Trainingsschema
Dit schema loopt van 5-12-2022 t/m 11-12-2022
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Zaal Trainingsteam Jongens O16-2 Sabrine Postel Post-Kogeko Sporthal
18:00 - 19:00 Zaal Jongens O18-2 Henrik Jutte
Max van Mameren
Post-Kogeko Sporthal
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Zaal Trainingsteam Meisjes O12-2 Lotte Schavemaker
Sterre Pakkert
Ring Pass Hockey Dome
17:00 - 18:00 Zaal Trainingsteam Jongens O14-3 Pelle van Waarden Ring Pass Hockey Dome
18:00 - 19:00 Zaal Trainingsteam Meisjes O16-2 Paula Krol Ring Pass Hockey Dome
19:00 - 20:00 Zaal Meisjes O18-1 Arjen Verburg Ring Pass Hockey Dome
20:00 - 21:00 Zaal Meisjes O18-2 Amber Vermeer Ring Pass Hockey Dome Trainer: Amber Vermeer
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 16:45 Zaal Jongens O08-1 Felix Schmidt Wippolder, Sporthal VC Jeroen Adamse
16:00 - 16:45 Zaal Jongens O08-2 Lucas van der Zijl Wippolder, Sporthal VC Jeroen Adamse
16:00 - 16:45 Zaal Meisjes O08-1 Keet Dijkman Wippolder, Sporthal VC Jeroen Adamse
16:00 - 16:45 Zaal Meisjes O08-2 Tatum Roossenmaallen Wippolder, Sporthal VC Jeroen Adamse
16:45 - 17:30 Zaal Jongens O09-1 Niels van Reenen Wippolder, Sporthal VC Jeroen Adamse
16:45 - 17:30 Zaal Jongens O09-2 Luuk Eradus Wippolder, Sporthal VC Jeroen Adamse
17:30 - 18:15 Zaal Meisjes O10-1 Benthe Weitenberg
Nanne de Joode
Wippolder, Sporthal VC Jeroen Adamse
18:30 - 19:30 Zaal Trainingsteam Jongens O14-2 Niels van Peij
Tom Brouwers
Wippolder, Sporthal
21:30 - 22:30 Zaal Dames O25-7 Ring Pass Hockey Dome
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Zaal Trainingsteam Meisjes O12-3 Jeroen Adamse Ring Pass Hockey Dome VC Jeroen Adamse
17:00 - 18:00 Zaal Trainingsteam Meisjes O14-2 Isabelle Croes Ring Pass Hockey Dome
21:30 - 22:30 Zaal Heren 01 Wouter Besuijen Ring Pass Hockey Dome
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:30 - 19:30 Zaal Trainingsteam Meisjes O16-3 Corlien Douma Post-Kogeko Sporthal
19:30 - 20:30 Zaal Trainingsteam Meisjes O16-1 Inge Ackerstaff Post-Kogeko Sporthal
20:00 - 21:00 Zaal Trainingsteam Jongens O16-1 Simon Engbers Ring Pass Hockey Dome
20:30 - 21:30 Zaal Meisjes O18-4 Luuk Bersee Post-Kogeko Sporthal