 KV MiFit
18:00 - 19:30 G-hockey 18- Vld. 2 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes A1 Vld. 1 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes A3 Vld. 2 - CD
18:00 - 19:30 Meisjes B1 Vld. 1 - CD
18:00 - 19:30 Trimmers Keeperstraining Vld. 3 - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 18:00 Jongens C1 Simon Engbers
Ties ten Bosch
Vld. 1 - AB
16:30 - 18:00 Jongens D2 Okke Meinema Vld. 2 - AB
16:30 - 18:00 Jongens D3 Guido van der Spek
Sabrine Postel
Vld. 2 - CD
16:30 - 18:00 Meisjes D2 Lisette de Bruin Vld. 1 - CD
18:00 - 19:30 Jongens A1 Pieter van der Linden Vld. 1 - AB
18:00 - 19:30 Jongens A2 Owen Mclaughlin Vld. 1 - CD
18:00 - 19:30 Jongens B2 Bas Bruins Vld. 2 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes A4 Jeltje Tamsma
Yuan Boonacker
Vld. 3 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes B2 Willemijn van der Meer Vld. 2 - CD
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:45 - 18:00 Jongens 8E1 Tom Brouwers Vld. 1 - CD
16:45 - 18:00 Jongens 8E2 Martijn Looijer Vld. 1 - CD
16:45 - 18:00 Meisjes 8E1 Isabelle Croes Vld. 1 - AB
16:45 - 18:00 Meisjes 8E2 Eva Wishaupt Vld. 1 - AB
16:45 - 18:00 Meisjes 8E3 Aurelie Spierings Vld. 1 - AB
18:00 - 19:30 Jongens B1 Martijn Zwanenburg
Pepijn Versteeg
Vld. 1 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes A1 Joppe Brouwer
Marleen Vroman
Vld. 1 - CD
18:00 - 19:30 Meisjes A2 Anne van Dijk Vld. 2 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes B4 Matthijs Aukema Vld. 3 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes C2 Lotte de Graaff
Puck Link
Vld. 2 - CD
Zondag
Tijd Team Trainer Veld Memo
10:30 - 12:30 Dames 01 Lars Verboom
Niels Lemmers
Vld. 1